Wyszczuplenie ud - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-28, 12:42   #31
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Wyszczuplenie ud

Cytat:
Napisane przez Emma_25 Pokaż wiadomość
CWICZENIA NA WEWNĘTRZNA STRONE UD
KTÓRA JEST ZBYT OBWISŁA
DO WYKORZYSTANIA W DOMU I NA SIŁOWNI

ZNA KTOŚ ????
bardzo prosze o pomoc, to jedyna moja nieudolna część nóg

ewentualnie na wyszczuplenie kostek (tzn. zmniejszenie tłuszczyku oplatającego kostki)
SĄ W Z ZBIORZE WĄTKÓW PODIESZONYM PRZEZ REDKACJĘ

nie spalisz tłuszczu miejscowo
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 17:00   #32
MaAdZiA:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: Wyszczuplenie ud

A jak się wykonuje te nożyce bo nie wiem...??
MaAdZiA:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 12:05   #33
UncommonMiss
Raczkowanie
 
Avatar UncommonMiss
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 289
Dot.: Wyszczuplenie ud

Cytat:
Napisane przez MaAdZiA:) Pokaż wiadomość
A jak się wykonuje te nożyce bo nie wiem...??
leżąc na plecach prosto, ręce wzdłuż tułowia no i nogami robisz nożyce ;D nooo .. na wys. ok. 5 cm nad podłogą wymachujesz nogami, jak robisz nożyce poziome to w poziomie, a jak pionowe to w pionie raczej nie jest skomplikowane, ale nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam .. poszukaj na necie jakichś zdjęć jak nie zrozumiałaś ;p
UncommonMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:51   #34
boxia
Raczkowanie
 
Avatar boxia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 108
GG do boxia
Lightbulb Dot.: Wyszczuplenie ud

Moje drogie potwierdzam na wyszczuplenei ud najlepsze jest bieganie... po dwóch tygodniach gdzie biegam co drugi dzień rano przed śniadaniem widzę efekty i odziwo od wewnętrznej strony ud, mam dośc potężnie zbudowane nogi gdyż od dziecka jeżdżę konno ale jazda konna nie pomogła mi sie pozbyc tłuszczyku, natomiast dwa tygdonie biegania zrobiło swoje, teraz mam większą motywację i przy okazhji kondycja coraz lepsza
boxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:05   #35
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Wyszczuplenie ud

Niestety, potwierdzić muszę, ze każdy człowiek ma taką grupę mięśniową która jest bardziej podatna na rozbudowę. Swego czasu regularnie uczęszczałam na siłownię ( bo byłam za szczupłą) i robiłam trening na masę. Okazało się, że taką grupą mięśniową która rozrasta się u mnie najszybciej są uda. Owszem, byłam zadowolona z efektów , bo ciało ładnie się prezentowało, ale uda tak mi się rozrosły, że chłopak się ze mnie śmiał i mówił do mnie Pudzian Zaprzestałam więc i nie trenowałam. Minęły dwa lata. Moje nogi nadal są wielkie choć poziom tłuszczu mam niewielki. W poniedziałek wracam na siłownię by coś z tym zrobić. Umówiłam się z profesjonalnym trenerem na trening indywidualny. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę tu podać zestaw ćwiczeń który mi trener ułoży na zmniejszenie obwodu ud ( będzie to trening na rzeźbę)

Oj, przepraszam, nie wiedziałam, ze wątek jest tak stary...

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2011-03-31 o 12:19
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 19:46   #36
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Wyszczuplenie ud

Ja także mam masywne tylko uda w sylwetce, i mam dużą tkankę mięśniową, rozbudowaną i wystającą na boki


chciałabym jeździć na rolkach dla przyjemności, ale czy to nie rozbuduje mi mięśni? Czy przeciwnie, pomoże spalić tłuszczyk na nogach, nada im ladniejszą rzeźbę?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 11:43   #37
mandarynka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Wyszczuplenie ud

Ja polecam skakanie na skakance.Moj trening wyglada tak,ze najpierw jezdze 20 minut na rowerze stacjonarnym dla rozgrzewki a potem skacze na skakance 20 minut.W ciagu dwoch tygodni 1 cm mi spadł w udach najtrudniej pozbyc sie tłuszczu nie wiem dlaczego ale tak wynika z moich obserwacji.
mandarynka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 16:05   #38
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Wyszczuplenie ud

rolki = trening aerobowy nic Ci się nie rozbudowuje,
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:15   #39
dagapee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 70
Dot.: Wyszczuplenie ud

Ja dzięki jeździe konnej zawsze miałam szczupłe uda, zwłaszcza wewnętrzną warstwę - żadnego cellulitisu ani nic, ale przestałam jeździć ze względu na brak czasu i zaczął się tworzyć tłuszczyk :P także polecam jazdę konną! Sama planuję znów zacząć jeździć. Przyznam też szczerze, że nie jeździłam regularnie, tylko w wakacje np przez tydzień, 2 tygodnie - i zawsze jak wracałam to miałam cytuję koleżanki "nogi jak patyki", spodnie wisiały itd. Ahh te czasy
dagapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 21:30   #40
Pietrucha_16
Przyczajenie
 
Avatar Pietrucha_16
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Okolice Łodzi (:
Wiadomości: 9
Unhappy Czy mogę coś z tym zrobić ?

Witajcie . Mam 16 lat .Moim największym koszmarem są wakacje i basen czego powodem są nogi . A dokładniej jedna ich część -uda. Mam 158 cm. co na mój wiek malutko i ważę 54-55 kg. Ogólnie nie mam żadnych pretensji do górnych partii ciała i łydek , ale uda to koszmar .! Wstydzę się chodzić na basen i całe wakacje czy gorące dni przechodzę w długich spodniach czy spódnicach do kolan. Jeszcze do tego wszystkiego dochodzą blizny na 1 nodze (na udzie) które wyglądają jak rozstępy(pamiątka z narodzin ;/ ) Rodzina i koledzy mówią że nic z tymi nogami nie zrobię i nie mogę schudnąć bo chudość ma się w genach ;/ Co ja mam zrobić ? Czy mają rację ? Pomocy . !
Pietrucha_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 22:35   #41
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

Cytat:
Napisane przez Pietrucha_16 Pokaż wiadomość
Witajcie . Mam 16 lat .Moim największym koszmarem są wakacje i basen czego powodem są nogi . A dokładniej jedna ich część -uda. Mam 158 cm. co na mój wiek malutko i ważę 54-55 kg. Ogólnie nie mam żadnych pretensji do górnych partii ciała i łydek , ale uda to koszmar .! Wstydzę się chodzić na basen i całe wakacje czy gorące dni przechodzę w długich spodniach czy spódnicach do kolan. Jeszcze do tego wszystkiego dochodzą blizny na 1 nodze (na udzie) które wyglądają jak rozstępy(pamiątka z narodzin ;/ ) Rodzina i koledzy mówią że nic z tymi nogami nie zrobię i nie mogę schudnąć bo chudość ma się w genach ;/ Co ja mam zrobić ? Czy mają rację ? Pomocy . !
chudosci nie ma sie w genach mozna miec predyspozycje, a szczupla, wycwiczona sylwetka to tylko ciezka praca i samozaparcie, wiec jesli naprawde cos Ci przeszkadza to wlasnie ten basen powinien Ci pomoc na nogi odrzuc slodycze, fastfoody, biegaj, jezdzij na rowerze, PLYWAJ i zobaczysz bedzie lepiej
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 09:28   #42
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

Ćwiczenia + ujemny bilans kaloryczny (dieta)= ubytek masy.

W ten sposób możesz zmienić swoje ciało i samopoczucie. A ze wszystkim da się coś zrobić tylko trzeba mocno chcieć.
__________________
Licencjonowany Kosmetolog
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 09:42   #43
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

Zacznij biegać. Nic tak szybko nie odtłuszcza i nie ujędrnia ud jak bieganie.
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 10:27   #44
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

Na nogi najlepiej podziała wszelkiego rodzaju ruch, bieganie, rower. Z diety wywal fast foody, słodycze, słodzone napoje itd. Niekoniecznie musisz mieć ujemny bilans, bo wtedy będziesz chudnąć z całego ciała, a z tego co czytam to twoją zmorą są głównie nogi. Zacznij się po prostu zdrowo odżywiać. No i RUCH
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:26   #45
Chibiusa
Raczkowanie
 
Avatar Chibiusa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 323
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

Jak nie będzie miała ujemnego bilansu to nie schudnie. Może też zająć się po prostu ujędrnieniem tej części ciała poprzez sport,będą wtedy wyglądać lepiej. Nie polecam odchudzania w tym wieku,zwłaszcza,że wagę masz odpowiednią. I nie wierzę,że masz takie koszmarne te uda przy tej wadze. Resztę masz szczupłą, a to ,że nie masz nóg patyków nie znaczy,że wyglądają grubo. Dziewczyny często wyolbrzymiają.
Polecam aktywność fizyczną,ograniczenie słodyczy-wygląd nóg powinien się poprawić
__________________
Vouloir c'est pouvoir.
Chibiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:38   #46
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

kalorie nie maja nic do spalania, juz bylo walkowane ze mozna robic mase na zerowym czy redukcje na lekko dodatnim, zalezy kto ma jak rozbujwany metabolizm. Dla jednego zerowe bedzie 3000 kcal dla innego 1000kcal. Nie ma co uogólniac ale brac sie za porzadne rozpisywanie b/w/t - ot co.
tu tkwi diabeł
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 16:17   #47
Mysteriness
Zadomowienie
 
Avatar Mysteriness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1 339
GG do Mysteriness
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

Cytat:
Napisane przez Pietrucha_16 Pokaż wiadomość
Witajcie . Mam 16 lat .Moim największym koszmarem są wakacje i basen czego powodem są nogi . A dokładniej jedna ich część -uda. Mam 158 cm. co na mój wiek malutko i ważę 54-55 kg. Ogólnie nie mam żadnych pretensji do górnych partii ciała i łydek , ale uda to koszmar .! Wstydzę się chodzić na basen i całe wakacje czy gorące dni przechodzę w długich spodniach czy spódnicach do kolan. Jeszcze do tego wszystkiego dochodzą blizny na 1 nodze (na udzie) które wyglądają jak rozstępy(pamiątka z narodzin ;/ ) Rodzina i koledzy mówią że nic z tymi nogami nie zrobię i nie mogę schudnąć bo chudość ma się w genach ;/ Co ja mam zrobić ? Czy mają rację ? Pomocy . !
Przesadzasz chyba trochę. Wiesz, ja całe życie miałam grube uda i ogromne łydki. Zawsze miałam problem przy kupnie kozaków,bo w pewnym miejscu są po prostu za grube i zamek nie przejdzie. I też się wstydziłam chodzić w szortach i krótkich spódniczkach. Ale w pewnym momencie stwierdziłam że nie jest tak źle. Że dużo dziewczyn wygląda gorzej i jakoś chodzą. Do tego zaczęłam biegać,skakać na skakance, ćwiczyć różne przysiady, wykroki. Nieee, moje uda nie są teraz tak mega szczupłe jakbym chciała. Ale są twarde, cellulitu prawie w ogólee . I wyglądają całkiem całkiem nawet apetycznie Mimo że nie są takie szczupłe.

Dla porównania powiem , że moja koleżanka, która z natury ma mega szczupłe łydki i uda prezentuje się moim zdaniem dużo gorzej, bo niby ma szczupłe, ale takie obwisłe, zero mięśni <może dlatego że nie ćwiczy na wfie no i w domu też nic w tym kierunku nie robi>
__________________

Mysteriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 23:29   #48
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

Cytat:
Napisane przez Mini82 Pokaż wiadomość
kalorie nie maja nic do spalania, juz bylo walkowane ze mozna robic mase na zerowym czy redukcje na lekko dodatnim, zalezy kto ma jak rozbujwany metabolizm.
Bzdury na kiju.
Proponuję zapoznać się najpierw z pojęciem "bilans"

"Bilans energetyczny - forma przedstawienia Przemiany Materii organizmów żywych; porównuje się w nim ilość energii dostarczonej z pożywieniem z wydatkiem energetycznym danego organizmu.

Istnieją trzy rodzaje bilansu energetycznego:

dodatni: wartość wydatku energetycznego jest mniejsza niż wartość energii dostarczonej do organizmu wraz z pożywieniem;
ujemny: wartość wydatku energetycznego jest większa niż wartość energii dostarczonej do organizmu wraz z pożywieniem;
zrównoważony
..."
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2011-07-07 o 23:34
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:41   #49
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

ale chyba nie powiesz ze wazniejsze kcal niz b/w/t ?
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 11:07   #50
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

W diecie dużo rzeczy jest ważnych, nie tylko B/T/W także tysiące związków chemicznych w tym witaminy i minerały o czym zapominają często początkujący pakerzy jedzac na okrągło ryż i pierś kurczaka oraz odchudzające się panienki jedząc w kółko twaróg i jogurty.

Wróćmy do bilansu. Żeby uprościć załóżmy że mamy do czynienia z bliźniętami jednojajowymi, które mają taką samą wagę, wzrost, strukturę ciała i tak samo działające hormony, prowadzą taka samą aktywność.
Przyjmijmy, że wyjściowo mają bilans zerowy, czyli dostarczają tyle samo kalorii co spalają, dla ułatwienia że jest to 2000 kcal (źródłami zajmiemy sie za chwilę)
Bilans = kalorie dostarczane - kalorie wydatkowane
2000-2000 = 0

Przypadek pierwszy:
Bliźniak A nie zwiększa zużycia ale zaczyna wypijać dziennie szklankę mleka dodatkowo, przyjmy że to jakieś 100 kcal
Jak wyglada teraz jego bilans?
Bliźniak B nie zmienia spożycia ale zaczyna codziennie biegać spalając jakieś 400 kcal dodatkowo.
Jak wygląda jego bilans?

Przypadek drugi zajmiemy się rozkładem B/T/W w kontekście bilansu (znowu trochę uprościmy)
Wydatek kalorii to podstawowa przemiana materii + aktywność + efekt termiczny pożywienia
zakładamy, że dwa pierwsze czynniki pozostają niezmienione u obu bliźniaków

Organizm, żeby strawić i przyswoić pożywienie musi zużyć na to nieco energii, w przypadku WW będzie to 3% w przypadku tłuszczu 5%, natomiast 25% w przypadku białka (tutaj oczywiście mogą być rozbieżności w różnych źródłach ale upraszczamy)
Bliźniak A je jak do tej pory czyli dostarcza założmy 50% kcal z WW, 20% z białka i 30% z tłuszczu. W jego przypadku efekt termiczny pożywienia to 30+100+30 czyli 160 kcal
czyli dostarcza 2000 kcal i wydatkuje 160 kcal na trawienie + 1840 kcal na PPM i aktywnosć

Bliźniak B postanowił przestać jeść WW i teraz 50% kalorii dostarcza w postaci tłuszczu i 50% w postaci białka. W jego przypadku efekt termiczny pożywienia to 50+250 czyli 300 kcal

i zobaczmy jak teraz wygląda jego bilans:
w dalszym ciągu dostarcza 2000 kcal, jego PPM i aktywnosć to 1840 kcal a efekt termiczny to 300 kcal, zużywa więc 2140 kcal na dobę
2000-2140= -140
jego BILANS jest ujemny, zgadza się?
jeśli jeszcze weźmiemy pod uwagę, że mózg potrzebuje ok 50g glukozy na dobę i z braku WW w diecie wytwarza ja z białka, który to proces pochłania praktycznie całą energię zawartą w białku, okazuje się, że bilans jest jeszcze niższy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 20:54   #51
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

Cytat:
Napisane przez Mini82 Pokaż wiadomość
kalorie nie maja nic do spalania, juz bylo walkowane ze mozna robic mase na zerowym czy redukcje na lekko dodatnim, zalezy kto ma jak rozbujwany metabolizm. Dla jednego zerowe bedzie 3000 kcal dla innego 1000kcal. Nie ma co uogólniac ale brac sie za porzadne rozpisywanie b/w/t - ot co.
tu tkwi diabeł
Mini , ale Ty nie wiesz kto ma jak rozbudowany metabolizm , jaki poziom tkanki tłuszczowej . Większość osób przychodzących na forum ma problem z metabolizmem , złe nawyki żywieniowe i nie wiadomo co jeszcze . To o czym piszesz jest nie lada wyczynem , jest możliwe dla osób naprawdę wytrenowanych , mające jakiekolwiek pojęcie o treningu , przyjmujących odpowiednie suplementy i wspomagacze . To że jacyś zawodnicy mają takie a nie inne diety nie znaczy że będzie to służyć przeciętnej pani z 10 kilową nadwagą . Pietrucha tej masy budować nie chce ...
Wszystko jest ważne w diecie , nie ma najważniejszego . Żeby były efekty musi wszytsko współgrać .
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2011-07-08 o 21:06
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 10:13   #52
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

Zgadzam sie z dziewczynami, najszybciej zrzuci sie centymetry z ud biegajac, jezdzac na rowerku badz plywajac.
Fajnie jest po tym wszystkim pojsc na saune i wypocic wszelkie toksyny z organizmu.
Ja jak zaczelam regularnie chodzic na silownie i biegac na biezni, cwiczyc na orbitreku to w szybkim czasie zauwazylam pierwsze efekty, poza tym nozki sie fajnie ujedrnily.
Teraz zamierzam rowniez cwiczyc na innym sprzecie aby sie bardziej ujedrnic
Musisz sama zobaczyc co sprawia ci najwieksza frajde cwiczac i wtedy systematycznie to trenowac.
No i oczywiscie zmienic nawyki zywieniowe : oganiczyc slodycze, fast foody, ziemniaki, biale pieczywo, smazone i pieczone na rzecz gotowanego.
Pic na codzien duze ilosci wody mineralnej niegazowanej.
Ja z moim chlopakiem przed cwiczeniami pijemy taka mieszanke dla sportowcow i to fajnie dziala, bo masz powera i nie meczysz sie podczas cwiczen.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-14 o 13:21
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 13:03   #53
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość

Musisz sama zobaczyc co sprawia ci najwieksza frajde cwiczac i wtedy systematycznie to trenowac.
Hehe, tylko z tym różnie bywa, bo na początku ćwiczenia wcale nie sprawiają frajdy Np. do biegania przekonałam się dopiero po roku; przez rok biegałam niemal jak za karę, ciężko było, ale mobilizowałam się tylko po to żeby schudnąć. A teraz to uwielbiam
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 17:49   #54
cynthia89
Raczkowanie
 
Avatar cynthia89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Ja z moim chlopakiem przed cwiczeniami pijemy taka mieszanke dla sportowcow i to fajnie dziala, bo masz powera i nie meczysz sie podczas cwiczen.
jak sie nazywa ten preparat?
cynthia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 18:16   #55
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

wiesz co na ten moment niemoge podac ci jego nazwy - bo ta mieszanka jest u mojego chlopaka.
Jutro jak bede miala mozliwosc zerkniecia to napisze.
Jest to taki proszek zamkniety w duzym opakowaniu - 1 miarke tego proszku rozpuszcza sie z woda mineralna ( tak ok. litra niecalego ) zabarwia sie to na taki smerfetkowy kolorek
Pije sie to zawsze przed treningami i ma sie duzego powera.
Dziala lepiej niz poweride ten do picia.
Jeszcze dobry jest therm - line i taki proszek w sasesztkach o smaku cytrynowym co sie rozpuszcza w 0.5 litra wody - cos jak Aqua Slim - tylko, ze tamto ma zagraniczna nazwe - do kupienia w aptece.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 21:01   #56
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

Powiem Ci tylko tyle, że od siedzenia przed komputerem nie schudniesz, nie zmienisz nic.. Po ćwiczeniach dobre jest też rozciąganie, też wpływa na wysmuklenie mięśni.. A co do tych napojów to dziewczyny mają racje. Na prawdę jest power..
__________________
Licencjonowany Kosmetolog
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 04:36   #57
overtone
Raczkowanie
 
Avatar overtone
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę coś z tym zrobić ?

myślałam, że nie można schudnąć z nóg, dopóki moja koleżanka nie zrzuciłam tych trudnych do spalenia kilogramów. wiem, że nie była na jakiejś specjalnej diecie-po prostu nie łączy węglowodanów z mięsem i tłuszczem, a jedynie z dużą ilością sałatek. i chodziła 2 razy w tygodniu na taniec, który wysmuklił i ujędrnił jej nogi. długo to trwało, bo jakiś rok, ale efekty są super! trzymam za Ciebie kciuki!
__________________
58kg-57kg-56kg-55kg-54kg-53kg-52kg-51kg
overtone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 00:05   #58
grupa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 55
ćwiczenia na "boki" ud - nie mogę znaleźć

dziewczyny znacie jakieś ćwiczenia na "boki" ud od zewnątrz?? szukam juz kilka dni i znalazłam ćwiczenia na praktycznie wszystkie partie nóg ale na to dosłownie NIC a nawet jak coś jest to okazuje się że wcale nie działa na ta partię ciała... chciałabym sie pozbyć "poduszek" z boków ud ale nie wiem jak... chodzi mi o tą cześć dokładnie--->
grupa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 06:02   #59
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 141
Dot.: ćwiczenia na "boki" ud - nie mogę znaleźć

wpisalam w google i znalazlam conajmniej z 10 roznych cwiczen.
Ja najszybciej zgubilam brzuch,uda i boczki biegajac, zajelo mi to jakies 4 miesiace. Oczywiscie do tego systematyczne cwiczenia ...brzuszki, sklony, skrety,cwiczenia na atlasach,hula hop jest swietne na boczki i brzuszki poprzeczne. Na uda nozyce i unoszenie nogi lezac na boku,rowerek. Moim zdaniem systematycznosc jest wazna, trener mi kiedys powiedzial,ze nie o to chodzi zeby z tygodnia na tydzien cwiczyc coraz dluzej..treningi moga byc nawet krotsze,ale intensywniejsze,w przeciwnym wypadku miesnie przyzwyczajaja sie i spalasz wolniej i wolniej..
shandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 11:04   #60
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: ćwiczenia na "boki" ud - nie mogę znaleźć

Były już takie tematy. Ten tłuszczyk po bokach to tzw. bryczesy. Wpisz w wyszukiwarkę i wyskoczy parę tematów, np. :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342991
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=458490

CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.