Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 23:27   #3421
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Wróciły na mojego bloga notki z nowościami, wycofywanymi produktami i Marble Manią.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 23:30   #3422
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

hm, ja też dzisiaj byłam w marino w naturze i w ogóle nikt za mną nie łaził ani nie patrzył na ręce, mimo że grzebałam właśnie w essencowej szafie.
btw dzisiejsze nabytki:
pędzelek kulka (zapas)
C&G icy princess , fame fatal i think pink ;D Chociaż think pink chyba idzie w świat.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 23:33   #3423
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Krakowianki polujące na Circus Circus: w Douglasie w Bonarce jakaś reaktywacja! Pełny stand - lakiery, linery, wody, rozświetlacze!
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 23:43   #3424
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Szczegółowe zdjęcia limitowanki Marble Mania
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...-mania-le.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 00:04   #3425
fraszka105
Raczkowanie
 
Avatar fraszka105
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 276
GG do fraszka105
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
hm, ja też dzisiaj byłam w marino w naturze i w ogóle nikt za mną nie łaził ani nie patrzył na ręce, mimo że grzebałam właśnie w essencowej szafie.
to zazdroszczę
__________________
Never sigh for better world, it's already composed, played and told.


fraszka105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:25   #3426
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A z pół roku minimum mi się zeszło, potem trochę utrzymywało mi się 61,5 (mniej więcej oczywiście, wiadomo że kobietom to się waga nieznacznie waha chociażby w zależności od cyklu) i teraz znów powoli zaczęłam chudnąć. A jak to osiągnęłam? Nie wiem Serio. Mam siedzącą pracę, rzadko się ruszam niestety.
Postawiłam na mądrzejsze jedzenie po prostu.

W punktach:
1. Jem często ale małe porcje, lekkie ograniczenie słodyczy/fast foodów.
2. Zdarza mi się zjadać śmieciowe żarcie, ale wtedy mam zasadę, że jak zjadłam fast fooda na obiad, albo pączka jako przekąskę to już reszta dnia ma być "poprawna". Nie łączę raczej słodyczy i fast fooda w jednym dniu, czy kilka razy dziennie słodyczy.
3. Jak mnie najdzie na słodkie to albo stawiam na czekoladę z orzechami albo gorzką (żeby jak najwięcej dobrego z tego wyszło). I przede wszystkim staram się raz dziennie, ale jak mi się zachce bardzo to folguję. Po jakimś czasie już nie ciągnie tak bardzo do słodkiego...
4. Nie ograniczam sobie, że np nie jem kolacji, albo chodzę głodna, o nie! To nie dla mnie
5. Bardzo pomogło mi picie kawy (tylko prawdziwej!), bo reguluje ona przemianę materii.
6. Najwięcej schudłam jak w pracy z braku laku na lunch jadłam serek wiejski z kiełkami i ziarnistymi bułeczkami (jednak opłaca się nie wychodzić na lunche czasami ), oczywiście reszta moich posiłków w pracy to były jakieś kanapeczki czy owoce
7. Nie jem dużo pieczywa, a jak jem to najlepiej ciemne, jest zdrowsze i bardziej sycące.
8. Często piję wodę, nie przestrzegam jakiejś tam ilości litrów na dzień, bo to bzdura. Ważne jest żeby przez cały dzień sobie co chwilkę popijać po łyczku wody. Wtedy pół litra jest dużo lepsze niż 2 litry wypite prawie na raz. I na każdą wypitą szklankę czarnej herbaty/kawy wypijam tyle samo wody -> napoje te bardzo wysuszają.
9. Piję miętę, którą uwielbiam, czytałam że ma dobry wpływ na układ pokarmowy, ale nie wiem czy ma wpływ na chudnięcie.
10. Gdy mogę to nie solę, a w trakcie gotowania gdy jest sól niezbędna do smaku to daję jej mało. Wolę doprawiać ziołami Sól dodawana do półproduktów, które kupuję jest absolutnie wystarczająca.


Podejrzewam, że jakbym zaczęła ćwiczyć to bym w trymiga schudła tą resztę, aleeee wolę powoli to wtedy trudniej o efekt jojo

A, i jeszcze jedna ważna rzecz: jak nie miałam czasu zjeść nic w domu i nie mam nic ze sobą i jestem zmuszona być głodna aż do pory lunchowej to strzelam sobie coś do picia bardzo słodkiego -> co dla mnie jest wyzwaniem, bo ja NIC do picia nie słodzę. Wtedy dostarczam jakieś kalorie organizmowi i nie szaleje aż tak bardzo z braku paliwa. NIGDY nie doprowadzam się do stanu dużego głodu czy też przejedzenia, ani jedno ani drugie zdrowe nie jest
Z pewnością nic na siłę, powoli wprowadzam zawsze zmiany, pojedynczo. Jak się przyzwyczaję do jednego i staje się to moją normą to dodaję kolejne. Wymyśliłam sobie to wszystko tak na raty, nie siedziałam i nie obmyślałam genialnego planu powoli dostosowywałam wszystko tak, żeby nie było mi trudno i żeby jakoś się to łączyło z moim trybem życia.

P.S. Ale mi dekalog wyszedł



Super, dzięki za info.
Kurczę ja jestem tak napalona na tą limitkę!
No patrz... Ja w sumie tak samo mniej więcej się odżywiam, do tego co najmniej 3 razy w tygodniu ćwiczę (joga, basen, siłownia) codzinnie do pracy od metra 2,5km piechotką... I dupa rośnie.... Ech. Latka robią swoje. No ale nie mam co narzekać. I tak myślę, że nie źle się trzymam

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Kolejna dawka zdjęć! http://www.honeyandmilk.net/2012/01/...s-essence.html
A ja coraz bardziej zakochuję się w tych różach... Niech już w końcu do nas dotrą!

Tutaj C&G: http://www.honeyandmilk.net/2012/01/...-und-nude.html
Nudziaki

No czy ja wiem.... Jakoś tak szczerze mówiąnie podoba mi się nic.... Te róże... dziwne jakieś się wydają (szkoda, że ich na skórze nie sfotografowała), a lakiery......
Chyba niedobrze ze mną.

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31973062]jakiś taki on... opalizujący...? hmmm...[/QUOTE]

No własnie po tyym słoczy jeszcze mniej mi się podoba.....

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wróciły na mojego bloga notki z nowościami, wycofywanymi produktami i Marble Manią.

Super, dzięki. Różowej llki nie będę żałować
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:55   #3427
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja wczoraj (dopiero ) zakupiłam hello holo i to jest miłość od pierwszego wejrzenia (a raczej nałożenia ) do kompletu kupiłam icy princess. A wy strasznie kusicie i mam ochotę jeszcze na róż pawie oczko sczególnie że mają wycofać (i w te łatwy sposób mogę się wytłumaczyć), tylko zastanawiam się który kolor. Szukam swatchy w necie ale znaleźć nie mogę. Macie może jakieś porównanie?
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 09:43   #3428
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja wyczaiłam drogerię Jasmin u siebie na osiedlu a tam pełniutki stand Essence wraz z Circus Circus
W sumie tylko balsamy do rąk łapnęłam i tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz.jpg (39,5 KB, 39 załadowań)
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:19   #3429
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
ten najjaśniejszy jeszcze nie taki zły, może rzeczywiście będą się dopasowywać do koloru skóry trzeba poczekać na jakieś recenzje
Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Fajny ten podkład- jeżeli serio dzięki tym kapsulkom będzie się dopasowywac, to na bank biorę.
Podejrzewam, że nawet jeżeli będzie się dobrze dostosowywał to niestety do mojej cery i tak mu się nie uda Wreszcie znalazłam podkład dobry pod względem jasności i póki co nie utleniający się. Odcień co prawda mógłby być ciut bardziej neutralny, ale nie świnkuje mnie więc i tak się cieszę. A ten podkład to NYX w kolorze 01 Pale więc można sobie wyobrazić, że Essence jednak nie podoła. A szkoda bo chciałabym coś leciutkiego na lato

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
BTW tenebra kurczę podziwiam Ciebie. W sumie nie zrobiłas nic drastycznego a zeszło 8 kg… jak ja bym tak chciała z tym że mnie by 5 wystarczyło
PS wykończę pierwszy brązer w życiu za chwilę. Ten z pierwszej szafy - z drobinkami. Już mi się pokruszył do środka

No właśnie dzięki temu, że to drastyczne nie było tylko po prostu takie przejście na mądrzejsze jedzenie nie odczułam tego zbytnio i mogłam ciągnąć i ciągnę nadal Przede wszystkim nie byłam niecierpliwa, ba, nawet nie myślałam o wadze. Ważyłam się raz na jakiś czas jak byłam u siostry. Pomijając chudnięcie zależało mi też właśnie na nabraniu zdrowszych nawyków. Teraz powoli będę je coraz bardziej ulepszać
(np ostatnio jak chce mi się słodkie, tonie kupuję ciasteczek w sklepie tylko sama piekę a w pracy to się one już sławne stały ) I dodatkowo ja baardzo lubię warzywa i owoce różnej maści więc przerzucenie się na zdrowsze przekąski też nie było dla mnie problemem np teraz podjadam marchewę

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
btw dzisiejsze nabytki:
pędzelek kulka (zapas)
C&G icy princess , fame fatal i think pink ;D Chociaż think pink chyba idzie w świat.
Daj znać jak u Ciebie się spisze fame fatal.
Niestety u mnie porażkuje i to mocno. Jest to chyba najgorszy czerwony lakier jaki mam. Nie kryje dobrze, a nałożony wieczorem na paznokcie rano miał takie odpryski, że nadawał się jedynie do zmycia, bo nawet nie łatania

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Krakowianki polujące na Circus Circus: w Douglasie w Bonarce jakaś reaktywacja! Pełny stand - lakiery, linery, wody, rozświetlacze!
O właśnie, co do CC, w Warszawie w nowej drogerii Hebe przy rondzie ONZ jak byłam w poniedziałek (chyba) to było baardzo dużo limitki łącznie ze środkowym cieniem. Chyba brakowało tylko właśnie jednego tego cienia 02, a reszta uzupełniona po brzegi.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja wyczaiłam drogerię Jasmin u siebie na osiedlu a tam pełniutki stand Essence wraz z Circus Circus
W sumie tylko balsamy do rąk łapnęłam i tyle
Ja muszę koniecznie kupić jeszcze inne te kremy, mam mandarynkowy i maziam się nim co chwilę! Nie dość, że pięknie pachnie to na drugim miejscu w składzie ma olej kokosowy a na trzecim masło shea jak można ich nie kochać?

Śniegowa, zapomniałam Cie zacytować.
Na każdego działa co innego, co jest oczywiste, ale tak jak pisałaś, niestety im więcej lat tym trudniej. Dlatego postanowiłam teraz się wziąć za siebie i namawiam do tego mojego Lubego, bo później będzie coraz ciężej walczyć. A utrzymać odpowiednią wagę jest znacznie łatwiej niż zejść chociaż 5 kilo
Ty i tak nie masz jeszcze tak źle pod względem wieku, jeśli dobrze się trzymasz to super, obyś utrzymywała, bo najgorszy moment (widzę to po swojej mamie) to jak się przekroczy 50. Wtedy to już straaasznie trudno schudnąć... Także masz jeszcze sporo czasu na schudnięcie i utrzymywanie wagi
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-02-01 o 11:23
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:46   #3430
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
(...)A wy strasznie kusicie i mam ochotę jeszcze na róż pawie oczko szczególnie że mają wycofać (i w te łatwy sposób mogę się wytłumaczyć), tylko zastanawiam się który kolor. Szukam swatchy w necie ale znaleźć nie mogę. Macie może jakieś porównanie?
Ja mam ten z brzoskwinią - mam gdzieś u siebie w KWC recenzję, co prawda bez zdjęć, ale zachęcam zerknąć ;-)
Ale: dzięki niemu darowałam sobie MAC, jest delikatny, ale widoczny. Fajnym "bajerem" jest rozświetlacz, najmmniejsze "oczko", ale daje radę, zawsze biorę go w podróż, bo jest bardzo wielofunkcyjny.
Hmm, a to mają je wycofać? To może i różowy sobie kupię...
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:51   #3431
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

No nie, mnie tu kilka dni nie było a wy już swatchami nowości rzucacie Zbankrutuje na nich, jak nic
A tak wgl to muszę się pożalić że w mojej Naturze w szafie Essence wcale nie ma pędzelków do eyelinerów I to nie jest jakiś chwilowy brak, bo ja ich tam jeszcze nigdy nie widziałam A fioletowy liner jest od dłuższego czasu jeden, strasznie zmacany. No nie wiem już sama, co oni tak mają za braki w dostawach...
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 11:55   #3432
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Wiem Tylko chodzi o to, że mając 25, zrzuca się łatwo. 10 lat później trzeba się napocić. W sumie wchodzę w rzeczy w które wchodziłam w szkole średniej, więc nie jest źle
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:06   #3433
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Kolejna dawka zdjęć! http://www.honeyandmilk.net/2012/01/...s-essence.html
A ja coraz bardziej zakochuję się w tych różach... Niech już w końcu do nas dotrą!

Tutaj C&G: http://www.honeyandmilk.net/2012/01/...-und-nude.html
Nudziaki
z nowosci przygarnelabym:
- ten nowy kapsulkowy podklad
- 2 roze: wildberry i strawberry ( dlaczego ta dziewczyna nie zrobila swatchy)
-moze jakiegos nudziaka, bo zadnego nie posiadam

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
nowa lakierowa limitka http://siiia.blogspot.com/2012/01/es...-extremes.html
nie urywa żadnej części ciała
no jakos bez zachwytu. ..
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:38   #3434
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja się tylko ciut wkurzam o drobinki - w marblesach ok, spodziewałam się, ale jeśli mnie oko nie myli, to do nowych SWM tez je upchnęli :|
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:48   #3435
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Witam, ja odnośnie informacji w pierwszym poście.
W drogerii jasmin (http://www.drogeriejasmin.pl/) w przejściu podziemnym pod dworcem centralnym, równoległym do ulicy Emilii Plater są dwie szafy Essence
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:54   #3436
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Coco, Ty jak rzucisz postem to normalnie hurtownia

Co do róży w musie to przemyślałam sprawę i poczekam aż wejdą, zmacam organoleptycznie, jeśli będą testery i podejmę decyzję czy rzucić się na któryś z nich czy może zapukać do panów Inglot
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:12   #3437
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Ja mam ten z brzoskwinią - mam gdzieś u siebie w KWC recenzję, co prawda bez zdjęć, ale zachęcam zerknąć ;-)
Ale: dzięki niemu darowałam sobie MAC, jest delikatny, ale widoczny. Fajnym "bajerem" jest rozświetlacz, najmmniejsze "oczko", ale daje radę, zawsze biorę go w podróż, bo jest bardzo wielofunkcyjny.
Hmm, a to mają je wycofać? To może i różowy sobie kupię...
czuję się oficjalnie skuszona po twojej recenzji
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:24   #3438
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Znalazlam jeszcze takie linki:
http://bankanita.blogspot.com/2012/0...ce-cuccok.html
http://kosmetikaddicted.blogspot.com.../label/Essence
http://marislilly.blogspot.com/search/label/essence
http://www.fragdiegurus.de/neu-bei-essence/
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:26   #3439
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
czuję się oficjalnie skuszona po twojej recenzji
Mam nadzieję, że i Ty go polubisz

omg, zacieram ręce na te nowości, jakbym co najmniej nie miała żadnej kolorówki, piękne są lakiery nude, podkłady wyglądają ciekawie i są żółte
kusicie kusicie
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-02-01 o 14:34
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 14:43   #3440
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Macie może niebieski lub zielony pisak do zdobienia paznokci? czarny miałam, a ciekawa jestem jak z intensywnością kolorów tych dwóch...
w google bardzo mało...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:27   #3441
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Nie mogę się doczekać swaczyka nowej fioletowej ll-ki
__________________





Edytowane przez dolce&gabbana
Czas edycji: 2012-02-01 o 15:28
dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:28   #3442
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Szybkie pytanie, do kiedy j est promocja -20% na VL w naturze?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 16:06   #3443
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra
Kupiłam sobie kremik mandarynkowy... fajny

No i oczywiście dwa kolejne tusze (PO CO MI TO mam w użyciu 9 teraz) różowy MA i brązowy all eyes on me (Inkarnatka, masz lanie za to )

Iiiii dwa lakiery Very berry i Red-y to Go czy jakoś tak iiiiii dwa kolejne SWM, tak więc już mam wszystkie SWMy które wycofują
I o zgrozo naprawdę nie wiem po co ja to kupiłam oczywiście będę używać, ale mam już tyle wszystkiego na mnie chyba też przyszedł czas, żeby pójść na odwyk...
Napisz jak wrażenia po "All Eyes...", czy Ci się spodobał

A co do kremów, to polecam jeżynowy z rooibos Pachnie z lekka wiśnią Tak bym chciała z granatem, ale mam już tyle kremów 7 kremów do rąk! A wczoraj mama dostała zestaw kosmetyków z wiesiołkiem, a tam... kolejny krem do rąk! To juz 8... Zamiast ich ubywać, to mi ich przybywa... Brakuje mi rąk, żeby je zużyć Ale najgorsze jest to, że większość z nich bardzo lubię i nie mogłabym się z nimi rozstać

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
nowa lakierowa limitka http://siiia.blogspot.com/2012/01/es...-extremes.html
nie urywa żadnej części ciała
A mi się barrdzo spodobała! Co raczej rzadko się zdarza, jeśli chodzi o lakiery

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Mam cieplejszy brzoskwiniowy
daje naprawdę ładny efekt - taki naturalny trochę przypomina to, co robi róż Suede ze Sleeka.
Ale muszę go jeszcze trochę potestowąć, by wyrobić sobie opinię w każdym razie jak macie okazję to bierzcie - w końcu niedługo nie będzie okazji

http://www.essence.eu/pl/produkty/tw...our-blush.html ja mam how cute is that

Poradźcie mi coś, hm?
Jaki polecacie szary lakier z E? Pod twinsa Julię?
Tak który chamsko nie podkreśla czerwonych dłoni (taki chyba nie istnieje )? Bo mam tą Julię i nie wiem czy dokupić jej Twinsa Romeo… po swatchach widziałam że ma kolor kamienia… taki sobie…
Nie wiem czy nie lepiej capnąć betona z VL albo któregoś C&G (np. Got a secret) a może własnie icy Princess?
No wiesz?! Jeszcze masz wątpliwości? Nie możesz ich przecież rozdzielić! Julia musi być z Romeo! Nie rób im tego... Nie rozdzielaj kochanków

__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 16:13   #3444
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

ja właśnie pomalowałam paznokcie icy princess i na to walnęłam hello holo i cuuuuudo normalnie nie mogę się napatrzeć jak ślicznie się mienią
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:39   #3445
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Tyle śliczności. Niech się w końcu coś u nas pojawi, chciałabym wynagrodzić sobie sesję
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:44   #3446
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Jednak skuszę się na róż pawie oczko... Zrobiłam podsumowanie swoich róży i wyszło mi, że mogę sobie pozwolić Mam tylko 5 róży, z czego jeden to różo-rozświetlacz, więc z chyba mogę z czystym sumieniem kupić następny? Dodam, że jeden jest na wykończeniu (pięknie widać denko które się ładnie powiększa )
A więc:
- Miss Sporty, Oh! Blushed again... 002 Rose (na wykończeniu)
- Bourjois, 34 Rose D'Or (ten to się chyba nigdy nie skończy...)
- Manhattan, Mousse Rouge Soft Touch 39D Apricot
- Essence, Ballerina Backstage 01 Prima Ballerina (w ogóle go u mnie nie widać )
- Essence, Crazy About Colour, 01 Colourmania (różo-rozświetlacz)

Tylko, ze mam zagwozdkę Nie wiem, jaki kolor mam wybrać? Ten stonowany (brzoskwiniowo-brązowy) czy jaskrawy (różowy)? Patrzyłam na swatche w google, ale dalej mam problem, bo na jednych zdjęciach oba wyglądają na delikatne: jeden morela a drugi pastelowy róż, znowuż na innych ten morelowy wygląda na cegłę pomarańczowo-brązową, a różowy na oczoje...bny, wsciekły róż...

Który mi radzicie?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:49   #3447
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Jednak skuszę się na róż pawie oczko... Zrobiłam podsumowanie swoich róży i wyszło mi, że mogę sobie pozwolić Mam tylko 5 róży, z czego jeden to różo-rozświetlacz, więc z chyba mogę z czystym sumieniem kupić następny? Dodam, że jeden jest na wykończeniu (pięknie widać denko które się ładnie powiększa )
A więc:
- Miss Sporty, Oh! Blushed again... 002 Rose (na wykończeniu)
- Bourjois, 34 Rose D'Or (ten to się chyba nigdy nie skończy...)
- Manhattan, Mousse Rouge Soft Touch 39D Apricot
- Essence, Ballerina Backstage 01 Prima Ballerina (w ogóle go u mnie nie widać )
- Essence, Crazy About Colour, 01 Colourmania (różo-rozświetlacz)

Tylko, ze mam zagwozdkę Nie wiem, jaki kolor mam wybrać? Ten stonowany (brzoskwiniowo-brązowy) czy jaskrawy (różowy)? Patrzyłam na swatche w google, ale dalej mam problem, bo na jednych zdjęciach oba wyglądają na delikatne: jeden morela a drugi pastelowy róż, znowuż na innych ten morelowy wygląda na cegłę pomarańczowo-brązową, a różowy na oczoje...bny, wsciekły róż...

Który mi radzicie?
Ja mam 10-how cute is that? (brzoskwiniowo-brązowy) i jedno Ci mogę powiedzieć - cegła to to nie jest. Jest wręcz bardzo delikatny, jasny. Jak mi się uda, to spróbuję Ci jutro swatche zrobić, mam nadzieję, że złapię trochę światła
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:53   #3448
pani-radosna
Raczkowanie
 
Avatar pani-radosna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Szybkie pytanie, do kiedy j est promocja -20% na VL w naturze?
Wydaje mi się, że do końca trwania promocji z obecnej gazetki, czyli do 8.02.
pani-radosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:56   #3449
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość

Który mi radzicie?
widzę że mamy podobne dylematy też dziś w necie oglądałam, ale w zasadzie wiele ciekawego nie znalazłam... i sama nie wiem czy w ogóle brać, albo jaki...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:00   #3450
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
widzę że mamy podobne dylematy też dziś w necie oglądałam, ale w zasadzie wiele ciekawego nie znalazłam... i sama nie wiem czy w ogóle brać, albo jaki...
Wiecie co... ja bardzo chciałam ten róż a użyłam go może ze dwa razy. Jak dla mnie baardzo średni produkt (nie wiem, jak w przypadku drugiego wariantu kolorystycznego).

Jest bardzo jasny- nie daje ładnego koloru, raczej poświatę. A po chwili zostają tylko drobinki, bo jest pełen shimmera. Także zostawiłabym kasę na nowości
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.