BeYu - podkłady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-01, 16:01   #1
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043

BeYu - podkłady


ostatnio zaopatrzyłam się w nieco kosmetyków tej niemieckiej firmy i jak dotąd jestem bardzo zadowolona. dlatego też konsekwentnie ich przybywa.

chciałam zapytać, czy możecie mi coś podpowiedzieć a propos podkładów? w kwc jest 1 recenzja, a ja w niedługim czasie muszę się wybrać na zakupy.
tak więc - co polecacie? jaki dają efekt?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 20:00   #2
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: BeYu - podkłady

ja mam BeYu Skin Harmony Foundation nr 15 i mam mieszane uczucia cere mam mieszana ze skłonnością do przesuszania i na niej ten podkład ładnie się trzymał prawie cały dzień, wyrównywał koloryt natomiast z niedoskonałościami czy jak u mnie z naczynkami juz radził sobie gorzej niestety. Nakładałam za to na niego albo puder Max Factora albo mineralny z essence i wszyscy mnie sie pytali co to za cudo mam na twarzy ale to w połączeniu z pudrem dawał taki świetny efekt - sam niestety wyglądał dość szaro/ ziemisto na twarzy
ale z pudrem moge polecić
pozdrawiam
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 09:17   #3
my fair lady
Raczkowanie
 
Avatar my fair lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 34
Dot.: BeYu - podkłady

no cos ty ja uzywam tego podkladu juz od dluzszego czasu i nie mam podobnych odczuc, a tez mam mieszana i przesuszajaca sie. podklad bardzo fajnie mi sie rozprowadza po twarzy mej nadobnej, mam takie wrazenie jakby natychmiast sie stapial z cera. dlugo sie trzyma i nie porzeba nawet pudru. nie mialas troche takiego efektu maski, jak nawalilas na podklad jeszcze pudru? ja bym chyba miala wrazenie, ze cera mi nie oddycha... w kazdym razie z beyu jestem zaddowolona i bez puderku
my fair lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 19:32   #4
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: BeYu - podkłady

Ja myślę też o zakupie podkładu beyu bo na kwc są dobre recenzje, ale niestety tylko 4. Może ktoś używał i mógłby coś więcej powiedzieć?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:31   #5
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: BeYu - podkłady

Tez sie nad nim zastanawialam... Szkoda ze nie ma go na allegro troche tanszego niz w sklepie .
Niech ktos jeszcze doda cos o nim
Agun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 09:55   #6
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: BeYu - podkłady

Ja patrzyłam na niego w Douglasie. Ma rzadką konsystencje i wydaje mi się, ze z kryciem to tak nie za bardzo. Pani co doradzała, też mówiła, że to taki średniak-co do krycia, trwałości, matu. Pamiętam, że kosztował 69zł.
kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 13:32   #7
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: BeYu - podkłady

No to juz nei wiem czego szukac...
Revlon pogarsza mi stan cery, MF lasting Performance ciemnieje... nie wiem juz na co mam patrzec a chcialabym cos fajnie kryjacego,jasnego no i nie strasznie ciezkiego
Agun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 13:52   #8
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: BeYu - podkłady

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
MF lasting Performance ciemnieje...
a może LP numer 100?
fajnie kryje Revlon, ale ciebie zapycha. a może po prostu lepszy korektor i do tego lżejszy podkład?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:51   #9
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: BeYu - podkłady

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
a może LP numer 100?
fajnie kryje Revlon, ale ciebie zapycha. a może po prostu lepszy korektor i do tego lżejszy podkład?
Revlon moze nie zapychal ale skora byla baardzo zmeczona. A niestety LP100 jest w odcieniu lekko różowym.
Zastanawiam sie nad LRP toleriane teint. Popytam w aptekach czy maja probki , bo boje sie kupic znowu podklad za przeszlo 60zl,ktory moze byc do niczego.
Pozdrawiam
Agun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 22:11   #10
85motylek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Cool Dot.: BeYu - podkłady

BeYu.... fajnie się rozprowadza, jest lekki, stapia się ze skóra, nie powoduje efektu maski, ale jednak słabo kryje
85motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 16:48   #11
aniulcia1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: BeYu - podkłady

Hmm miałam podkład matujacy mam cera mieszana i powiem szczerze ze sredniak matuje ale na dosc krotko pozniej splywa, odznaczaja sie suche skorki, mialam wrazenia ze zapycha. Kupilam teraz inglot rownowazacy i musze przyznac ze jest lekki i z korektorem sie dobrze sprawdza i za nizsza cene. Revlon tez próbowalam i moim zdaniem jest ciezki do cery mieszanej i strasznie zapycha tworze efekt maski.
aniulcia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.