Wszystko o Avonie II - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-20, 19:02   #4171
sandra p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 93
dziękuje.bardzo mi pomogłaś.w takim razie jej nie zamówię bo szukam ciemnego nieperłowego różu.

będę jeszce edzięczna za informacje o kosmetyczkach.

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-01-21 o 09:35 Powód: prosze korzystac z funkcji edytuj i multicytuj!
sandra p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 19:09   #4172
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie II

Cześć dziewczyny


Mam pytanie. Czy któraś z Was ma może portfel z logo 2007/2008?
Chodzi mi o to czy można wyjąć tą kolorową kartkę z przodu? czy jest na stałe? koleżanka ma chęć na ten portfel, ale własnie pod warunkiem,że można wyjąć tą karteczkę.
Pozdrawiam
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 19:15   #4173
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie II

sandra p nie ma za co, a co do kosmetyczek to srebrną widziałam zapakowaną ale wyglądała tak samo jak na zdjęciu w ofercie
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 19:16   #4174
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Wszystko o Avonie II

aa ja chciałam się zapytać czy polecacie najnowsze tusze? Wogóle czy tusze z Aconu są dobre?
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 20:35   #4175
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez kyana Pokaż wiadomość
aa ja chciałam się zapytać czy polecacie najnowsze tusze? Wogóle czy tusze z Aconu są dobre?
Ja bardzo lubię tusze z Avonu...
Praktycznie używam tylko tej firmy, od czasu do czasu jeszcze MissSporty.
Najbardziej lubię ekstremalnie podkręcający, ale tu trzeba przyzwyczaić sę do szczoteczki, która włoski ma ułożone na kształt spirali.

Miałam też Pełnię Rzęs, choc nie jestem aż tak zachwycona jak podkręcającym, to też polecam
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 20:41   #4176
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez kyana Pokaż wiadomość
aa ja chciałam się zapytać czy polecacie najnowsze tusze? Wogóle czy tusze z Aconu są dobre?
Super Full ... jest ok, na moich rzęsach wygląda naturalnie, nie odznacza się.
CT - ojj.. dzisiaj sie nim pomalowałam... posklejał mi rzęsy, zrobił się takie ble...
Wydłużający - jest ok, używa go moja mam i sobie chwali, ja też od czasu do czasu się nim pomaziam
Podkręcający - miałam go daawno temu, był dobry, podkręcał trochę.

Wszystkie dają naturalny efekt, tak jak wspomniałam przy Pełni Rzęs.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 21:02   #4177
littlevenus
Raczkowanie
 
Avatar littlevenus
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 345
Dot.: Wszystko o Avonie II

Avonki kochane, szukam informacji o nowym lakierze, tym iskrzącym w kolorze Diamond Dust. Przeszukałam wątek i dowiedziałam się,że to nie perła ani stalowy, tylko bezbarwny z brakatem. A właśnie czegoś takiego szukam, to znaczy takiej "mgiełki", która by ładnie błyszczała. Reeva czytałam,że jedna z twoich klientek go zamówiła, czy wiesz coś może o nim więcej? Chcę zamówić sobie za 7.90 tą konturówkę czarną, bo słyszałam o niej same pozytywy. Mam już co prawda 4, ale żadna nie trzyma mi się wewnątrz dolnej powieki. A podobno ta tak, czy to prawda? No i żeby zamówić tą cudoną konturówką szukam czegoś, by móc to zrobić. I jakoś tak ten lakier mi wpadł w oko Napiszcie proszę, jeśli możecie mi coś doradzić!

P.S. Przejrzałam kochane zdjęcia na katalogach,al;e bardzo mnie interesuje czy ten lakier na paznokciu błyszczy, czy te drobinki widać.... Chciałabym poznać opinie kogoś, kto "go testował na sobie"
__________________
TP wg OM- 30.10.2015 r.
Kingusia
littlevenus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 21:09   #4178
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie II

littlevenus jest dokladnie jak piszesz. W opakowaniu wyglada jak srebrny ale przy smarowaniu juz nie jest taki intensywny, nie rzuca sie w oczy. Brokat jest drobny, ladnusi
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 21:16   #4179
Rozilla
Raczkowanie
 
Avatar Rozilla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 133
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
moja siostra ma oba i była z nich w miarę zadowolona tylko tak: foletowy jest bardzo delikatny i na rzęsach widać kolor pod swiatło a tak normalnie to jest tylko delikatniutka poświata fioletu, natomiast turkusowy jest intensywny i bardzo go widać na rzęsach
Dziękuję za odpowiedź. Zastanawiałam się bardziej nad tym fioletowym...bo fiolet na czasie ale skoro nie widać go za bardzo to chyba skuszę sie na ten turkusowy uwielbiam wszystko co związane z niebieskim
__________________

Nie traktuj życia zbyt poważnie bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy...
Rozilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 22:07   #4180
Oceanie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 108
Dot.: Wszystko o Avonie II

Będę chyba zmuszona zwrócić kosmetyk, a ponieważ jeszcze czegoś takiego nie robiłam w mojej krótkiej karierze konsultantki, więc chaiałabym zapytać Was o kilka szczegółów. Mianowicie wiem że należy zwrócić kosmetyk do 3 miesięcy i nie może być zużyte ponad 25% (i tutaj jest już pierwszy problem, ponieważ jest to cień do powiek w takim jakby 'pudełeczku z aplikatorem wkładanym do środka' i niestety nie sposób ocenić ile pozostało jeszcze tego cienia). Po drugie jak się zdążyłam zorientować należy podać przyczynę i nie wiem czy podać kwestionowanie jakości czy po prostu nie tolerowanie przez skórę, ponieważ klientka uważa, że cień się tak strasznie osypuje, że niestety nie jest mozliwe go używanie i nie wyglądanie przy tym jak gdyby miało się 'podbite oczy'. I jeszcze należy wysłać to przesyłką warościową (wieć mam podać wartość jako cenę katalogową czy cenę po moim wypracowanym upuście). I już ostatnia kwestia - czy jest możliwe oddanie takiego porduktu w COKu czy trzeba koniecznie wysyłać. Będę bardzo bardzo wdzięczna za porady.
Oceanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 22:51   #4181
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie II

A więc nie jest możliwe oddanie produktu do COKu. Musisz na własny koszt (chyba że w Twoim okręgu wysyłają taką zbiorczą paczkę do Garwolina- musiałabyś się zorientować, ja tak zawsze robię). Jako przyczynę podaj uczulenie czy jak tam jest objawy alergiczne. Chyba to wszystko co chciałaś wiedzieć ...
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 08:45   #4182
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Oceanie Pokaż wiadomość
Będę chyba zmuszona zwrócić kosmetyk, a ponieważ jeszcze czegoś takiego nie robiłam w mojej krótkiej karierze konsultantki, więc chaiałabym zapytać Was o kilka szczegółów. Mianowicie wiem że należy zwrócić kosmetyk do 3 miesięcy i nie może być zużyte ponad 25% (i tutaj jest już pierwszy problem, ponieważ jest to cień do powiek w takim jakby 'pudełeczku z aplikatorem wkładanym do środka' i niestety nie sposób ocenić ile pozostało jeszcze tego cienia). Po drugie jak się zdążyłam zorientować należy podać przyczynę i nie wiem czy podać kwestionowanie jakości czy po prostu nie tolerowanie przez skórę, ponieważ klientka uważa, że cień się tak strasznie osypuje, że niestety nie jest mozliwe go używanie i nie wyglądanie przy tym jak gdyby miało się 'podbite oczy'. I jeszcze należy wysłać to przesyłką warościową (wieć mam podać wartość jako cenę katalogową czy cenę po moim wypracowanym upuście). I już ostatnia kwestia - czy jest możliwe oddanie takiego porduktu w COKu czy trzeba koniecznie wysyłać. Będę bardzo bardzo wdzięczna za porady.
Musisz na oko ocenić ile jest zuzyte, ale skoro klientka stwierdzila,że jej ten kosmetyk nie odpowiada, to chyba nie zuzyla co za dużo.Śmiało wysyłaj.
Wg mnie powinnaś podać faktyczną przyczynę niezadowolenia klientki, czyli złą jakość. Niech firma ma świadomość produkcji kosmetyków marnej jakości.
Sama musisz zadecydować jaką paczką chcesz wysłać. Wartościowa daje większa pewność,że nie zginie, ale jeśli wysylasz tylko tani kosmetyk to to moze się nie oplacac. Zastanow się czy nie warto w takim przypadku zaryzykowa i wysłac zwykłą.Przy wartosciowej ja podaje wartość kosmetyku jak mnie kosztował.
W COK-u nie przyjmuja zwrotów.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 09:37   #4183
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Oceanie Pokaż wiadomość
Będę chyba zmuszona zwrócić kosmetyk, a ponieważ jeszcze czegoś takiego nie robiłam w mojej krótkiej karierze konsultantki, więc chaiałabym zapytać Was o kilka szczegółów. Mianowicie wiem że należy zwrócić kosmetyk do 3 miesięcy i nie może być zużyte ponad 25% (i tutaj jest już pierwszy problem, ponieważ jest to cień do powiek w takim jakby 'pudełeczku z aplikatorem wkładanym do środka' i niestety nie sposób ocenić ile pozostało jeszcze tego cienia). Po drugie jak się zdążyłam zorientować należy podać przyczynę i nie wiem czy podać kwestionowanie jakości czy po prostu nie tolerowanie przez skórę, ponieważ klientka uważa, że cień się tak strasznie osypuje, że niestety nie jest mozliwe go używanie i nie wyglądanie przy tym jak gdyby miało się 'podbite oczy'. I jeszcze należy wysłać to przesyłką warościową (wieć mam podać wartość jako cenę katalogową czy cenę po moim wypracowanym upuście). I już ostatnia kwestia - czy jest możliwe oddanie takiego porduktu w COKu czy trzeba koniecznie wysyłać. Będę bardzo bardzo wdzięczna za porady.
Ja bym zaznaczyła: "nie podoba się" - najczęściej to zaznaczam.

Polecam wysłanie jako list polecony - jeśli zginie, to można się ubiegac o odszkodowanie od Poczty Polskiej - trzeba zachować dowód nadania
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 11:20   #4184
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie II

Czee

Naprawdę żadna z Was nie ma portfela z logo 07/08?

__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 11:43   #4185
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Wszystko o Avonie II

Dzisiaj dostalam moje kosmetyki od konsultantki i jestem wściekła na siebie. Nie posłuchałam waszych uwag i sama wybralam sobie odcień podkładu rozświetlająco-antystresowego i jest za ciemny. Mam odcień cream zamienie się na ivory albo almond. Może któraś dziewczyn się ze mną wymieni. Kolor podkładu sprawdziłam odkręcając zakrętkę a nie przez aplikator on jest nie ruszany.

Edytowane przez anna1112
Czas edycji: 2008-01-21 o 11:45 Powód: dopis
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:41   #4186
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Karolin@@@ Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź, chyba się zdecyduję bo ostatnio mam straszną cerę.
Używałaś może przy tej kuracji kremu z filtrem, chodzi mi o to że tam jest kwas a słyszałam że przy stosowaniu kwasów konieczne są wysokie filtry.

Może ktoś jeszcze stosował ten piling i się wypowie?

tak, stosowałam filtr, ale niezbyt wysoki (15)...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 13:32   #4187
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Wszystko o Avonie II

Mam krem do stylizacji loków z netto 01 i różni się od tego Kremu do stylizacji który zamawiałam jakiś czas temu z katalogu.
Jest o wiele lepszy! Ma lżejszą, bardziej wodnistą konsystencje...Jest em zadowolona
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 13:53   #4188
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie II

zazwyczaj wczesniejsze wersje wszystykiego sa lepsze.;\
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 18:05   #4189
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny


Mam pytanie. Czy któraś z Was ma może portfel z logo 2007/2008?
Chodzi mi o to czy można wyjąć tą kolorową kartkę z przodu? czy jest na stałe? koleżanka ma chęć na ten portfel, ale własnie pod warunkiem,że można wyjąć tą karteczkę.
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Czee

Naprawdę żadna z Was nie ma portfela z logo 07/08?

Niestety, kartka jest na stałe, ale nie musi być to przeszkodą do nabycia portfela - jest bardzo ładny i poręczny.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Gdzie mogłabym znaleźć ofertę netto do katalogu 04?
Czy może ktoś ją wkleić do 'Katalogi i zdjęcia kosmetyków Avonu'
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...a+logo&page=10 ?
Dziękuję
levante jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 18:10   #4190
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Mam krem do stylizacji loków z netto 01 i różni się od tego Kremu do stylizacji który zamawiałam jakiś czas temu z katalogu.
Jest o wiele lepszy! Ma lżejszą, bardziej wodnistą konsystencje...Jest em zadowolona
Mi takze sie podoba,tez jestem zadowolona
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:21   #4191
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Działanie faktycznie dobre, ale zapach niczym cytrynowa kostka klozetowa. Nic dodać nic ująć.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Też ją bardzo lubię. Rzadko kupuję coś więcej niż 1 raz - chyba że mnie całkiem powlali na kolana. Obecnie mam już 3 pudełeczko tej maseczki
dla mnie pachnie tak jak kremy z tej serii. nie wyczuwam zapachu kostki. ważne że jest wydajna i chyba teraz ją będę regularnie kupować, bo wygrała z maseczkami z Planet Spa.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:24   #4192
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny


Mam pytanie. Czy któraś z Was ma może portfel z logo 2007/2008?
Chodzi mi o to czy można wyjąć tą kolorową kartkę z przodu? czy jest na stałe? koleżanka ma chęć na ten portfel, ale własnie pod warunkiem,że można wyjąć tą karteczkę.
Pozdrawiam
To nie jest kartka, choć może tak wygląda. Ta kolorowa część jest wszyta, nie można jej wyjąć.
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:44   #4193
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie II

witam.czy oferta logo liczy sie do budowania opustu?
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:49   #4194
kwiatek04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o Avonie II

Tak, logo liczy sie do wartosci zamowienie, ale sama nie podlego opustowi
kwiatek04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:08   #4195
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Niestety, kartka jest na stałe, ale nie musi być to przeszkodą do nabycia portfela - jest bardzo ładny i poręczny.

Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Agrippinilla Pokaż wiadomość
To nie jest kartka, choć może tak wygląda. Ta kolorowa część jest wszyta, nie można jej wyjąć.
Dziękuję Wam bardzo serdecznie za odpowiedzi
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:29   #4196
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez kwiatek04 Pokaż wiadomość
Tak, logo liczy sie do wartosci zamowienie, ale sama nie podlego opustowi


hmmm a skad mpoge wziasc oferte logo bo papierkowa wyrzucilam;/. ehhh ja to sie mam z tym..wszystko wyrzuce a pozniej marudze.w ogole dziekujee bardzo dziewczyny za pomoc..

i jesli mozecie mi pwoiedziec za ile bedzie pur blanca w K3 bo nie widzialam skanow bo chce miec niespodzianke ale to mi akurat potrzebne


z gory bardzo wam dziekuje kochane
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 21:59   #4197
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Wszystko o Avonie II

Ostatnio używałam malinowego jogurtu do ciała naturals i byłam w szoku: miałam male zadrapanie na palcu i jak sie smarowałam tym kremem to tak mnie zaczęło piec jakbym nalała na rane spirytusu byłam w szoku, ponieważ nigdy z żadnym innym balsamem nie zdarzyło mi sie takie coś, a moja skora napewno nie należy do wrażliwych.

A tak poza tym bardzo słabo nawilża, choć moja skóra nie jest przesuszona.
uważam, że jest gorszy nawet od balsamów naturals.
aniamik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 22:25   #4198
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość

i jesli mozecie mi pwoiedziec za ile bedzie pur blanca w K3 bo nie widzialam skanow bo chce miec niespodzianke ale to mi akurat potrzebne


z gory bardzo wam dziekuje kochane


53,90 + kulka i balsam gratis
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 06:51   #4199
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez aniamik Pokaż wiadomość
Ostatnio używałam malinowego jogurtu do ciała naturals i byłam w szoku: miałam male zadrapanie na palcu i jak sie smarowałam tym kremem to tak mnie zaczęło piec jakbym nalała na rane spirytusu byłam w szoku, ponieważ nigdy z żadnym innym balsamem nie zdarzyło mi sie takie coś, a moja skora napewno nie należy do wrażliwych.

A tak poza tym bardzo słabo nawilża, choć moja skóra nie jest przesuszona.
uważam, że jest gorszy nawet od balsamów naturals.
A dla mnie te jogurty sa boskie,super sie wchlaniaja i mam skóre mieciutka,gladka dla mnie jest rewelacyjny,wiec to pewnie zalezy od skory,
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 07:59   #4200
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez kyana Pokaż wiadomość
aa ja chciałam się zapytać czy polecacie najnowsze tusze? Wogóle czy tusze z Aconu są dobre?
Miałam podkręcający - fajny
Pełnia rzęs - ulubiony
Kiedyś miałam stylistę - potrafię się malować, ale tym się nie dało jakoś ...

A ja mam pytanie o zegarek z katalogu 2. Macie może więcej info na jego temat? Chodzi mi o to co on posiada, coś więcej niż napisane w katalogu.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.