Farby Color&Soin wróciły - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-14, 11:57   #61
bogoraj
Przyczajenie
 
Avatar bogoraj
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

U mnie ta farba całkowicie się nie sprawdziła, wyszedł mi całkiem inny kolor, no ale może to u mnie tak
bogoraj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-16, 13:00   #62
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoś z was na odcień 8A albo podobny nakładał jakiś kolor z czerwieni? Chciałabym zaszaleć z kolorem, a jestem po farbowaniu color&soin i na tyle mi się te farby podobają, że chcę przetestować inne odcienie Będę wdzięczna za każdą odpowiedź!

A jaki jest twój kolor wyjściowy? Moja mama lubi czerwienie i ostatnio testowałyśmy u niej odcień 11R. Wyszedł pięknie, włosy się błyszczą, są dość grube więc poszły dwa opakowania ale warto było

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez bogoraj Pokaż wiadomość
U mnie ta farba całkowicie się nie sprawdziła, wyszedł mi całkiem inny kolor, no ale może to u mnie tak
Przykre A jaki kolor nakładałaś? I jaki miałaś na głowie?
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 14:11   #63
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoś z was na odcień 8A albo podobny nakładał jakiś kolor z czerwieni? Chciałabym zaszaleć z kolorem, a jestem po farbowaniu color&soin i na tyle mi się te farby podobają, że chcę przetestować inne odcienie Będę wdzięczna za każdą odpowiedź!
Ja mam teraz nałożony kolor mahoniowy blond, wcześniej miałam intensywną czerwień, w sumie kolory są troszkę zbliżone, oba z palety czerwieni. Wcześniej miałam swoje naturalne - ciemny, szary blond. Kolor wyszedł u mnie idealnie.
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 08:56   #64
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez kwesturaa Pokaż wiadomość
Ja mam teraz nałożony kolor mahoniowy blond, wcześniej miałam intensywną czerwień, w sumie kolory są troszkę zbliżone, oba z palety czerwieni. Wcześniej miałam swoje naturalne - ciemny, szary blond. Kolor wyszedł u mnie idealnie.
To mnie nawet przekonuje, żeby na swój blond nałożyć coś z czerwieni. Jeszcze zapytam fryzjerki co ona o tym sądzi, bo ostatnio rozmawiałyśmy o farbach Color & Soin i powiedziała, że sama ich używa
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 09:11   #65
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Pokaż wiadomość
To mnie nawet przekonuje, żeby na swój blond nałożyć coś z czerwieni. Jeszcze zapytam fryzjerki co ona o tym sądzi, bo ostatnio rozmawiałyśmy o farbach Color & Soin i powiedziała, że sama ich używa
Który odcień czerwieni planujesz nałożyć na ten 8A? Jestem ciekawa, bo odcień wydaje się ciemny, może pokażesz zdjęcia swoich włosów po 8A?
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 11:47   #66
mirazz667
Przyczajenie
 
Avatar mirazz667
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 18
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

A czy któraś z Was nakładała brązy? Ja poprzednim razem skusiłam się na czerwień 9R i kolor wyszedł intensywny, fajnie się utrzymywał, ale jak to kobieta, teraz mam chęć na zmianę i przetestowałabym coś innego. Mam na oku 6G, na próbniku wygląda jak taki fajny niezbyt ciemny brązik i ciekawa jestem, czy przykryje moją już trochę spłukaną czerwień ? Nie chciałabym tylko zbyt ciemnego odcienia.
mirazz667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 08:51   #67
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez mirazz667 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was nakładała brązy? Ja poprzednim razem skusiłam się na czerwień 9R i kolor wyszedł intensywny, fajnie się utrzymywał, ale jak to kobieta, teraz mam chęć na zmianę i przetestowałabym coś innego. Mam na oku 6G, na próbniku wygląda jak taki fajny niezbyt ciemny brązik i ciekawa jestem, czy przykryje moją już trochę spłukaną czerwień ? Nie chciałabym tylko zbyt ciemnego odcienia.

Zrobiłam właśnie to, o czym piszesz, bo przefarbowałam się z czerwieni na brąz Mój kolor wyjściowy to ciemny blond, który czerwień 10R pokryła w 100%. Po około dwóch miesiącach kolor zaczął się wypłukiwać, jak to czerwień. Pojawiły się spore odrosty (włosy mi szybko rosną) więc zaczęłam myśleć o nowym kolorku i wybrałam 4G (jakaś nowość). Włosy mam praktycznie całe pokryte (odrost super) ale troszkę prześwituje czerwień. Mam takie bordowe refleksy, ale myślę, że da radę je pokryć przy następnej koloryzacji i też wybiorę ten odcień 4G W razie pytań pytaj śmiało
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 09:24   #68
mirazz667
Przyczajenie
 
Avatar mirazz667
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 18
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Właśnie czerwienie niestety mają to do siebie, że szybko się wypłukują mam nadzieję, że brąz będzie się trzymać fajnie. Czyli trzeba się nastawić na dwa farbowania, zanim refleksy znikną, w sumie tak podejrzewałam, że jedno może nie wystarczyć daj znać jak po kolejnym farbowaniu, ja pewnie się skuszę ostatecznie na ten 6G i jakoś może w przyszłym tygodniu zadziałam
mirazz667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 12:10   #69
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez mirazz667 Pokaż wiadomość
Właśnie czerwienie niestety mają to do siebie, że szybko się wypłukują mam nadzieję, że brąz będzie się trzymać fajnie. Czyli trzeba się nastawić na dwa farbowania, zanim refleksy znikną, w sumie tak podejrzewałam, że jedno może nie wystarczyć daj znać jak po kolejnym farbowaniu, ja pewnie się skuszę ostatecznie na ten 6G i jakoś może w przyszłym tygodniu zadziałam
Aktualnie mam taki kolor jak na zdjęciu, zrobiły się jakby pasemka, ale to do słońca tylko tak bardzo widać. Możesz sobie porównać Włosy może nie są idealne, ale jeszcze jedno farbowanie i pewnie będzie równiejszy kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6293a21901568a0c5633d46437f3c079.jpg (101,9 KB, 20 załadowań)
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 08:56   #70
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez kwesturaa Pokaż wiadomość
Aktualnie mam taki kolor jak na zdjęciu, zrobiły się jakby pasemka, ale to do słońca tylko tak bardzo widać. Możesz sobie porównać Włosy może nie są idealne, ale jeszcze jedno farbowanie i pewnie będzie równiejszy kolor
Piękny kolor Jeśli chcesz go przyciemnić to może wybierz ciemniejszy odcień farby? Np. 4N lub 4b?
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 14:12   #71
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez mirazz667 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was nakładała brązy? Ja poprzednim razem skusiłam się na czerwień 9R i kolor wyszedł intensywny, fajnie się utrzymywał, ale jak to kobieta, teraz mam chęć na zmianę i przetestowałabym coś innego. Mam na oku 6G, na próbniku wygląda jak taki fajny niezbyt ciemny brązik i ciekawa jestem, czy przykryje moją już trochę spłukaną czerwień ? Nie chciałabym tylko zbyt ciemnego odcienia.
Ja zrobiłam odwrotnie, czerwienią pokryłam bardzo ładnie popielaty blond. U mnie wyszedł on trochę ciemniejszy niż się wam może wydawać. Oczywiście nie za pierwszym razem pokryłam tak dokładnie, więc zaczęło się od takich blond pasemek, które mi zostały, ale już przy 2-3 farbowaniu uzyskałam piękny kolor
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-31, 14:23   #72
mirazz667
Przyczajenie
 
Avatar mirazz667
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 18
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

A ile trzymałaś farbę na włosach? Ja próbowałam z tym brązem, wybrałam ten 6G i kolor wyszedł fajny, ale na odrostach średnio złapało. Na długości jest ładnie, wiadomo jeszcze troszkę czerwień przebija, ale odrosty... No nie wiem. Może na odrostach trzeba dłużej?
mirazz667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 14:46   #73
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez mirazz667 Pokaż wiadomość
A ile trzymałaś farbę na włosach? Ja próbowałam z tym brązem, wybrałam ten 6G i kolor wyszedł fajny, ale na odrostach średnio złapało. Na długości jest ładnie, wiadomo jeszcze troszkę czerwień przebija, ale odrosty... No nie wiem. Może na odrostach trzeba dłużej?
Ja trzymałam najpierw na odroście, tak jak było w ulotce, a później chwilę na długości. Jak na domowe farbowanie to u mnie kolor całkiem dobrze i równomiernie chwycił zarówno na górze i na długości.. tylko te pasemka Niestety nie każdy włos jest taki sam, moga być problemy z załapaniem koloru, ale myślę, że przy nastepnej koloryzacji tym samym odcieniem będziesz mieć dużo lepszy efekt. Może powinnaś też przed tym farbowaniem zadbać bardziej o skórę głowy? Na górze włosy powinny być najzdrowsze i nie powinny opierać się farbie.
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 14:54   #74
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Pokaż wiadomość
Ja trzymałam najpierw na odroście, tak jak było w ulotce, a później chwilę na długości. Jak na domowe farbowanie to u mnie kolor całkiem dobrze i równomiernie chwycił zarówno na górze i na długości.. tylko te pasemka Niestety nie każdy włos jest taki sam, moga być problemy z załapaniem koloru, ale myślę, że przy nastepnej koloryzacji tym samym odcieniem będziesz mieć dużo lepszy efekt. Może powinnaś też przed tym farbowaniem zadbać bardziej o skórę głowy? Na górze włosy powinny być najzdrowsze i nie powinny opierać się farbie.
Ja zawsze nakłądam Color&Soin na takie trochę przetłuszczone włosy, wtedy farba lepiej łapie, też na odrostach. Może to jest problemem? Może masz suche włosy? Nie wiem sama :/
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 07:26   #75
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Ja zawsze nakłądam Color&Soin na takie trochę przetłuszczone włosy, wtedy farba lepiej łapie, też na odrostach. Może to jest problemem? Może masz suche włosy? Nie wiem sama :/
Robię tak samo! A mój trik na intensywniejszy kolor na odroście to potrzymanie farby CS 3-4 min dłużej niż jest na ulotce.
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 08:08   #76
stapka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 4
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cześć dziewczyny, założyłam konto specjalnie, żeby pochwalić się efektami farbowania CS. Niektórzy piszą, że wypadają po tej farbie włosy, a ja mam mega cienkie i ona jako jedyna mi pasuje, nie wysusza, nie powoduje nadmiernego wypadania. Mogę stosować na głowę wcierki i odrost się nie odbarwia. Muszę tylko farbować raz w miesiącu bo przy kuracji banfi włosy rosną jak szalone.
Mój odcień to 7N
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (31,1 KB, 19 załadowań)
stapka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 08:48   #77
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez stapka9 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, założyłam konto specjalnie, żeby pochwalić się efektami farbowania CS. Niektórzy piszą, że wypadają po tej farbie włosy, a ja mam mega cienkie i ona jako jedyna mi pasuje, nie wysusza, nie powoduje nadmiernego wypadania. Mogę stosować na głowę wcierki i odrost się nie odbarwia. Muszę tylko farbować raz w miesiącu bo przy kuracji banfi włosy rosną jak szalone.
Mój odcień to 7N

Też mam uczucie bardziej miekkich włosów niż po drogeryjnych farbach innych producentów, ale to charakteryzuje color&soin - brak zbędnych, niezdrowych dla włosów dodatków i domieszek. To lepszy wybór zdecydowanie, bo jak można mieć farbę z domieszką ziołowych składników, a bez nich - zdecydowanie wybiorę tę pierwszą ;-)
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 08:59   #78
stapka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 4
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Zdecydowanie tak, poza tym jestem w szoku jak łatwo ta farba kryje siwe włosy. Wiele drogeryjnych ma z tym duży problem!
Pozdrawiam!
stapka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 10:54   #79
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Czy ktoś używał oprócz farby szamponów lub balsamów Color&Soin? Możecie przeanalizować dla mnie składy?
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 08:15   #80
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Pokaż wiadomość
Czy ktoś używał oprócz farby szamponów lub balsamów Color&Soin? Możecie przeanalizować dla mnie składy?
Witaj ponownie! Kiedyś przy okazji kupowania farby kupiłam też balsam, żeby włosy były nawilżone i ciągle w dobrej kondycji Już ci piszę co jest w składzie Generalnie to dobra, lekka odżywka z proteinami i nawilżaczem, nie zostawia tłustego filmu


AQUA PURIFICATA (PURIFIED WATER)
CETEARYL ALCOHOL - emolient
BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE – antystatyk, substancja myjąca
GLYCERIN - nawilżacz
HYDROLYZED WHEAT PROTEIN – proteiny pszeniczne
HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER FLOWER EXTRACT) – wyciąg z kwiatów słonecznika
LINUM USITATISSIMUM (LINSEED SEED EXTRACT) – wyciąg z siemienia lnianego
CITRUS MEDICA LIMONUM (LEMON FRUIT WATER) – hydrolat z cytryny
CETEARETH-20 - emulgator
CETYL ALCOHOL - emolient
GLYCERYL STEARATE – emolient, emulgator
CETETH-20. STEARETH-20 - emulgatory
CITRIC ACID - regulator pH
PARFUM (FRAGRANCE)
d-LIMONENE - zapach
SODIUM BENZOATE. POTASSIUM SORBATE – konserwanty
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 09:51   #81
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Witaj ponownie! Kiedyś przy okazji kupowania farby kupiłam też balsam, żeby włosy były nawilżone i ciągle w dobrej kondycji Już ci piszę co jest w składzie Generalnie to dobra, lekka odżywka z proteinami i nawilżaczem, nie zostawia tłustego filmu


AQUA PURIFICATA (PURIFIED WATER)
CETEARYL ALCOHOL - emolient
BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE – antystatyk, substancja myjąca
GLYCERIN - nawilżacz
HYDROLYZED WHEAT PROTEIN – proteiny pszeniczne
HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER FLOWER EXTRACT) – wyciąg z kwiatów słonecznika
LINUM USITATISSIMUM (LINSEED SEED EXTRACT) – wyciąg z siemienia lnianego
CITRUS MEDICA LIMONUM (LEMON FRUIT WATER) – hydrolat z cytryny
CETEARETH-20 - emulgator
CETYL ALCOHOL - emolient
GLYCERYL STEARATE – emolient, emulgator
CETETH-20. STEARETH-20 - emulgatory
CITRIC ACID - regulator pH
PARFUM (FRAGRANCE)
d-LIMONENE - zapach
SODIUM BENZOATE. POTASSIUM SORBATE – konserwanty
Proteiny są ważne, bo wypełniają ubytki we włosach. Ten balsam stosuję też i robię to zazwyczaj po myciu, nakładam na długość. Fajnie, że wystarczą 2 minuty i już włosy są miękkie i ładnie pachną.
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 12:42   #82
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez kwesturaa Pokaż wiadomość
Proteiny są ważne, bo wypełniają ubytki we włosach. Ten balsam stosuję też i robię to zazwyczaj po myciu, nakładam na długość. Fajnie, że wystarczą 2 minuty i już włosy są miękkie i ładnie pachną.
Rzeczywiście skład jest super, ja nie umiem go rozszyfrować w ten sposób To zamówię sobie po świętach, bo włosy wymagają nawilżenia, pora się nimi porządnie zająć, a nie tylko farbować
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-02, 09:16   #83
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Witajcie w Nowym Roku! Planujecie nowe kolory, jakieś metamorfozy? Może lepszą pielęgnację w tym roku?
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 09:03   #84
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Pokaż wiadomość
Witajcie w Nowym Roku! Planujecie nowe kolory, jakieś metamorfozy? Może lepszą pielęgnację w tym roku?
U mnie zmiany, zmiany... Nareszcie udało mi się uzyskać jednolity kolor z ColorSoin, nie musiałam żadnej chemii używać na szczęście. Teraz chcę jeszcze bardziej przyciemnić odcień kolorem 4N
Ostatnio fryzjerka pochwaliła mnie, że mam bardzo ładne i zadbane włosy
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 09:27   #85
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Moja fryzjerka też to mówiła, bo ostatnio mam bardziej podniesione włosy u nasady, a to prawdopodobnie sprawka protein roślinnych, które tak działają, a ColorSoin na szczęście ma je w składzie. Dodatkowo używam oczywiście masek z ich dodatkiem, np. Babuszkę drożdżową.
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 11:55   #86
mirazz667
Przyczajenie
 
Avatar mirazz667
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 18
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Moje postanowienie włosowe to doprowadzić włosy z powrotem do idealnego stanu, jaki miały 2-3 lata temu. Oczywiście pierwszym krokiem jest inwestowanie w lepszą farbę, czytam składy, jeszcze bardziej świadoma. Czy ktoś z Was może wyszedł na prostą z włosami mimo farbowania? I czy pomogła Wam w tym właśnie CS?
mirazz667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 13:42   #87
stapka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 4
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez mirazz667 Pokaż wiadomość
Moje postanowienie włosowe to doprowadzić włosy z powrotem do idealnego stanu, jaki miały 2-3 lata temu. Oczywiście pierwszym krokiem jest inwestowanie w lepszą farbę, czytam składy, jeszcze bardziej świadoma. Czy ktoś z Was może wyszedł na prostą z włosami mimo farbowania? I czy pomogła Wam w tym właśnie CS?

z tego co wiem, to nie wszystkim ta farba pasuje ale mi, mimo, ze mam cienkie włosy dość to leży jak ulał, zależy od człowieka widocznie… no i włosy mi tak szybko teraz rosną, a to chyba oznacza dobry stan głowy, wcześniej nakładałam chyba za dużo chemii, teraz maseczki tylko z lepszym składem, szampon bez sls, dodatkowo go rozwadniam więc polecam i wam metodę kubeczkową 😊
stapka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 13:53   #88
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Też w tym roku chcę zacząć konkret pielęgnacje, już się zabieram za nia jak szczerbaty do sucharów colorSoin bardzo pomaga mi wrócić do naturalnego koloru, bo farbuję włosy na zbliżony odcień, dzięki temu że farba ma jakieś ekstrakty, a nie tylko aprabeny to włosy są w dobrej kondycji i wierze, że kiedy wyjde z farbowania chociaż do momentu az zaczne siwiec, wtedy na bank wroce do colorSoin
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 09:59   #89
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Dziewczyny ratunku Trochę mnie poniosło i z mojego pięknego blondu zrobiłam to co w załączniku Najgorsze jest to, że skusiłam się na farbę syos, która ma takie dobre opinie...Podpowiedzcie czym zakryć z CS ten zielony prześwit, macie jakieś pomysły? W najgorszym razie zetnę włosy, ale może uda się jeszcze je uratować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0331.jpg (51,9 KB, 11 załadowań)
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 12:12   #90
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku Trochę mnie poniosło i z mojego pięknego blondu zrobiłam to co w załączniku Najgorsze jest to, że skusiłam się na farbę syos, która ma takie dobre opinie...Podpowiedzcie czym zakryć z CS ten zielony prześwit, macie jakieś pomysły? W najgorszym razie zetnę włosy, ale może uda się jeszcze je uratować?

O kurcze, co ci się stało? Sama w domu farbowałaś? Powiem ci, że ja bym poszła do fryzjera albo zamalowała te włosy na ciemniejszy kolor np. 4M z color soin, ale wtedy nie tak łatwo wrócisz już do swojego pięknego blondu :/ może ktoś jeszcze się wypowie?
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-31 19:09:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.