Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 10:56   #3361
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Trzeba uważać na naturowe "promocje"...kiedyc widziałam "przecenę" wonderlandu z catrice: lakiery niby to przecenione z 15,99 na 9,99, na cienie podobna okazja....a na szafie essence wielka kartka "Promocja" na podkłady w musie, tyle że cena "promocyjna" była identyczna jak regularna
oj bardzo to zgodne z prawem
Tak samo z lakierami color and go teraz niby są w gazetce w promocji, a ta cena to 5,49 zł , czyli regularna o ile się nie mylę,bo taka jest na szafie.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 10:58   #3362
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie kremik mandarynkowy... fajny

No i oczywiście dwa kolejne tusze (PO CO MI TO mam w użyciu 9 teraz) różowy MA i brązowy all eyes on me (Inkarnatka, masz lanie za to )

Iiiii dwa lakiery Very berry i Red-y to Go czy jakoś tak iiiiii dwa kolejne SWM, tak więc już mam wszystkie SWMy które wycofują
I o zgrozo naprawdę nie wiem po co ja to kupiłam oczywiście będę używać, ale mam już tyle wszystkiego na mnie chyba też przyszedł czas, żeby pójść na odwyk...
Gonisz mnie jesteś coraz poważniejszą konkurencją dla mojej ściany wstydu
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 11:02   #3363
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Tak samo z lakierami color and go teraz niby są w gazetce w promocji, a ta cena to 5,49 zł , czyli regularna o ile się nie mylę,bo taka jest na szafie.
Nie są w promocji, po prostu zostały umieszczone w gazetce wraz z ceną.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 11:08   #3364
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

tak, tak tylko, że wg prawa konsumenckiego to wprowadzanie w błąd. Cała gazetka jest pod hasłem promocyjnych cen
Laicy essencowi mogli się nabrać- tak jak ja Muszę patrzeć i czytać ze zrozumieniem

Z nowości bardzo mi się podobają lakiery nude, nigdy nie miałam nudziaków z essence i nie wiem jak pokrywają paznokcie, bo czasami lakier w słoiczku wygląda bosko, a na pazurze nie widać go w ogóle i trzeba miliony warstw, które odpadają. Pewnie z essence tak nie jest ?
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 11:16   #3365
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
tak, tak tylko, że wg prawa konsumenckiego to wprowadzanie w błąd. Cała gazetka jest pod hasłem promocyjnych cen
Laicy essencowi mogli się nabrać- tak jak ja Muszę patrzeć i czytać ze zrozumieniem
Nie wiedziałam, że istnieje przepis zabraniający umieszczania w gazetkach produktów bez promocyjnych cen. Naprawdę?
A czytanie ze zrozumieniem zawsze się przydaje!

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Z nowości bardzo mi się podobają lakiery nude, nigdy nie miałam nudziaków z essence i nie wiem jak pokrywają paznokcie, bo czasami lakier w słoiczku wygląda bosko, a na pazurze nie widać go w ogóle i trzeba miliony warstw, które odpadają. Pewnie z essence tak nie jest ?
Nie wiadomo jak z tą nową serią nudziaków, ale zwykłe lakiery zazwyczaj kryją wystarczająco przy dwóch warstwach.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 11:25   #3366
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

2 warstwy to dla mnie bomba Pewnie się na jakiś skuszę.
Nigdy nie lubiłam robić zakupów w Naturze,bo w jednej zawsze czułam się jak złodziejka, panie patrzą na ręce, że ho ho. Bardzo dobrze,bo później mają problem z pomacanymi produktami, ale mogłyby to robić dyskretniej . Odchodzi mi wtedy ochota na dłuższe przyglądanie się szafom, jakoś będę musiała się w takim razie przemóc albo chodzić do innej natury. Ta jest taka mała i w ogóle ruchu, zawsze byłam sama w sklepie jeśli chodzi o klientów, no może jeszcze z jedna osoba przy kosmetykach pielęgnacyjnych
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:05   #3367
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że istnieje przepis zabraniający umieszczania w gazetkach produktów bez promocyjnych cen. Naprawdę?
A czytanie ze zrozumieniem zawsze się przydaje!
No tak, to jest jeden z dwoch produktów na stronie, który nie jest przeceniony. I taki to jest chwyt-kto się na tych cenach nie zna, pomyśli, że jest to też jest promocja i nie zauważy, że przy tym nie ma przekreślonej ceny. Nie bez powodu zostało to w takim układzie umieszczone
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek

Edytowane przez alevE
Czas edycji: 2012-01-31 o 12:06
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 12:23   #3368
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Nie wydaje mi się, żeby to było zakazane.

Znalazłam więcej zdjęć nowości Essence, uaktualniłam listę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:36   #3369
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby to było zakazane.

Znalazłam więcej zdjęć nowości Essence, uaktualniłam listę.
Bo nie jest, w gazetkach też są reklamowane produkty, mające na celu zachęcić do kupna. Przecież, nie ma tam zawyżonej ceny "przed", tylko produkt jest prezentowany wraz z jego ceną i nie jest to praktyka wyłącznie Natury. Wystarczy wziąć gazetkę jakiegoś marketu i tam pełno jest takich prezentacji
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:37   #3370
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby to było zakazane.

Znalazłam więcej zdjęć nowości Essence, uaktualniłam listę.
A ja nie napisałam, że jest to zakazane, tylko jak to widzę.

Co do nowości- jak wejdą, dajcie jak najszybciej znać (oczywista), bo będę musiała skontaktować się ze znajomą naturzanką, żeby mi co nieco odstawiła
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:45   #3371
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

faktycznie, nowości na zdjęciach wyglądają kusząco
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 12:58   #3372
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

No ja już zacieram ręce, widzę sporo nowości uśmiechających się do mnie.
Widzę, że essence naprawdę goni drogą konkurencję
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:04   #3373
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
oj bardzo to zgodne z prawem
Tak samo z lakierami color and go teraz niby są w gazetce w promocji, a ta cena to 5,49 zł , czyli regularna o ile się nie mylę,bo taka jest na szafie.

Ostatnio jak była promocja na błyszczyki Essence stay with me - w gazetce były oznaczone, że jest promocja. Na szafie - nie były oznaczone, że jest promocja.

Przy kasie - nabija promocyjną cene.

może to taki chwyt by osoby same z gazetki łapały promocje - nie wiem. XD
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:07   #3374
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Pewnie jak zwykle zapomnieli wywiesić promocyjne ceny - w Rossmannie zdarza się to cały czas.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:13   #3375
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ale jest zakazane wprowadzanie konsumenta w błąd, jest to dość dyskusyjne w tym przypadku, wiadomo jaki jest cel Zwłaszcza, iż założeniem gazetki są oferty po obniżonych cenach. Ale oj tam, oj tam

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Ostatnio jak była promocja na błyszczyki Essence stay with me - w gazetce były oznaczone, że jest promocja. Na szafie - nie były oznaczone, że jest promocja.

Przy kasie - nabija promocyjną cene.

może to taki chwyt by osoby same z gazetki łapały promocje - nie wiem. XD
jak wczoraj kupowałam szminkę Kobo to też nie były oznaczone, a cena promocyjna. Szkoda, że nie wywieszają tych karteczek, na pewno więcej osób by wtedy się skusiło ot tak
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:33   #3376
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Moge sie do Was przylaczyc?
Widze ze do Natur nie dotarla jeszcze limitka"legends of the sky". U mnie jest juz dostepna i naprawde sie rozczarowalam. Niestety nie dorwalam rozu, ktory najbardziej mnie interesowal. Lakier ktory kupilam n. 01 i wear my flying goggles at night ma praktycznie taki sam kolor jak md chyba n. 65 movin' on, a ten cienio-liner jest naprawde kiepski... Szkoda
Trzeba czekac na nowosci
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:05   #3377
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Pokaż wiadomość
Moge sie do Was przylaczyc?
Widze ze do Natur nie dotarla jeszcze limitka"legends of the sky". U mnie jest juz dostepna i naprawde sie rozczarowalam. Niestety nie dorwalam rozu, ktory najbardziej mnie interesowal. Lakier ktory kupilam n. 01 i wear my flying goggles at night ma praktycznie taki sam kolor jak md chyba n. 65 movin' on, a ten cienio-liner jest naprawde kiepski... Szkoda
Trzeba czekac na nowosci

Pod jakim względem jest kiepski? Krótko się trzyma, źle się aplikuje?
I możesz napisać coś o lakierze więcej? Jak kryje, jaki ma pędzelek itp?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:14   #3378
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Pod jakim względem jest kiepski? Krótko się trzyma, źle się aplikuje?
I możesz napisać coś o lakierze więcej? Jak kryje, jaki ma pędzelek itp?
A najlepiej zdjęcia wrzucić

Tene... Jak to zrobiłaś? 8 kg to nie przelewki

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-01-31 o 14:15
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:28   #3379
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Pod jakim względem jest kiepski? Krótko się trzyma, źle się aplikuje?
I możesz napisać coś o lakierze więcej? Jak kryje, jaki ma pędzelek itp?
Co do cienio-linera to cien jest moim zdaniem slabo napigmentowany, przynajmniej ten kolor ktory mam ja (mam ten miedziano-brazowy). Po nalozeniu na powieke i lekkim roztarciu zostaje sam brokat Co do samego linera to ma on konsystencje kredek ll ale niestety nie taka sama trwalosc.
Znalazlam, ten calkiem fajny swatch http://cosmeticpie.blogspot.com/2012...-of-sky-e.html .
Co do lakieru to kryje dobrze, na upartego wystarczy jedna warstwa. Co do trwalosci nie jestem jeszcze w stanie nic na ten temat powiedziec bo mam go na paznokciach od wczoraj a do tego ma zele takze wiekszosc lakierow trzyma mi sie na pazokietkach dosc dlugo Sam lakier jest kremowy, dosc gesty, pedzelek standardowy jak na limitki, dosyc szeroki i wygodny. Takze jesli chodzi o sama jakosc lakieru to zdecydowanie potwierdza sie teoria ze lakiery z limitki maja lepsza jakosc niz tez ze stalej oferty. Niestety kolor mi sie zdublowal, na swatchach wydaje sie bardziej bezowy niz jest w rzeczywistosci http://www.nihrida.com/2012/01/swatc...ood-times.html.
Mam nadzieje ze pomoglam, w razie dalszych pytan chetnie odpowiem


Zdjecia postaram sie wrzucic jutro wieczorkiem
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel



Edytowane przez mmarcepan
Czas edycji: 2012-01-31 o 15:07
mmarcepan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 15:08   #3380
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Kupiłam zielony liner +pędzelek - jak któraś się jeszcze waha, to niech kupuje, kolor jest przepiękny! I mistic lemon jeszcze wzięłam W jasmine nic z tych rzeczy nie było przecenione jakby co. I leży jeszcze dużo niedobitek CC. Kremy do rąk stoją przy kasach i są po 5 zł.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:09   #3381
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A najlepiej zdjęcia wrzucić

Tene... Jak to zrobiłaś? 8 kg to nie przelewki
A z pół roku minimum mi się zeszło, potem trochę utrzymywało mi się 61,5 (mniej więcej oczywiście, wiadomo że kobietom to się waga nieznacznie waha chociażby w zależności od cyklu) i teraz znów powoli zaczęłam chudnąć. A jak to osiągnęłam? Nie wiem Serio. Mam siedzącą pracę, rzadko się ruszam niestety.
Postawiłam na mądrzejsze jedzenie po prostu.


W punktach:
1. Jem często ale małe porcje, lekkie ograniczenie słodyczy/fast foodów.
2. Zdarza mi się zjadać śmieciowe żarcie, ale wtedy mam zasadę, że jak zjadłam fast fooda na obiad, albo pączka jako przekąskę to już reszta dnia ma być "poprawna". Nie łączę raczej słodyczy i fast fooda w jednym dniu, czy kilka razy dziennie słodyczy.
3. Jak mnie najdzie na słodkie to albo stawiam na czekoladę z orzechami albo gorzką (żeby jak najwięcej dobrego z tego wyszło). I przede wszystkim staram się raz dziennie, ale jak mi się zachce bardzo to folguję. Po jakimś czasie już nie ciągnie tak bardzo do słodkiego...
4. Nie ograniczam sobie, że np nie jem kolacji, albo chodzę głodna, o nie! To nie dla mnie
5. Bardzo pomogło mi picie kawy (tylko prawdziwej!), bo reguluje ona przemianę materii.
6. Najwięcej schudłam jak w pracy z braku laku na lunch jadłam serek wiejski z kiełkami i ziarnistymi bułeczkami (jednak opłaca się nie wychodzić na lunche czasami ), oczywiście reszta moich posiłków w pracy to były jakieś kanapeczki czy owoce
7. Nie jem dużo pieczywa, a jak jem to najlepiej ciemne, jest zdrowsze i bardziej sycące.
8. Często piję wodę, nie przestrzegam jakiejś tam ilości litrów na dzień, bo to bzdura. Ważne jest żeby przez cały dzień sobie co chwilkę popijać po łyczku wody. Wtedy pół litra jest dużo lepsze niż 2 litry wypite prawie na raz. I na każdą wypitą szklankę czarnej herbaty/kawy wypijam tyle samo wody -> napoje te bardzo wysuszają.
9. Piję miętę, którą uwielbiam, czytałam że ma dobry wpływ na układ pokarmowy, ale nie wiem czy ma wpływ na chudnięcie.
10. Gdy mogę to nie solę, a w trakcie gotowania gdy jest sól niezbędna do smaku to daję jej mało. Wolę doprawiać ziołami Sól dodawana do półproduktów, które kupuję jest absolutnie wystarczająca.


Podejrzewam, że jakbym zaczęła ćwiczyć to bym w trymiga schudła tą resztę, aleeee wolę powoli to wtedy trudniej o efekt jojo

A, i jeszcze jedna ważna rzecz: jak nie miałam czasu zjeść nic w domu i nie mam nic ze sobą i jestem zmuszona być głodna aż do pory lunchowej to strzelam sobie coś do picia bardzo słodkiego -> co dla mnie jest wyzwaniem, bo ja NIC do picia nie słodzę. Wtedy dostarczam jakieś kalorie organizmowi i nie szaleje aż tak bardzo z braku paliwa. NIGDY nie doprowadzam się do stanu dużego głodu czy też przejedzenia, ani jedno ani drugie zdrowe nie jest
Z pewnością nic na siłę, powoli wprowadzam zawsze zmiany, pojedynczo. Jak się przyzwyczaję do jednego i staje się to moją normą to dodaję kolejne. Wymyśliłam sobie to wszystko tak na raty, nie siedziałam i nie obmyślałam genialnego planu powoli dostosowywałam wszystko tak, żeby nie było mi trudno i żeby jakoś się to łączyło z moim trybem życia.

P.S. Ale mi dekalog wyszedł


Cytat:
Napisane przez mmarcepan Pokaż wiadomość
Co do cienio-linera to cien jest moim zdaniem slabo napigmentowany, przynajmniej ten kolor ktory mam ja (mam ten miedziano-brazowy). Po nalozeniu na powieke i lekkim roztarciu zostaje sam brokat Co do samego linera to ma on konsystencje kredek ll ale niestety nie taka sama trwalosc.
Co do lakieru to kryje dobrze, na upartego wystarczy jedna warstwa. Co do trwalosci nie jestem jeszcze w stanie nic na ten temat powiedziec bo mam go na paznokciach od wczoraj a do tego ma zele takze wiekszosc lakierow trzyma mi sie na pazokietkach dosc dlugo Sam lakier jest kremowy, dosc gesty, pedzelek standardowy jak na limitki, dosyc szeroki i wygodny. Takze jesli chodzi o sama jakosc lakieru to zdecydowanie potwierdza sie teoria ze lakiery z limitki maja lepsza jakosc niz tez ze stalej oferty. Niestety kolor mi sie zdublowal, na swatchach wydaje sie bardziej bezowy niz jest w rzeczywistosci http://www.nihrida.com/2012/01/swatc...ood-times.html.
Mam nadzieje ze pomoglam, w razie dalszych pytan chetnie odpowiem

Zdjecia postaram sie wrzucic jutro wieczorkiem
Super, dzięki za info.
Kurczę ja jestem tak napalona na tą limitkę!
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:15   #3382
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A z pół roku minimum mi się zeszło, potem trochę utrzymywało mi się 61,5 (mniej więcej oczywiście, wiadomo że kobietom to się waga nieznacznie waha chociażby w zależności od cyklu) i teraz znów powoli zaczęłam chudnąć. A jak to osiągnęłam? Nie wiem Serio. Mam siedzącą pracę, rzadko się ruszam niestety.
Postawiłam na mądrzejsze jedzenie po prostu.


W punktach:
1. Jem często ale małe porcje, lekkie ograniczenie słodyczy/fast foodów.
2. Zdarza mi się zjadać śmieciowe żarcie, ale wtedy mam zasadę, że jak zjadłam fast fooda na obiad, albo pączka jako przekąskę to już reszta dnia ma być "poprawna". Nie łączę raczej słodyczy i fast fooda w jednym dniu, czy kilka razy dziennie słodyczy.
3. Jak mnie najdzie na słodkie to albo stawiam na czekoladę z orzechami albo gorzką (żeby jak najwięcej dobrego z tego wyszło). I przede wszystkim staram się raz dziennie, ale jak mi się zachce bardzo to folguję. Po jakimś czasie już nie ciągnie tak bardzo do słodkiego...
4. Nie ograniczam sobie, że np nie jem kolacji, albo chodzę głodna, o nie! To nie dla mnie
5. Bardzo pomogło mi picie kawy (tylko prawdziwej!), bo reguluje ona przemianę materii.
6. Najwięcej schudłam jak w pracy z braku laku na lunch jadłam serek wiejski z kiełkami i ziarnistymi bułeczkami (jednak opłaca się nie wychodzić na lunche czasami ), oczywiście reszta moich posiłków w pracy to były jakieś kanapeczki czy owoce
7. Nie jem dużo pieczywa, a jak jem to najlepiej ciemne, jest zdrowsze i bardziej sycące.
8. Często piję wodę, nie przestrzegam jakiejś tam ilości litrów na dzień, bo to bzdura. Ważne jest żeby przez cały dzień sobie co chwilkę popijać po łyczku wody. Wtedy pół litra jest dużo lepsze niż 2 litry wypite prawie na raz. I na każdą wypitą szklankę czarnej herbaty/kawy wypijam tyle samo wody -> napoje te bardzo wysuszają.
9. Piję miętę, którą uwielbiam, czytałam że ma dobry wpływ na układ pokarmowy, ale nie wiem czy ma wpływ na chudnięcie.
10. Gdy mogę to nie solę, a w trakcie gotowania gdy jest sól niezbędna do smaku to daję jej mało. Wolę doprawiać ziołami Sól dodawana do półproduktów, które kupuję jest absolutnie wystarczająca.


Podejrzewam, że jakbym zaczęła ćwiczyć to bym w trymiga schudła tą resztę, aleeee wolę powoli to wtedy trudniej o efekt jojo

A, i jeszcze jedna ważna rzecz: jak nie miałam czasu zjeść nic w domu i nie mam nic ze sobą i jestem zmuszona być głodna aż do pory lunchowej to strzelam sobie coś do picia bardzo słodkiego -> co dla mnie jest wyzwaniem, bo ja NIC do picia nie słodzę. Wtedy dostarczam jakieś kalorie organizmowi i nie szaleje aż tak bardzo z braku paliwa. NIGDY nie doprowadzam się do stanu dużego głodu czy też przejedzenia, ani jedno ani drugie zdrowe nie jest
Z pewnością nic na siłę, powoli wprowadzam zawsze zmiany, pojedynczo. Jak się przyzwyczaję do jednego i staje się to moją normą to dodaję kolejne. Wymyśliłam sobie to wszystko tak na raty, nie siedziałam i nie obmyślałam genialnego planu powoli dostosowywałam wszystko tak, żeby nie było mi trudno i żeby jakoś się to łączyło z moim trybem życia.

P.S. Ale mi dekalog wyszedł




Super, dzięki za info.
Kurczę ja jestem tak napalona na tą limitkę!
No wlasnie ja tez...tym bardziej moje rozczarowanie bylo wieksze
Szczegolnie ten cienio-cos tak ladnie wygladal a tu
No nic moze sie jeszcze do tych kosmetykow przekonam, szczegolnie do cienia, w sumie czasem tak mam
Tymczasem czekam na roze w musie

tenebra tez stosowalam takie same zasady zeby schudnac no i nadal stosuje zeby jako tako wygladac
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel



Edytowane przez mmarcepan
Czas edycji: 2012-01-31 o 15:18
mmarcepan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:15   #3383
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

tenebra, dzięki za dekalog, brzmi sensownie
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:20   #3384
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Nowości
Podobają mi się wszystkie róże a do tej pory używałam jednego i teraz dokupiłam drugi w podobnym kolorze. Coś czuję że różomaniactwo się u mnie rozwija
Lakiery nude też ładne i błyszczyki. Baza wygląda jak rozświetlacz z Crystalliced nie muszę się martwić, że mi się kiedyś skończy.
Ciekawe jak z kolorami tych nowych podkładów mogliby dać w końcu coś jasnego a nie takie ciemne jak dla murzynek
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:31   #3385
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
tenebra, dzięki za dekalog, brzmi sensownie


Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Nowości
Podobają mi się wszystkie róże a do tej pory używałam jednego i teraz dokupiłam drugi w podobnym kolorze. Coś czuję że różomaniactwo się u mnie rozwija
Lakiery nude też ładne i błyszczyki. Baza wygląda jak rozświetlacz z Crystalliced nie muszę się martwić, że mi się kiedyś skończy.
Ciekawe jak z kolorami tych nowych podkładów mogliby dać w końcu coś jasnego a nie takie ciemne jak dla murzynek
Co do bazy to też się cieszę
A te podkłado-cosie to mi by się marzyło żeby były fajnymi kremami tonującymi, a najjaśniejszy żeby był naprawdę jasny do tek pory nie miałąm ani jednego kremu tonującego, bo te pieruństwa są wszystkie strasznie ciemne
Ale jak to będzie baaaaardzo jasny podkład to oczywiście nie będę narzekać
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:16   #3386
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość




Co do bazy to też się cieszę
A te podkłado-cosie to mi by się marzyło żeby były fajnymi kremami tonującymi, a najjaśniejszy żeby był naprawdę jasny do tek pory nie miałąm ani jednego kremu tonującego, bo te pieruństwa są wszystkie strasznie ciemne
Ale jak to będzie baaaaardzo jasny podkład to oczywiście nie będę narzekać
Jasny krem tonujący, to jest bardzo dobry pomysł Na lato by się przydał.
W sumie dobrze, że do nas nowości tak późno dochodzą, możemy sobie pooglądać swatche i na spokojnie się zdecydować co chcemy kupić. Mniejsza szansa, że trafimy na bubel
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:04   #3387
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Kolejna dawka zdjęć! http://www.honeyandmilk.net/2012/01/...s-essence.html
A ja coraz bardziej zakochuję się w tych różach... Niech już w końcu do nas dotrą!

Tutaj C&G: http://www.honeyandmilk.net/2012/01/...-und-nude.html
Nudziaki

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2012-01-31 o 17:06
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:39   #3388
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Kolejna dawka zdjęć! http://www.honeyandmilk.net/2012/01/...s-essence.html
A ja coraz bardziej zakochuję się w tych różach... Niech już w końcu do nas dotrą!

Tutaj C&G: http://www.honeyandmilk.net/2012/01/...-und-nude.html
Nudziaki
ooo a te podkłady z kapsułkami na wzór revlon beyond natural
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:05   #3389
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

No to lipa... Ciemne
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:24   #3390
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

a gdzie swatche róży?
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.