Filmiki urodowe na you tube, część XI - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-27, 09:14   #1381
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
BTW - czy uważacie kapelusz za przejaw ekstrawagancji?
Tak, bardzo mnie irytują, nie znoszę ich i mam na nie alergię. Ale głośno tego nie mówię, to tylko takie moje odczucie.
Chociaż, jak się tak zastanowię to wolałabym chyba do płaszcza mieć ładny damski kapelusz a nie czapkę. Jest mi absolutnie nie do twarzy w czapkach i spadają mi na oczy XD
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:16   #1382
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Wiosna w szafie Nieesia
http://www.youtube.com/watch?v=uML30...em-uploademail

wstęp standardowo 2 min
Ona jest w ogóle jakaś dziwna, to gdzie rodzina Gavina czy ich liczni przyjaciele, o których opowiada skoro z problemów wyratowała ją koleżanka z YT?
__________________
...kiedyś nadejdzie dzień, gdy nasze sny nie będą krainą marzeń...
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:16   #1383
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Nie chcę wyjść na jędze, ale Megi niby jest osobą wykształconą i światłą, a po 2 miesiącach związku zachodzi w ciążę z praktycznie z obcym facetem. Dziwne to dla mnie i mało odpowiedzialne. Życzę jej jak najlepiej, ale nie jestem fanką czegoś takiego. Patrzę na to trochę z innej strony, gdzie po 3 latach związku nadal poznaję mojego faceta i potrafi mnie zaskoczyć. Przez pierwsze dwa miesiące związku to zawsze są motyle, szał ciał i że to ten jedyny na wieki. Duże ryzyko moim zdaniem. Oby się opłaciło...
Hmm też mnie to zaskoczyło. I zachowanie jest ryzykowne, oprócz szybkiej ciąży wspólne interesy, hmmm
Mam jednak nadzieje że jej sie uda i będzie szczęśliwa, lub po prostu TŻa zna juz od dawna a jedynie sa razem od 2 miesięcy, i skróciła całą historie na potrzebe filmiku.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:17   #1384
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Nie chcę wyjść na jędze, ale Megi niby jest osobą wykształconą i światłą, a po 2 miesiącach związku zachodzi w ciążę z praktycznie z obcym facetem. Dziwne to dla mnie i mało odpowiedzialne. Życzę jej jak najlepiej, ale nie jestem fanką czegoś takiego. Patrzę na to trochę z innej strony, gdzie po 3 latach związku nadal poznaję mojego faceta i potrafi mnie zaskoczyć. Przez pierwsze dwa miesiące związku to zawsze są motyle, szał ciał i że to ten jedyny na wieki. Duże ryzyko moim zdaniem. Oby się opłaciło...
To nie bądź jędzą. Życie różni, się się układa, antykoncepcja czasem zawodzi a Megi ma lat 30 a nie 20 więc na co tu czekać? Znam pary, które były ze sobą przez długie lata zanim zdecydowły się na ślub i dziecko i dziś są już po rozwodzie, znam również pary, któe zdecydoway się na taki krok po 2-3 miesiącach znajomości i są do dziś szczęśliwi (chyba) mimo upływu lat. Nie ma reguły, związek to zawsze ryzyko!

Edytowane przez lilly_rose
Czas edycji: 2013-04-27 o 09:19
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:23   #1385
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Ostatnie dwa filmiki Nieesi są o ...niczym. Pokazała trzy zwykłe bluzki w żywych kolorach, spodnie, które każdy ma w szafie, pogadała o swoim życiu. Co to ma wspólnego z szumną nazwą filmu?
W przedostatnim też myślałam, że pokaże może jakiś fajny patent na kosmetyczkę letnią, a tam co jej się zmieściło

jestem rozczarowana.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:26   #1386
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Ona owszem jest bardzo żółta, ale ciemną karnację to ma wyżej wspomniana megi, albo oleska, a nie ona. Dopiero jak Ewa ją pomaluje to ma dobrze dobrany podkład...
Mi się to w głowie nie mieści. Widziałyście test podkładu afiniton? https://www.youtube.com/watch?v=1CsBirUk1iY później napisała, że zdjęcia na końcu oddają kolor, ale mi się w to wierzyć nie chce...
oleska ? Ona ma jasną karnację
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:28   #1387
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Odp: Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Ostatnie dwa filmiki Nieesi są o ...niczym. Pokazała trzy zwykłe bluzki w żywych kolorach, spodnie, które każdy ma w szafie, pogadała o swoim życiu. Co to ma wspólnego z szumną nazwą filmu?
W przedostatnim też myślałam, że pokaże może jakiś fajny patent na kosmetyczkę letnią, a tam co jej się zmieściło

jestem rozczarowana.
Pisała na twitterze, że nagra filmie i powie co u nich i pokaże nowe rzeczy. Faktycznie tytuł dość niefortunny. Btw. te spodnie zielone to niezle zarowy

Bubus, zależy jaki kapelusz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-04-27 o 09:41
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 09:35   #1388
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Nie chcę wyjść na jędze, ale Megi niby jest osobą wykształconą i światłą, a po 2 miesiącach związku zachodzi w ciążę z praktycznie z obcym facetem. Dziwne to dla mnie i mało odpowiedzialne. Życzę jej jak najlepiej, ale nie jestem fanką czegoś takiego. Patrzę na to trochę z innej strony, gdzie po 3 latach związku nadal poznaję mojego faceta i potrafi mnie zaskoczyć. Przez pierwsze dwa miesiące związku to zawsze są motyle, szał ciał i że to ten jedyny na wieki. Duże ryzyko moim zdaniem. Oby się opłaciło...

Edit:
Może mój sposób patrzenia wynika też z tego, że nie mam w swoim otoczeniu takich związków ''na wariata'', bo nigdy nie przetrwały tej próby czasu. Ale możliwe, że takie rzeczy się udają
A weź sobie podaruj
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:37   #1389
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Odp: Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

oleska jest lekko oliwkowa, nie jest mega jasna.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 10:10   #1390
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Odp: Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

W sumie macie racje. Życie pisze różne scenariusze. Sama często uważam, że przeginacie z krytyką i włażeniem komuś z butami do życia, a teraz sama z wielką łatwością to zrobiłam. Nadal czuję się zaskoczona, więc może stąd mi się tak wyrwało. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam Ja jestem realistką i dość mocno stąpam po ziemi, więc różne ''szaleństwa'' nie mieszczą się w mojej małej głowie.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 10:33   #1391
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Odp: Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
W sumie macie racje. Życie pisze różne scenariusze. Sama często uważam, że przeginacie z krytyką i włażeniem komuś z butami do życia, a teraz sama z wielką łatwością to zrobiłam. Nadal czuję się zaskoczona, więc może stąd mi się tak wyrwało. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam Ja jestem realistką i dość mocno stąpam po ziemi, więc różne ''szaleństwa'' nie mieszczą się w mojej małej głowie.
ja tam mam podobne zdanie do Twojego, w życiu bym tak nie postąpiła, dlatego naturalnym jest że u innych wydaje mi się to dziwne i niezbyt przemyślane
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 10:49   #1392
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Nie chcę wyjść na jędze, ale Megi niby jest osobą wykształconą i światłą, a po 2 miesiącach związku zachodzi w ciążę z praktycznie z obcym facetem. Dziwne to dla mnie i mało odpowiedzialne. Życzę jej jak najlepiej, ale nie jestem fanką czegoś takiego. Patrzę na to trochę z innej strony, gdzie po 3 latach związku nadal poznaję mojego faceta i potrafi mnie zaskoczyć. Przez pierwsze dwa miesiące związku to zawsze są motyle, szał ciał i że to ten jedyny na wieki. Duże ryzyko moim zdaniem. Oby się opłaciło...

Edit:
Może mój sposób patrzenia wynika też z tego, że nie mam w swoim otoczeniu takich związków ''na wariata'', bo nigdy nie przetrwały tej próby czasu. Ale możliwe, że takie rzeczy się udają
widzę że już przeprosiłaś no bo fakt, co nam do tego ? Każdej z nas mogło się to zdarzyć bo antykoncepcja zawodzi a Megi nie może być chyba na tabletkach ze względu na adrogenowe wypadanie włosów. Życzę jej jak najlepiej
Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
BTW - czy uważacie kapelusz za przejaw ekstrawagancji?
fedory są ok ale jakieś zamszowe z dużym rondem nie podobają mi się u młodych osób. Poza tym podobno kapelusze powinny nosić tylko wysokie osoby - tak mi mama tłumaczyła jako dziecku
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 10:55   #1393
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
W sumie macie racje. Życie pisze różne scenariusze. Sama często uważam, że przeginacie z krytyką i włażeniem komuś z butami do życia, a teraz sama z wielką łatwością to zrobiłam. Nadal czuję się zaskoczona, więc może stąd mi się tak wyrwało. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam Ja jestem realistką i dość mocno stąpam po ziemi, więc różne ''szaleństwa'' nie mieszczą się w mojej małej głowie.
Tez mi się wiele rzeczy nie mieści w głowie, ale dokładnie tak samo sobie mówię, że w życiu równie bywa. My swoje, a ono swoje swoją droga myślałam, że Megi mocno chroni swoją prywatnośc, jestem zaskoczona takimi zwierzeniami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 10:56   #1394
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
To nie bądź jędzą. Życie różni, się się układa, antykoncepcja czasem zawodzi a Megi ma lat 30 a nie 20 więc na co tu czekać? Znam pary, które były ze sobą przez długie lata zanim zdecydowły się na ślub i dziecko i dziś są już po rozwodzie, znam również pary, któe zdecydoway się na taki krok po 2-3 miesiącach znajomości i są do dziś szczęśliwi (chyba) mimo upływu lat. Nie ma reguły, związek to zawsze ryzyko!

No chyba żartujesz, po pierwsze to nie było 'jędzowate' tylko wyrażenie swojego poglądu, po drugie - dwa miesiące to bardzo krótki okres... O ile wcześniej się nie znali to przez dwa miesiące nadal nic nie wiesz o człowieku, sorry. Czasami warto aż tak zaryzykować i nikomu nic do tego (znam pare, staż cztery lata, spotkali się na imprezie, związek był 'od zaraz'), co nie zmienia faktu że skaczesz na głęboką wodę i zdziwienie otoczenia nie powinno dziwić.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 11:29   #1395
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Pamiętacie filmik, w którym Ewa z RLM depilowała faceta (kobietę)? Możecie mi przypomnieć kim był ten facet/kobieta?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 11:41   #1396
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
fedory są ok ale jakieś zamszowe z dużym rondem nie podobają mi się u młodych osób. Poza tym podobno kapelusze powinny nosić tylko wysokie osoby - tak mi mama tłumaczyła jako dziecku
dlaczego? Kompletnie do mnie nie przemawia niska/wysoka powinna nosić to i to, tego nie. Moim zdaniem to jest kwestia indywidualna.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 11:41   #1397
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Pamiętacie filmik, w którym Ewa z RLM depilowała faceta (kobietę)? Możecie mi przypomnieć kim był ten facet/kobieta?
http://www.youtube.com/watch?feature...v=NQ8gWaU1GyA#
Niestety, miałam to w historii
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 11:53   #1398
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Ostatnio przekonałam się do kajmanowej , sympatyczna dziewczyna, myślę że szczera w opiniach, zawsze dobrze przygotowana do filmików.

Ostatni film o odżywkach Eveline: http://www.youtube.com/watch?v=PsDUYUzjF4c
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 12:08   #1399
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...oundation.html

Nie używałam, ale ponoć jest matowy, a kolor 01 jest naprawdę jasny, sprawdzałam
O dzięki, popatrzę na niego w sklepie
Znalazłam jeszcze taki: https://www.hean.pl/product.php?id_p...d_category=50& . Podobno odcień 06 jest bardzo jasny, a sam podkład ładnie się rozprowadza
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 12:13   #1400
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
dlaczego? Kompletnie do mnie nie przemawia niska/wysoka powinna nosić to i to, tego nie. Moim zdaniem to jest kwestia indywidualna.
kapelusze z dużym rondem przytłaczają niskie osoby - dla nich świetne są właśnie fedory i czapeczki
snooki-hat.jpg tumblr_lng6yi8AgR1qavb3b.jpg
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 13:09   #1401
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Nie chcę wyjść na jędze, ale Megi niby jest osobą wykształconą i światłą, a po 2 miesiącach związku zachodzi w ciążę z praktycznie z obcym facetem. Dziwne to dla mnie i mało odpowiedzialne. Życzę jej jak najlepiej, ale nie jestem fanką czegoś takiego. Patrzę na to trochę z innej strony, gdzie po 3 latach związku nadal poznaję mojego faceta i potrafi mnie zaskoczyć. Przez pierwsze dwa miesiące związku to zawsze są motyle, szał ciał i że to ten jedyny na wieki. Duże ryzyko moim zdaniem. Oby się opłaciło...
Nie odniosie się do pozostałych słów , bo nie mnie oceniać zachowanie megi...szczescia jej zycze ... ale moim zdaniem nigdy nie jestesmy w stanie poznać drugiej osoby, ewentualnie możemy tak tylko myśleć... i nawet po 10 latach może nas "pozytywnie " zaskoczyć
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 13:18   #1402
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...96510943_n.jpg

noo Maxi sobie pofolgowała ostatnio
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 13:32   #1403
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...96510943_n.jpg

noo Maxi sobie pofolgowała ostatnio
Każdy w tak luźnej koszulce wygląda grubiej. Chociaż tak naprawdę to nie wiem jaką ona mi figurę, bo chyba nigdy się ' w całości ' nie pokazywała
Edit. Znalazłam zdjęcia na jej fb i faktycznie było jej mniej.

Edytowane przez Aishowa
Czas edycji: 2013-04-27 o 13:37
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 13:42   #1404
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Każdy w tak luźnej koszulce wygląda grubiej. Chociaż tak naprawdę to nie wiem jaką ona mi figurę, bo chyba nigdy się ' w całości ' nie pokazywała
Edit. Znalazłam zdjęcia na jej fb i faktycznie było jej mniej.
dokładnie. koszulka koszulką, a ramie ramieniem
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 13:43   #1405
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Ilsa Lund - mam 177 wzrostu i też zgadzam się, że niskie osoby kapelusz przytłacza.
Co do Megi, no najzwyczajniejsza w życiu wpadka. Wszystko szybko, nawet bardzo, ale niektórzy tak po prostu mają. Życie różne scenariusze pisze. Niech się jej wiedzie .
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:03   #1406
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Ilsa Lund - mam 177 wzrostu i też zgadzam się, że niskie osoby kapelusz przytłacza.
Co do Megi, no najzwyczajniejsza w życiu wpadka. Wszystko szybko, nawet bardzo, ale niektórzy tak po prostu mają. Życie różne scenariusze pisze. Niech się jej wiedzie .
też mam 177 wow a sprawdziłam że księżna Kate ma 178/54 - tzn miała przed ciążą
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:05   #1407
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...96510943_n.jpg

noo Maxi sobie pofolgowała ostatnio
Skąd są te zdjęcia?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:15   #1408
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
No chyba żartujesz, po pierwsze to nie było 'jędzowate' tylko wyrażenie swojego poglądu, po drugie - dwa miesiące to bardzo krótki okres... O ile wcześniej się nie znali to przez dwa miesiące nadal nic nie wiesz o człowieku, sorry. Czasami warto aż tak zaryzykować i nikomu nic do tego (znam pare, staż cztery lata, spotkali się na imprezie, związek był 'od zaraz'), co nie zmienia faktu że skaczesz na głęboką wodę i zdziwienie otoczenia nie powinno dziwić.
Z tą jędzą odniosłam się do wcześniejszej wypowiedzi. O człowieku możesz nic nie wiedzieć będąc z nim 20 lat. Ryzyko jest zawsze. Czasem się opłaca a czasem nie, takie jest życie Niech każdy robi jak uważa za słuszne, ja trzymam kciuki za szczęście Megi.
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:24   #1409
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Skąd są te zdjęcia?
fb Sephory
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 14:24   #1410
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

A ja myślałam, że Megi ma męża. No to jestem poinformowana
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.