Mamusie marcowe 2018 cz. 3 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-03, 20:17   #2821
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
A dziewczyny mam pytanie - jutro zaczynam 16tc i piersi ledwo bola. A jak jest u Was??
U mnie 18+3 i nie bolą wcale
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 20:21   #2822
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Mnie też nie, nic a nic. W ogóle to z ciążowych spraw prócz brzuszka to fizycznie nie dzieje się na szczęście nic. Nawet zmęczenie odeszło a załączyło się wicie gniazda
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 20:27   #2823
marieee
Zadomowienie
 
Avatar marieee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 1 890
GG do marieee
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Kurczę, mnie dzisiaj cały dzień brzuch pobolewa. Teraz wzięłam no spę i nadal kiepsko się czuję Jestem sama w domu z córką :/ Zaniosłam sąsiadce klucze do mieszkania.

Już tyle z Was wie kto mieszka w ich brzuszku, a u nas nadal nie wiadomo. Mocno udziska zaciska Niektóre dzieciaki już zdążyły się "zmienić" hihiih
10 października idę na wizytę, może wreszcie się dowiem
W pierwszej ciąży wiedziałam już w.. 12 tygodniu
16 połówkowe, do Katowic. Troszkę się boję, bo niedawno w bliskiej rodzinie wykryto u dziewczynki wadę serduszka i miała poważną operację po narodzinach.. Proszę o dobre myśli
__________________
Niebo jest limitem...!
Włosomaniaczka

________
9.01.14 Zuzanka
1.03.18 Igusia

marieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 20:45   #2824
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po
Jestem przeszczęśliwa. Będzie syn
Ale od początku. Wizyta mi się opóźniła, bo dziś taki ruch miała, że każda pacjentka po czasie wchodziła. Pochwaliła za wyniki badań. Muszę się do endo umówić, bo tsh nieładne. Na usg od razu sprawdziła szyjkę i jest 37 mm (powiedziała, że spoko). Później Dziecia zaczęła oglądać i pochwaliła, że żołądek ma o tydzień w przód a główka na 16 tc odpowiednia. I powiedziała, że nawet płcią się chwali, to zapytałam co będzie. A gin na to, że syn, bo "siurak jak maczuga". Śmiać się zaczęłam z radości i niedowierzania i za karę nie mam żadnej fotki. Pewnie dostanę dopiero na połówkowych.

Następna wizyta na 7.11 i mam się na połówkowe umawiać na 31.10, czyli to u mnie będzie 20 tydzień.

Ale jestem przeszczęśliwa

I Wam też gratuluję samych pozytywnych wieści.

Selina cieszę się, że masz takie podejście bardzo dobre. Dla dzidziusia na pewno, bo się nie stresujesz niepotrzebnie, a czasu nie przyspieszyć żeby już móc działać. Trzeba cieszyć się chwilą
Aale ekstra!! Wielkie gratulacje dla Ciebie ❤❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Nie Bylo mi conajmniej dziwnie bo mialam silne przeczucie na chlopaka, a gin wyskoczyl z dziewczynka Cos tak jak czarodziejka opisywala sie czulam
Oczywiscie trwalo to krotko i potem tylko sie cieszylam.
U nas to też ewidentny facet, to już 3 usg na którym rozkłada nogi i pokazuje, co tam ma 😄😄 bezwstydny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 20:48   #2825
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
Mamy identycznie wizyty! Z tym, ze u mnie będzie to 21 tydzien

Dzis na wizycie krótko byłam, dostałam zwolnienie z wfu, lekarz uspokoil mnie co do bólów z jednej strony bardziej niz z drugiej, podobno przy wiązadłach to normalne.

Dzidziuś siedzi pupą na pęcherzu dlatego tak sikam co chwile, popatrzył jeszcze na to usg, stwierdził że wygląda wszystko ok a szczegóły na lepszym sprzecie na połówkowych.

Wczoraj teściowa zaskoczyła mnie kilkoma workami zachomikowanych ubranek :-D baaadzo duzo z tego sie przyda :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 20:48   #2826
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Ja 18+6 biustu nie czuje już parę tygodni
Ostatnio tylko jeden dzień mnie bolały... hmm może na pogodę? z objawów zostało tylko brzuch i trochę wzmożony apetyt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 20:50   #2827
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
A dziewczyny mam pytanie - jutro zaczynam 16tc i piersi ledwo bola. A jak jest u Was??
18+0 i czasem odczuwam kłucie w sutkach, jak ściągnę stanik to troszkę bolą. Ale na co dzień spokój Zdarzają się dni, że brzuch pobolewa, ale zazwyczaj pomaga poleżenie

Za to waga idzie w górę
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-03, 20:51   #2828
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

U mnie w ogóle nie bolą.

W zeszłej ciąży też mnie nie bolały, ale na zimno zimą reagowały strasznym bólem (w sensie na zewnątrz jak byłam). Mam nadzieję, że w tym roku tak nie będzie. To była tragedia, serio w tym roku przyrzekam, że jeśli tak będzie to będę się owijała szalikiem w biuście
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 20:52   #2829
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Piersi mnie nie bolą, ale sutki...nie dosyć, że duże to nadal baardzo tkliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 20:54   #2830
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Ja biust czułam wyłącznie w 6-7 tygodniu Myślę że nie ma co na tym etapie przejmować się brakiem objawów

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
W zeszłej ciąży też mnie nie bolały, ale na zimno zimą reagowały strasznym bólem (w sensie na zewnątrz jak byłam). Mam nadzieję, że w tym roku tak nie będzie. To była tragedia, serio w tym roku przyrzekam, że jeśli tak będzie to będę się owijała szalikiem w biuście
O jezu, dobra, to mam ! Twardnieją i bolą na zimnie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 20:55   #2831
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Ilsa, skorzystam, że jesteś 😊 wpiszesz mi następną wizytę na 14 listopada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-03, 21:02   #2832
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Ilsa, skorzystam, że jesteś 😊 wpiszesz mi następną wizytę na 14 listopada?
Wpisane
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 21:04   #2833
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
A dziewczyny mam pytanie - jutro zaczynam 16tc i piersi ledwo bola. A jak jest u Was??
Pobolewają ale słabiej niż w pierwszym trymestrze. Jak je dotknę to bolą. Sutki czasami swędzą. Jak ściągam biustonosz to mam wrażenie że grawitacja strasznie działa bo tak mi ciągną piersi w dół ale to nie jest jakiś okropny ból. A sutki same w sobie mam tak wrażliwe że ich masowanie powoduje (i zawsze powodowało, nie tylko w ciąży) że robi mi się niedobrze

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Mnie też nie, nic a nic. W ogóle to z ciążowych spraw prócz brzuszka to fizycznie nie dzieje się na szczęście nic. Nawet zmęczenie odeszło a załączyło się wicie gniazda
u mnie to samo. No poza pobolewaniami brzucha od czasu do czasu. I sikaniem po dwóch łykach wody.
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 21:05   #2834
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Wpisane
😚😙 dziękuję

Wzięłam już mój antybiotyk na pęcherz. Czuję, że będzie bolał mnie żołądek 😣 byle go nie zwrócić... szybko spróbuję zasnąć. Do jutra!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 21:19   #2835
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
😚😙 dziękuję

Wzięłam już mój antybiotyk na pęcherz. Czuję, że będzie bolał mnie żołądek 😣 byle go nie zwrócić... szybko spróbuję zasnąć. Do jutra!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robiłaś posiew czy na oko dali? Co to za lek?
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 21:29   #2836
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Ja póki co też nie kupuję mam teczkę z bebliprogram, która jest grubsza i te kilka kartek mi się tam mieści (2 razy odbiór wyników + 2 zdjęcia malca + wynik prenatalnego).

No i odebrałam dzisiaj jedne wyniki - nie mam ani HIV ani TOXO
Super!

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
A dziewczyny mam pytanie - jutro zaczynam 16tc i piersi ledwo bola. A jak jest u Was??
Mnie nie bolą już dawno, tylko strasznie swędzą
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 21:44   #2837
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Ilsa - Nie niepokoi mnie brak objawow pytam czy tylko ja odczulam roznice z piersiami czy inne dziewczyny tez. Ja sie ciesze ze juz nie bola choc czasami swedza.

A co do siusiania to podobno powinno byc lepiej bo macica jest wyzej ale widze ze nie tylko mnie to czeste siusianie meczy. Moze w czwartek podpytam czy wszystko u mnie jest na dobrej wysokosci
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 05:48   #2838
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Dzień dobry
Dzisiaj jadę do moich malutkich, kochanych dzieciaczków
Jutro wizyta u ginekologa i zobaczymy nasze maleństwo

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 06:02   #2839
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
Mamy identycznie wizyty! Z tym, ze u mnie będzie to 21 tydzien

Dzis na wizycie krótko byłam, dostałam zwolnienie z wfu, lekarz uspokoil mnie co do bólów z jednej strony bardziej niz z drugiej, podobno przy wiązadłach to normalne.

Dzidziuś siedzi pupą na pęcherzu dlatego tak sikam co chwile, popatrzył jeszcze na to usg, stwierdził że wygląda wszystko ok a szczegóły na lepszym sprzecie na połówkowych.

Wczoraj teściowa zaskoczyła mnie kilkoma workami zachomikowanych ubranek :-D baaadzo duzo z tego sie przyda :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że z Dzidziusiem wszystko ok. Jak po 1 zajęciach?
Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
A dziewczyny mam pytanie - jutro zaczynam 16tc i piersi ledwo bola. A jak jest u Was??
U mnie nie bolą w ogóle. Z objawów to tylko ciagle chce mi się siku i pobolewa mnie brzuch. Ale na bóle gin kazała brać dużo magnezu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 06:11   #2840
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Dzień dobry ja juz na nogach, jadę do lekarza odebrać zwolnienie i receptę i lecę do pracy na plotki założyłam dziś po kilku dniach spodnie ciążowe i obcisłą bluzkę i widać ze brzuch rośnie
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 06:20   #2841
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Lunak- gratulacje! Ale wam zazdroszczę ze juz wiecie

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 06:33   #2842
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
ja do szkoły rodzenia raczej się nie zapiszę. Jakoś nie mam jakiegoś takiego flow na to może mi się później odmieni
A ja bym bardzo chciała się zapisać, ale to prawie pewne, że wyprowadzam się do męża za granicę, co oczywiście bardzo mnie cieszy, ale jest też sporym utrudnieniem. Właśnie szkoła rodzenia mi przepadnie, na wizyty będę musiała dojeżdżać do Polski, na poród też... mam w planie kilka tygodni przed terminem już być w Polsce, ale jednak jakiś stres jest

Dziewczyny, które już mają dzieci, dała Wam coś szkoła rodzenia?
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 06:40   #2843
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Dzień dobry
Mąż od rana mnie denerwował. Jak się dowiedział, że syn będzie (mam nadzieję, że się nie odmieni na połówkowych, bo ja od początku czułam, że chłopak i na chłopaka liczyłam) to najlepiej jakbym w łóżku leżała i nic nie robiła, bo nawet jak ręką ruszę bardziej to wysiłek przecież
Przejął mi się chłop. Wczoraj dostał zadanie wypisania imion, które by mi się podobały, to walczył z tym 2 godziny i stwierdził, że on się musi jeszcze zastanowić i dziś dokończy

Mecassie ja noszę wszystkie wyniki ze sobą, bo np. wczoraj chciała porównać tsh odkąd badam. Nigdy nie wiem czym mnie zaskoczy to noszę

Brilliant Girl u mnie 16+1 i tylko sutki czuję przy dotyku. A piersi co jakiś czas robią się twarde miejscami na zmianę, ale po 1-2 dniach przechodzi. Gin mówiła, że się do produkcji przygotowują i w porządku wszystko.

Marieee trzeba być dobrej myśli. Teraz medycyna dla takich maluszków rozwija się bardzo sprawnie i sukcesy odnosi, że trzeba wierzyć, że będzie dobrze a najpierw połówkowe, to się nie nastawiaj, że na pewno coś wyjdzie.

Torrence Twoja infekcja odpuściła? Nic nie pisałaś, to liczę, że już poprawa nastąpiła

Koma i jak po zajęciach w takim trybie?

Juana też mam brać magnez. Zaczęły mi się początkowe objawy braku - powieka zaczęła się ruszać. Skurczy łydek na szczęście jeszcze nie doczekałam się. Z tym, że ja przed ciążą cały czas brałam po tableteczce, to teraz w końcu wypłukałam z organizmu i się dopomina o brak.

Ilsa dziękuję za uzupełnienie wszystkich terminów i płci Ty to tak ogarniasz szybko. Połówkowe jeszcze mam do potwierdzenia, czy uda mi się wtedy dostać do lekarza. Wczoraj już do niego nie dzwoniłam, bo uważałam, że troszkę późno było. Dziś będę to załatwiać.

Złapałam na dziś wizytę do endokrynologa w Luxmedzie. Niekiedy doceniam posiadanie tego pakietu, chociaż pierwszy raz tam idę na wizytę i nie wiem czego się spodziewać. Myślicie, że jak wezmę ze sobą wyniki ostatnich badań i to co biorę teraz, to wystarczy na start? W ogóle nie przemyślałam tej wizyty. Chciałam jak najszybciej iść, a teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam. A wcześniej jeszcze na zakupy z mamą jestem umówiona, to ja będę dziś miała dzień bez komputera

za wizyty

Edytowane przez Lunak
Czas edycji: 2017-10-04 o 06:43
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 06:52   #2844
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Też mam dziś wizytę u endokrynologa. Ciekawe co powie na to moje TSH
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 06:59   #2845
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Lunak ja korzystam wyłącznie z LM. W Wawie endokrynolodzy to smuteczek- nie trafilam na takiego który by się przejął obajwami czy tsh w granicach 2-4,5 bo wg nich to prawie norma, inne mają po 8 i nie narzekają! Prywatnie mam dobrego endo i u niego w zupelnosci na wizycie wystarczą poprzednie wyniki plus wywiad.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 07:05   #2846
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez karolka_boroweczka Pokaż wiadomość
Też mam dziś wizytę u endokrynologa. Ciekawe co powie na to moje TSH
Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Lunak ja korzystam wyłącznie z LM. W Wawie endokrynolodzy to smuteczek- nie trafilam na takiego który by się przejął obajwami czy tsh w granicach 2-4,5 bo wg nich to prawie norma, inne mają po 8 i nie narzekają! Prywatnie mam dobrego endo i u niego w zupelnosci na wizycie wystarczą poprzednie wyniki plus wywiad.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Ja się troszkę obawiam, bardziej z mojej niewiedzy, bo nigdy u endo nie byłam. Jak byłam młodsza raz na rok robiłam badania (bo w rodzinie z tarczycą problemy), ale wychodziło wszystko w normie. Dopiero przy pierwszej wizycie u gin jak powiedziałam, że planujemy zacząć starania, to od razu wysłała na badania i wyszło 4. Szybko się udało zbić do 1,6. Na kontroli 1,8 a ostatnie już 2,57 to sama gin powiedziała, że warto iść, bo może trzeba wprowadzić większą dawkę.
Trzeba o siebie też dbać i badać wszystko, to idę od razu. Zaskoczona byłam, że tyle wolnych terminów w LM w Krakowie, że z dnia na dzień dowolną godzinę można wybrać
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 07:17   #2847
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

U mnie w mieście też bardzo kiepsko z Endo. Teraz jedna już nie przyjmuje. Do reszty kolejki takie, że pół roku czekania. Udało się szybko to załatwić, ale też się boję, że się tym nie przejmie.
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 07:20   #2848
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Złapałam na dziś wizytę do endokrynologa w Luxmedzie. Niekiedy doceniam posiadanie tego pakietu, chociaż pierwszy raz tam idę na wizytę i nie wiem czego się spodziewać. Myślicie, że jak wezmę ze sobą wyniki ostatnich badań i to co biorę teraz, to wystarczy na start? W ogóle nie przemyślałam tej wizyty. Chciałam jak najszybciej iść, a teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam. A wcześniej jeszcze na zakupy z mamą jestem umówiona, to ja będę dziś miała dzień bez komputera
Myślę że starczy
Cytat:
Napisane przez karolka_boroweczka Pokaż wiadomość
Też mam dziś wizytę u endokrynologa. Ciekawe co powie na to moje TSH
Dzień dobry, proszę oto Euthyrox, 100 zł się należy, do widzenia

Za jakieś 1,5 godzinki ruszam w miasto. Obiecałam Mężowi że załatwię mu kartę obiegową i wydrukowanie pracy a on dzisiaj wyskakuje z pracy zrobić zdjęcia do obrony Potem jutro bierze wolne żeby oddać cały komplet dokumentów do dziekanatu i kolejne wolne 10.10 na obronę Będzie miał spokój... i konsolę PS4 w nagrodę
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 07:24   #2849
dustinthewind
Rozeznanie
 
Avatar dustinthewind
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 710
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Hej Wczoraj w pracy miałam trochę roboty, więc się nie odzywałam, po pracy pojechaliśmy na małe zakupy, a później zrobiłam gyrosa i szarlotkę sypaną
Wózek mężowi pokazałam, bardzo mu się podoba ten bebetto bresso, także musimy poszukać gdzieś w sklepie, żeby zobaczyć jak wygląda na żywo i jak nic innego nam w oko nie wpadnie, to chyba ten zostanie Mnie wczoraj wieczorem tak ciągnął brzuch, nie mogłam się ułożyć dobrze na łóżku, bo ciągnęło, albo z prawej, albo z lewej. Mały się chyba nieźle rozpycha
Dzisiaj u mnie 17+6 i powiem Wam, że od kilku dni tak mi wyszedł brzuch, że aż się boję pomyśleć jak będę wyglądać w styczniu i lutym bo wydaje mi się, że już bardzo u mnie widać. Nawet mnie wczoraj w Lidlu taki chłopak w kolejce przepuścił, także to już nie ciąża spożywcza

Gratuluję udanych wizyt i samych dobrych wieści
dustinthewind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 07:24   #2850
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Czesc laski

Boroweczka - jestes w ciazy to musi sie przejac
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-17 09:29:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.