Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-15, 20:28   #1
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641

Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)


co Wy na to?

parę słów na początek - jest to wątek dla osób, które z jakichś powodów nie mogą stosować tabletek lub po prostu wolą gumki.

Zasady są proste - prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się = NIE MA CIĄŻY!
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:34   #2
kamma14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 151
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

hej dziewczyny, przeglądałam wasz wątek wcześniej, przed tymi "szaleństwami" ale jako "gumkowa panna" stwierdziłam że dołącze można?
__________________
Próbuję uciec od samej siebie. Rzucam sie na wiatr. marze przez cały czas. żyje w chmurach..
kamma14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:37   #3
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

oo, nowy tytuł wątku będe musiała się przyzwyczaić
ale jestem, melduję się
to gdzie reszta?

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kamma14 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, przeglądałam wasz wątek wcześniej, przed tymi "szaleństwami" ale jako "gumkowa panna" stwierdziłam że dołącze można?
Cześć, fajnie że dołączyłaś to opowiedz coś o sobie
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:42   #4
kamma14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 151
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
oo, nowy tytuł wątku będe musiała się przyzwyczaić
ale jestem, melduję się
to gdzie reszta?

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------


Cześć, fajnie że dołączyłaś to opowiedz coś o sobie
w kontekście wątku mogę wam powiedzieć że macie szczęście dziewczyny że miesiączkujecie regularnie! ja niestety nie i wyczekiwanie na okres jest jeszcze gorsze! zazwyczaj lecę po testy bo mi już nerwy wysiadają
__________________
Próbuję uciec od samej siebie. Rzucam sie na wiatr. marze przez cały czas. żyje w chmurach..

Edytowane przez kamma14
Czas edycji: 2012-08-15 o 20:44
kamma14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:48   #5
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez kamma14 Pokaż wiadomość
w kontekście wątku mogę wam powiedzieć że macie szczęście dziewczyny że miesiączkujecie regularnie! ja niestety nie i wyczekiwanie na okres jest jeszcze gorsze! zazwyczaj lecę po testy bo mi już nerwy wysiadają

ooo to straszna lipa ta niepewność jest najgorsza... a nie myślałaś o tabletkach? mniej stresów, no i mi elegancko wyregulowały cykle (a też miewałam różne...)
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:53   #6
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

a barddzo duże masz rozbieżności w cyklach? może warto to z lekarzem skonsultować?
u mnie okres pojawia się 25- 28 dnia cyklu, więc to chyba jest regularnie
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:53   #7
kamma14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 151
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

niestety nie mogę przyjmować hormonów ze względu na inne problemy zdrowotne i gdzie tu sprawiedliwość
__________________
Próbuję uciec od samej siebie. Rzucam sie na wiatr. marze przez cały czas. żyje w chmurach..
kamma14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 20:56   #8
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

no to faktycznie lipa ale może tak jak mówi paulinka_47 konsultacja z lekarzem nie zaszkodzi?

kto chce wuja? bo ja już mam dość wizyty... narzekałam, ze taki skąpy, a jak mnie dzisiaj zalałooooo.... szkoda gadać - mam już dość, chętnie którejś odeślę!

ejj... a może dziewczyny nie mogą trafić na "nowy wątek" przez ten cały bałagan? da się jeszcze zmienić nazwę na poprzednią? :P
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:56   #9
kamma14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 151
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
a barddzo duże masz rozbieżności w cyklach? może warto to z lekarzem skonsultować?
u mnie okres pojawia się 25- 28 dnia cyklu, więc to chyba jest regularnie
byłam już z tym u lekarza, ale stwierdził że nic nie jest nie w pożytku i że "taka moja natura"

czasem mam co 1,5 miesiąca, czasem co 2(rzadko, ale to chyba od stresów) czasem zdążają się co miesiąc.
__________________
Próbuję uciec od samej siebie. Rzucam sie na wiatr. marze przez cały czas. żyje w chmurach..
kamma14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:05   #10
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

wontrubka, ja chce wujka, bo już nie mogę bez niego czuję sie jak tykajaca bomba, już wszystko na okres jest oprócz okresu

kamma14, a może konsultacja z innym lekarzem, czasem jeden mówi inaczej, drugi inaczej, a nie wiem, czy okres co 2 misiące to jest "uroda"
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:09   #11
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
wontrubka, ja chce wujka, bo już nie mogę bez niego czuję sie jak tykajaca bomba, już wszystko na okres jest oprócz okresu

kamma14, a może konsultacja z innym lekarzem, czasem jeden mówi inaczej, drugi inaczej, a nie wiem, czy okres co 2 misiące to jest "uroda"
wysyłam go do Ciebie! gdzie reszta koleżanek naszych?
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 21:15   #12
kamma14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 151
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

pójdę do innego, ale narazie nie mam zbytnio czasu... ale w sumie moja mama miała też nieregularne, po ciąży się jej dopiero wyregulowały. jesteśmy jakimiś wyjatkami chodzącymi po kuli ziemskiej
__________________
Próbuję uciec od samej siebie. Rzucam sie na wiatr. marze przez cały czas. żyje w chmurach..
kamma14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:04   #13
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cześć dziewczyny!

Chciałabym się przyłączyć, od niedawna stosuję gumki. W końcu mam chłopaka, wcześniej mi się beznadziejnie w tych sprawach układało.
Nad tabletkami się zastanawiałam, ale to chyba za duża ingerencja w organizm i w sumie niepotrzebna, bo gumki też dają radę.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:27   #14
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Zastanawiam się nad tabletkami, bo mam stalego chłopaka od kilku lat i tak byłoby łatwiej niż z gumkami Ale oczywiście jak myślę o skutkach ubocznych i ewentualnym tyciu to mi się odechciewa :P
W każdym razie w piątek idę do gin i zobaczymy co z tym fantem zrobić pewnie skończy się tylko na badaniu i tyle
__________________
od marca 2012 dbam o włosy

vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:29   #15
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez kamma14 Pokaż wiadomość
zasem mam co 1,5 miesiąca, czasem co 2(rzadko, ale to chyba od stresów) czasem zdążają się co miesiąc.
To nie jest norma Tak absolutnie nie powinno być. Idź do innego ginekologa, który nie oleje Twojego problemu i zleci Ci zestaw badań hormonalnych. Najważniejsze, to ustalić przyczynę takiego stanu rzeczy.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:32   #16
kamma14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 151
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

też mi się tak zdaję. zwłaszcza w młodym wieku
a gumeczki jednka złe nie są
__________________
Próbuję uciec od samej siebie. Rzucam sie na wiatr. marze przez cały czas. żyje w chmurach..
kamma14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:33   #17
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tabletkami, bo mam stalego chłopaka od kilku lat i tak byłoby łatwiej niż z gumkami Ale oczywiście jak myślę o skutkach ubocznych i ewentualnym tyciu to mi się odechciewa :P
W każdym razie w piątek idę do gin i zobaczymy co z tym fantem zrobić pewnie skończy się tylko na badaniu i tyle
1. Od żadnych tabletek się nie tyje.
2. Nie na darmo mamy na rynku xx rodzajów tabletek czy innych metod (plastry, krążek) o zróżnicowanych składach hormonów
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:39   #18
kamma14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 151
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
To nie jest norma Tak absolutnie nie powinno być. Idź do innego ginekologa, który nie oleje Twojego problemu i zleci Ci zestaw badań hormonalnych. Najważniejsze, to ustalić przyczynę takiego stanu rzeczy.
hmm.. faktycznie isę przejdę bo prawdę mówiąc od początku chodziłam tylko do jednego i "zaufałam" mu....jak widać błędnie.
__________________
Próbuję uciec od samej siebie. Rzucam sie na wiatr. marze przez cały czas. żyje w chmurach..
kamma14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:50   #19
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
1. Od żadnych tabletek się nie tyje.
2. Nie na darmo mamy na rynku xx rodzajów tabletek czy innych metod (plastry, krążek) o zróżnicowanych składach hormonów
Z tym tyciem bywa na prawdę rożnie. Wiem, że teoretycznie współczesne tabletki mają takie dawki hormonów, które nie powinny wpływać na masę ciała, ale z drugiej strony znam przypadki dziewczyn, które przy niezmiennej diecie i ilości ruchu niestety przytyły. W tej chwili jest dla mnie jednak wygodniejszym używać gumek niż latać co chwilę do lekarza i zmieniać tabletki na co raz to inne
Na razie plaster byłby najlepszą opcją, ale cena niestety nie na moją studencką kieszeń
__________________
od marca 2012 dbam o włosy

vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 22:54   #20
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
Z tym tyciem bywa na prawdę rożnie. Wiem, że teoretycznie współczesne tabletki mają takie dawki hormonów, które nie powinny wpływać na masę ciała, ale z drugiej strony znam przypadki dziewczyn, które przy niezmiennej diecie i ilości ruchu niestety przytyły. W tej chwili jest dla mnie jednak wygodniejszym używać gumek niż latać co chwilę do lekarza i zmieniać tabletki na co raz to inne
Na razie plaster byłby najlepszą opcją, ale cena niestety nie na moją studencką kieszeń
Masz stałego chłopaka, nie możecie się składać na anty po połowie? To jest w obowiązku obu stron w sumie
Nie, od hormonów się nie tyje. Żadne tabletki nigdy nie przyprawiły nikomu dodatkowego tłuszczu, bo skąd? one jedynie mogą zwiększać apetyt lub zatrzymywać wodę w organizmie, ale to tylko w przypadku tabletek starej daty

Nie chcę Cię na siłę do tabletek przekonać, ale obalam tu mity i typowo stereotypowe i denerwujące za razem myślenie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 23:04   #21
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Nie, od hormonów się nie tyje. Żadne tabletki nigdy nie przyprawiły nikomu dodatkowego tłuszczu, bo skąd?
Może stąd, że tabletki dwuskładnikowe mają między innymi estrogen, a skutkiem nadmiaru estrogenów jest przyrost masy ciała? Ale to tylko taka moja luźna teoria, może zupełnie bezsensowna.

Za to nie zgadzam się z tym, że żadne tabletki nie powodowały przyrostu masy ciała. Pierwsze tabletki powodowały.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 23:25   #22
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez kamma14 Pokaż wiadomość
hmm.. faktycznie isę przejdę bo prawdę mówiąc od początku chodziłam tylko do jednego i "zaufałam" mu....jak widać błędnie.
Idź jeszcze do innego, ja też słyszałam, że moje długie cykle i obfite, niesamowicie bolesne miesiączki to norma A od internisty od razu możesz wziąć skierowanie na samo badanie TSH, czasami cykle są takie długie przy kłopotach z tarczycą. U mnie na długie cykle złożyło się kilka przyczyn, m.in. niedoczynność tarczycy, wysoka prolaktyna (nie tylko po obciążeniu) i za niski progesteron. Więc nie ma co zwlekać i się denerwować co miesiąc
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 23:40   #23
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Może stąd, że tabletki dwuskładnikowe mają między innymi estrogen, a skutkiem nadmiaru estrogenów jest przyrost masy ciała? Ale to tylko taka moja luźna teoria, może zupełnie bezsensowna.

Za to nie zgadzam się z tym, że żadne tabletki nie powodowały przyrostu masy ciała. Pierwsze tabletki powodowały.
Pierwsze może, ale nie te nowe, które są dostępne na naszym rynku
I na prawdę wątpię w to, że nadmiar estrogenów tworzy tłuszcz z niczego w naszym ciele. I dobrze napisane "nadmiar". Tabletki mają na prawdę malutkie dawki hormonów.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 00:00   #24
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
I na prawdę wątpię w to, że nadmiar estrogenów tworzy tłuszcz z niczego w naszym ciele. I dobrze napisane "nadmiar". Tabletki mają na prawdę malutkie dawki hormonów.
Te malutkie dawki hormonów dają radę zatrzymać owulację Więc wpływ na organizm mają. Ale czy estrogeny w nich zawarte mogą się przyczyniać do zwiększenia masy ciała, to nie wiem. Tak tylko luźno rzuciłam tę teorię Jak znajdę coś ciekawego na ten temat, to się na pewno podzielę znaleziskiem A na razie koniec tematu, bo wątek ma swój inny temat
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 07:47   #25
Akcila
Rozeznanie
 
Avatar Akcila
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 742
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

A mi się tak dobrze spało i mnie brat obudził bo jakis kurier ma z czymś przyjechać, i czekam od 30 minut a kuriera nie ma Śniło mi się że uprawiam seks z TŻ-etem na balkonie Jestem taka wyposzczona (od miesiąca bez seksu) że, aż mi się śni. No ale od wtorku sobie odbije. A może wiecie coś o jakiś promocjach na gumki.
Akcila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 08:12   #26
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Co do promocji na gumki, to ja nie wiem, bo się tym jakoś szczególnie nie interesuję, raczej to zajęcie TZta
Ale jak jestem też taka wyposzczona, też mi się snią różne, fajne rzeczy
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 08:16   #27
Akcila
Rozeznanie
 
Avatar Akcila
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 742
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Co do promocji na gumki, to ja nie wiem, bo się tym jakoś szczególnie nie interesuję, raczej to zajęcie TZta
Ale jak jestem też taka wyposzczona, też mi się snią różne, fajne rzeczy
No u mnie raz TŻet raz ja kupuje gumki. I tak z ciekawości pytam a nuż się coś trafi
Akcila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 08:29   #28
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

estrogeny przyczyniają się do zatrzymywania wody w organizmie i "puchnięcia", poza tym często dziewczyny czują po prostu zwiększony apetyt podczas przyjmowania tabletek, któremu trudno się oprzeć a nowe tabletki nie dość, że mają mniej estrogenów, to jeszcze mają nowy rodzaj progesteronu - drospirenon, który oprócz działania antykonc. pomaga usuwać nadmiar wody z organizmu.
Ja jestem żywym przykładem na to, że od tabletek można ... schudnąć (5 kg... potem wróciło, jak odstawiłam tabsy, ale i tak było przez moment fajnie )

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Akcila Pokaż wiadomość
No u mnie raz TŻet raz ja kupuje gumki. I tak z ciekawości pytam a nuż się coś trafi
u mnie TŻ kupuje gumki, bo ja kupowałam tabletki ja jestem od kupowania "wynalazków", on zaopatrza nas w classici.
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 08:40   #29
Akcila
Rozeznanie
 
Avatar Akcila
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 742
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
u mnie TŻ kupuje gumki, bo ja kupowałam tabletki ja jestem od kupowania "wynalazków", on zaopatrza nas w classici.
Zazwyczaj TŻ-et kupuje gumki, czasami mi się zdarzy. No ja nie mam etapu tabletek pewnie dlatego teraz czasami gumki tez kupie. Hm.. ja teraz szukam skin large, no ale będę musiała z TŻ-etem zrobić rundkę po aptekach.
Akcila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 09:30   #30
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy - naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji ;)

No gdzie ten wujek? Czekam do jutra i jak nie przyjedzie, to sama go znajdę
Zaraz cycki mi pękną
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.