Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-06, 11:17   #3631
kamilllazet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Witajcie. Przed chwilą wrzuciłam posta z problemem typu "które wybrać" w innym temacie i dopiero teraz zobaczyłam ten temat...
Więc przekopiuję po prostu tamtą treść, bo usunąć wiadomości już chyba nie mogę

Dziewczyny doradźcie...buty są moim zdaniem obłędne, ale nie mogę zdecydować się na kolor...Zależy mi, żeby były jak najbardziej uniwersalne, ale z drugiej strony te czarne chyba podobają mi się najmniej i już sama nie wiem, co mam robić

1

2

3

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-06-06 o 11:24 Powód: usunięcie linków
kamilllazet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:35   #3632
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kamilllazet Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie...buty są moim zdaniem obłędne, ale nie mogę zdecydować się na kolor...Zależy mi, żeby były jak najbardziej uniwersalne, ale z drugiej strony te czarne chyba podobają mi się najmniej i już sama nie wiem, co mam robić
Przecież beżowe są dużo bardziej uniwersalne niż czarne?

Ogólnie buty nie w moim guście, no ale powiedzmy, że o gustach sie nie dyskutuje. Natomiast kwestia techniczna: zdajesz sobie sprawę, że taki fason dramatycznie skróci nogi i uwydatni łydki?
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 13:15   #3633
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kamilllazet Pokaż wiadomość
Witajcie. Przed chwilą wrzuciłam posta z problemem typu "które wybrać" w innym temacie i dopiero teraz zobaczyłam ten temat...
Więc przekopiuję po prostu tamtą treść, bo usunąć wiadomości już chyba nie mogę

Dziewczyny doradźcie...buty są moim zdaniem obłędne, ale nie mogę zdecydować się na kolor...Zależy mi, żeby były jak najbardziej uniwersalne, ale z drugiej strony te czarne chyba podobają mi się najmniej i już sama nie wiem, co mam robić

1

2

3
Te botki wyglądałyby dużo lepiej bez tych oplatających sznurków.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 17:16   #3634
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

jestem tego samego zdania co poprzedniczka.
no i mam obawę, że te sznureczki zrobią "baleronik" z każdej, zgrabnej i wysportowanej łydki
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:04   #3635
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwusiia1993 Pokaż wiadomość
które byście okulary wybrały?
mnie się najbardziej podobają pierwsze i drugie
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:01   #3636
Truskaaa
Raczkowanie
 
Avatar Truskaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 319
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kamilllazet Pokaż wiadomość
Witajcie. Przed chwilą wrzuciłam posta z problemem typu "które wybrać" w innym temacie i dopiero teraz zobaczyłam ten temat...
Więc przekopiuję po prostu tamtą treść, bo usunąć wiadomości już chyba nie mogę

Dziewczyny doradźcie...buty są moim zdaniem obłędne, ale nie mogę zdecydować się na kolor...Zależy mi, żeby były jak najbardziej uniwersalne, ale z drugiej strony te czarne chyba podobają mi się najmniej i już sama nie wiem, co mam robić

1

2

3
Właściwie to wszystkie w miarę uniwersalne. Ja wybrałabym beżowe, najładniej się prezentują i wyglądają "lekko".
Truskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 10:13   #3637
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

moja odpowiedź już była w drugim wątku, więc dodam tylko, że na szarych sznurki wydają się najbardziej zlewać z butem (na czarnych też się zlewają tj. mają ten sam kolor), ale najbardziej widać je na nodze, co moim zdaniem jest estetycznym mankamentem tych butów.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 11:36   #3638
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Zgadzam się na szarych to jeszcze najlepiej wygląda, na beżowych - gdzie kolory się różnią - najgorzej.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 15:58   #3639
patunia_87
Raczkowanie
 
Avatar patunia_87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 145
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Hej. Pilnie potrzebuje czarnej eleganckiej sukienki. Nie mam czasu na łażenie po sklepach, zresztą u nas w mieście nie ma ich za dużo, a towar niekoniecznie jest taki jak w większych miastach.
Chodzi mi o skromną i elegancką sukienkę w której nie ugotuję się przy obecnych temp. Potrzebna na skromną uroczystość, która odbędzie się na powietrzu w ciągu dnia.
Podaje linki sukienek które mi się podobają. Może coś doradzicie? Jestem niska i raczej drobna (34/36).






Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-06-07 o 16:04
patunia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 16:18   #3640
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Podobają mi się 4 i 6.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 18:25   #3641
dorcze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
którą koszulkę wybrać?

Witam! nie mogę się zdecydować którą koszulkę wybrać na dzień ojca.Która fajniejsza?chcę kupić mężowi w prezencie od synka.Biały zestaw dla taty i syna czy może tą czarną koszulkę? POMÓŻCIE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kij.jpg (81,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hk.jpg (65,6 KB, 24 załadowań)
dorcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 20:35   #3642
patunia_87
Raczkowanie
 
Avatar patunia_87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 145
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Nad nimi najbardziej się zastanawiam
patunia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:54   #3643
Rocker
Raczkowanie
 
Avatar Rocker
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 164
Dot.: którą koszulkę wybrać?

Jak dla mnie zestaw nr 1 !
Rocker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 11:23   #3644
dorcze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

beżowe śliczne
dorcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 11:56   #3645
Lora90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 165
Dot.: którą koszulkę wybrać?

Cytat:
Napisane przez dorcze Pokaż wiadomość
Witam! nie mogę się zdecydować którą koszulkę wybrać na dzień ojca.Która fajniejsza?chcę kupić mężowi w prezencie od synka.Biały zestaw dla taty i syna czy może tą czarną koszulkę? POMÓŻCIE
Zdecydowanie pierwszy zestaw. Przeurocze
Lora90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 10:12   #3646
kamilllazet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Kurczę, dzięki za tyle odpowiedzi!
No więc zdecydowała większość głosów i zamówiłam w poniedziałek te szare.
I powiem wam, że są MEGA! Rozumiem, że niektórym mogą się nie podobać, ale ja akurat wyglądem jestem zachwycona no i teraz do tego doszła wygoda. Co prawda miałam je dopiero dwa razy na nogach, ale nie obcierają mnie w ogóle, a co najlepsze, są super stabilne! Można kroczyć śmiało bez obawy o jakiegoś fikołka
Jakby kogoś interesowało to zdobyłam je z tej stronki : www.waszebuty.pl
Jakbyście wychwyciły jakieś kolejne perełki to chętnie się zapoznam!
kamilllazet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 11:19   #3647
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez patunia_87 Pokaż wiadomość
Hej. Pilnie potrzebuje czarnej eleganckiej sukienki. Nie mam czasu na łażenie po sklepach, zresztą u nas w mieście nie ma ich za dużo, a towar niekoniecznie jest taki jak w większych miastach.
Chodzi mi o skromną i elegancką sukienkę w której nie ugotuję się przy obecnych temp. Potrzebna na skromną uroczystość, która odbędzie się na powietrzu w ciągu dnia.
Podaje linki sukienek które mi się podobają. Może coś doradzicie? Jestem niska i raczej drobna (34/36).





Ta uroczystość to pogrzeb? W innym wypadku dlaczego w ogóle czarna - to najgorszy kolor na upały.
Ciężko doradzić. Dla mnie wszystkie od 2 do ostatniej są OK, najbardziej podobają sie mi 3 i 5, ale dużo zależy od figury. Ale jeżeli to na pogrzeb, to np. 6 moim zdaniem nie pasuje.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:01   #3648
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

proponuję wybrać którąś z rękawkiem - wynosisz na milion okazji (oraz zimą), a są okazje, że nawet przy obecnych upałach gołe ramiona nie powinny być pokazywane.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:23   #3649
anjakem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Gdzie kupić fajny strój kąpielowy?

Niestety nie mam idealnej figury, szukam czegoś, co nie pogrubi już i tak ciut wystającego brzuszka. Poza tym mam dość duży biust. Jakie modele polecacie?

PS: Nie za drogie.
anjakem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 13:41   #3650
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Gdzie kupić fajny strój kąpielowy?

Ja jakiś czas temu kupiłam sobie tankini. Czyli bluzkę plus majtki. Krój bardzo dobry dla osob z większą ilością kilogramów
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 15:08   #3651
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: Gdzie kupić fajny strój kąpielowy?

Może taki z frędzelkami? Najlepiej w neonowym kolorze.
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 17:34   #3652
soniaaacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Hej
Jestem tu nowa, dopiero co założyłam konto i jeszcze nie bardzo ogarniam ten serwis. Dlatego z góry przepraszam, jeżeli wybrałam nieodpowiedni wątek. Szukam porady w temacie biżuterii Za tydzień idę na wesele i nie wiem jaką biżuterię dobrać do mojej kreacji. Sukienkę mam białą w delikatne kolorowe kwiaty, a do tego sandałki na obcasie i torebka w kolorze fuksji/ciemnego głębokiego różu
Bardzo proszę o porady
Wstawiłabym zdjęcie sukienki i butów, ale nie wiem jak

Edytowane przez soniaaacz
Czas edycji: 2016-06-09 o 17:44
soniaaacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 10:49   #3653
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Hej, mam nadzieję, że dobrze trafiłam z tematem, bo nie udzielam się na wątku modowym i słabo go ogarniam.

Mam w niedługim czasie obronę pracy magisterskiej (politechnika) i zastanawiam się, czy konieczne jest ubranie zestawu biała koszula + marynarka + spodnie/spódnica. Nie jest to nic w stylu "nie chcę, bo nie", tylko mam ogromny problem ze znalezieniem koszuli na siebie. Jestem ogólnie bardzo drobna i mam do tego duży biust. Przez to wszystkie koszule rozchodzą mi się na biuście, a przy większych rozmiarach wiszą na mnie.

Dlatego pomyślałam o zestawie sukienka + marynarka.
Mam na myśli sukienkę prostą, tzw. biznesową, kończącą się tuż nad kolanem (nie w pół uda absolutnie), jeśli jednolitą to np. jasnoszarą. Myślałam też o takich, które mają białą górę, czarny dół.
Na to czarna marynarka.

Czy ta opcja sukienka + marynarka jest odpowiednia?
Chciałam jeszcze zaznaczyć, że jak widuję studentów czekających na obronę w tym instytucie, to są oni zawsze w pełnym garniturze, pod krawatem. Niestety nie zdarzyło mi się zobaczyć żadnej studentki, więc nie mam porównania.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 11:10   #3654
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

zdecydowanie odpowiednia.
a jesli decydujesz się na zestaw ze spódnicą myślę, że możesz koszulę z powodzeniem zastąpić topem w jasnym kolorze. o ile nie wybierzesz zwykłego trykotu będzie nie mniej elegancko, a problem rozchodzących się guzików zostanie rozwiązany

(swoją drogą, jeśli potrzebujesz koszuli bo np. jest elementem twojego codziennego stroju do pracy i masz niestandardowy wymiar, rozważ uszycie na miarę (opcja dostępna w typowo koszulowych sklepach jak emmanuel berg czy wólczanka). nie kosztuje to dziś już wiele więcej, a przynajmniej masz gwarancję, że biust będziesz miała "w biuście", nic się rozejdzie, rękawy zakryją nadgarstki i koszula przy najmniejszym ruchu nie wyjdzie ze spodni)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 11:22   #3655
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
zdecydowanie odpowiednia.
a jesli decydujesz się na zestaw ze spódnicą myślę, że możesz koszulę z powodzeniem zastąpić topem w jasnym kolorze. o ile nie wybierzesz zwykłego trykotu będzie nie mniej elegancko, a problem rozchodzących się guzików zostanie rozwiązany

(swoją drogą, jeśli potrzebujesz koszuli bo np. jest elementem twojego codziennego stroju do pracy i masz niestandardowy wymiar, rozważ uszycie na miarę (opcja dostępna w typowo koszulowych sklepach jak emmanuel berg czy wólczanka). nie kosztuje to dziś już wiele więcej, a przynajmniej masz gwarancję, że biust będziesz miała "w biuście", nic się rozejdzie, rękawy zakryją nadgarstki i koszula przy najmniejszym ruchu nie wyjdzie ze spodni)
To dobrze, bo miałam coraz więcej wątpliwości po zasięgnięciu rady w google Gdzie wszyscy piszą, że koniecznie biała koszula + reszta zestawu.

Jasny top wydaje mi się mniej elegancki niż ta sukienka, a jednak zarówno na jednym, jak i na drugim wydziale, gdzie studiowałam, chyba zwracają na to uwagę.

Swoją drogą nie wiedziałam, że w sklepach jest możliwość szycia na miarę. To by rozwiązało sporo moich problemów, bo zwykle potrzebuję rozmiaru 34, gdzie mam za mało miejsca na biust (a czasem wystarczyłoby po prostu dać więcej guzików), a i tak rękawy zwykle są za długie - jestem niska, tylko 152/3 cm

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-06-11 o 11:24
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 13:45   #3656
Japier_olewszystkozajete
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 15
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anjakem Pokaż wiadomość
Czarna?

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

Dziewczyny dzięki za wszystkie odpowiedzi! Nie spodziewałam się aż tak dużego odzewu. A co byście powiedziały na czarny kombinezon? Poza przyjęciem weselnym mogłabym go też ubrać na inne okazje. Dajcie proszę znać, bo czasu niewiele ;-)

XXX
Szczerze mówiąc to już prędzej w wakacje ubrałabym się na czyjś ślub w biały kombinezon niż w czarny (pewnie odwrotnie niż większość ludzi), już wyobrażam sobie ten żar z nieba i siebie w jakimś czarnym, pogrzebowym wdzianku... czułabym się fatalnie będąc cała na czarno, wybierz kombinezon może w innym kolorze - niebieski, czerwony, pastele?
*Moja siostra tak samo, kupiła kombinezon ecru (inny niż ten, który pokazałaś) i upiera się, żeby iść tak na wesele w plenerze, wszystko fajnie, ale kolor wątpliwy.
Japier_olewszystkozajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 16:47   #3657
An_04
Raczkowanie
 
Avatar An_04
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 189
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kamilllazet Pokaż wiadomość
Witajcie. Przed chwilą wrzuciłam posta z problemem typu "które wybrać" w innym temacie i dopiero teraz zobaczyłam ten temat...
Więc przekopiuję po prostu tamtą treść, bo usunąć wiadomości już chyba nie mogę

Dziewczyny doradźcie...buty są moim zdaniem obłędne, ale nie mogę zdecydować się na kolor...Zależy mi, żeby były jak najbardziej uniwersalne, ale z drugiej strony te czarne chyba podobają mi się najmniej i już sama nie wiem, co mam robić

1

2

3
Jak dla mnie - 1.
__________________

We make a living
by what we get, but we make a life by what we give.
An_04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 12:39   #3658
Bayeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

@martaakow U mnie na wydziałach na obronie zdecydowanie dominowała opcja sukienka + marynarka, nawet trudno mi sobie przypomnieć jakieś dziewczny w zestawie biała koszula + spódnica. A dress code ogólnie był elegancki, i faceci też wszyscy byli w garniturach (nie pamiętam, jak z krawatami; to ogólnie zfeminizowane wydziały były ).
Bayeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 18:05   #3659
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Mój wydział jest typowo męski Pisałam pracę i bronię się na elektrycznym, a należę ogólnie do mechanicznego.

W końcu wybrałam opcję koszula + spódnica, bo nie mogłam znaleźć żadnej ładnej sukienki, a o dziwo znalazłam pasującą koszulę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 22:04   #3660
liuk07
Raczkowanie
 
Avatar liuk07
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 63
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Zestaw nr1
__________________
Miłości trzeba się nauczyć i... sobie na nią zapracować. Miłość jest zwycięstwem nad własnym egoizmem
liuk07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-08 09:56:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.