<<<<<<<<eris>>>>>>>>>> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-28, 12:11   #1
MaryAnn20
Raczkowanie
 
Avatar MaryAnn20
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
Exclamation

<<<<<<<<eris>>>>>>>>>>


sorki, ze tutaj, ale przeszukalam KWC i nie moge znalezc zadnych opinii na ten temat, a w sumie to tez ma zwiazek z sylwetka.

chodzi mi o jakiekolwiek opinie o "Intensywnie ujędrniającym balsamie do pielęgnacji biustu ERIS body art" oraz o "Tricellux™ Cream trójaktywny krem antycellulitowy Eris body art"

jakie wrazenia, rezulaty, czy mozecie polecic???

nie wiem czy ryzykowac z zakupem, moze wy juz uzywalyscie???
z gory dzieki za info

pozdrawiam
mary.ann
MaryAnn20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 13:18   #2
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: <<<<<<<<eris>>>>>>>>>>

na cellulit mogę polecić pilling z kawy domowej roboty
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 13:49   #3
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: <<<<<<<<eris>>>>>>>>>>

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_
na cellulit mogę polecić pilling z kawy domowej roboty
_Bjeata_ to proszę poleć ten peeling. Napisz co i jak
MaryAnn20 ja mogę do cellulitu polecić śmiało serię AA. Ja mam żel do mycia ciała i emulsje. Obydwa te produkty kompleks anty cellulitowy, ekstrakt z cytryny i witaminę A. Jak dla mnie jest calkiem niezły i niedrogi. Za oba produkty zapłacilam mniej niż 20 zł.
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 14:26   #4
MaryAnn20
Raczkowanie
 
Avatar MaryAnn20
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
Exclamation Dot.: <<<<<<<<eris>>>>>>>>>>

dziewczyny, dzieki za porady, ale mnie wlasciwie chodzi o opinie na temat tych dwoch kremow, szczegolnie tego do biustu.

swego czasu uzywalam serum(na noc) i zel-krem(na dzien) dr. eris z pomaranczowej serii anticellulit(chyba z 2mce, moze krocej, i wlasciwie nie mam juz prawie cellulitu. chodzi mi bardziej o wyszczuplenie i przedluzenie kuracji anticellulitowej tak na wszelki wypadek. wlasciwie to serum i zel-krem od jakis dwoch tyg. uzywam jak zwyklych balsamow-tak po prostu, bo jestem bardzo zadowolona, ze moja skora jest miekka i gladka jak u niemowlaka. ale natknelam sie na ten tricellux body art dr. eris i chcialabym sprobowac. skoro dwa kosmetyki dr. eris tak dobrze sie sprawdzily to bylam ciekawa jak bedzie z tym tricellux.

wiec jesli jednak ktos uzywal lub slysza cos n/t to czekam na odp.

aha, chodzi mi tez o ten dr. eris do piersi body art dr. eris. szukam zawziecie jakiegos naprawde dobrego kremu do piersi, zeby nie byl zwykym balsamem, ale cos tez dobrego robil. zalezy mi na ujedrnieniu, moze podniesieniu(ale czy to mozliwe ;/ )


takze za wszystkie opinie n/t tych dwoch specyfikow bylabym ogromnie wdzieczna.

(lub jakies extra cudo ktore mozece polecic na piersi-cos na ujedrnienie).

pozdrowka
mary.ann
MaryAnn20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 14:49   #5
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: <<<<<<<<eris>>>>>>>>>>

MaryAnn20 poczytaj o masażach piersi. Myslę jednak, że kremem nie podniesiesz biustu
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 16:42   #6
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: <<<<<<<<eris>>>>>>>>>>

Nie wiem ile ty Mary Ann20 masz lat,ale wnioskuję,że 20,więc wyrażę ci moja opinię na temat tych produktów.Z tego co się oreientuje to seria Body Art jest dla starszych kobiet,a nie dla młodziutkich takich jak 20-latki.Sama chciałam kupić te produkty,ale poczytałam o nich i stwierdziłam,że to nie dla mnie(a mam 22 lata).Ale rób jak uważasz,to twoje ciało.W każdym razie Eris ma też produkt do biustu i dekoltu z innej serii,może to jest ciekawsze.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 17:23   #7
MaryAnn20
Raczkowanie
 
Avatar MaryAnn20
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
Dot.: <<<<<<<<eris>>>>>>>>>>

tez mam 22lata za pare dni ;P ale po odchudzaniu chcialabym poprawic wyglad piersi, bo z celulitem juz sobie poradzilam(tak mi sie wydaje )


a gdzie to jest napisane, ze "body art" dr. eris sa dla starszych??? na oficjanej eris.pl nic o tym nie ma.

a co z eveline cometics???wiem ze jest chyba taka rozowa tubka...dziala??? a czy te wyszczuplajace eveline (zielona tubka) rzeczywiscie wysmukaja troche czy ich jedyne dzialanie to chlodzenie (bo tak przeczytalam w KWC)
MaryAnn20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-28, 19:34   #8
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: <<<<<<<<eris>>>>>>>>>>

Cytat:
Napisane przez misia_bella
_Bjeata_ to proszę poleć ten peeling. Napisz co i jak
MaryAnn20 ja mogę do cellulitu polecić śmiało serię AA. Ja mam żel do mycia ciała i emulsje. Obydwa te produkty kompleks anty cellulitowy, ekstrakt z cytryny i witaminę A. Jak dla mnie jest calkiem niezły i niedrogi. Za oba produkty zapłacilam mniej niż 20 zł.

Dziewczyny wpiszcie w wizażową wyszukiwarkę "kawowy peeling" i zobaczycie ile wątków wyskoczy, tak gdzieś nawet są podane przepisy.
Jakbyście nie znalazły podam na maila
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 08:36   #9
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: <<<<<<<<eris>>>>>>>>>>

To,że to jest dla starszych kobiet(Body Art) wywnioskowałam sama po przeczytaniu informacji o produkcie.Ale to jest moje zdanie i go nie zmienię.A Eveline miałam i jak dla mnie to beznadzieja,a chłodzenie było nie do wytrzymania!Ale niektórym dziewczynom sie podoba.Ja jestem zadowolona na razie z serii AA emulsja antycellulitowa,chyba teraz to kupie bo jest promocja w drogerii Natura.Dokupię jeszcze żel pod prysznic z tej serii,bo się masuję pod prysznicem i sprawia mi to dużą frajdę.A na piersi też bym cos kupiła.Myślę o produkcie Miraculum,bo go miałam i był fajny lub o tym z serii Body Special Kolastyny.Ale chyba kupie Miraculum,bo mam trochę innych wydatków,a on kosztuje w jednym sklepie 8,5.A jest dobry i wydajny.A Ty Mary Ann jak kupisz te Body Art to napisz o rezultatach,bo może kiedys spróbuje,choc i tak uważam,że jestem na nie za młoda,a więc to nie będzie prędko.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 11:54   #10
MaryAnn20
Raczkowanie
 
Avatar MaryAnn20
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
Dot.: <<<<<<<<eris>>>>>>>>>>

a ten miraclum cos dziala???;P

mysle ze przede wszystkim chodzi o systematycznosc i kuracje kilku miesieczna zeby byly jakiekolwiek rezultaty. tak bylo z serum dr. eris anticellulit. co prawda skora poprawila sie juz po 1tyg., ale wykurzylam cellulit 2stopnia po 2-3 m-cach, i z kremami do biustu pewnie tez tak jest.

ja dodatkowo na piersi wykonuje koliste ruchy zimnym prysznicem( taka osemke robie-przy smarowaniu kremami tez). ale biustem za pozno sie chyba zainteresowalam., bo na cellulit stosowalam od poczatku odchudzania. nie sadzilam ze piersi (mis.B) straca troszke ksztaltu i jedna jest troche nizej niz druga.

wolalabym kupic cos tanszego do biustu niz ten body art dr. eris, ale z drugiej strony na cellulit szybciej schodzilo bo byla wieksza powierzchnia ;P wiec moze jednak do piersi zainwestuje w drozszy.

oki, jak ktoras z was ma jakies ciekawe spostrzezenia na ten temat to chetnie poczytam.
pozdrowka
MaryAnn20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.