Mamusie marcowe 2018 cz. 2 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-30, 13:25   #2701
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dustinthewind Pokaż wiadomość
Kurczę, zjadłam bułkę z białym serem i męczy mnie zgaga...
co jest dobre na zgagę?
tak samo mam jak zjem ciepły obiad, położę się i zasnę, to od razu jak się obudzę, męczy mnie zgaga...
Zimne mleko z lodówki 😎 niezastąpione w pierwszej ciąży nic innego nie działało
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:31   #2702
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

U mnie na zgagę trochę pomagają migdały. No i rennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:36   #2703
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Mecassie, ja sie uparlam na nowy wozek i łóżeczko. Nie wiem, nie chce uzywanego przez kogos obcego. Tzn ja w ogole nie przepadam za uzywanymi rzeczami. Nie cierpie na nadmiar pieniedzy ale lubie miec nowe, czyste, pachnace no i takie jak sobie wymysle i wybiorę a nie takie jakie bedzie akurat na sprzedaż maz mi mowil ze dostaniemy wozek po znajomych ale ja nie chce. Chce przy pierwszym dziecku zeby mialo nowke sztuke niesmiganą mam jakas blokade psychiczną
Ja się właśnie boję używanych bo taki wózek trzeba pewnie sprawdzić podobnie jak auto czy zawieszenie działa itd. a my się na tym kompletnie nie znamy a gwarancji już by nie było
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:37   #2704
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Asiula no my mamy bardzo ograniczone fundusze dlatego wolę dobry wózek (dobrej firmy i nie zniszczony) kupić za tą samą cenę co jakiś no name szajs ale nowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:38   #2705
marieee
Zadomowienie
 
Avatar marieee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 1 890
GG do marieee
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Ja niestety przytyłam 18kg a na wadze szpitalnej w ciągu 3 dni pobytu w szpitalu doszył kolejne o 3 kg.
A najlepsze jest to że dobę po porodzie ważyłam 1 kg mniej jak to możliwe? przecież samo dziecko miało 3600 chyba ktoś nas źle ważył.
ponadto 4 kg po ciąży mi się trzymały i trzymały właściwie do dziś mi zostały
karmiłam piersią ale żadnej diety matki karmiącej nie stosowałam normalnie jadłam więc karmienie mi też nie pomogło zejść z wagi dopiero jak zaczęłam się ruszać.
Więc teraz już się boję.
Ja przytyłam 30 kg
Zapewne przez tarczycę.
Dzieć ważył 3270 A ja byłam cięższa niż mój mąż


Co do wózków, nie polecam 3 w 1.
Ja choruję na Mutsy albo Quinny Zapp Flex, ale póki nie sprzedam paru rzeczy mogę pomarzyć. A chętnych brak ;(

Gratulacje udanych wizyt i kolejnych poznanych płci
__________________
Niebo jest limitem...!
Włosomaniaczka

________
9.01.14 Zuzanka
1.03.18 Igusia

marieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:41   #2706
dustinthewind
Rozeznanie
 
Avatar dustinthewind
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 710
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Dzięki dziewczyny za rady! Jak wrócę do domu, zjem jabłko, popiję zimnym mlekiem i przegryzę migdałami coś na pewno zadziała!
dustinthewind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:43   #2707
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość

Ok to jezeli chodzi o wozki 3w1 to mamy tak: gondola+spacerowka+foteli k (ktory sluzy tez jako nosidełko ale nie spelnia zbyt dobrze zadnej z funkcji?)? Czy fotelik do samochodu dla noworodka to to samo co nosidelko i da sie go zamontowac do stelaza dowolnego wozka za pomoca adaptera?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, fotelik 0-13 to to samo co nosidełko i możesz go jak najbardziej wpiąć w stelaż wózka, tylko musisz mieć adaptery(koszt do 100zl, nie pamiętam dokładnie)
Wg mnie najlepiej kupić najpierw wózek z gondolą, potem osobno spacerówkę, albo ewentualnie wózek 2w1, czyli gondola plus spacerowka. Fotelik od zestawu to taka atrapa. Zero atestów i poziom bezpieczeństwa żaden.
Czyli fotelik osobno, a najlepiej jakby miał jeszcze bazę do samochodu, czyli nie zapinasz go pasem tylko wpinasz w taka bazę zamontowana na stałe w aucie przez isofix.
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 13:45   #2708
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Asiula no my mamy bardzo ograniczone fundusze dlatego wolę dobry wózek (dobrej firmy i nie zniszczony) kupić za tą samą cenę co jakiś no name szajs ale nowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sobie zdaje sprawe z tego ze to ze nie chce uzywki to troche moje zboczenie. Polowa osob ktore znam kupuja używki i nic sie nie dzieje. A ja sie uparlam i koniec mam jednak troche tego komfortu ze moja mama juz zapowiedziala ze ona wozek kupi albo łóżeczko. Pewnie kupi tez milion innych rzeczy bo jest zakupoholiczka ale nie bede jej odbierac tej radości. To w koncu pierwszy wnuk/wnuczka ja jak juz wyczuje moment to tez bede szaleć. Z ta roznica ze moja mama kupuje to co jej sie podoba i nie patrzy na ceny a ja zdecydowanie tak i nawet jak cos mi sie strasznie podoba to jak ma wysoka cene (albo nieadekwatna) to odpuszczam.

Przed chwila przeczytalam o wozku corki natalii Siwiec. Slowo daje, trzeba mieć naje.bane w glowie zeby zaplacic za wozek 15 000zł... tylko za metke "Aston Martin"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:45   #2709
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ja mam taki zestaw, tylko inny kolor fotelika Screenshot_2017-08-30-14-44-30_com.android.chrome.png
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:47   #2710
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość

Przed chwila przeczytalam o wozku corki natalii Siwiec. Slowo daje, trzeba mieć naje.bane w glowie zeby zaplacic za wozek 15 000zł... tylko za metke "Aston Martin"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na 200% dostała go za darmo byle zrobila mu zdjęcie i napisała ze to ta firma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:47   #2711
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dustinthewind Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady! Jak wrócę do domu, zjem jabłko, popiję zimnym mlekiem i przegryzę migdałami coś na pewno zadziała!
I na koniec po takiej mieszance puscisz pawia
Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Tak, fotelik 0-13 to to samo co nosidełko i możesz go jak najbardziej wpiąć w stelaż wózka, tylko musisz mieć adaptery(koszt do 100zl, nie pamiętam dokładnie)
Wg mnie najlepiej kupić najpierw wózek z gondolą, potem osobno spacerówkę, albo ewentualnie wózek 2w1, czyli gondola plus spacerowka. Fotelik od zestawu to taka atrapa. Zero atestów i poziom bezpieczeństwa żaden.
Czyli fotelik osobno, a najlepiej jakby miał jeszcze bazę do samochodu, czyli nie zapinasz go pasem tylko wpinasz w taka bazę zamontowana na stałe w aucie przez isofix.
Dziękuję, to troche mi rozjaśnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Teraz tylko musze odkryc gdzie w moim aucie jest isofix. Bo ponoc jest

Edytowane przez asiula1306
Czas edycji: 2017-08-30 o 13:49
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 13:56   #2712
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017

Edytowane przez czilala4
Czas edycji: 2017-09-11 o 17:06
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:59   #2713
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Tak, fotelik 0-13 to to samo co nosidełko i możesz go jak najbardziej wpiąć w stelaż wózka, tylko musisz mieć adaptery(koszt do 100zl, nie pamiętam dokładnie)
Wg mnie najlepiej kupić najpierw wózek z gondolą, potem osobno spacerówkę, albo ewentualnie wózek 2w1, czyli gondola plus spacerowka. Fotelik od zestawu to taka atrapa. Zero atestów i poziom bezpieczeństwa żaden.
Czyli fotelik osobno, a najlepiej jakby miał jeszcze bazę do samochodu, czyli nie zapinasz go pasem tylko wpinasz w taka bazę zamontowana na stałe w aucie przez isofix.
Troche mi to rozjasnilo, dzieki
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:13   #2714
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja sobie zdaje sprawe z tego ze to ze nie chce uzywki to troche moje zboczenie. Polowa osob ktore znam kupuja używki i nic sie nie dzieje. A ja sie uparlam i koniec mam jednak troche tego komfortu ze moja mama juz zapowiedziala ze ona wozek kupi albo łóżeczko. Pewnie kupi tez milion innych rzeczy bo jest zakupoholiczka ale nie bede jej odbierac tej radości. To w koncu pierwszy wnuk/wnuczka ja jak juz wyczuje moment to tez bede szaleć. Z ta roznica ze moja mama kupuje to co jej sie podoba i nie patrzy na ceny a ja zdecydowanie tak i nawet jak cos mi sie strasznie podoba to jak ma wysoka cene (albo nieadekwatna) to odpuszczam.

Przed chwila przeczytalam o wozku corki natalii Siwiec. Slowo daje, trzeba mieć naje.bane w glowie zeby zaplacic za wozek 15 000zł... tylko za metke "Aston Martin"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale dla niej te 15 000 tysięcy to grosze. co innego jakby ktoś chodził do mopsu, a nagle wytrzasnął taki wózek to rozumiem, że przegięcie

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:21   #2715
dustinthewind
Rozeznanie
 
Avatar dustinthewind
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 710
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

No też widziałam gdzieś ten artykuł o wózku Natalii Siwiec ! To tak jest, że dostaje za darmo, wystarczy jedna fotka i żeby jeszcze napisała : " jaki rewelacyjny, funkcjonalny, dziecko śpi w nim jak na obłoczku, same piękne sny, matka nie musi się namęczyć przy pchaniu wózka + wifi, podświetlanie i możesz płacić wózkiem za zakupy " cud, miód i orzeszki, taaaaa, dziwne czasy
dustinthewind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:31   #2716
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dustinthewind Pokaż wiadomość
No też widziałam gdzieś ten artykuł o wózku Natalii Siwiec ! To tak jest, że dostaje za darmo, wystarczy jedna fotka i żeby jeszcze napisała : " jaki rewelacyjny, funkcjonalny, dziecko śpi w nim jak na obłoczku, same piękne sny, matka nie musi się namęczyć przy pchaniu wózka + wifi, podświetlanie i możesz płacić wózkiem za zakupy " cud, miód i orzeszki, taaaaa, dziwne czasy
Umarlam
Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
No ale dla niej te 15 000 tysięcy to grosze. co innego jakby ktoś chodził do mopsu, a nagle wytrzasnął taki wózek to rozumiem, że przegięcie

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
No tak ale ja jestem z tych co to maja bariere psychiczna na kupowanie drogich rzeczy... moj maz np uwielbia Hilfigera- kupuje tam koszule za 200, 300zl. A ja wchodzę do tego sklepu jak za karę, widzę bluzke damska bokserke z bawelny, made in China i cene 99zl no to jestem chora. To zwykle oszustwo i nawet mogac sobie od czasu do czasu pozwolic na takie wydatki to tego nie robię- nie potrafie wydac na cos tyle hajsu co warte jest 10zl (pomijam juz ze super hiper koszula meza wlasnie od hilfigera rozeszla sie po pierwszym praniu). I dlatego tez mam w ogole problem ze zwyklymi zakupami. Jak szukam plaszcza na zime i widze poliester w składzie, cieniutki plaszczyk za 350zl w przecietnej sieciowce to od razu mi sie odechciewa zakupów. Teraz ostatnio bylam w CCC i jest huczna wyprzedaz kolekcji letniej do -70% a ceny na sandalki (oczywiście nie skorzane) to ok 60zl. W takiej cenie one powinny byc normalnie a nie na końcówce wyprzedaży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:33   #2717
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

u mnie na wszystko (zgagę, mdłości i inne) pomaga cola ale koniecznie musi być ta oryginalna
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:37   #2718
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Umarlam

No tak ale ja jestem z tych co to maja bariere psychiczna na kupowanie drogich rzeczy... moj maz np uwielbia Hilfigera- kupuje tam koszule za 200, 300zl. A ja wchodzę do tego sklepu jak za karę, widzę bluzke damska bokserke z bawelny, made in China i cene 99zl no to jestem chora. To zwykle oszustwo i nawet mogac sobie od czasu do czasu pozwolic na takie wydatki to tego nie robię- nie potrafie wydac na cos tyle hajsu co warte jest 10zl (pomijam juz ze super hiper koszula meza wlasnie od hilfigera rozeszla sie po pierwszym praniu). I dlatego tez mam w ogole problem ze zwyklymi zakupami. Jak szukam plaszcza na zime i widze poliester w składzie, cieniutki plaszczyk za 350zl w przecietnej sieciowce to od razu mi sie odechciewa zakupów. Teraz ostatnio bylam w CCC i jest huczna wyprzedaz kolekcji letniej do -70% a ceny na sandalki (oczywiście nie skorzane) to ok 60zl. W takiej cenie one powinny byc normalnie a nie na końcówce wyprzedaży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie patrzę na skład ubrań, mają mi się podobać i być wygodne, stąd nie wiem czy za coś przepłacam czy nie.
Partner bardziej ogarnia, że gdzieś coś było tańsze itd. Przy spożywce to już w ogóle nie wiem gdzie jakie ceny. Jestem w danym sklepie, potrzebuję konretne rzeczy, to kupuję, jakbym miała jeździć to tą samą kwotę wydam na paliwo

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:59   #2719
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja nie patrzę na skład ubrań, mają mi się podobać i być wygodne, stąd nie wiem czy za coś przepłacam czy nie.
Partner bardziej ogarnia, że gdzieś coś było tańsze itd. Przy spożywce to już w ogóle nie wiem gdzie jakie ceny. Jestem w danym sklepie, potrzebuję konretne rzeczy, to kupuję, jakbym miała jeździć to tą samą kwotę wydam na paliwo

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
Na spozywke tez nie patrzę. Jak mam ochote np na Nutelle to kupuje Nutelle a nie podrabiany krem ktory inaczej smakuje ale kosztuje polowe mniej. Ale np ryż, makaron kupuje najtańsze, czesto marek wlasnych bo to i tak jedno i to samo. Ostatnio np kupowalam pomidory w puszce. Byla Dawtona a pod nia marka Auchan. Producent ten sam, sklad ten sam ale ta auchan byla o 1zl tansza na sklady staram sie patrzeć- np na parowkach- te za 2zl sa wypelnione kasza manna i miesem w 30%, a te droższe maja 93% miesa i sa bez polepszaczy.

Ogolnie to zakupy spozywcze uwielbiam robic, czesto przeginam i kupuje za dużo albo za bardzo eksperymentuje i nakupuje czegos niezjadliwego ale ciuchow i butów nienawidze kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 15:39   #2720
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Moja mama mowi ze na zgage najlepsze jest jabłko. Sama je jadla jak miala w ciazy zgage i mojego dziadka ratowala kiedys w nocy jablkiem jak go dopadla straszna zgaga

Ok to jezeli chodzi o wozki 3w1 to mamy tak: gondola+spacerowka+foteli k (ktory sluzy tez jako nosidełko ale nie spelnia zbyt dobrze zadnej z funkcji?)? Czy fotelik do samochodu dla noworodka to to samo co nosidelko i da sie go zamontowac do stelaza dowolnego wozka za pomoca adaptera?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mecassie, ja sie uparlam na nowy wozek i łóżeczko. Nie wiem, nie chce uzywanego przez kogos obcego. Tzn ja w ogole nie przepadam za uzywanymi rzeczami. Nie cierpie na nadmiar pieniedzy ale lubie miec nowe, czyste, pachnace no i takie jak sobie wymysle i wybiorę a nie takie jakie bedzie akurat na sprzedaż maz mi mowil ze dostaniemy wozek po znajomych ale ja nie chce. Chce przy pierwszym dziecku zeby mialo nowke sztuke niesmiganą mam jakas blokade psychiczną
Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja sobie zdaje sprawe z tego ze to ze nie chce uzywki to troche moje zboczenie. Polowa osob ktore znam kupuja używki i nic sie nie dzieje. A ja sie uparlam i koniec mam jednak troche tego komfortu ze moja mama juz zapowiedziala ze ona wozek kupi albo łóżeczko. Pewnie kupi tez milion innych rzeczy bo jest zakupoholiczka ale nie bede jej odbierac tej radości. To w koncu pierwszy wnuk/wnuczka ja jak juz wyczuje moment to tez bede szaleć. Z ta roznica ze moja mama kupuje to co jej sie podoba i nie patrzy na ceny a ja zdecydowanie tak i nawet jak cos mi sie strasznie podoba to jak ma wysoka cene (albo nieadekwatna) to odpuszczam.

Przed chwila przeczytalam o wozku corki natalii Siwiec. Slowo daje, trzeba mieć naje.bane w glowie zeby zaplacic za wozek 15 000zł... tylko za metke "Aston Martin"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

asiula1306 pewnie zdecydowana większość kobiet dla dziecka szczególnie tego pierwszego chce mieć nowy wózek (w końcu wózek dla kobiety to jak nowy samochód dla mężczyzny) i inne rzeczy dla bobasa więc w pełni zrozumiałe

Jak mama kupuje to idz z nią na zakupy i niech szaleje przy okazji kupi co Ci się podoba

Co do Natalii Siwiec nawet nie wiedziałam przeczytałam u Ciebie w poście i pierwsza myśl to że chyba ciała być lepsza od Lewnadowskich którzy za wózek dali podobno 9 tysiaków

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Ja mam taki zestaw, tylko inny kolor fotelika Załącznik 7213381
oooo! to jest super sama miałam przy Anielce taka baze do fotelika niezastąpiona do dziś bym nie umiała przypiąć fotelika pasami

Polecam też fotelik który miałam jako kolejny choć przedział jest od 0 do 18 kg. tj. Romer Dualfix jeśli któraś by uznała że nie potrzebuje fotelika wpinanego w wózek może od razu kupić cenowo wyjdzie pewnie podobnie co dobry fotelik + baza a na dłużej posłuży. Ja akurat tego używałam dla małej od 14 miesiąca życia z tego co kojarzę.

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2017-08-30 o 15:41
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 15:45   #2721
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Przed chwila przeczytalam o wozku corki natalii Siwiec. Slowo daje, trzeba mieć naje.bane w glowie zeby zaplacic za wozek 15 000zł... tylko za metke "Aston Martin"...
To ja wprowadzę małe dementi bo też czytałam ten artykuł na pudlu - wózek nie kosztował 15 tys tylko 3 tys z hakiem Chodziło tam o to, że cała jej stylizacja kosztowała 15 - w tej kwocie największy udział miały buty i torebka zdaje się Ale to, że tytuł artykułu jest mylący to fakt, bo też weszłam po to, żeby zobaczyć jak wygląda wózek za 15 tys.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Co do Natalii Siwiec nawet nie wiedziałam przeczytałam u Ciebie w poście i pierwsza myśl to że chyba ciała być lepsza od Lewnadowskich którzy za wózek dali podobno 9 tysiaków
Firma Cybex bardzo dba o to, żeby ich wózki lansowali celebryci Lewandowscy to już ze trzy chyba dostali.

A ten za 9 koła to to:
http://jeremyscott.cybex-online.com/...on.php?lang=pl

Dla mnie jest okropny. Taki festyn że szok. Nawet jak bym dostała go za darmo to bym nie używała.
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 15:45   #2722
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Polecam też fotelik który miałam jako kolejny choć przedział jest od 0 do 18 kg. tj. Romer Dualfix jeśli któraś by uznała że nie potrzebuje fotelika wpinanego w wózek może od razu kupić cenowo wyjdzie pewnie podobnie co dobry fotelik + baza a na dłużej posłuży. Ja akurat tego używałam dla małej od 14 miesiąca życia z tego co kojarzę.
Tak tylko wedlug mnie od urodzenia taki 0-18 jest bardzo niewygodny bo jednak nosidelko wypinasz i idziesz dalej jak dziec spi, a z tego romera musisz wyjac i niesc. My mamy 0-25kg ale zmienilismy jak mala miala 9 mcy, wtedy i tak juz byla za ciezka na noszenie w nosidle wiec to nam pasowalo.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 15:48   #2723
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
asiula1306 pewnie zdecydowana większość kobiet dla dziecka szczególnie tego pierwszego chce mieć nowy wózek (w końcu wózek dla kobiety to jak nowy samochód dla mężczyzny) i inne rzeczy dla bobasa więc w pełni zrozumiałe

Jak mama kupuje to idz z nią na zakupy i niech szaleje przy okazji kupi co Ci się podoba

Co do Natalii Siwiec nawet nie wiedziałam przeczytałam u Ciebie w poście i pierwsza myśl to że chyba ciała być lepsza od Lewnadowskich którzy za wózek dali podobno 9 tysiaków



oooo! to jest super sama miałam przy Anielce taka baze do fotelika niezastąpiona do dziś bym nie umiała przypiąć fotelika pasami

Polecam też fotelik który miałam jako kolejny choć przedział jest od 0 do 18 kg. tj. Romer Dualfix jeśli któraś by uznała że nie potrzebuje fotelika wpinanego w wózek może od razu kupić cenowo wyjdzie pewnie podobnie co dobry fotelik + baza a na dłużej posłuży. Ja akurat tego używałam dla małej od 14 miesiąca życia z tego co kojarzę.
No wlasnie chyba wole zeby moja mama sama kupowała bo ja to jestem taka ze glupio mi jak ona mi cos kupuje, szczególnie jak w moim mniemaniu kosztuje za duzo to nie na moje nerwy albo czesto mama mowi "wybierz i kup a ja ci oddam pieniądze" i tez mi głupio


Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
To ja wprowadzę małe dementi bo też czytałam ten artykuł na pudlu - wózek nie kosztował 15 tys tylko 3 tys z hakiem Chodziło tam o to, że cała jej stylizacja kosztowała 15 - w tej kwocie największy udział miały buty i torebka zdaje się Ale to, że tytuł artykułu jest mylący to fakt, bo też weszłam po to, żeby zobaczyć jak wygląda wózek za 15 tys.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------



Firma Cybex bardzo dba o to, żeby ich wózki lansowali celebryci Lewandowscy to już ze trzy chyba dostali.

A ten za 9 koła to to:
http://jeremyscott.cybex-online.com/...on.php?lang=pl

Dla mnie jest okropny. Taki festyn że szok. Nawet jak bym dostała go za darmo to bym nie używała.
Aaa widzisz to nie doczytalam. Wozek za 3000 jestem w stanie przełknąć chociaz to i tak chyba duzo?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziewczyny, czy wy macie problem z piciem wody? Kurcze, musze cos z tym zrobic bo mi sie w ogole pic nie chce, potrafie byc na szklance wody przez caly dzien i nie odczuwam pragnienia. Probowalam aplikacji przypominających, stawiania dzbanka przed oczami i nic nie dziala, jedyna opcja to sie zmuszać

Ten wozek Lewandowskich na pewno jest oryginalny ale jakis kiczowaty... mam wrazenie ze wiecej w nim stylu niz wygody i komfortu dziecka. A zauważylyście ze ten wozek Siwiec jest strasznie niski? Gondola wydaje mi sie ze jest na wysokosci kolan...

Edytowane przez asiula1306
Czas edycji: 2017-08-30 o 15:52
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 15:52   #2724
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Aaa widzisz to nie doczytalam. Wozek za 3000 jestem w stanie przełknąć chociaz to i tak chyba duzo?
Stop! Asiula miałaś rację!!! Wózek kosztował 15 tysięcy!!! Wczoraj na pudlu było że 3 a cała stylizacja 15 - tego jestem pewna na 100% ! Teraz weszłam żeby odgrzebać ten artykuł i jest zmienione, że cała stylizacja 30 w tym wózek 15.
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 15:52   #2725
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
To ja wprowadzę małe dementi bo też czytałam ten artykuł na pudlu - wózek nie kosztował 15 tys tylko 3 tys z hakiem Chodziło tam o to, że cała jej stylizacja kosztowała 15 - w tej kwocie największy udział miały buty i torebka zdaje się Ale to, że tytuł artykułu jest mylący to fakt, bo też weszłam po to, żeby zobaczyć jak wygląda wózek za 15 tys.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------



Firma Cybex bardzo dba o to, żeby ich wózki lansowali celebryci Lewandowscy to już ze trzy chyba dostali.

A ten za 9 koła to to:
http://jeremyscott.cybex-online.com/...on.php?lang=pl

Dla mnie jest okropny. Taki festyn że szok. Nawet jak bym dostała go za darmo to bym nie używała.
Mi tam te wszystkie ekstra wozki za iles tam tysiecy sie po prostu nie podobaja no i nie widze sensu takiego posiadac
Szczerze wole miec wozek tanszy do tych max 2 tys, a zainwestowac w dobry bezpieczny fotelik jak dziec z nosidla wyrosnie. Ciekawe czy fotoreporterzy na to tez beda zwracac uwage u tych wszystkich celebrytow czy tylko wokol wozkow taka otoczka
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 15:53   #2726
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Stop! Asiula miałaś rację!!! Wózek kosztował 15 tysięcy!!! Wczoraj na pudlu było że 3 a cała stylizacja 15 - tego jestem pewna na 100% ! Teraz weszłam żeby odgrzebać ten artykuł i jest zmienione, że cała stylizacja 30 w tym wózek 15.
A to jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 15:57   #2727
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
A to jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, wybacz Ale nawet w komentarzach do tego artykułu jest cytowana cena 3100
__________________
Królicza matka

Edytowane przez Torrence
Czas edycji: 2017-08-30 o 15:58
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 16:01   #2728
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

No Aston Martin za 3000 to by było nawet dziwne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 16:03   #2729
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
No Aston Martin za 3000 to by było nawet dziwne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzies mi reklama wyskoczyla z cena i byl za 14 999 zl

Co sadzicie o takim czyms (nie wiem jak to sie nazywa)- mialyscie, zamierzacie kupic?

FB_IMG_1504105465438.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 16:09   #2730
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
No Aston Martin za 3000 to by było nawet dziwne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też o tym pomyślałam ale, podobnie jak redaktorzyny z pudelka, nie zgłębiałam tematu

Odnośnie dyskusji o kołach piankowych i pompowanych - wózek, z którym miałam styczność podczas niniowania parę lat temu to maxi cosi mura. On miał pompowane koła i fakt jest taki, że jechał po wszystkim - błoto, mokry śnieg, las. W teren świetny ale na miasto mógłby być za toporny
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-14 07:45:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.