Mamusie marcowe 2018 cz. 3 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-07, 07:26   #3571
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Dziewczyny życzę Wam spełniania marzeń w dniu urodzin

Witam się z rana po kiepskiej nocy :sad: nie dość że przykre sny całą noc to jeszcze bardzo źle mi się oddychalo podczas snu dzień zaczęłam od inhalacji ale mi totalnie nic nie pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 07:36   #3572
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
W moim przypadku to jest takie uczucie jakby naciągała mi się skóra i takie wypełnienie od środka. Nie towarzyszy temu żaden ból, nie trwa to długo. Dzieje się to w miejscu, gdzie kończy się wzgórek łonowy a zaczyna ciążowy brzuszek.
Wydaje mi się, że to macica rośnie.
Dobrze, że doświadczone mamy tutaj są Marcia, Lelowa ten trop z magnezem może być u mnie trafny, po pierwsze przez te wszystkie stresy a po drugie dziś miałam drżenie powieki przez chwilę. Powiedzcie tylko czy ten magnez to taki zwykły, najzwyklejszy czy musi to być jakiś specjalny od gina na receptę?

Dustin zdjęcie jest urocze Dla mnie to nadal trochę nie do uwierzenia, że takie istotki w nas żyją

Brilliant super, że tym razem było bez przygód
Magne b6 biorę w tej i tamtej ciąży. I witaminę d dodatkowo lykam, bo tego większość z nas ma niedobór. Ja jedną kawkę dziennie pije więc magnez wypłukuje też. Jak macie problem z drętwieniem to też niedobór magnezu.

Dziękuję za życzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 07:48   #3573
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Dust, super, że wizyta udana śliczny ten twój wstydzioszek

Marcia, Kredka wszystkiego najlepszego w dniu urodzin
Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
punamama - tak jak piszą dziewczyny - masz już z głowy i nie będziesz sie stresować. Reszta nie zależy od Ciebie

Dustin - super! Pozdrowionka i buziaki dla Ciebie i Jasia Rosnijcie dalej zdrowo

Co do magnezu mi gin poleciła magne b6 - na poczatku bralam zwykly (3 razy dziennie) ale teraz przerzucilam się na max bo bierze się go tylko 2 razy dziennie

Marcia, Kredka - sto lat i spełnienia marzeń!

Witam się kochane! Dalej nie wierzę, że to już 20 tydzień się zaczął Wczoraj wieczorem pieklam muffinki
-z jablkami
-z bananami i czekolada
-czekoladowe z marsami
- piernikowe z powidlem
Dziś jeszcze zrobię 2 sałatki i... pedze do mojego Skarbka, dzisiaj zostane jego mama chrzestną
Dzisiaj znów będzie mnie mniej.
Buziaki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak będziesz miała chwilę, to naskrobiesz przepisy na te twoje muffinkowe cuda?
Ja zazwyczaj robię czekoladowe, czekoladowe z budyniem i ostatnio z gruszkami, imbirem i cynamonem. Chętnie wypróbuje twoje opcje, bo doprowadziły mnie do ślinotoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 07:48   #3574
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dopisałam was

Ponoć dzidziuś już słyszy głosy z zewnątrz więc myślałam żeby kupić jakąś książeczkę z bajkami

Jutro jadę z Mamą załatwić zamianę aut a potem jeśli się wyrobię to na nowy film z Reese Witherspoon
Słyszy słyszy. Wlacz sobie swoją ulubioną muzykę, a potem taką ktora ci nie pasuje (nie mowie o konkretnej piosence, ale gatunku muzycznym) i zobaczysz jak sie bedzie ruszał przy tym nielubianym
Jak włączam wieczorem Mozarta (niecierpię a podobno to najzdrowsza muzyka dla dzieci) to dostaję juz solidne kopniaki i czuję dziecia w calym brzuchu- ewidentnie zla muza
Jak wlączę jakieś 2cellos albo inne skrzypce/ wiolonczelę- uspokaja sie tj jest miłe smeranie w brzusiu.
To samo zauwazylam jak sie zdenerwuje- dziecko reaguje chuba na moje tętno i kopie/ przemieszcza sie mocniej.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 08:35   #3575
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Sto lat Dziewczyny 😊 świętujemy dzisiaj z Wami, a jest co, bo to chyba 30 😍❤❤😄😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 08:44   #3576
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Właśnie wyczytałam, że dobrym źródłem magnezu może być woda mineralna, że nie da się tego magnezu w takiej postaci przedawkować.
http://baby-shower.pl/magnez-w-ciazy
Ja piję źródlanego żywca ale przerzucę się na muszyniankę.
...
A moje małe urządza sobie co wieczorną imprezkę W końcu piątek
ja piję Muszyniankę a przed ciążą Żywca Na początku dodawałam do niej soku bo nie lubię samej wody, ale teraz kupiłam sobie niskomineralizowaną i jest pyszna
zawsze mi się wydawało, że każda woda smakuje tak samo, ale nie jednak nie
Polecam Muszyniankę

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Czuję się jakbym ostatnia nie miała żadnych ruchów A dzisiaj weszłam w 19. tydzień Ciekawe czy w takim razie od razu będę odczuwać kopniaki czy też się zacznie od "rybki"
a mi od kiedy ginekolog powiedział, że moje jelita to właśnie ruchy to zaczęłam się bardziej wsłuchiwać w swoje ciało. No i młody się rusza, nawet bez jedzenia
Mąż jeszcze nie czuje, ale myślę, że to niedługo przed nami

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Witam się kochane! Dalej nie wierzę, że to już 20 tydzień się zaczął Wczoraj wieczorem pieklam muffinki
-z jablkami
-z bananami i czekolada
-czekoladowe z marsami
- piernikowe z powidlem
Dziś jeszcze zrobię 2 sałatki i... pedze do mojego Skarbka, dzisiaj zostane jego mama chrzestną
Dzisiaj znów będzie mnie mniej.
Buziaki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jakbyś miała za dużo to mogę podać Ci adres

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

dzień dobry wszystkim
miałam mega intensywny tydzień i gdzieś tam wyrywkowo zaglądałam na forum. Wczoraj miałam dzień, kiedy wszystko mi się zebrało i miałam parszywy nastrój. Na szczęście mąż jest wyrozumiały
dzisiaj wstałam z nową energią, przeprosiłam męża za wczoraj, oddelegowałam do pracy i biorę się za sprzątanie

dziewczęta, wszystkiego dobrego z okazji kolejnej rocznicy osiemnastych urodzin

jak co sobotę, pytanie z serii głupich
na ostatniej wizycie, kiedy gin badał tętno płodu wydedukowałam, że młody ma główkę po prawej stronie (na wcześniejszych USG nie zwracałam na to uwagi, a zresztą nie wiem jak sonda oddaje obraz). Śpiąc na prawym boku dziecko teoretycznie ma głowę w dół.
Czy ma to jakieś znaczenie?
EDIT: i czy śpiąc na którymś boku jest możliwość, że ścianami ścisnę głowę albo nogi malca?

PS. Mąż przed wczoraj mnie okrzyczał, że mam przestać głaskać brzuch, bo jego dziecko będzie maminsynkiem
__________________
Wymianka

Edytowane przez kasia6713
Czas edycji: 2017-10-07 o 08:49
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 08:49   #3577
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Hej ale popisalyscie wczoraj, muszę nadrobić teraz

Ja dziś w pracy siedzę ale mam osobę na szkoleniu więc tylko mam przyglądać się jej pracy, także spokojny dzień się zapowiada

Idę poczytać co u Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 08:51   #3578
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Dziewczyny spełnienia marzeń!
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 08:55   #3579
Kredka93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 167
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Dziękuję Wam za życzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kredka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 08:57   #3580
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Hehe, i dobrze niech będzie maminsynkiem ❤❤ to mnie najbardziej pociesza z tego wszystkiego- tych wymiotów, złego samopoczucia- ze zawsze będzie mnie kochał najbardziej na świecie 😄

Muszynianka mówisz? Ja akceptuję Nałęczowiankę albo Cisowiankę- dużo minerałów, ale niskosodowe.

Mężowi możesz dać wieczorem przed położeniem dać trochę pogłaskać brzuch, u mnie tak jest, że nie czuć czasem ewidentnych ruchów, ale takie poruszanie się brzucha 😃😃

Sprzątanie? Muszę, ale baardzo mi się nie chce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 08:58   #3581
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Powiedziałam

Było spoko. Dorwałam ją jak przechodziła obok mojego pokoju a akurat byłam sama więc ją zaprosiłam do siebie. Wiecie co się okazało? Że ona miała taki sam termin jak ja mam
Ale ulga
Powiedziała, że się cieszy i gratuluje, zrobimy porządek z moimi umowami żebym nie była poszkodowana na macierzyńskim no i będą na mnie czekać. Zapytała do kiedy chcę pracować i ulżyło jej że przynajmniej do końca roku jak wszystko będzie OK. Powiedziała też że rozumie jak by coś się zmieniło lub nagle kazali iść na L4. Też to przechodziła więc rozumie.

No to weeekend

Napiłabym się piwa z tego wszystkiego
No i super reakcja, a tak się bałas!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 09:09   #3582
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Marcia + Kredka wszystkiego najlepszego

Ja się wyleguję z telefonem a Mąż gra w salonie na konsoli nie ma jak wspólny weekend

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 09:14   #3583
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dustinthewind Pokaż wiadomość
W weekend chyba wreszcie się położę i nic nie będę robić. Trochę trzeba odpocząć. Dostałam od mamy książkę do przeczytania, może coś tam dziubnę. Czytała któraś z Was "Jeździec miedziany" Paulliny Simons? u mnie w rodzinie przeczytała to każda kobieta, koleżanka, babcia, ciocia, kuzynka itd itp, podobno taki hit!

Ja nie wiem jak ja wytrzymam jeszcze te 8 godzin do wizyty
Uwielbiam ta serię Jeździec Miedziany chyba na L4 przeczytam jeszcze raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 09:15   #3584
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Brać dodatkowe tabletki...mój żołądek może odmówić posłuszeństwa. Odmawia przy witaminach, a teraz jeszcze żurawit lykam że względu na pęcherz...tragedia
Ja sobie zmieniłam ten preparat z kwasem foliowym i w nim jest też magnez, wychodzi chyba 200 mg dziennie. Dzięki temu mam coraz mniej tabletek, bo wcześniej musiałam dodatkowo i dha, i jod, i wit d.
https://www.cefarm24.pl/mamadha-prem...60-kaps-a.html

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Czuję się jakbym ostatnia nie miała żadnych ruchów A dzisiaj weszłam w 19. tydzień Ciekawe czy w takim razie od razu będę odczuwać kopniaki czy też się zacznie od "rybki"
Nie martw się, u mnie też słabo. Lekarz mówił, że jest czas, bo małe jest jeszcze małe. Wg niego po 20 tyg już będą ruchy. I chyba ma rację, bo dziecko będzie 2 razy większe niż teraz Zaczną się ciekawe przyrosty wagi
Wagi dziecka, a nie nasze

Edytowane przez parapet
Czas edycji: 2017-10-07 o 09:16
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 09:24   #3585
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
witam się w gronie marcówek, wg usg w 14 tygodniu mam termin na 21.03.

podczytuję od czasu do czasu, ale nie wypowiadałam się, bo chyba nie jestem typową mamuśką nie ciągnie mnie jeszcze do dzieciowych zakupów, nawet nie chce mi się w necie przeglądać
może to dlatego, że długo miałam wątpliwości czy macierzyństwo jest dla mnie (jestem 9 lat po ślubie), zaszłam dość niespodziewanie przy słabych wynikach, problemach z okresem i owulacją... dopiero mieliśmy zacząć starania...
miałam obawy czy wszystko będzie ok, czułam się fatalnie, mdłości od rana do wieczora, ciągłe zmęczenie

wczoraj miałam kolejną wizytę i żadnych większych problemów, więc chyba czas zdać sobie sprawę, że to jednak się dzieje

wcześniej nie dało się podejrzeć płci, na wczorajszym usg gabinetowym wyszło, że będzie chłopak - takie mam też przeczucia i mam nadzieję, że się potwierdzi na połówkowym 30.10.

przyjmiecie "wyrodną matkę?
Hej, pewnie że przyjmiemy
I gratuluję chłopczyka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 09:26   #3586
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
ja piję Muszyniankę a przed ciążą Żywca Na początku dodawałam do niej soku bo nie lubię samej wody, ale teraz kupiłam sobie niskomineralizowaną i jest pyszna
zawsze mi się wydawało, że każda woda smakuje tak samo, ale nie jednak nie
Polecam Muszyniankę



a mi od kiedy ginekolog powiedział, że moje jelita to właśnie ruchy to zaczęłam się bardziej wsłuchiwać w swoje ciało. No i młody się rusza, nawet bez jedzenia
Mąż jeszcze nie czuje, ale myślę, że to niedługo przed nami



jakbyś miała za dużo to mogę podać Ci adres

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

dzień dobry wszystkim
miałam mega intensywny tydzień i gdzieś tam wyrywkowo zaglądałam na forum. Wczoraj miałam dzień, kiedy wszystko mi się zebrało i miałam parszywy nastrój. Na szczęście mąż jest wyrozumiały
dzisiaj wstałam z nową energią, przeprosiłam męża za wczoraj, oddelegowałam do pracy i biorę się za sprzątanie

dziewczęta, wszystkiego dobrego z okazji kolejnej rocznicy osiemnastych urodzin

jak co sobotę, pytanie z serii głupich
na ostatniej wizycie, kiedy gin badał tętno płodu wydedukowałam, że młody ma główkę po prawej stronie (na wcześniejszych USG nie zwracałam na to uwagi, a zresztą nie wiem jak sonda oddaje obraz). Śpiąc na prawym boku dziecko teoretycznie ma głowę w dół.
Czy ma to jakieś znaczenie?
EDIT: i czy śpiąc na którymś boku jest możliwość, że ścianami ścisnę głowę albo nogi malca?

PS. Mąż przed wczoraj mnie okrzyczał, że mam przestać głaskać brzuch, bo jego dziecko będzie maminsynkiem
Ja w domu mam filtr do wody wiec nie kupuje wody a jeżeli wychodzę to pije właśnie muszynianke. Dobra tez jest Kinga pieninska ale trudniej ja dostać w małych sklepach. Moja mama mnie nauczyła ze trzeba wybierać wodę mineralną a nie źródlana (źródlana jest jak kranówa)

Byłam rano na małych zakupach, kupiłam owoce i pieczywo w piekarni. Po południu idziemy z mężem na jakiś spektakl bo dostaliśmy wejściówki zjadłam właśnie paczka i czekam aż dzidzia zacznie się ruszać

A w ogóle dziś się ważyłam i nie kumam. Ważę dziś mniej o 0,3kg niż trzy dni temu. Co by wskazywało ze w ciągu prawie dwóch tygodni przytyłam raptem 0,1kg. Musze się zważyć jeszcze jutro i sprawdzić. A w obu przypadkach ważyłam się na czczo po przebudzeniu.

Edytowane przez asiula1306
Czas edycji: 2017-10-07 o 09:29
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 09:27   #3587
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dustinthewind Pokaż wiadomość
W ogóle wczoraj u teściów urodziły się małe buldożki 3 pieski i 2 suczki, mówię wam jaka słodycz !
Jaaaakie słodkie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 09:37   #3588
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Dzień dobry,

Marcia, Kredka wszystkiego najlepszego dziewczyny

Ilsa, teraz mąż pewnie będzie miał fazę przez jakiś czas na konsolę

Zbieram się do fryzjera.
Miłego dnia wszystkim
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 09:41   #3589
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Nadalka - to nie na konflikt serologiczny zastrzyk tylko po amnio zostala przerwana macica i taka profilaktyke prowadza

Kredka, marcia -stooo lat i wszystkiego co najlepsze

Tez slyszalam ze nasze baltyckie ryby podtrute sa rtecia przez te beczki akurat w ciazy w ogole nie mam ochoty na ryby wiec poki co nie jedlismy
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 10:00   #3590
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Nadalka - to nie na konflikt serologiczny zastrzyk tylko po amnio zostala przerwana macica i taka profilaktyke prowadza



Kredka, marcia -stooo lat i wszystkiego co najlepsze



Tez slyszalam ze nasze baltyckie ryby podtrute sa rtecia przez te beczki akurat w ciazy w ogole nie mam ochoty na ryby wiec poki co nie jedlismy

Aha, rozumiem )))

U mnie przez 8 dni waga urosła o 1,4 kg !!!
Mam nadzieje, że to woda


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 10:33   #3591
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Parapet, a w femibionie nie ma magnezu?! No teraz to mnie zaskoczylas. Muszę przejrzeć ulotkę. Ogólnie mam dosyć duży problem z lykaniem tabletek...mam odruch wymiotny. Położna mówiła, że dobrze wybrać wtedy syrop, ale tu wybór jest mniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 10:34   #3592
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Torrence Dziękuję że pytasz
Od wczoraj mam łóżko sypialniane

Dzis jedziemy do taty na.obiad
Mąż sobie zazyczyl gołąbki 😁

Wszystkiego najlepszego dziewczyny, spełnienia najskrytszych marzeń :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 10:38   #3593
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Muszka pochwal się rzeczami dla dziecka z malomi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 10:39   #3594
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Parapet, a w femibionie nie ma magnezu?! No teraz to mnie zaskoczylas. Muszę przejrzeć ulotkę. Ogólnie mam dosyć duży problem z lykaniem tabletek...mam odruch wymiotny. Położna mówiła, że dobrze wybrać wtedy syrop, ale tu wybór jest mniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Również mam z tym problem. Boję się że tabletka mi stanie w gardle powlekane jeszcze jako tako ale np. No-spa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 11:10   #3595
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Pościel do kosza mojżesza, zawieszkę na smoczek i gryzak
Załącznik 7263431

Pokaz torebkę
Ja pewnie skończę z czymś do ubrania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doczytalam, świetne rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Marcowki przyszły na czerwcowki to czerwcowka przyszła na marcowki kochane jesteście ze o mnie pamietacie i ciepło myslicie kciuki przyjmuje w każdej ilości i niezmiennie sama trzymam za Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiole baaardzo się cieszę że Wam się udało trzymam mocno kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 11:14   #3596
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Dziewczyny które biorą zastrzyki w brzuch ? Jak dajecie radę ? Ja mam już dość brzuch coraz twardszy i ciężko się je robi myślicie że będę musiała je brać do końca ciąży ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 11:21   #3597
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Dziewczyny które biorą zastrzyki w brzuch ? Jak dajecie radę ? Ja mam już dość brzuch coraz twardszy i ciężko się je robi myślicie że będę musiała je brać do końca ciąży ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co bierzesz? Ja robie i w sumie czasem wbijam igłę bezboleśnie a czasem próbuje pięć razy znaleźć miejsce bo nie mogę się wbić. A i tak nie mam specjalnie siniakow. Na wizycie zapytam czy można się wkluwac w inne miejsce. W szpitalu wkluwaja się ponoć w ramię a jak brzuch jest juz duży to tez czytałam o udzie tylko boli bardziej niż w brzuch.
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 11:23   #3598
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę ciuszków dla małej
I perełka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super paka! Skąd dostałaś?
Cytat:
Napisane przez dustinthewind Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. U Jasia wszystko dobrze, rosnie, waży 228 g! Znów się zasłaniał, ale jakieś foto go uchwyciło, później wrzuce
Mierzyła mi ciśnienie, miałam 140/80, troche za wysokie,ale sie zestresowałam.
Brzuch mi się spiał w gabinecie, powiedziałam jej o tym, przepisała mi duphaston 2x dziennie no i mam więcej odpoczywać!
Sprawdziła kość udowa,brzuszek i głowe maluszka, powiedziała,ze jest okej, ale i tak na połówkowe idziemy
Z wizyty jestem zadowolona. Zapomnialam zapytac o winogrona
Zaraz wracamy do domu,klade sie i bede odpoczywać.
A takie pytanko, czy wystepuja u was jakies dolegliwosci po duphastonie? Nigdy tego nie brałam i nie wiem czego sie spodziewac.
Jak dobrze czytać takie wieści super! I duży już maluszek!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 11:25   #3599
marieee
Zadomowienie
 
Avatar marieee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 1 890
GG do marieee
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Dziewczyny sto lat sto lat!!!

Co do suplementacji wit d. może najlepiej zrobić oznaczenie jej poziomu i wspólnie z lekarzem dobrać odpowiednią dawkę? U mnie witamina D w porządku, więc biorę tylko witaminy feminowit + DHA.
__________________
Niebo jest limitem...!
Włosomaniaczka

________
9.01.14 Zuzanka
1.03.18 Igusia

marieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 11:37   #3600
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Fioleciasto gratulacje

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodka co u Ciebie słychać?


Dziewczyny solenizantki wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Czuję się jakbym ostatnia nie miała żadnych ruchów A dzisiaj weszłam w 19. tydzień Ciekawe czy w takim razie od razu będę odczuwać kopniaki czy też się zacznie od "rybki"
Nie jesteś sama, ja też kiepsko jeszcze czuje ruchy, tylko leeekkie smyranie od środka, ale sama nie wiem czy to są ruchy czekam na prawdziwe kopniaczki, coś czuję że szybko się nie doczekam bo mam swój brzuch spory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-17 09:29:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.