Filmiki urodowe na you tube, część XI - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-19, 14:34   #811
mintleaf
Raczkowanie
 
Avatar mintleaf
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Filmiki urodowe na you tube, część XI

mam problem - Nie mogę dodać TheKretka1 na twitter... Na ipadzie mogę i to zrobiłam, ale na iPhone nadal sie nie pojawia? Wyrzuciłam app i od nowa sciagnelam, bo czasem sie podobno blokuje, ale nie pomogło

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Oj przepraszam, juz problem rozwiązany... Mogę sobie pogratulować... Cały czas myślałam o instagramie a szukałam na Twitter No cóż, czasami tak bywa
mintleaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:57   #812
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Czekolada, króliczek, jajka z czekolady - to też miałam w moim koszyczku wielkanocnym. Mam 24 lata ... i też miałam z tego radoche, że je wrąbie dnia następnego
w tym roku nie byłam ze święconką, ale każdego poprzedniego ładowałam do niego wszystko co ładne i w tematyce, w tym jakieś łakocie i nie ma w tym nic dziwnego
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:04   #813
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że kupisz w mydlarni na wyzwonia ja tam nie byłam, ale kiedyś widziałam afisz że jest w sprzedaży
Wygoglowalam wczoraj jak szukalam i sprawdzilam oferte,ale niestety nie maja olejku ;(
Ale dziekuje
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:31   #814
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
w tym roku nie byłam ze święconką, ale każdego poprzedniego ładowałam do niego wszystko co ładne i w tematyce, w tym jakieś łakocie i nie ma w tym nic dziwnego
poki to jakies jedzonko to w sumie nie mam pytań
ale w tym roku widziałam ludzi którzy nieśli w koszyku plastikowe jajka, takie do psikania wodą w dyngusa i nie to że zaglądałam po koszykach, one prawie wypadały na zewnątrz porażka.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:35   #815
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
Wygoglowalam wczoraj jak szukalam i sprawdzilam oferte,ale niestety nie maja olejku ;(
Ale dziekuje

* SZCZECIN, Al. Wyzwolenia 11 tel. 888 180 649

( godziny otwarcia: pn-pt 9:00-19:00, sb 10:00-16:00 )

tutaj możesz zobaczyć ofertę:
http://www.mydlarnia.info/O-Nas.aspx
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:50   #816
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
poki to jakies jedzonko to w sumie nie mam pytań
ale w tym roku widziałam ludzi którzy nieśli w koszyku plastikowe jajka, takie do psikania wodą w dyngusa i nie to że zaglądałam po koszykach, one prawie wypadały na zewnątrz porażka.
nie no, takie jaja do psikania są brzydkie zazwyczaj po co takie tachać
ale tak czy siak takie figurki z czekolady czy cukru, jestem za
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:27   #817
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Dziewczyny, może jestem jakaś dziwna ale dlaczego vlogerki gdy robią makijaż to nie związują włosów? Przecież w związanych wygodniej jest i nie maże się po włosach podkładem itd. No nie wiem dla mnie to dziwne i to ciągłe odgarnianie włosów...
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 17:30   #818
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Ol Ka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może jestem jakaś dziwna ale dlaczego vlogerki gdy robią makijaż to nie związują włosów? Przecież w związanych wygodniej jest i nie maże się po włosach podkładem itd. No nie wiem dla mnie to dziwne i to ciągłe odgarnianie włosów...
może w rozpuszczonych im ładniej
ale w związanych wygodniej, sama zawsze związuje, bo inaczej nawet tuszem potrafię się po włosach umazać
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:37   #819
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Ol ka ja nie spinam do makijażu, kwestia przyzwyczajenia ale wiadomo, ze pewnie lepiej chcą też wyglądać w filmie. Cała Polska patrzy
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:37   #820
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
może w rozpuszczonych im ładniej
ale w związanych wygodniej, sama zawsze związuje, bo inaczej nawet tuszem potrafię się po włosach umazać
ja często po grzywce tuszem jade albo kremem i potem sobie przypominam o spinkach
też nie wiem czemu nie zwiazują włosów, albo nie założą za uszy - cokolwiek
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:40   #821
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Patalus
może w rozpuszczonych im ładniej
ale w związanych wygodniej, sama zawsze związuje, bo inaczej nawet tuszem potrafię się po włosach umazać
Tak właśnie myślałam. Ale mnie osobiście to irytuje jak oglądam tutoriale. Czasem miałabym ochotę im krzyknąć "zwiąż w końcu te włosy zamiast je odgarniać co sekundę, bo widać, że Ci przeszkadzają".

Cytat:
Napisane przez Ewalucja
Ol ka ja nie spinam do makijażu, kwestia przyzwyczajenia ale wiadomo, ze pewnie lepiej chcą też wyglądać w filmie. Cała Polska patrzy
NO ale i tak się pokazują bez makijażu więc związane włosy raczej niewiele zmienią

Edytowane przez Ol Ka
Czas edycji: 2013-04-19 o 17:42
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 17:40   #822
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Ol Ka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może jestem jakaś dziwna ale dlaczego vlogerki gdy robią makijaż to nie związują włosów? Przecież w związanych wygodniej jest i nie maże się po włosach podkładem itd. No nie wiem dla mnie to dziwne i to ciągłe odgarnianie włosów...
Ja też nie związuje bo rzadko ogólnie wiążę włosy, mam długie więc nie lecą mi do oczu itp. inaczej pewnie jest z włosami do ramion, wycieniowanymi. Ja czasem założę włosy za ucho, ale rzadko i to przy przeciagu. Nie maluję się do góry nogami aby włosami mi wchodziły na twarz

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2013-04-19 o 17:42
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:43   #823
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Ja też nie związuje bo rzadko ogólnie wiążę włosy, mam długie więc nie lecą mi do oczu itp. inaczej pewnie jest z włosami do ramion, wycieniowanymi. Ja czasem założę włosy za ucho, ale rzadkon i to przy przeciagu. Nie maluję się do góry nogami aby włosami mi wchodziły na twarz
ale pewnie podczas makijazu nie odgarniasz włosów co 5 sekund? bo wiadomo, jak włosy w ogole nie przeszkadzają to nie ma problemu, tu chodzi o to odgarnianie
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:43   #824
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Ja też nie związuje bo rzadko ogólnie wiążę włosy, mam długie więc nie lecą mi do oczu itp. inaczej pewnie jest z włosami do ramion, wycieniowanymi. Ja czasem założę włosy za ucho, ale rzadko i to przy przeciagu. Nie maluję się do góry nogami aby włosami mi wchodziły na twarz
Ja nie mogę malować z rozpuszczonymi, bo mi gorąco .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:46   #825
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez evvelinek
ale pewnie podczas makijazu nie odgarniasz włosów co 5 sekund? bo wiadomo, jak włosy w ogole nie przeszkadzają to nie ma problemu, tu chodzi o to odgarnianie
No dokładnie tak jest. Widać, że się męczy ale nie uparcie odgarnia i odgarnia a i tak lecą na twarz

Cytat:
Napisane przez Zoila
Ja nie mogę malować z rozpuszczonymi, bo mi gorąco


Swoją drogą ja mam tyle włosów, że nawet nie jestem w stanie w czapce w zimie śmigać bo mi gorąco :P

Edytowane przez Ol Ka
Czas edycji: 2013-04-19 o 17:48
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:52   #826
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Ol Ka Pokaż wiadomość
Tak właśnie myślałam. Ale mnie osobiście to irytuje jak oglądam tutoriale. Czasem miałabym ochotę im krzyknąć "zwiąż w końcu te włosy zamiast je odgarniać co sekundę, bo widać, że Ci przeszkadzają".


NO ale i tak się pokazują bez makijażu więc związane włosy raczej niewiele zmienią
Hmm wiesz, to może też kwestia przyzwyczajenia? Ja nie lubię mieć związanych włosów i związane włosy mnie akurat denerwują (jak muszę związać podczas silnego wiatru/zabaw z psami to czuję związane włosy). Mnie bardziej przeszkadza i irytują związane włosy niż rozpuszczone wchodzące w usta na wietrze, latające na 4 strony świata, ale gdybym nie związała to by po godzinie miałabym dredo-kołtuna z tyłu, więc się zmuszam. Chociaż i tak najczęściej wybieram rozpuszczone a potem w domu obcinam moje dredy

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
ale pewnie podczas makijazu nie odgarniasz włosów co 5 sekund? bo wiadomo, jak włosy w ogole nie przeszkadzają to nie ma problemu, tu chodzi o to odgarnianie
Nie odgarniam bo nie mam pocieniowanych i nic nie lata, a jak lata od wiatru to zakładam za ucho tudzież <ulubiona metoda> dmucham ustami
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:53   #827
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bentkuff
Hmm wiesz, to może też kwestia przyzwyczajenia? Ja nie lubię mieć związanych włosów i związane włosy mnie akurat denerwują (jak muszę związać podczas silnego wiatru/zabaw z psami to czuję związane włosy). Mnie bardziej przeszkadza i irytują związane włosy niż rozpuszczone wchodzące w usta na wietrze, latające na 4 strony świata, ale gdybym nie związała to by po godzinie miałabym dredo-kołtuna z tyłu, więc się zmuszam. Chociaż i tak najczęściej wybieram rozpuszczone a potem w domu obcinam moje dredy
Mnie w sumie nie chodzi o to, że w ogóle powinny mieć związane włosy akurat cały dzień w dniu gdy robią make up do filmiku. tylko związać na czas filmiku albo spiąć delikatnie spinką z tyłu po prostu odgarnąć z twarzy żeby nie przeszkadzały a po wykonanym makijażu rozpuścić
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 18:02   #828
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Ol Ka Pokaż wiadomość
Mnie w sumie nie chodzi o to, że w ogóle powinny mieć związane włosy akurat cały dzień w dniu gdy robią make up do filmiku. tylko związać na czas filmiku albo spiąć delikatnie spinką z tyłu po prostu odgarnąć z twarzy żeby nie przeszkadzały a po wykonanym makijażu rozpuścić
A mnie chodziło o to, że może to wygląda tak jakby przeszkadzało ale im to nie wadzi- tak jak komuś włosy wchodzące w usta na wietrze, zaczepiajace sie o krzesła, wchodzące do obiadu przeszkadzają i związują włosy tak np. ja wolę włosy maczające się w zupie niż je związać brzmi to obleśnie, ale i tak zawsze myje potem włosy, więc nikt nie ogląda ich umoczonych w zupie.
Mam jakąś niechęć do związywania włosów, pierwszy raz zrobiłam koński ogon w wieku 22 lat
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 18:08   #829
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Ol Ka Pokaż wiadomość
Tak właśnie myślałam. Ale mnie osobiście to irytuje jak oglądam tutoriale. Czasem miałabym ochotę im krzyknąć "zwiąż w końcu te włosy zamiast je odgarniać co sekundę, bo widać, że Ci przeszkadzają".


NO ale i tak się pokazują bez makijażu więc związane włosy raczej niewiele zmienią
aż mi się przypomniała taka jedna dziewczyna z siatkówki, damulcia, leci jej grzywka na oczy, co sekunde ją poprawia, ale nie zwiąże tych kłaków, aż mnie samą to do szaleństwa doprowadzało
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 18:32   #830
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

http://www.youtube.com/watch?v=QKwcTIdehx0
Lookbook u Szusz. Filmik bez mówienia i psie albo kocie to filmik stracony.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 18:52   #831
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Patalus
aż mi się przypomniała taka jedna dziewczyna z siatkówki, damulcia, leci jej grzywka na oczy, co sekunde ją poprawia, ale nie zwiąże tych kłaków, aż mnie samą to do szaleństwa doprowadzało
Hahaha więc wiesz co ja czuje
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 18:52   #832
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Też nienawidzę jak laski malują się i co chwila włosy odgarniają. gRRRR
Ja kiedyś nienawidziłam nosić związanych włosów, ale odkąd mam je dość mocno pocieniowane i długie (mam włosy do pasa) to rozpuszczone mam je dosłownie wszędzie - w oczach, ustach, nosie, do tego przygniatam je torebką, nie da się mnie objąć, ani przytulić, bo każdy mi te włosy ciągnie. Dlatego pokochałam koki i wszyscy są szczęśliwi .
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 18:52   #833
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=QKwcTIdehx0
Lookbook u Szusz. Filmik bez mówienia i psie albo kocie to filmik stracony.
Heh, ale trzeba przyznać, że pocieszny ten jej piesek Fajnie się oglądała za butami.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 18:55   #834
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

A co do tej całej Szusz powinna przestać tak gestykulować: klaskanie, wykrzywianie rąk i oczywiście ktoś już tu kiedyś pisał łapanie przedmiotów tak jakby miała mokry lakier na paznokciach albo piła bardzo elegancko z filiżanki

Edytowane przez Ol Ka
Czas edycji: 2013-04-19 o 18:59
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 19:06   #835
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Ol Ka Pokaż wiadomość
A co do tej całej Szusz powinna przestać tak gestykulować: klaskanie, wykrzywianie rąk i oczywiście ktoś już tu kiedyś pisał łapanie przedmiotów tak jakby miała mokry lakier na paznokciach albo piła bardzo elegancko z filiżanki (już to dawno zauważyłam)
Każdy człowiek ma specyficzna grupę odruchów, tików, zwrotów którą nadużywa. Jedni podnoszą brwi jakby ujrzeli ducha, inni oblizują usta, są osoby powtarzające co chwilę "prawda?", część drapie się po ręce, marszczy czoło, są osobnicy mówiący eeeee...yyyy, są i tacy co jako przerywnik robią amm. Jest to bardzo trudno przezwyciężyć i zawsze jeden odruch jest substytutem innego. Zamiast obgryzac paznokci będzie zagłuszał to drapaniem sie po ręce albo tarciem dłoni o uda.
Ludzie to nie roboty, a vlogerki to nie oratorzy na mównicy sejmowej.

A jak ktoś jest zbyt idealny i nie robi eeeeyyyyyaaaa albo nie poprawia włosów 300 razy to też jest źle- np. Karolina Baszak. Jest źle bo czyta, dodaje głos potem (pomijam kwestie merytoryczne jej filmików tylko oceniam samo wykonanie).
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 19:12   #836
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Dlatego właśnie nie lubię przezroczystych szaf- widać cały ☠☠☠☠☠☠☠nik
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 19:21   #837
3milqa
Raczkowanie
 
Avatar 3milqa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 151
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

http://www.youtube.com/watch?v=_tuhsQDB2Ns#
tag Kosmetyki od A do Z , Panna Joanna i Stylizacje
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

insta 📷
zupa
3milqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 19:24   #838
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

bentkuff wiem co masz na myśli. Często sobie ludzie nie zdają sprawy z tego jak się zachowują
A tak z innej beczki. Miałyście może zmywasz do paznokci z delii taki dwufazowy coś jak płyn do demakijażu z ziaji. Jest zielony i różowo- fioletowy. Dzisiaj dorwałam w "kerfurze". Dobra opcja bo 5.59 za 220 ml

Edytowane przez Ol Ka
Czas edycji: 2013-04-19 o 19:29
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 20:01   #839
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez 3milqa Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=_tuhsQDB2Ns#
tag Kosmetyki od A do Z , Panna Joanna i Stylizacje
właśnie obejrzałam, strasznie mi się podobało ale teraz pewnie się z siebie śmieją, że zapomniały o Ziaji
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 20:24   #840
muahh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Obejrzałam właśnie filmik ze spódnicą worldofsandra - jejjjkuuu, jaka ona jest śliczna! Przeurocza dziewczyna.
muahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.