Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-10-04, 12:19   #151
agnesj77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień 2017
Kolorowa apaszka na szyję by złagodzić ból gardła który na pewno mnie dopadnie.
Kolorowa torebka w szare pochmurne dni w takiej wielkości by zmieścić w nią oprócz setek najpotrzebniejszych rzeczy trochę uśmiechu i optymizmu by przetrwać jakoś do wiosny.
A na koniec fajne ciepłe botki bo jak powiadała moja babcia najłatwiej przeziębić się od nóżek.
__________________
agnesj77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 12:36   #152
kitana144
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Absolutnym MUST HAVE tego sezonu dla mnie jest ciepły długi do połowy łyski sweter. Pięknie pleciony w kolorze beżowym. Do tego biały t-shirt oraz komin na szyję. Na dole jeansy z wysokim stanem i buty oficerki skórzane <3
kitana144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 12:49   #153
Agnieszkamp
Madame Agnes
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Wraz z nadejściem pierwszych, chłodniejszych, jesiennych dni, w pierwszej kolejności zaopatruję swoją garderobę w dobry gatunkowo sweter. To zdecydowanie mój priorytetowy jesienny must have, ponieważ jestem strasznym zmarzluchem. Poszukując nowego swetra, który będzie odpowiedni do noszenia w jesienną aurę, w szczególności zwracam uwagę na materiał, z którego został wyprodukowany. Niezwykle ważne jest dla mnie, aby to były naturalne, niemnące się i przyjemne w dotyku włókna, które zagwarantują, że moja skóra będzie swobodnie oddychać. Istotne również jest dla mnie, by ten sweter wyróżniał się czymś na tle pozostałych, np.: miał ozdobne rękawy, delikatne zdobienie na plecach, ciekawy haft czy elegancki kołnierzyk. Dzięki temu nie będzie on „nudnym” swetrem, ale będzie miał w sobie to "coś", co nada charakteru całej mojej stylizacji. Zwracam również uwagę na uniwersalność swetra. Nie mam tu na myśli rozmiaru, ale jego zastosowanie. Idealny „jesienny” sweter pasuje do jeansów, eleganckich spodni czy spódnicy zarówno tej ołówkowej, jak i rozkloszowanej. Ponieważ dla mnie jesień jest dość smutną porą roku, staram się nie zakładać „smutnych”, ciemnych ubrań, i dlatego wybieram swetry w żywych barwach, jak i w odcieniach pastelowych. Uważam, że odpowiednio dobrany sweter potrafi stać się niekwestionowanym królem damskiej szafy i dlatego to właśnie ta część garderoby jest moim jesiennym must have.
Agnieszkamp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 14:47   #154
Janello
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Jesień to dla mnie czas kardiganów w stylu „waterfall”, w tym sezonie dodatkowo ozdobionymi azteckimi wzorami! Mój mąż nazywa je pieszczotliwie „kocykami” i może ma poniekąd rację, gdyż jesienna porą nic nie może równać się z długim, miękkim, otulającym swetrem! Ciepłym, wygodnym, a jednocześnie idealnie wpasowującym się w aktualne trendy modowe. Ojoj! Odpłynęłam na chwilę i zaczęłam w głowie układać już sobie stylizacje z kardiganem w roli głównej! On, bordowe rurki i moje ukochane botki z ćwiekami! Jesienne MNIAM!

Janello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 15:36   #155
aleksandraawb
Przyczajenie
 
Avatar aleksandraawb
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Cool Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

zdecydowanie wygodne eleganckie cygaretki zarowno do pracy jak i na codzien , szary prosty elegancki plaszcz i gladka skorzana torba w granatowym odcieniu!
aleksandraawb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 16:38   #156
Wiktoriapj
PaniWiktoria
 
Avatar Wiktoriapj
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 6
Wink Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Jesień nadeszła więc sukienki schowane
czekałam na te porę roku zawinięta dywanem

Zimno, wietrznie ale pełno kolorów
moim must have jesieni jest pełno sweterków-worów

Wreszcie udało mi się zakupić parę
Miękkie, przytulne, rożowe i białe

W ciepłym sweterku bez żadnego amoku
wreszcie wychodze na dwór w moją ulubioną porę roku
Wiktoriapj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 17:57   #157
amelia1101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Jesienny must have? Zdecydowanie płaszcz w kolorowe wzory np, kwiaty, rajskie ptaki Idealny żeby wyróżnić się w te szare jesienne dni Trzeba przełamać tą czerń i szarość i zacząć ubierać się kolorowo. Założę się że wtedy nie jeden człowiek będzie od razu uśmiechnięty i pełen radości patrząc na takiego ,,rajskiego ptaka"
amelia1101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 18:26   #158
asiaRogo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

mój must have na jesień ? zdecydowanie spodnie z wysokim stanem ! ostatnio bardzo urosłam i nie mieszczę sie w stare a na jesień zakryte nerki spodniami są jak najbardziej na plus. hmmmm oprócz spodni do wełniane swetry najlepiej o rozmiar za duże . wygodne i ciepłe
asiaRogo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 19:53   #159
edgreta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień to wełniany długi płasz w kolorze camel. Mam ten płasz w garderobię i ...tęsknię za nim . Czasami latem podchodzę do garderoby, zakładam ten swój udany zakup i paraduję w domu(kiedy nikt nie widzi rzecz jasna). Dlaczego ten płaszcz? Jest w nim wszystko czego potrzebuję jesienią. Po pierwsze, ciepło i zdrowie, bo wełna chronię mnie przed przeziębieniem i grypą . Po drugie, kolor przypominający mój ulubiony Egipt. Kolor camel dla mnie jest kolorem pustyni, ten kolor łagodzi poczatki jesiennej depresji i koi nerwy lepiej niż antydepresant.
edgreta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 20:05   #160
antonia1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Jesienią żyję szybko, a nawet szybciej ,niż latem: dzieci do szkoły, ja do pracy, w każdy weekend na grzyby z mężem , dlatego mój jesienny must have musi być ciepły, niezbyt jasny, uniwersalny, mieć dużo kieszeni, a jednocześnie być trendy. Czy to jest możliwe? Tak, ponieważ mam ciepłą kurtkę moro. W takiej kurtce nie boję się ani piratów drogowych ani wilków w lesie...
antonia1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 20:25   #161
skorpion11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Witajcie,
dla mnie modowym hitem tegorocznej jesieni jest brązowo-czerwona torba, "a'la plecak". Idealnie ona pasuje do szpilek, zamszowych kozaczków, czy też obuwia sportowego. Jest niezawodna w deszczowe dni, gdy musimy nosić parasol. Jej przepastne wnętrze skryje rękawiczki, szalik a nawet cienką czapkę. Gorąco polecam.
skorpion11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 20:41   #162
aluczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

"Must have" jesieni to zamszowe rękawiczki, dzięki którym nie tylko zapewniam sobie komfort ciepłych dłoni w chłodne jesienne dni, ale również dodaje elegancki element do jesiennego wyglądu. Taki drobny element w chłodne poranki może być czymś bardzo przydatnym a jednocześnie elementem ozdobnym, przyciągającym spojrzenia towarzyszy porannych wypraw do pracy.
aluczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 21:48   #163
Sylwia2603
Przyczajenie
 
Avatar Sylwia2603
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Aktualnie jestem w Niemczech:)
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój MUST HAVE w tym roku na jesień to ubrania w czerwonym kolorze oraz nude. Ciepłe sweterki, które nadają się na ciepłe dni oraz mroźne wieczory. Do tego długie, za kolano kozaki, które zarówno dodają kobiecości, ale też pięknie wyglądają i ogrzewają nogi. Świetnym rozwiązaniem do tego jest kurtka parka na wyjścia na co dzień, a na specjalne wyjścia elegancki płaszczyk.
Sylwia2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 23:31   #164
gosiaczek1971
Przyczajenie
 
Avatar gosiaczek1971
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: kolobrzeg
Wiadomości: 4
GG do gosiaczek1971 Send a message via Skype™ to gosiaczek1971
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Must Have na tego roczną jesień to zwiewna sukienka, do tego ciepły długi sweter i botki na obcasie
gosiaczek1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 08:16   #165
Iwona180691
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have tego sezonu to zdecydowanie fajna sukienka, mimo że wietrznie za oknem i deszczowo sukienka z fajnym ciekawym wzorem doda koloru tej jesieni , a delikatna i przytulna tkanina otuli ciepło ciało, jest to rzecz której nie braknie mnie w szafie
Iwona180691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 09:33   #166
justynak2608
Przyczajenie
 
Avatar justynak2608
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój Must Have tegorocznej jesieni to obowiązkowo długi ciepły wełniany sweter(najlepiej w pastelowych kolorach),ciepłe czarne legginsy i Timberki. Na szyje komin,szal lub chusta i w komplecie odjazdowa czapa.
justynak2608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 11:29   #167
Lineczka192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

W dobie dziurawych jeansów ,zgniłozielonych parek i zamszowych torebek ja stawiam na elegancję-bo lubię,potrzebuję czuć sie piękno i kobieco. Dlatego moim jesiennym "must have" jest po prostu dobre,ciepłe,grube,rude, wełniane ponczo. Jak moja córka mówi "koc". który zarzucam w pośpiechu na grzbiet i mogę w kilka sekund zamienić się z kury domowej w elegancką kobietkę
__________________

Weź udział w konkursie Dove i wygraj atrakcyjne nagrody!
Lineczka192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 11:42   #168
Catherinax3
Przyczajenie
 
Avatar Catherinax3
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na tegoroczną jesień to ramoneska brązowa z złotymi zamkami, kolorowa cieńka apaszka aby ożywiła moją stylizację oraz czarne botki na słupku aby wysmukliły moją nogę.
Catherinax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 12:57   #169
wasyleczka1405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Tegorocznej jesieni koniecznie potrzebuje długiego płaszczu w ciekawym kolorze typu szlafrok-najpiękniejsze okrycie, pięknie zdobiące każda kobietę. Wiadomo, ze botki w klasycznym szarym kolorze na słupku. Całość dopełni świetna torebka typu shopper, która na mieście, na uczelni sprawdza się doskonale. Matowe usta w burgundowym kolorze i delikatny róż na oku są must have w tej porze. Piękne klasyki!
wasyleczka1405 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 14:01   #170
aagnieszkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na tegoroczną jesień,
powiew z wybiegów mody ze sobą niesie.
A jest to płaszczyk w kolorze butelkowej zieleni,
który wśród złotej jesieni się mieni.
To on jesienną chandrę przegoni,
to on pozytywnie mnie do działania nastroi.
Zieleń- kolor nadziei,
zieleń wszystko na dobre zmieni.
A taki płaszcz jest niezbędny w jesiennej garderobie,
każda kobieta tak odpowie.
Czy to do pracy czy na randkę go ubierzemy,
po prostu bez niego się nie obejdziemy.
On nas ociepli, on nas otuli,
do niego z miłą chęcią nasz wybranek się przytuli
aagnieszkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 16:02   #171
Love my legs
Raczkowanie
 
Avatar Love my legs
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 33
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na tą jesień to...dżinsy, tak tak, dżinsy! klasyczne z wyższą talią, bo potrafią:

-wspaniale opinać pupę,
-podkreślać nogi,
-pasować do wszystkiego, a zwłaszcza zgrany zestaw tworzą z czarnymi botkami na obcasie
-wyglądać szykownie nawet w ulewne dni!

a do tych dżinsów brakuje mi tylko eleganckiego płaszcza...
Love my legs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 16:17   #172
delfu
Przyczajenie
 
Avatar delfu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień to ciepły płaszcz o klasycznym kroju i stonowanej barwie. Zapewni mi ciepło, a jednocześnie doda elegancji. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody a stonowane barwy są łatwe w łączeniu z większością strojów - ponadto będę mogła śmiało przechodzić od sportowej elegancji do wieczorowego szyku, zależnie od nastroju i dodatków
delfu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 17:22   #173
MadziaBanaszak
Madziabb88
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 19
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój Must have tej jesieni to kremowy ciepły płaszcz bez którego nie wyobrażam sobie wyjścia z domu. Podkreśla kobiece kształty dzięki czemu nawet jesienią czuję się seksownie oraz pewna siebie . W dodatku ten kolor pasuje do każdej okazji !
MadziaBanaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 17:51   #174
a3e6bb6e60d62ebdd49f0caeeba2d9de6c054760
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Apaszka w kolorze jarzębinowym intrygującym i wyjątkowym,… która świetnie się ze mną komponuje i mą romantyczną duszę na zewnątrz eksponuje... kolor niby łagodny lecz wyrazisty, tak jak temperament mój równie ognisty... i wydobywa pazur kobiecości, kiedy o tej porze wokół mnie gości…. a ponieważ jestem jesienną panią to kiedy pora przychodzi na nią, apaszka w mej garderobie króluje dodając energii, w niej dobrze się czuję…
a3e6bb6e60d62ebdd49f0caeeba2d9de6c054760 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 19:09   #175
Majka_93
Maya20
 
Avatar Majka_93
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 20
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień to wełniany płaszcz. Jesień to pora roku która czasem uraczy nas słońcem a czasem chłodnym deszczem dlatego dostojny płaszczyk idealnie pasuje na spacery, do pracy oraz na imprezę. W każdej z wymienionych sytuacji doda szyku i elegancji. Dlatego przy jego wyborze zwracam uwagę na skład materiału i ile w wełnianym płaszczyku jest wełny bo tylko ubrania o dobrym składzie pozwolą nam cieszyć się nimi na dłużej i nie wyrzucić pieniędzy w błoto. Płaszcz musi być w jasnym/pastelowym kolorze który uwielbiam za to, że dodaje kobiecości, uroku oraz pozwala wyróżnić się w tłumie. To klasyk który zawsze mi towarzyszy. Mam nadzieję, że niedługo nowy model zagości w mojej szafie
Majka_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 19:11   #176
po prostu Magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 42
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

W nowym sezonie najchętniej zawinęłabym się w koc, nalała herbaty z miodem i odpłynęła w błogim śnie (i to niekoniecznie w powracającej ostatnio dyżurnej serii snu o...moim byłym ).
Aczkolwiek, jeżeli nie jest mi dane zapaść w (uzdrawiający) sen zimowy to decyduję się na coś mocno energetycznego (co nie będzie kolejną kawą).
Duże, wyraźne printy, najlepiej butelkowozielone tłoczone kwiaty na kraciastej czerwonej sztruksowej sukience, długości maxi.
Buty welurowe, za kolano na max.10 cm obcasie w kolorze beżu i obowiązkowo dżinsowa, nieśmiertelna kurteczka w kolorze indygo (bo kto powiedział, że tych dwóch tkanin nie należy łączyć ).
Na deser (obowiązkowo bezcukrowo) cielista kopertówka oraz zapach perfum o zdecydowanie dekadenckiej nucie.
W akordach złotego szafranu, śliwki oraz ambry, gdyż nic tak nie ubiera jak piękne perfumy noszone niczym druga skóra.
Naturalnie, a przez to oryginalnie skrojone na miarę personalizacji moich potrzeb i pragnień .
po prostu Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 08:35   #177
Kasia2113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Jesień dla mnie to osobiście najpiękniejsza pora roku, która aż kipi kolorami i sprawia, że krocząc alejkami parku uśmiecham się do siebie. Tak samo jak i na drzewach królują kolory tak jest i również w mojej jesiennej stylizacji. Czerwień, żółty, a może rudy...jestem zdecydowanie tak wkładając czarną spódnicę, bluzkę w kolorze musztardowym a na to zarzucony czerwony płaszcz. Jednak nie to można uznać za mój jesienny must have. Kocham kapelusze i to on jest nr jeden w mojej jesiennej stylizacji bez którego nie wyobrażam sobie jesieni. Dodaje mi niesamowitej pewności siebie, chroni moją głowę przed zimnem, podkreśla kobiecość i sprawia, że staję się kobietą tajemniczą i pełną uroku. W nim naprawdę jest coś wyjątkowego, to mój amulet do szczęścia i braku jesiennej chandry. Czerwony, czarny czy beżowy...to nieodłączny dodatek moich stylizacji, przyjaciel od niepogody, ochroniarz moich włosów. To on kreuje cały mój styl i wyraża mnie w 100%. A o to powinno chodzić w modzie. Strój nasz i jego dodatki powinny odzwierciedlać nasz charakter, nasze wnętrze. Cenię go za autentyczność, oryginalność i za siłę jaką mi daje w walce z jesienną pogodą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170805_003349.jpg (129,4 KB, 1 załadowań)
Kasia2113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 08:36   #178
majewskiband
kawaiona89
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Kazimierz Dolny
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Na szczęście domy mody powieliły trendy z ubiegłego sezonu dlatego moja puchówka pozostaje w szafie na honorowym miejscu ale także obok niej już robię miejsce na piękny kożuch który ogrzeje mnie w nadchodzącą zimę. Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez slipp dresach o kolorze musztardy to idealny partner do kożucha! Odcienie czerwieni , czekolady i brązu zdominują moją szafę a do tego listonoszka i beret i w drogę!
majewskiband jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 10:37   #179
marieee
Zadomowienie
 
Avatar marieee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 1 890
GG do marieee
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Tegoroczną jesień przywitałam z ciążowym brzuszkiem W tym roku stawiam na zwiewne sukienki w kolorach czerwonej jarzębiny czy żółtych liści spadających z drzew, klasyczną czerń i szarość. Obowiązkowym dodatkiem będą rękawiczki w musztardowym czy pisakowym kolorze. A płaszcz w kolorze burgundu czy fuksji doda mi klasy i elegancji!
Uwielbiam jesień, i to że zawsze wyróżniam się z tłumu kolorem i przyciągam do siebie wzrok.
Na usta obowiązkowo nakładam kolor czerwony, burgundowy czy kolor fuksji.
Uwielbiam jesień!
__________________
Niebo jest limitem...!
Włosomaniaczka

________
9.01.14 Zuzanka
1.03.18 Igusia

marieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 10:59   #180
Panalpinka
Szukanie dziury w całym
 
Avatar Panalpinka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 864
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Jesień to okres wzmożonej senności, kiepskich nastrojów czy nasilających się objawów depresji. Ja staram się z tym walczyć, jestem jak żołnierz na wojnie, który się nie poddaje, pomimo przeciwnościom aury. No, a jak już jestem tą żołnierką to muszę nosić moro- i właśnie to jest mój zdecydowany faworyt nadchodzącej (obecnej) jesieni. Wskakuję w wygodne dżinsy ze ściągaczem u doły, zakładam bluzę w moro, na nogach wygodne adidaski i mogę biec podbijać świat, nawet gdy pogoda na zewnątrz nie sprzyja.
Panalpinka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-17 13:26:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.