Na Wspólnej - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 13:10   #4531
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: Na Wspólnej

jestem ciekawa jak tam Igor i ... ta modelka : będa, czy nie bede razem... :p
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 13:13   #4532
chemiczna_
Raczkowanie
 
Avatar chemiczna_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 463
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez ekstrawagancja Pokaż wiadomość
jestem ciekawa jak tam Igor i ... ta modelka : będa, czy nie bede razem... :p
ja myślę ze jak ona wyjedzie to Igor zakocha się w jej siostrze. wspomnicie me słowa
__________________


Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
chemiczna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 13:28   #4533
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Na Wspólnej

też tak uważam
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 15:07   #4534
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Na Wspólnej

W sumie z jednej strony nie dziwię się Maxowi, bo Edyta swego czasu rzeczywiście niezłe numery Mu odstawiała, ale szkoda mi Jej, bo widać że się stara zmienić, a Maks traktuje Ją bynajmniej po chamsku. Ale miłość jest ślepa...
A co do reklam to fakt tez mi się w oczy rzucił Apart kilka razy i Nutella.

I śmieszy mnie niesamowicie jak Igor ćwiczy z tą modelką w domu. Studiuję fizjoterapię i wiem jak powinna wyglądać rehabilitacja.
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 15:41   #4535
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez MaLeNkA84 Pokaż wiadomość
W sumie z jednej strony nie dziwię się Maxowi, bo Edyta swego czasu rzeczywiście niezłe numery Mu odstawiała, ale szkoda mi Jej, bo widać że się stara zmienić, a Maks traktuje Ją bynajmniej po chamsku. Ale miłość jest ślepa...
A co do reklam to fakt tez mi się w oczy rzucił Apart kilka razy i Nutella.

I śmieszy mnie niesamowicie jak Igor ćwiczy z tą modelką w domu. Studiuję fizjoterapię i wiem jak powinna wyglądać rehabilitacja.
lepsza ta rehabilitacja niż wirus Ebola w szpitalu w Na dobre i na złe kilka lat wstecz gdy jeszcze na to zerkałam. Już większej głupoty chyba na całym świecie nie ma. Gdyby tam był Ebola to po pierwsze wszyscy by poumierali przy takim kontakcie jak ich a po drugie ten szpital byłby zniszczony Te filmy sa do przesady nieraz głupie
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 09:00   #4536
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Na Wspólnej

wreszcie sprawa z Maksem się rozwiązała- tak jak chciałam Czyli rozstali się z tą dziewczyną i wyjedzie ona do tego swojego Paryża

wkurza mnie to wcinanie i wymądrzanie się Żanety, rozumiem że chodzi o jej męża ale bez przesady. Już nie mówiąc o tym, który policjant się tak spoufala z poszkodowanymi jak tu w serialu...
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 09:23   #4537
chemiczna_
Raczkowanie
 
Avatar chemiczna_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 463
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
wreszcie sprawa z Maksem się rozwiązała- tak jak chciałam Czyli rozstali się z tą dziewczyną i wyjedzie ona do tego swojego Paryża

wkurza mnie to wcinanie i wymądrzanie się Żanety, rozumiem że chodzi o jej męża ale bez przesady. Już nie mówiąc o tym, który policjant się tak spoufala z poszkodowanymi jak tu w serialu...
myślę że gliniarz będzie z Renatą ;]
__________________


Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
chemiczna_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 09:41   #4538
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez chemiczna_ Pokaż wiadomość
myślę że gliniarz będzie z Renatą ;]
też tak myśle
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:16   #4539
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Na Wspólnej

będą będą iskrzy w powietrzu
Ola mogłaby sobie fryzurę zmienić przez nią wygląda jakby miała garba
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:22   #4540
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Na Wspólnej

nie pamiętam kiedy ostatnio dawałam streszczenia więc wrzucam 10:

31.03.
Weronika nie może doczekać się powrotu męża. Chce jak najszybciej podzielić się z nim radosną nowiną o zmianach, które zaszły w jej życiu. Adam wraz z Lidką wracają znad morza. Śmigielska ma nadzieję, że ich romans będzie trwał nadal. Maks próbuje dowiedzieć się, o której Edyta wylatuje do Paryża. Dziewczyna mówi mu, że to nie jego sprawa i nie chce, aby odprowadzał ją na lotnisko. Zimińscy są bardzo dumni z Oli, która świetnie poradziła sobie podczas szkolnego przedstawienia.

1.04.
Borys uważa, że Michał go oszukał, bo wykorzystał jego ludzi i kontakty do ukraińskich dostawców. Andrzej obawia się, że Borys będzie chciał się zemścić. Ziębowie są coraz bardziej przygnębieni brakiem wiadomości o Grzegorzu. Zdesperowana Żaneta chce skorzystać z usług agencji detektywistycznej. Adam próbuje wytłumaczyć Lidce, że powinni zakończyć znajomość. Śmigielska zapewnia, że niczego od niego nie chce.

2.04.
Lena przekazuje Ziębom informacje od jasnowidza. Żaneta postanawia sprzedać mieszkanie, aby mieć pieniądze na opłacenie prywatnej agencji detektywistycznej, która zajmie się poszukiwaniem Grześka. Igor odwiedza siedzibę fundacji wspierającej dzieci dotknięte zanikiem mięśni. Agata prosi, aby dobrze zastanowił się, czy chce pomagać chorym dzieciom. Ostrzega, że jest to bardzo trudne wyzwanie. Andrzej uważa, że włamanie do biura budowy to sprawka Borysa. Bud-Maks traci dostawców z Ukrainy.

3.04.
Igor postanawia pracować z dziećmi z zanikiem mięśni. Agata podejrzewa, że chłopak zdecydował się na to tylko dlatego, aby zaimponować Paulinie. Mateusz jest mocno zaskoczony miłosnym wyznaniem Oli. Monika namawia Renatę i Żanetę, aby przejęły inicjatywę w sprawie poszukiwań Grześka. Renata próbuje przekonać siostrę i Żanetę, że nie ma sensu korzystać z usług prywatnej agencji detektywistycznej.

7.04.
Ziębowie otrzymują wiadomość, że policja odnalazła Grzegorza. Żaneta i Maria wybierają się do Włoch, gdzie przebywa młody Zięba. Sławek Dziedzic stara się, aby jeszcze przed ich wyjazdem włoska policja pobrała odciski palców mężczyzny, który podaje się za Grzegorza. Danuta mówi mężowi, co przytrafiło się ich młodszej córce. Marek uważa, że powinni jak najszybciej zgłosić to policji. Ze względu na stan Oli Zimińska proponuje, aby chwilę zaczekali. Zuza spotyka się z Kamilem.

8.04.
Ola błaga rodziców, aby nie robili Mateuszowi kłopotów. Zimińscy tłumaczą córce, że chłopak musi ponieść konsekwencje skandalicznego zachowania. Marek udaje się na uczelnię Mateusza i mówi dziekanowi, że jego student molestuje niepełnoletnie uczennice. Renata i Żaneta przyjeżdżają do szpitala, w którym leży Grzegorz. Niestety, ze względu na jego stan zdrowia nie mogą się z nim zobaczyć. Renata zastanawia się, w jaki sposób Grzegorz trafił do włoskiego szpitala. Sławek przyznaje, że jemu również wydaje się to dość dziwne.

9.04.
Adam stanowczo domaga się od Lidki, aby dała spokój jemu i jego rodzinie. Ona udaje, że nie rozumie, o co mu chodzi, i cały czas zapewnia o swoim gorącym, bezinteresownym uczuciu. Chwilę później mężczyzna dowiaduje się, że Śmigielska odwiedziła jego ojca. Rodzina Ziębów jest w szoku okazuje się bowiem, że ranny mężczyzna leżący w szpitalu i posługujący się dokumentami młodego Zięby to nie Grzegorz. Sławek obiecuje załamanej Renacie, że na pewno odnajdzie jej brata. Żaneta odmawia powrotu do Polski.

10.04.
Mateusz jest oburzony oskarżeniami Oli. Próbuje wytłumaczyć Zimińskiej, że Ola kłamie, oskarżając go o molestowanie seksualne. Danuta jednak nie wierzy w jego zapewnienia i mówi policji, że Mateusz grozi jej córce. Kinga wypytuje męża o współpracę Borysem. Michał kłamie, że wszystko jest w porządku. Borys niespodziewanie przychodzi do mieszkania Brzozowskich. Kinga, nieświadoma konfliktu między nim a Michałem, ucina sobie z nim miłą pogawędkę. Jan zaniepokojony samopoczuciem Lidki prosi Adama i Weronikę, aby poświęcili jej trochę czasu.
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:25   #4541
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
nie pamiętam kiedy ostatnio dawałam streszczenia więc wrzucam 10:

31.03.
Weronika nie może doczekać się powrotu męża. Chce jak najszybciej podzielić się z nim radosną nowiną o zmianach, które zaszły w jej życiu. Adam wraz z Lidką wracają znad morza. Śmigielska ma nadzieję, że ich romans będzie trwał nadal. Maks próbuje dowiedzieć się, o której Edyta wylatuje do Paryża. Dziewczyna mówi mu, że to nie jego sprawa i nie chce, aby odprowadzał ją na lotnisko. Zimińscy są bardzo dumni z Oli, która świetnie poradziła sobie podczas szkolnego przedstawienia.

1.04.
Borys uważa, że Michał go oszukał, bo wykorzystał jego ludzi i kontakty do ukraińskich dostawców. Andrzej obawia się, że Borys będzie chciał się zemścić. Ziębowie są coraz bardziej przygnębieni brakiem wiadomości o Grzegorzu. Zdesperowana Żaneta chce skorzystać z usług agencji detektywistycznej. Adam próbuje wytłumaczyć Lidce, że powinni zakończyć znajomość. Śmigielska zapewnia, że niczego od niego nie chce.

2.04.
Lena przekazuje Ziębom informacje od jasnowidza. Żaneta postanawia sprzedać mieszkanie, aby mieć pieniądze na opłacenie prywatnej agencji detektywistycznej, która zajmie się poszukiwaniem Grześka. Igor odwiedza siedzibę fundacji wspierającej dzieci dotknięte zanikiem mięśni. Agata prosi, aby dobrze zastanowił się, czy chce pomagać chorym dzieciom. Ostrzega, że jest to bardzo trudne wyzwanie. Andrzej uważa, że włamanie do biura budowy to sprawka Borysa. Bud-Maks traci dostawców z Ukrainy.

3.04.
Igor postanawia pracować z dziećmi z zanikiem mięśni. Agata podejrzewa, że chłopak zdecydował się na to tylko dlatego, aby zaimponować Paulinie. Mateusz jest mocno zaskoczony miłosnym wyznaniem Oli. Monika namawia Renatę i Żanetę, aby przejęły inicjatywę w sprawie poszukiwań Grześka. Renata próbuje przekonać siostrę i Żanetę, że nie ma sensu korzystać z usług prywatnej agencji detektywistycznej.

7.04.
Ziębowie otrzymują wiadomość, że policja odnalazła Grzegorza. Żaneta i Maria wybierają się do Włoch, gdzie przebywa młody Zięba. Sławek Dziedzic stara się, aby jeszcze przed ich wyjazdem włoska policja pobrała odciski palców mężczyzny, który podaje się za Grzegorza. Danuta mówi mężowi, co przytrafiło się ich młodszej córce. Marek uważa, że powinni jak najszybciej zgłosić to policji. Ze względu na stan Oli Zimińska proponuje, aby chwilę zaczekali. Zuza spotyka się z Kamilem.

8.04.
Ola błaga rodziców, aby nie robili Mateuszowi kłopotów. Zimińscy tłumaczą córce, że chłopak musi ponieść konsekwencje skandalicznego zachowania. Marek udaje się na uczelnię Mateusza i mówi dziekanowi, że jego student molestuje niepełnoletnie uczennice. Renata i Żaneta przyjeżdżają do szpitala, w którym leży Grzegorz. Niestety, ze względu na jego stan zdrowia nie mogą się z nim zobaczyć. Renata zastanawia się, w jaki sposób Grzegorz trafił do włoskiego szpitala. Sławek przyznaje, że jemu również wydaje się to dość dziwne.

9.04.
Adam stanowczo domaga się od Lidki, aby dała spokój jemu i jego rodzinie. Ona udaje, że nie rozumie, o co mu chodzi, i cały czas zapewnia o swoim gorącym, bezinteresownym uczuciu. Chwilę później mężczyzna dowiaduje się, że Śmigielska odwiedziła jego ojca. Rodzina Ziębów jest w szoku okazuje się bowiem, że ranny mężczyzna leżący w szpitalu i posługujący się dokumentami młodego Zięby to nie Grzegorz. Sławek obiecuje załamanej Renacie, że na pewno odnajdzie jej brata. Żaneta odmawia powrotu do Polski.

10.04.
Mateusz jest oburzony oskarżeniami Oli. Próbuje wytłumaczyć Zimińskiej, że Ola kłamie, oskarżając go o molestowanie seksualne. Danuta jednak nie wierzy w jego zapewnienia i mówi policji, że Mateusz grozi jej córce. Kinga wypytuje męża o współpracę Borysem. Michał kłamie, że wszystko jest w porządku. Borys niespodziewanie przychodzi do mieszkania Brzozowskich. Kinga, nieświadoma konfliktu między nim a Michałem, ucina sobie z nim miłą pogawędkę. Jan zaniepokojony samopoczuciem Lidki prosi Adama i Weronikę, aby poświęcili jej trochę czasu.
ale fajnie
skąd masz streszczenia?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 13:30   #4542
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ale fajnie
skąd masz streszczenia?
z telemagazyn.pl
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:36   #4543
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Na Wspólnej

o kurcze to wreszcie zacznie się coś dziać
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:46   #4544
Wiolka1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 128
Dot.: Na Wspólnej

Renatka się zrobiła barwniejszą postacią
Wiolka1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:49   #4545
chemiczna_
Raczkowanie
 
Avatar chemiczna_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 463
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez Wiolka1708 Pokaż wiadomość
Renatka się zrobiła barwniejszą postacią
nooo i wogóle teraz moim zdaniem lepiej się ubiera
__________________


Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
chemiczna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:02   #4546
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez chemiczna_ Pokaż wiadomość
nooo i wogóle teraz moim zdaniem lepiej się ubiera
no o to chyba chodziło... była załamana to gorzej się ubierała itp. a teraz odżyła (szczególnie jak myślała, że się zwiąże na stałe z tym kolesiem z firmy konkurencyjnej bud-max'u)
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:21   #4547
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Na Wspólnej

Z opisów odcinków wnioskuję, że fajne akcje się zapowiadają
...Adam to łajdak a tak go zawsze lubiłam ta Lidka jest okropna (ale fajnie że dali jakiś romansik ) A co ten Mateusz Oli zrobi?...
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:39   #4548
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Na Wspólnej

Diamentowa.. Może powtórka z Karoliny i Igora.. Pamietasz, jak chcieli sie przespać ze sobą, a potem Karolina oskarżyła Igora o gwałt ? Może teraz Ola bedzie zmyślac, bo Mateusz nie będzie nic do niej czuł. Tak myślę, bo z tej Olki niezły krętacz
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:54   #4549
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Na Wspólnej

ale będzie akcja
Heh.. tylko po co ja to czytałam teraz nie będzie niespodzianek;p
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 17:52   #4550
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Na Wspólnej

Głupota oli mnie dobija i załamuje to dziewcze chodzi chyba do liceum a głupie to jak z zerówki az czasem mnie denerwuje jej infantylność,tak samo lidka wstrętny jamochłon... niech zakoncza jej wątek bo szału dostane!:0
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 18:18   #4551
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Na Wspólnej

powiedzcie mi, bo dawniej nei oglądałam na wspólnej, ostatnio jakos tak mnie wzięło co z tą renią?co się stało, że ona w ogóle się pojawiła w serailu? jej dzieci jakos umarły czy jak?
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:12   #4552
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Na Wspólnej

Misior Dzieci Renaty zginęły w wypadku spowodowanym przez jej męża. Ona miała duży uraz i jakieś problemy psychiczne cały czas myślała, że te dzieci żyją. Odeszła od męża i przyjechała do rodziców.
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:25   #4553
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Diamentowa.. Może powtórka z Karoliny i Igora.. Pamietasz, jak chcieli sie przespać ze sobą, a potem Karolina oskarżyła Igora o gwałt ? Może teraz Ola bedzie zmyślac, bo Mateusz nie będzie nic do niej czuł. Tak myślę, bo z tej Olki niezły krętacz
Dokładnie, mi się też tak wydaje bo ten Mateusz mi wygląda na porządnego chociaż... pozory często mylą
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:52   #4554
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Z opisów odcinków wnioskuję, że fajne akcje się zapowiadają
...Adam to łajdak a tak go zawsze lubiłam ta Lidka jest okropna (ale fajnie że dali jakiś romansik ) A co ten Mateusz Oli zrobi?...
łajdak? wprawdzie nic zdrady nie powinno usprawiedliwiać ale ten człowiek jej wszystko dawał, a ona mu nigdy nic nie chciała z siebie dać. w takich związkach lepiej dać sobie spokój bo zaczynają być toksyczne. szkoda mi bardziej jego, bo jest wrażliwy i pewnie będzie do końca życia miał wyrzuty jak to często bywa :/
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 20:17   #4555
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez kyana Pokaż wiadomość
Misior Dzieci Renaty zginęły w wypadku spowodowanym przez jej męża. Ona miała duży uraz i jakieś problemy psychiczne cały czas myślała, że te dzieci żyją. Odeszła od męża i przyjechała do rodziców.

dzięx
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 20:59   #4556
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Na Wspólnej

Ale mnie dzis ten Adam zdenerwowal,normalnie musialam zapalic sobie.
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 21:38   #4557
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Na Wspólnej

Asia31 a mnie Weronika...
kariera najwazniejsza,
dawno bym taką prace kopnela... jeszcze jak ma oferty u Agnieszki i u jej meza pracy.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:20   #4558
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
łajdak? wprawdzie nic zdrady nie powinno usprawiedliwiać ale ten człowiek jej wszystko dawał, a ona mu nigdy nic nie chciała z siebie dać. w takich związkach lepiej dać sobie spokój bo zaczynają być toksyczne. szkoda mi bardziej jego, bo jest wrażliwy i pewnie będzie do końca życia miał wyrzuty jak to często bywa :/
No ok ale on też nie jest bez winy jeśli chodzi o ten kryzys a przed wchodzeniem w nazwijmy to związek z inną kobietą wypadałoby zakończyć po

ten biały to tak asekuracyjnie bo już były zapowiedzi
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:29   #4559
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
No ok ale on też nie jest bez winy jeśli chodzi o ten kryzys a przed wchodzeniem w nazwijmy to związek z inną kobietą wypadałoby zakończyć po

ten biały to tak asekuracyjnie bo już były zapowiedzi
może, ale dla związku zrobił o niebo więcej niż ona. Najpierw ją zdobywał, potem starał się trzymać przy sobie. To że Agnieszka robiła mu problemy to przecież nigdy nie było jego winą, teraz ta cała szara myszka z którą sie przespał, Weronika niemal wepchnęła ich sobie w ramiona. Świat jest zły a inne kobiety bezwzględne i bez skrupułów Trzeba pilnować swego
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:06   #4560
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Na Wspólnej

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
może, ale dla związku zrobił o niebo więcej niż ona. Najpierw ją zdobywał, potem starał się trzymać przy sobie. To że Agnieszka robiła mu problemy to przecież nigdy nie było jego winą, teraz ta cała szara myszka z którą sie przespał, Weronika niemal wepchnęła ich sobie w ramiona. Świat jest zły a inne kobiety bezwzględne i bez skrupułów Trzeba pilnować swego
Ja poprostu bardzo lubię postać Weroniki... moja ulubiona bohaterka serialu, swoje w życiu przeszła... a sprawę z Agnieszką Adam przed nia ukrywał, mógł powiedzieć jej na początku...
Ta cała Lidka przyprawia mnie o mdłości, agresor mi się włącza...
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.