Pm 2020. - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-28, 12:15   #4351
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Pewnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2019-09-21-09-52-51-1.jpg (53,4 KB, 79 załadowań)
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 14:36   #4352
Mags007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pm 2020.

Hej dziewczyny, ja też biorę ślub w 2020, miał być 30 maj- uwielbiam wiosnę ,niestety z losowych musieliśmy zmienić datę. Nowy termin to 24 październik.naszczęście mieliśmy tylko sale i dj zaklepanego więc nie było dużo załatwiania. Bierze ktoś ślub w październiku? Najbardziej martwi mnie pogoda
Mags007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 14:52   #4353
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Mags007 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja też biorę ślub w 2020, miał być 30 maj- uwielbiam wiosnę ,niestety z losowych musieliśmy zmienić datę. Nowy termin to 24 październik.naszczęście mieliśmy tylko sale i dj zaklepanego więc nie było dużo załatwiania. Bierze ktoś ślub w październiku? Najbardziej martwi mnie pogoda
Ja biorę ! 10.10 będzie pięknie bez upałów-idealnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 17:35   #4354
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
Pewnie
Piękna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 17:36   #4355
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
Piękna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję dokładnie taka jak chciałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 17:44   #4356
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Mags007 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja też biorę ślub w 2020, miał być 30 maj- uwielbiam wiosnę ,niestety z losowych musieliśmy zmienić datę. Nowy termin to 24 październik.naszczęście mieliśmy tylko sale i dj zaklepanego więc nie było dużo załatwiania. Bierze ktoś ślub w październiku? Najbardziej martwi mnie pogoda
W październiku potrafi być naprawdę ładnie, nie przejmuj się na zapas pogodą
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 18:10   #4357
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
Pewnie
Piękna
Ale dawno mnie tu nie było Ostatnio załatwiliśmy godzinę w kościele a dziś umówiłam oprawę Tera chyba długo długo nic nie będzie do załatwienia
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-28, 19:47   #4358
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Pokaż! Ja szyję w Place for dress, ale wrzucam inspiracje z neta, z tym, że moja oprócz koronki na biuście nie ma jej nigdzie indziej. Drugie zdjęcie to koronka, która wybrałam "na biust". A po prawej moja Narzutka (i na ostatnim zdjęciu).
Zdecydowałam się na prosty bukiet - róże i dookoła gipsowka. Troszkę się z narzeczonym wahamy - czy cisnąć w motyw HP czy sobie odpuścić. Mam trochę pomysłow na wesele z elementami harryego Pottera, ale takimi naprawdę drobnymi, nie, że cały obiad naszpikowany insygniami i sowami Załącznik 7692764Załącznik 7692775Załącznik 7692777

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Piękna!
Pokaż koniecznie efekt końcowy!

W ogóle muszę przestać oglądać suknie ślubne, bo boje się że moja mi się odwidzi
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 19:53   #4359
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Mags007 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja też biorę ślub w 2020, miał być 30 maj- uwielbiam wiosnę ,niestety z losowych musieliśmy zmienić datę. Nowy termin to 24 październik.naszczęście mieliśmy tylko sale i dj zaklepanego więc nie było dużo załatwiania. Bierze ktoś ślub w październiku? Najbardziej martwi mnie pogoda
Ja biorę 16.10 i mam nadzieję że będzie tak akurat, wystarczy mi 15 stopni a wręcz o takiej pogodzie marzę ostatnimi czasy to wrzesień jest zmniejszy niaz październik także zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-29, 13:51   #4360
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Natknęłam się na tańsze miejsce z sukniami ślubnymi https://damacouture.pl/kategoria-produktu/slubne/
Mogą być też jakieś indywidualne dopasowania i zmiany, więc to mi bardziej pasuje. Umówiłam się na spotkanie, zobaczymy, czy któraś sukienka wpadnie mi mocno w oko
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-29, 14:05   #4361
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Kiedy bierzecie ślub?
08.08.2020

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
U mnie zapisy do wizażystki od października, a do fryzjera od listopada.
W sumie i tak wydaje mi się to strasznie wcześnie. Ale tak to już jest ze ślubnym szaleństwem
Ja na makijaż zapisałam się już w sierpniu, na rok przed ślubem. Mówiłam pani, że nie mamy jeszcze godziny ślubu ale powiedziała, że konkretną godzinę umówimy po Nowym Roku.
Dziewczyna, do której chodzę na paznokcie, jest też fryzjerką i wie, że na ślubną fryzurę także do niej zawitam

Nie mam niestety pojęcia, ile mnie to wszystko wyniesie

Teraz w październiku chcielibyśmy zapytać w USC, kiedy będą mogli nas zapisać na konkretną godzinę ślubu. A po tym ogarnąć zaproszenia.

Do salonu sukien ślubnych raczej się nie wybieram Samej mi się nie chce iść, a tak to nie za bardzo mam z kim. Z tżtem nie chcę
Mam krawcową, która szyje suknie ślubne i chyba po prostu podejdę do niej i powiem, co bym chciała. Myślę nad osobną górą+ spódnica.
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-29, 14:52   #4362
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
08.08.2020


Ja na makijaż zapisałam się już w sierpniu, na rok przed ślubem. Mówiłam pani, że nie mamy jeszcze godziny ślubu ale powiedziała, że konkretną godzinę umówimy po Nowym Roku.
Dziewczyna, do której chodzę na paznokcie, jest też fryzjerką i wie, że na ślubną fryzurę także do niej zawitam

Nie mam niestety pojęcia, ile mnie to wszystko wyniesie

Teraz w październiku chcielibyśmy zapytać w USC, kiedy będą mogli nas zapisać na konkretną godzinę ślubu. A po tym ogarnąć zaproszenia.

Do salonu sukien ślubnych raczej się nie wybieram Samej mi się nie chce iść, a tak to nie za bardzo mam z kim. Z tżtem nie chcę
Mam krawcową, która szyje suknie ślubne i chyba po prostu podejdę do niej i powiem, co bym chciała. Myślę nad osobną górą+ spódnica.
Podobają mi się dwuczęściowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-29, 15:15   #4363
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
Podobają mi się dwuczęściowe
Tzn. ja na pewno nie chcę odsłaniać brzucha Wręcz odwrotnie Potrzebuję dłuższego przodu, żeby trochę zakryło moją spożywczą ciążę
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-29, 17:26   #4364
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
08.08.2020


Ja na makijaż zapisałam się już w sierpniu, na rok przed ślubem. Mówiłam pani, że nie mamy jeszcze godziny ślubu ale powiedziała, że konkretną godzinę umówimy po Nowym Roku.
Dziewczyna, do której chodzę na paznokcie, jest też fryzjerką i wie, że na ślubną fryzurę także do niej zawitam

Nie mam niestety pojęcia, ile mnie to wszystko wyniesie

Teraz w październiku chcielibyśmy zapytać w USC, kiedy będą mogli nas zapisać na konkretną godzinę ślubu. A po tym ogarnąć zaproszenia.

Do salonu sukien ślubnych raczej się nie wybieram Samej mi się nie chce iść, a tak to nie za bardzo mam z kim. Z tżtem nie chcę
Mam krawcową, która szyje suknie ślubne i chyba po prostu podejdę do niej i powiem, co bym chciała. Myślę nad osobną górą+ spódnica.



Ja kurczę mam z kim iść, ale nie umiem sobie znaleźć czasu. Mama bardzo by chciała, ale ma do mnie 60km i brak prawka, więc kicha, musi to być w jakiś weekend, jak przyjedzie do mnie.

Chcę poprzymierzać i docelowo jednak chyba uszyć, córka sąsiadki jest krawcową i muszę podpytać
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-29, 18:14   #4365
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

A ja w ten weekend zostałam poproszona o świadkowanie u mojej przyjaciółki, więc 26 września wychodzą za mąż a 10 października będę towarzyszyć mojej przyjaciółce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-29, 19:52   #4366
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Ja już poprosiłam świadkowa, ale tak nieoficjalnie. Zapytałam, czy chce oficjalnie, powiedziała że tak, tz też sobie wymyślił prezent dla świadka, to kupię różowe pudło, kupię wino, jakieś pierd..oly typu słodycze, planuje bransoletke (925.pl, polecam)

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-29, 20:40   #4367
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

My poprosiliśmy nasza parę przyjaciół i byli bardzo uciesze i już planują panieński i kawalerski także chy a nic innego już do proszeni nie musimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-29, 21:07   #4368
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Natknęłam się na tańsze miejsce z sukniami ślubnymi https://damacouture.pl/kategoria-produktu/slubne/
Mogą być też jakieś indywidualne dopasowania i zmiany, więc to mi bardziej pasuje. Umówiłam się na spotkanie, zobaczymy, czy któraś sukienka wpadnie mi mocno w oko
Przejrzałam i teraz rozważam sukienkę trzy stówy powyżej mojego budżetu xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-29, 22:53   #4369
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
Która z Was chciała namiary na krawcową w Rybniku ? Nie umiem znaleźć w postach ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chciałam a kontaktowałaś się może z tą kobietą?

Kurcze znowu ostatnio rzadko tu zaglądałam, ale w końcu udało mi się zakończyć temat pracy magisterskiej i końcem października mam obronę. A potem już tylko temat ślubu i wesela!

Zdecydowaliśmy się też na mini podróż poślubną. Wybieramy Zakynthos. Jestem średnio nastawiona na ten kierunek, bo mam wrażenie, że ostatnimi czasy jest baaaardzo popularny... Jednak zależy nam na hotelu kameralnym, romantycznym, bez zbędnych animacji. Tylko my i taki hotel udało nam się znaleźć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-30, 07:34   #4370
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Natknęłam się na tańsze miejsce z sukniami ślubnymi https://damacouture.pl/kategoria-produktu/slubne/
Mogą być też jakieś indywidualne dopasowania i zmiany, więc to mi bardziej pasuje. Umówiłam się na spotkanie, zobaczymy, czy któraś sukienka wpadnie mi mocno w oko
Ja muszę tam jutro zadzwonić bo już z Panią rozmawialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 08:06   #4371
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Co do świadkowania to ja wahałam się między trzema osobami i zdecydowałam się na przyjaciela ale będziemy się widzieć osobiście dopiero w styczniu i wtedy go poproszę. Tż chyba wciąż nie zdecydował.
Mnie trochę przeraża, ile wydam na suknię i zastanawiam się, czy to była dobra decyzja...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 09:28   #4372
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Ja chciałam a kontaktowałaś się może z tą kobietą?

Kurcze znowu ostatnio rzadko tu zaglądałam, ale w końcu udało mi się zakończyć temat pracy magisterskiej i końcem października mam obronę. A potem już tylko temat ślubu i wesela!

Zdecydowaliśmy się też na mini podróż poślubną. Wybieramy Zakynthos. Jestem średnio nastawiona na ten kierunek, bo mam wrażenie, że ostatnimi czasy jest baaaardzo popularny... Jednak zależy nam na hotelu kameralnym, romantycznym, bez zbędnych animacji. Tylko my i taki hotel udało nam się znaleźć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie, ponieważ znalazłam w jednym salonie moją wymarzoną suknie i ją kupiłam. Ja nie nadaje się na szycie

Zakynthos jest piękne dopiero co wróciliśmy i bardzo polecam byliśmy na 2 wycieczkach z polskim biurem i to było najlepsze co mogliśmy zrobić, widoki niezapomniane a i odpoczeliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 09:57   #4373
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

My też planujemy Grecję, ale szukamy hotelu dla dorosłych, budżet mamy 3 tys na osobę. Myślałam o Dominikanie, ale boli mnie wydać tyle hajsu w tydzień, zwłaszcza, że zbieramy na mieszkanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 10:14   #4374
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Pm 2020.

Hej Dziewczyny!
Znalazłam Was w piątek, nadrobiłam wątek i pora się przedstawić Poznaliśmy się w styczniu 2015 r i prawie od tego momentu jesteśmy razem, 23.02.2019 zaręczyny, a ślubujemy 28.08.2020 w piątek. Za ogarnianie czegokolwiek wzięłam się w lipcu bo wtedy też stwierdziliśmy, że może najwyższy czas. Pomiędzy moim Tż a mną jest 6 lat różnicy.Czy ślub cywilny czy kościelny to jeszcze stoi pod znakiem zapytania, na pewno plenerowy. Z rzeczy załatwionych mam :
-sala
-dj
-tort i słodki stół
-florystka
-fotograf
Poza tym wstępnie wybrane zaproszenia, wódkę i chyba barmana. Co do sukienki to chcę się zmiesić w 1500 z butami W październiku jadę do Krakowa zobaczyć w czym mi w ogóle dobrze, w listopadzie Warszawa. Poza tym trochę się stresuję

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Natknęłam się na tańsze miejsce z sukniami ślubnymi https://damacouture.pl/kategoria-produktu/slubne/
Mogą być też jakieś indywidualne dopasowania i zmiany, więc to mi bardziej pasuje. Umówiłam się na spotkanie, zobaczymy, czy któraś sukienka wpadnie mi mocno w oko
Ja też jestem do nich umówiona na 19 listopada i prawdę mówiąc nastawiam się, że właśnie tam kupię
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 11:04   #4375
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
My też planujemy Grecję, ale szukamy hotelu dla dorosłych, budżet mamy 3 tys na osobę. Myślałam o Dominikanie, ale boli mnie wydać tyle hajsu w tydzień, zwłaszcza, że zbieramy na mieszkanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
My chcemy 2 tygodnie poza Europą, ewentualnie półtorej.
Marzy mi się Meksyk, ale pewnie cena mnie zabije.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 12:19   #4376
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

My nie mamy DJ ani florystki ani tym bardziej barmana. Wódkę kupuje q, zna się na tym lepiej niż ja. Ja nakupie win, tutaj w Holandii, bo są dosłownie po 2 euro, i są pyszne, a raczej nie będzie ludzi, którzy są koneserami. Coś na zasadzie mogen David

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 14:14   #4377
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Przejrzałam i teraz rozważam sukienkę trzy stówy powyżej mojego budżetu xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, zawsze tak jest

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Ja muszę tam jutro zadzwonić bo już z Panią rozmawialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, a w jakie modele celujesz?

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Znalazłam Was w piątek, nadrobiłam wątek i pora się przedstawić Poznaliśmy się w styczniu 2015 r i prawie od tego momentu jesteśmy razem, 23.02.2019 zaręczyny, a ślubujemy 28.08.2020 w piątek. Za ogarnianie czegokolwiek wzięłam się w lipcu bo wtedy też stwierdziliśmy, że może najwyższy czas. Pomiędzy moim Tż a mną jest 6 lat różnicy.Czy ślub cywilny czy kościelny to jeszcze stoi pod znakiem zapytania, na pewno plenerowy. Z rzeczy załatwionych mam :
-sala
-dj
-tort i słodki stół
-florystka
-fotograf
Poza tym wstępnie wybrane zaproszenia, wódkę i chyba barmana. Co do sukienki to chcę się zmiesić w 1500 z butami W październiku jadę do Krakowa zobaczyć w czym mi w ogóle dobrze, w listopadzie Warszawa. Poza tym trochę się stresuję

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------



Ja też jestem do nich umówiona na 19 listopada i prawdę mówiąc nastawiam się, że właśnie tam kupię
O, super, że też z tej strony Powiecie, jak wrażenia po przymiarkach, ok?
A co do ślubu plenerowego kościelnego - z tego co czytałam to raczej nie funkcjonuje, chyba że macie w bliskiej rodzinie księdza, który to załatwi z kurią czy kimś wyżej.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
My nie mamy DJ ani florystki ani tym bardziej barmana.
Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
My też bez DJ A myślicie, że będą w ogóle tańce? Bo wiem, że robicie mały obiad (my też) i w sumie już nie wiem, czy się nastawiać na te tańce czy nie. Ja nie przepadam, więc jak dla mnie mogłaby być posiadówka i migrowanie między stolikami.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 14:50   #4378
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Haha, zawsze tak jest





O, a w jakie modele celujesz?





O, super, że też z tej strony Powiecie, jak wrażenia po przymiarkach, ok?

A co do ślubu plenerowego kościelnego - z tego co czytałam to raczej nie funkcjonuje, chyba że macie w bliskiej rodzinie księdza, który to załatwi z kurią czy kimś wyżej.





My też bez DJ A myślicie, że będą w ogóle tańce? Bo wiem, że robicie mały obiad (my też) i w sumie już nie wiem, czy się nastawiać na te tańce czy nie. Ja nie przepadam, więc jak dla mnie mogłaby być posiadówka i migrowanie między stolikami.
Żadnych tańców u nas nie będzie, bo nie ma miejsca na sali

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 16:47   #4379
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Znalazłam Was w piątek, nadrobiłam wątek i pora się przedstawić Poznaliśmy się w styczniu 2015 r i prawie od tego momentu jesteśmy razem, 23.02.2019 zaręczyny, a ślubujemy 28.08.2020 w piątek.
Witam sierpniową PM-kę
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 18:11   #4380
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Znalazłam Was w piątek, nadrobiłam wątek i pora się przedstawić Poznaliśmy się w styczniu 2015 r i prawie od tego momentu jesteśmy razem, 23.02.2019 zaręczyny, a ślubujemy 28.08.2020 w piątek. Za ogarnianie czegokolwiek wzięłam się w lipcu bo wtedy też stwierdziliśmy, że może najwyższy czas. Pomiędzy moim Tż a mną jest 6 lat różnicy.Czy ślub cywilny czy kościelny to jeszcze stoi pod znakiem zapytania, na pewno plenerowy. Z rzeczy załatwionych mam :
-sala
-dj
-tort i słodki stół
-florystka
-fotograf
Poza tym wstępnie wybrane zaproszenia, wódkę i chyba barmana. Co do sukienki to chcę się zmiesić w 1500 z butami W październiku jadę do Krakowa zobaczyć w czym mi w ogóle dobrze, w listopadzie Warszawa. Poza tym trochę się stresuję [COLOR="Silver"]
Szczerze wątpię, że uda Ci się za taką cenę znaleźć sukienkę. Szczególnie w takich dużych miastach jak Warszawa czy Kraków.

Początkowo też się stresowałam, ale potem okazało się, że mierzenie sukien to całkiem fajna zabawa (tylko trochę męcząca już pod koniec :P)

Edytowane przez SorbetMalinowy
Czas edycji: 2019-09-30 o 18:14
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.