Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-26, 21:51   #691
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Sposób na to jest taki, żeby zaprosić tylko tych, których się lubi, to wtedy takie podchodzenie nie będzie nieprzyjemnym obowiązkiem.
A no właśnie - ja nie za bardzo lubię moją rodzinę, więc na weselu by prawie nikogo nie było
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:53   #692
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Zdziwiła mnie matka z dzieckiem, które widziałam na ulicy. Dzieciak na oko jakieś 5 lat, w każdym razie wyrośnięty chłopiec a matka go w spacerówce wiozła. Nogi ciągnęły mu się po ziemi prawie zwisały jakieś dobre kilkanaście cm za tą półeczką gdzie można trzymać nogi ale dzidziuś malutki nie mógł przecież iść na własnych nogach
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:56   #693
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
A no właśnie - ja nie za bardzo lubię moją rodzinę, więc na weselu by prawie nikogo nie było
Na moim przyjęciu było 20 osób, wliczając w to nas i 4 dzieci
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 22:46   #694
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Zdziwiła mnie matka z dzieckiem, które widziałam na ulicy. Dzieciak na oko jakieś 5 lat, w każdym razie wyrośnięty chłopiec a matka go w spacerówce wiozła. Nogi ciągnęły mu się po ziemi prawie zwisały jakieś dobre kilkanaście cm za tą półeczką gdzie można trzymać nogi ale dzidziuś malutki nie mógł przecież iść na własnych nogach
Wyobraziłam to sobie
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 23:02   #695
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

http://demotywatory.pl/4115941/Na-mi...ym-powiedzial-
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 23:06   #696
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1331656881

Oj tam, oj tam, Mickiewicza w ten sposób odratowali, drugi raz też mogłoby się udać...
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 00:05   #697
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Jeszcze się nie załapałam .
Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1331656881

Oj tam, oj tam, Mickiewicza w ten sposób odratowali, drugi raz też mogłoby się udać...
Słowackiego nie odratowali.

Mi się wydawało, że protestanci to tacy luzacy bardziej, pastor ma żonę, czasem kobieta jest pastorem, rozwodzą się. Ale poznałam jednego takiego właśnie jak z tego demotywatora praktycznie. Może nie aż tak, żeby miał umrzeć ale odrzucał wszelką naukę (studiując na politechnice), wszędzie widział demony.
Nie zdawałam sobie wtedy sprawy ile ich jest odłamów.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 06:51   #698
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

bosze dziewczyny co to się porobiło z tymi ludźmi. Byłam wczoraj z 2 koleżankami na piwie. Jedna dwa lata starsza - moja najlepsza przyjaciółka, druga koleżanka z byłej pracy (nie, nie ta w ciąży). tu muszę zaznaczyć, że ja jestem agnostykiem, moja przyjaciółka była niewierząca, ale nagle zaczęła wierzyć, zaczęła czytać biblię, chodzić do kościoła, i tak dalej - uwielbiam z nią rozmawiać o religii, z jednego prostego powodu - nie rzucamy się do siebie. Ja mówię, że nie wierzę, ona to pełni akceptuje. Nie próbuje mnie nawracać, zaciągać do kościoła, prosić,żebym się z nią modliła. I jest druga koleżanka, wypunktuję wam jej poglądy

-4 lata chorowała na białaczkę, wyzdrowiała, bo rodzice się za nią modlili a babcia zamawiała msze w kościele - moja przyjaciółka jej tłumaczyła, że to nie jest tak, że modlimy się, i tak, o, Bóg decyduje, kto ma być uzdrowiony kto nie, i jeśli Bóg chce, to ten ktoś BUM i jest zdrowy. Że Bóg nie działa bezpośrednio na człowieka, tylko stawia mu na drodze kogoś, kto może pomóc, i jeśli ktoś pozwoli sobie pomóc, to zostanie uzdrowiony. - NIE. bo to rodzice i babcia wymodlili, że ona będzie zdrowa, Bóg pstryknął palcem i wyzdrowiała.
-Jest tyle katastrof, powodzi, pożarów, chorych dzieci, bo ludzie są niewierzący. i te wszystkie rzeczy które wymieniłam, są karą dla ludzi niewierzących. Bo tylko tacy ludzie mają przekichane w życiu, wierzący (oczywiście tylko W JEJ BOGA) mają szczęście i powodzenie.
- niewierzący, czy człowiek innej religii nie ma prawa do zbawienia, BA, ON NAWET NIE MA PRAWA WEJŚĆ DO KOŚCIOŁA. - a to, że ja jako niewierząca, chciałabym się iść wyspowiadać, ale nie w konfesjonale, tylko tak, do księdza, powiedzieć swoje grzechy, ale jedocześnie porozmawiać z księdzem, bratem, tak po prostu, jak z człowiekiem - nie powinnam, bo ja będę potępiona tak czy tak.
-Wszyscy, którzy nie wierzą w JEJ BOGA, czyli np. wierzą w Buddę, Zeusa, wkogotamchcą - są źli i będą potępieni. Na moje pytanie, czy jeśli np. murzyni w Afryce nawet nie wiedzą, że jest Bóg, tylko "coś dobrego i złego", też mają być potępieni w oczach jej Boga?
Nie wiem kto to powiedział, ale było coś takiego, że "jeśli jesteś poganinem prawym coś tam coś tam" - nie przytoczę wszystkiego, ale chodziło o to, że ja nawet nie wierząc w Boga, ale żyjąc zgodnie z przykazaniami (np nie zabijaj) mam większe "szanse" na zbawienie, niż ktoś, kto mówi, że wierzy, na każdej mszy w kościele, ale przykazania ma w d... NIE BO NIE I JUŻ, ONA SIĘ NIE ZNA, BO ONA BYŁA NIEWIERZĄCA I CO ONA MOŻE WIEDZIEĆ.

kiedyś to dokończę, ale jak przypominam sobie to co ona mówiła, to mi się niedobrze robi.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:18   #699
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Sposób na to jest taki, żeby zaprosić tylko tych, których się lubi, to wtedy takie podchodzenie nie będzie nieprzyjemnym obowiązkiem.
Gorzej jak rodzina naciska, że jak zapraszasz kuzyna Marka, to zaprosi tez jego rodziców itp. Normalnie współczuję tym, co robią wesela, nieraz tak się trzeba z rodzina szarpać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:24   #700
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Demot - masakra żal dzieci
A koleżanka ma coś z głową. Myślałam, że jak ktoś coś takiego pokona, to staje się mądrzejszy i nabiera szacunku do ogółu.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:25   #701
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Jan Pawel II walczyl o szacunek dla innych religii, bo jest jeden Bóg, tylko ma wiele imion. Ale mu to średnio wyszło bo Benedykt go tam zawsze naciskał, że tak być nie może.
U mnie wzelkie momenty chęci wiary się właśnie kończą wraz z czytaniem Biblii, dochodzę do jakiegos momentu typu poderżnij jej gardło, ukamieniuj ją itd. i czar pryska.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 08:30   #702
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
bosze dziewczyny co to się porobiło z tymi ludźmi. Byłam wczoraj z 2 koleżankami na piwie. Jedna dwa lata starsza - moja najlepsza przyjaciółka, druga koleżanka z byłej pracy (nie, nie ta w ciąży). tu muszę zaznaczyć, że ja jestem agnostykiem, moja przyjaciółka była niewierząca, ale nagle zaczęła wierzyć, zaczęła czytać biblię, chodzić do kościoła, i tak dalej - uwielbiam z nią rozmawiać o religii, z jednego prostego powodu - nie rzucamy się do siebie. Ja mówię, że nie wierzę, ona to pełni akceptuje. Nie próbuje mnie nawracać, zaciągać do kościoła, prosić,żebym się z nią modliła. I jest druga koleżanka, wypunktuję wam jej poglądy

-4 lata chorowała na białaczkę, wyzdrowiała, bo rodzice się za nią modlili a babcia zamawiała msze w kościele - moja przyjaciółka jej tłumaczyła, że to nie jest tak, że modlimy się, i tak, o, Bóg decyduje, kto ma być uzdrowiony kto nie, i jeśli Bóg chce, to ten ktoś BUM i jest zdrowy. Że Bóg nie działa bezpośrednio na człowieka, tylko stawia mu na drodze kogoś, kto może pomóc, i jeśli ktoś pozwoli sobie pomóc, to zostanie uzdrowiony. - NIE. bo to rodzice i babcia wymodlili, że ona będzie zdrowa, Bóg pstryknął palcem i wyzdrowiała.
-Jest tyle katastrof, powodzi, pożarów, chorych dzieci, bo ludzie są niewierzący. i te wszystkie rzeczy które wymieniłam, są karą dla ludzi niewierzących. Bo tylko tacy ludzie mają przekichane w życiu, wierzący (oczywiście tylko W JEJ BOGA) mają szczęście i powodzenie.
- niewierzący, czy człowiek innej religii nie ma prawa do zbawienia, BA, ON NAWET NIE MA PRAWA WEJŚĆ DO KOŚCIOŁA. - a to, że ja jako niewierząca, chciałabym się iść wyspowiadać, ale nie w konfesjonale, tylko tak, do księdza, powiedzieć swoje grzechy, ale jedocześnie porozmawiać z księdzem, bratem, tak po prostu, jak z człowiekiem - nie powinnam, bo ja będę potępiona tak czy tak.
-Wszyscy, którzy nie wierzą w JEJ BOGA, czyli np. wierzą w Buddę, Zeusa, wkogotamchcą - są źli i będą potępieni. Na moje pytanie, czy jeśli np. murzyni w Afryce nawet nie wiedzą, że jest Bóg, tylko "coś dobrego i złego", też mają być potępieni w oczach jej Boga?
Nie wiem kto to powiedział, ale było coś takiego, że "jeśli jesteś poganinem prawym coś tam coś tam" - nie przytoczę wszystkiego, ale chodziło o to, że ja nawet nie wierząc w Boga, ale żyjąc zgodnie z przykazaniami (np nie zabijaj) mam większe "szanse" na zbawienie, niż ktoś, kto mówi, że wierzy, na każdej mszy w kościele, ale przykazania ma w d... NIE BO NIE I JUŻ, ONA SIĘ NIE ZNA, BO ONA BYŁA NIEWIERZĄCA I CO ONA MOŻE WIEDZIEĆ.

kiedyś to dokończę, ale jak przypominam sobie to co ona mówiła, to mi się niedobrze robi.
Kolazanka, której postwie się tak dziwisz nie do końca mówiła banialuki.
Wg niektórych wyznań modlitwa może spowodować, ze wydarzy się cu: taki jak cudowne uzdrowienie.
Jedną z ról zakonów kontemplacyjnych jest wymadlanie łask.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:41   #703
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

nie rozumiesz. ona nie twierdzi, że wyzdrowiała dzięki leczeniu w szpitalu. TYLKO przez modlitwę. czyli gdyby leżała w domu bez tych wszystkich leków, kroplówek, a jej rodzina by się modliła, to i tak by wyzdrowiała.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:46   #704
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
nie rozumiesz. ona nie twierdzi, że wyzdrowiała dzięki leczeniu w szpitalu. TYLKO przez modlitwę. czyli gdyby leżała w domu bez tych wszystkich leków, kroplówek, a jej rodzina by się modliła, to i tak by wyzdrowiała.
Taaa...powodzenia dla niej . Spytałabym się jej, po co siedziała na onkologii w takim razie? Na wczasy można wybrać lepsze miejsca.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:57   #705
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Monika wlasnie Twojego bloga zauwazylam, pisz wiecej
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:59   #706
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
nie rozumiesz. ona nie twierdzi, że wyzdrowiała dzięki leczeniu w szpitalu. TYLKO przez modlitwę. czyli gdyby leżała w domu bez tych wszystkich leków, kroplówek, a jej rodzina by się modliła, to i tak by wyzdrowiała.
W taim razie uważam, że dziewczyna brzmi jakby była w jakiejś sekcie

A jakiego jest wyznania, tak z ciekawości ?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:26   #707
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Monika wlasnie Twojego bloga zauwazylam, pisz wiecej
Będę .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 10:09   #708
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Gorzej jak rodzina naciska, że jak zapraszasz kuzyna Marka, to zaprosi tez jego rodziców itp. Normalnie współczuję tym, co robią wesela, nieraz tak się trzeba z rodzina szarpać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To niech se naciskają, jak nie mają "narzędzi" ucisku, czytaj: kasy, to nic z tego nie będzie.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 10:51   #709
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
bosze dziewczyny co to się porobiło z tymi ludźmi. Byłam wczoraj z 2 koleżankami na piwie. Jedna dwa lata starsza - moja najlepsza przyjaciółka, druga koleżanka z byłej pracy (nie, nie ta w ciąży). tu muszę zaznaczyć, że ja jestem agnostykiem, moja przyjaciółka była niewierząca, ale nagle zaczęła wierzyć, zaczęła czytać biblię, chodzić do kościoła, i tak dalej - uwielbiam z nią rozmawiać o religii, z jednego prostego powodu - nie rzucamy się do siebie. Ja mówię, że nie wierzę, ona to pełni akceptuje. Nie próbuje mnie nawracać, zaciągać do kościoła, prosić,żebym się z nią modliła. I jest druga koleżanka, wypunktuję wam jej poglądy

-4 lata chorowała na białaczkę, wyzdrowiała, bo rodzice się za nią modlili a babcia zamawiała msze w kościele - moja przyjaciółka jej tłumaczyła, że to nie jest tak, że modlimy się, i tak, o, Bóg decyduje, kto ma być uzdrowiony kto nie, i jeśli Bóg chce, to ten ktoś BUM i jest zdrowy. Że Bóg nie działa bezpośrednio na człowieka, tylko stawia mu na drodze kogoś, kto może pomóc, i jeśli ktoś pozwoli sobie pomóc, to zostanie uzdrowiony. - NIE. bo to rodzice i babcia wymodlili, że ona będzie zdrowa, Bóg pstryknął palcem i wyzdrowiała.
-Jest tyle katastrof, powodzi, pożarów, chorych dzieci, bo ludzie są niewierzący. i te wszystkie rzeczy które wymieniłam, są karą dla ludzi niewierzących. Bo tylko tacy ludzie mają przekichane w życiu, wierzący (oczywiście tylko W JEJ BOGA) mają szczęście i powodzenie.
- niewierzący, czy człowiek innej religii nie ma prawa do zbawienia, BA, ON NAWET NIE MA PRAWA WEJŚĆ DO KOŚCIOŁA. - a to, że ja jako niewierząca, chciałabym się iść wyspowiadać, ale nie w konfesjonale, tylko tak, do księdza, powiedzieć swoje grzechy, ale jedocześnie porozmawiać z księdzem, bratem, tak po prostu, jak z człowiekiem - nie powinnam, bo ja będę potępiona tak czy tak.
-Wszyscy, którzy nie wierzą w JEJ BOGA, czyli np. wierzą w Buddę, Zeusa, wkogotamchcą - są źli i będą potępieni. Na moje pytanie, czy jeśli np. murzyni w Afryce nawet nie wiedzą, że jest Bóg, tylko "coś dobrego i złego", też mają być potępieni w oczach jej Boga?
Nie wiem kto to powiedział, ale było coś takiego, że "jeśli jesteś poganinem prawym coś tam coś tam" - nie przytoczę wszystkiego, ale chodziło o to, że ja nawet nie wierząc w Boga, ale żyjąc zgodnie z przykazaniami (np nie zabijaj) mam większe "szanse" na zbawienie, niż ktoś, kto mówi, że wierzy, na każdej mszy w kościele, ale przykazania ma w d... NIE BO NIE I JUŻ, ONA SIĘ NIE ZNA, BO ONA BYŁA NIEWIERZĄCA I CO ONA MOŻE WIEDZIEĆ.

kiedyś to dokończę, ale jak przypominam sobie to co ona mówiła, to mi się niedobrze robi.

To jeszcze praktykuje się te kupowanie modlitwy podczas mszy za kogoś?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 11:47   #710
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Msze w intencji? Tak.
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 11:51   #711
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
To jeszcze praktykuje się te kupowanie modlitwy podczas mszy za kogoś?
Oczywiście. Za maturę/egzamin/chorobę i co tylko chcesz.

Pamiętam historię jak znajomi dali na mszę za zdrowie ciężko chorej córki, podczas mszy ksiądz powiedział : za świętej pamięci zmarłą X. Rodzina w szoku, ksiądz powiedział, że miał wizję, że zmarła Dziewczyna do dziś ma się dobrze.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 12:24   #712
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Oczywiście. Za maturę/egzamin/chorobę i co tylko chcesz.

Pamiętam historię jak znajomi dali na mszę za zdrowie ciężko chorej córki, podczas mszy ksiądz powiedział : za świętej pamięci zmarłą X. Rodzina w szoku, ksiądz powiedział, że miał wizję, że zmarła Dziewczyna do dziś ma się dobrze.
ludzie to nie mają za grosz wyobraźni. Jakby to mnie spotkało, to po mszy skończyłoby się to niezłą aferą . Napisałabym więcej, ale za ilość wulgaryzmów, bym dostała pewnie bana.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 12:29   #713
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Pamiętam historię jak znajomi dali na mszę za zdrowie ciężko chorej córki, podczas mszy ksiądz powiedział : za świętej pamięci zmarłą X. Rodzina w szoku, ksiądz powiedział, że miał wizję, że zmarła Dziewczyna do dziś ma się dobrze.
Wesele, mama pana młodego od jakiegoś czasu chorowała na raka. Moja ciotka do niej: "Aaa, mój mąż też już niedługo umrze!"
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 13:32   #714
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Co za chamstwo i brak wyobraźni
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:48   #715
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Bylam na takiej mszy za zmarlego i to wygladalo tak, ze ksiadz powiedzial 'msza za .... i ... i .. oraz .... I ciach leci z mszą. Się spodziewałam czegos odnosnie intencji poza jedynie wymienieniem.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 15:54   #716
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Jan Pawel II walczyl o szacunek dla innych religii, bo jest jeden Bóg, tylko ma wiele imion. Ale mu to średnio wyszło bo Benedykt go tam zawsze naciskał, że tak być nie może.
U mnie wzelkie momenty chęci wiary się właśnie kończą wraz z czytaniem Biblii, dochodzę do jakiegos momentu typu poderżnij jej gardło, ukamieniuj ją itd. i czar pryska.
No nie do końca jest jeden Bóg, bo chrześcijanie wierzą w Boga, który jest w 3 Osobach, Muzułamnie tylko w jednego Boga, który różni się od tego chrześcijańskiego-nie jest już taki litościwy, nie ma Syna... Z kolei Zydzi też nie uznają Jezusa, który w chrześcijaństwie jest Osobą Boską. Rozumiem jednak to uogólnienie-bo tak naprawdę wszystko sprowadza się do tego, że jest jakaś Istota tam w górze, która czuwa nad wszystkim (mówię z punktu widzenia osoby wierzącej).
Mnie też niesamowicie denerwuje jak np.kogoś niewierzącego spotka nieszczęście i ludzie mówią, że to kara boska. A jak to spotka katolika to Bóg wystawia go na próbę Wg mnie ludzie sprowadzają Boga do prymitywnego gościa, który tylko nagradza lub karze albo wystawia na próby jak kocha. Wg mnie jego sposoby i działanie są bardziej wyrafinowane niż przecietnemu Kowalskiemu mieści się w główce.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 16:02   #717
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
No nie do końca jest jeden Bóg, bo chrześcijanie wierzą w Boga, który jest w 3 Osobach, Muzułamnie tylko w jednego Boga, który różni się od tego chrześcijańskiego-nie jest już taki litościwy, nie ma Syna... Z kolei Zydzi też nie uznają Jezusa, który w chrześcijaństwie jest Osobą Boską. Rozumiem jednak to uogólnienie-bo tak naprawdę wszystko sprowadza się do tego, że jest jakaś Istota tam w górze, która czuwa nad wszystkim (mówię z punktu widzenia osoby wierzącej).
Mnie też niesamowicie denerwuje jak np.kogoś niewierzącego spotka nieszczęście i ludzie mówią, że to kara boska. A jak to spotka katolika to Bóg wystawia go na próbę Wg mnie ludzie sprowadzają Boga do prymitywnego gościa, który tylko nagradza lub karze albo wystawia na próby jak kocha. Wg mnie jego sposoby i działanie są bardziej wyrafinowane niż przecietnemu Kowalskiemu mieści się w główce.
JPII najpierw w tym swoim ekumenizmie jak pamietam twierdzil, ze to nie jest czyjas wina, ze sie nie urodzil chrzescijaninem tylko kims innym i tez pojdzie do nieba jesli wierzy. Ale potem mu sie oberwalo od Ratzingera i musial to troche odwolac, ze jednak tylko Jezus. Takie tam ich przepychanki.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 16:25   #718
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

W temacie religii to mnie wkurza i dziwi, że nie mogę spokojnie się przejść żeby nie zostać zaczepioną przez świadków Jehowych i to co najmniej trzy razy dziennie. Nie ważne którędy idę, nie ważne ile osób jest w pbliżu, zawsze podejdą do mnie. Zastanawiam się czy nie mam wypisanego na twarzy "proszę zajmij mi mój czas na bzdury bo i tak nie mam nic ciekawszego do roboty". Nie chcę wdawać się z nimi w dyskusję od kiedy od jednej usłyszałam pytanie "czy Bóg poparłby wprowadzenie parytetów dla kobiet"
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 17:18   #719
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

Ja wtedy udaję cudzoziemkę ale oni wtedy wyciągają prztłumaczone trawki na kilka jezyków.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 17:59   #720
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 9

A tak odnośnie KK, bo znajoma buddyjka mówiła mi, że dopiero JPII uznał oficjalnie, w imieniu KK, że Ziemia jest okrągła, a nie płaska, to prawda? Że dopiero w XX wieku kościół oficjalnie to uznał za fakt?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.