Wszystko o Avonie - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-31, 18:03   #4051
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
w brakach mam zestaw today
Tez mam go w brakach a bardzo mi na nim zalezalo bo mial bys dla tesciowej na 50-urodziny,mam jeszcze troszke czasu i mam nadzieje ze przyjdzie w drugim terminie.
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:06   #4052
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
te progi upustowe z przewodnika sa stare, od 2 katalogow sa nowe progi, takie ktore pisane byly wczesniej w Twojej cytowanej wypowiedzi
Dziękuję za odpowiedź fajnie Pozdrawiam.
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:07   #4053
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie

w brakach z kat.14 mam żel pod prysznic Celebrate Me
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:14   #4054
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Wszystko o Avonie

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;5662072]Nie, tego jeszcze nie miałam choć wezmę w k15. Póki co użwyam zielonego na końcówki, nadaje blasku, chroni przed UV i sprawia, że się nie elektryzują Ponoć pomarańczowe w działaniu niczym się nie rózni. Nie wiem, ocenię jak kupię[/quote]

Mam to serum zielone na końcówki
ale używam je raz na jakiś czas a nie przy każdym myciu włosków.. może i się po nich włoski nie elektryzują, ale musiałabym przez jakiś czas go poużywać przy każdym myciu a potem nie używać tego serum i wtedy może bym zobaczyła czy po nim się włosy nie elektryzują niestety mam już końcóweczkę a mam je od grudnia:P
a juz od dawna mnie wkurza to, że włosy się mi elektryzują:[ i nie wiem jak sobie z tym poradzić.. dlatego byłam ciekawa tego nowego szamponu AT
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:16   #4055
90natalia
Raczkowanie
 
Avatar 90natalia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: D G
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko o Avonie

Dziewczyny mam bardzo wazna prosbe: ja jestem dzien B i termin paczki mam na paitek. To przyjdzie mi napewno w piatek, bo ja juz niewiem czy sie cos nie zmieni
90natalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:21   #4056
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez 90natalia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam bardzo wazna prosbe: ja jestem dzien B i termin paczki mam na paitek. To przyjdzie mi napewno w piatek, bo ja juz niewiem czy sie cos nie zmieni
w strefie konsultantki w zakładce harmonogram sobie sprawdź tam bedziesz miała dokładna datę, ja jestem dzień E (niestety) normalnie mam paczkę we wtorek a przenieśli na srodę więc Tobie pewnie na poniedziałek...
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:25   #4057
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
w brakach mam zestaw today
O jakim zestawie Today mówisz? Z katalogu? podaj numer ok?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 18:28   #4058
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez olenk@@ Pokaż wiadomość
dzisiaj skladam zamowienie z kat.14. uzbieralam jakies 210 zl chce dobic do 250 , zeby zalapac sie na 3 poziom TPS. czy ktoras z Was ma juz moze paierowa fakturke, zamawiala podklad perfect wear z wyprzeazy i czy pisze przy nim PRODUKCJA ZAKONCZONA? chce sobie podbic
ja zamawiałam ten podkład w kolorze Cream i na fakturze mam go
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:31   #4059
90natalia
Raczkowanie
 
Avatar 90natalia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: D G
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
w strefie konsultantki w zakładce harmonogram sobie sprawdź tam bedziesz miała dokładna datę, ja jestem dzień E (niestety) normalnie mam paczkę we wtorek a przenieśli na srodę więc Tobie pewnie na poniedziałek...
nie przeniesli mi, pisze ze 2 paczka bedzie, ale boje sie ze mi ja przeniosa a wtedy bedzie masakra bo kolezance strasznie zalezy na piatku
90natalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:34   #4060
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez 90natalia Pokaż wiadomość
nie przeniesli mi, pisze ze 2 paczka bedzie, ale boje sie ze mi ja przeniosa a wtedy bedzie masakra bo kolezance strasznie zalezy na piatku
moim zdaniem jeśli masz w strefie napisane że będzie w piątek (2 listopada tak?) to powinno wtedy przyjść i juz przesunięc nie powinni robić, takie święta uwzględniają od razu przy ustalaniu harmonogramu według mnie także powinni się wywiązać a jak nie to ja bym im zrobiła awanturę...
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:34   #4061
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
O jakim zestawie Today mówisz? Z katalogu? podaj numer ok?
28977
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 18:36   #4062
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
ja zamawiałam ten podkład w kolorze Cream i na fakturze mam go
kurcze no dziwna sprawa ze jedna Konsultantka ma napisane prod. zakonczona, a drugiej przychodzi, poczekam jeszcze troche bo i tak zamowienie skladam dopiero we wtorek nastepny
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:36   #4063
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
ja zamawiałam ten podkład w kolorze Cream i na fakturze mam go
Patusia mówisz powaznie? A ja wlaśnie chcialam zamowić dla podbicia te podklady. Z kiedy masz fakturkę.odpisz szyko jak możesz.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:39   #4064
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie

Patusia mówisz powaznie? A ja wlaśnie chcialam zamowić dla podbicia te podklady. Z kiedy masz fakturkę.odpisz szyko jak możesz.

wystawiona wczoraj
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:40   #4065
90natalia
Raczkowanie
 
Avatar 90natalia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: D G
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
moim zdaniem jeśli masz w strefie napisane że będzie w piątek (2 listopada tak?) to powinno wtedy przyjść i juz przesunięc nie powinni robić, takie święta uwzględniają od razu przy ustalaniu harmonogramu według mnie także powinni się wywiązać a jak nie to ja bym im zrobiła awanturę...
tak w strefie mam napisane ze paczka powinna przyjsc 2 listopada. Bardzo zalezy mi na tej dacie, bo kolezanka zamowila kosmetyki a w poniedzialek wyjezdza wiec jesli nie przywiza w piatek to nie bedzie miec kosmetykow na wyjazd
90natalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:41   #4066
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
Patusia mówisz powaznie? A ja wlaśnie chcialam zamowić dla podbicia te podklady. Z kiedy masz fakturkę.odpisz szyko jak możesz.

wystawiona wczoraj
Słonko, a podklad Ivory też?

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
Tez mam go w brakach a bardzo mi na nim zalezalo bo mial bys dla tesciowej na 50-urodziny,mam jeszcze troszke czasu i mam nadzieje ze przyjdzie w drugim terminie.

Basieńka, o jaki zestaw Today chodzi, nie mogę znależć nic w katalogu.Oświeć mnie, proszę!!!!!!! Scarlett podala mi numer, ale ja dalej nie moge go znależć.

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-11-01 o 10:45 Powód: połączenie postów
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:46   #4067
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez 90natalia Pokaż wiadomość
tak w strefie mam napisane ze paczka powinna przyjsc 2 listopada. Bardzo zalezy mi na tej dacie, bo kolezanka zamowila kosmetyki a w poniedzialek wyjezdza wiec jesli nie przywiza w piatek to nie bedzie miec kosmetykow na wyjazd
możesz jeszcze zadzwonić dla pewności na infolinię czy czasem się nic nie zmieni tak będziesz miała gwarancję i nie będziesz sie denerwować tylko musisz się pospieszyć bo chyba działa do 20

Cytat:
Napisane przez ankoro
Basieńka, o jaki zestaw Today chodzi, nie mogę znależć nic w katalogu.Oświeć mnie, proszę!!!!!!! Scarlett podala mi numer, ale ja dalej nie moge go znależć.
to zestaw z demo (patrz na formularzu zamówień)
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:51   #4068
milagrosx
Raczkowanie
 
Avatar milagrosx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warmia-Mazury
Wiadomości: 395
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
Tez mam go w brakach a bardzo mi na nim zalezalo bo mial bys dla tesciowej na 50-urodziny,mam jeszcze troszke czasu i mam nadzieje ze przyjdzie w drugim terminie.
Mowa o kompleciku z Demo. Bo chciałam sobie zamówić
__________________
Przyszłam na





milagrosx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:51   #4069
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie

Już mam, to chodzi o zestaw demo.Ale potrzebuję pilnej odpowiedzi, czy demo liczy się do wartości zamowienia, bo nie jestem pewna?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 18:52   #4070
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Już mam, to chodzi o zestaw demo.Ale potrzebuję pilnej odpowiedzi, czy demo liczy się do wartości zamowienia, bo nie jestem pewna?

tak liczy sie
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:53   #4071
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
grunt to czujność właściwa osoba na właściwym miejscu


hmm... dostałam kiedyś naszyjnik Enrapture w ramach gratisu. nie wiem, czy go masz, czy bransoletkę brałaś w ciemno. jak na mój gust, to o tym naszyjniku można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest złoty. na siłę można go uznać za brudne złoto, a wręcz jest bardziej brudny niż złoty...



chętnie zobaczę
Moja mama ma cała biżuterię Enrapture i jest złota. Zamówiłam teraz też bransoletkę i jest po prostu złota.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:54   #4072
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie

Jestescie cudowne, mam nadzieję, ze kiedys bedę mogła sie czymś zrewanzować. Wszystkim bardzo, bardzo dziękuję.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:55   #4073
90natalia
Raczkowanie
 
Avatar 90natalia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: D G
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
możesz jeszcze zadzwonić dla pewności na infolinię czy czasem się nic nie zmieni tak będziesz miała gwarancję i nie będziesz sie denerwować tylko musisz się pospieszyć bo chyba działa do 20



to zestaw z demo (patrz na formularzu zamówień)
jaki jest numer na infolinie, bo ten ze stronki avonu nie dziala
edit: jednak dziala i zamowienie napewno przyjdzie 2 listopada
90natalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 18:59   #4074
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
To tylko zależy od Twojej konsultantki. Ja takie rzeczy robię od ręki. Przyjmuję zwrot i kupuję w COK-u nowy produkt. A sama potem zwracam jak mi się uzbiera więcej rzeczy, aby przesylkę mieć taniej. Nawet się nie zastanawiaj tylko zwracaj kosmetyk uszkodzony, ja rozumiem, masz prawo do produktu pełnowartościowego.
Dzieki za odpowiedz, szkoda tylko, ze nie zauwazylam wczoraj, bo tak to dopiero w poniedzialek dam do wymiany.

Cytat:
Napisane przez milagrosx Pokaż wiadomość
Co to za konsultanka że ci dała uszkodzony produkt. Skoro opakowanie nie było zafoliowane to powinna sprawdzić czy wszystko jest w pożądku.
Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
no nie do konca bo jesli cos jest w kartoniku to nie zagladam klientce do srodka bo moze mi zarzucic ze ktos uzywal produkt.

czywiscie jesli widze np szampon uszkodzony czy cos to albo zanosze klintce ale mowie ze jest to uszkodzone ale np dam jej taniej albo zwroce ale bedzie musiala poczekac. czasem one tez roumieja ze cos jest niezalezne od nas i wola miec kosmetyk niz czekac na nowy dluzej.

chodzi o to ze jesli w srodku cos jest ok, ic nie ubylo, nie wylalo sie czy nie zaschnelo to przeciez opakowanie nie musi byc piekne.
Cytat:
Napisane przez martusiawilczek Pokaż wiadomość
a ja przyznam szczerze, że nawet jak jest możliwość otwarcia danego produktu (np. biżuteria czy cienie) to nigdy nie otwieram !
Po pierwsze dlatego, że widać później ślady otwierania, a jeśli coś jest uszkodzone, czy też niepełne, to zawsze dając klientce zamówienie, proszę aby sprawdziła, czy wszystko jest w porządku.
I nie uważam żebym była 'złą' konsultantką, bo nie zaglądam do każdej rzeczy.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja zawsze sprawdzam bizuterię I to nie dlatego że jestem ciekawa jak wyglada "na zywo" tylko dlatego, poniewaz kilka razy zdarzyło się że biżuteria jaką dostałam była felerna.
Ja zamawiam u siostry kolezanki mamy wiec nie pogniewalabym sie za sprawdzenie przez nia czy wszystko jest ok, byloby mniej klopotu w takiej sytuacji jak ta z odzywka, ale zapewne sa osoby, ktore by zrobily szum o to, ze ktos im otwieral zamowiona rzecz, dlatego tez musze oddac produkt do wymiany - raz, ze klient ma prawo do niezniszczonej rzeczy, a dwa, ze kolezanka to taka osoba, co moglaby sie ciskac, ze ja jej popsute zamowilam i nic juz wiecej by nie chciala.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 19:03   #4075
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Mam to serum zielone na końcówki
ale używam je raz na jakiś czas a nie przy każdym myciu włosków.. może i się po nich włoski nie elektryzują, ale musiałabym przez jakiś czas go poużywać przy każdym myciu a potem nie używać tego serum i wtedy może bym zobaczyła czy po nim się włosy nie elektryzują niestety mam już końcóweczkę a mam je od grudnia:P
a juz od dawna mnie wkurza to, że włosy się mi elektryzują:[ i nie wiem jak sobie z tym poradzić.. dlatego byłam ciekawa tego nowego szamponu AT
Moim zdaniem raz na jakiś czas nie daje zbytnio efektów
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 19:07   #4076
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez 90natalia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam bardzo wazna prosbe: ja jestem dzien B i termin paczki mam na paitek. To przyjdzie mi napewno w piatek, bo ja juz niewiem czy sie cos nie zmieni
Ja jestem dzien B i przyszła dzisiaj
Niestety szybko się teraz ciemno robi i nie chciały miniczego fotki wyjść więc zrobię jutro może jakieś Mam kilka biżuterii z netto, zawieszkę do telefonu(tylko, że jest zapakowana i musiałabym rozerwać torebkę, ale może jedną sobie zostawię to odpakuję), magnesy na lodówkę(też są zapakowane) i inne rzeczy takie już znane
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 19:12   #4077
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
ja mam pędzel do twarzy, ale jeszcze w tej starej wersji i jestem bardzo zadowolona!! używam go właśnie do perełek brązujących jest do tego idelany! myślę, że te nowe różnią się od wcześniejszych wersji tylko kolorem...


czekam na podgląd faktury...

dzięki off-wietrzka wobec tego skusiałam się na pędzelki
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 19:16   #4078
adaavonka
Raczkowanie
 
Avatar adaavonka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 43
Dot.: Wszystko o Avonie

czy któraś z Was ma błyszczyk metaliczny Amethyst Chrome? czy kolor w kat.14 jest przeklamany, czy ten błyszczyk na żywo tez tak wyglada? czy jest bardziej fioletowy, jak w kat. 10/2007? baaardzo prosze o odpowiedz, bo dzisiaj składam zamowienie i sie zastanawiam nad mauvelous metal i tym właśnie... a juz najlepiej by było gdyby któras z Was mogła wkleic fotki, ale opis tez będzie bardzo przydatny
adaavonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 19:25   #4079
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz, szkoda tylko, ze nie zauwazylam wczoraj, bo tak to dopiero w poniedzialek dam do wymiany.









Ja zamawiam u siostry kolezanki mamy wiec nie pogniewalabym sie za sprawdzenie przez nia czy wszystko jest ok, byloby mniej klopotu w takiej sytuacji jak ta z odzywka, ale zapewne sa osoby, ktore by zrobily szum o to, ze ktos im otwieral zamowiona rzecz, dlatego tez musze oddac produkt do wymiany - raz, ze klient ma prawo do niezniszczonej rzeczy, a dwa, ze kolezanka to taka osoba, co moglaby sie ciskac, ze ja jej popsute zamowilam i nic juz wiecej by nie chciala.
ja w zasadzie z tym sprawdzaniem to roznie, generalnie kremow nigdy nie sprawdzam, bo zazwyczaj nie maja dodatkowej oslonki ani pozlotka wiec jakbym otwarla to by juz niefajnie bylo, po prostu nie fair; jesli chodzi o zafoliowane rzeczy to tez nigdy nie rozrywam i nie sprawdzam. Jedyne co czasem sprawdzam to niezafoliowane perfumy czy wszystko ok, ale tylko buteleczke i plastikowe czesci zakretek, bo z tym psikaniem tak jak ktos wczesniej wspomnial, latwo mozna sprawdzic czy byly psikane, bo pierwszy raz zawsze wiecej razy trzeba nacisnac ten atomizer (tak samo z mgielkami i innymi kosmetykami w sprayu). zdarza sie ze cienie z lusterkiem otworze zeby sprawdzic czy nie jest pekniete (lusterko ani cienie) ani nic, podobnie z pudrem w kamieniu czy sam puder nie jest rozsypany.
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 19:29   #4080
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie

ja mam to serum i niestety włoski dalej się elektryzują a pędzelki są śliczne jestem zadowolona z ich zakupu
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.