Farby Color&Soin wróciły - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-27, 14:24   #91
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku Trochę mnie poniosło i z mojego pięknego blondu zrobiłam to co w załączniku Najgorsze jest to, że skusiłam się na farbę syos, która ma takie dobre opinie...Podpowiedzcie czym zakryć z CS ten zielony prześwit, macie jakieś pomysły? W najgorszym razie zetnę włosy, ale może uda się jeszcze je uratować?

Ojej, na blondzie to tak czasem wychodzi, że jakieś dziwne jasne lub ciemne prześwity się robią... wiesz, jak nawet ostatnio zmieszłam dwa odcienie \colorsoin/ i mi taki paskudny kolor wcale nie wyszedł, nawet lepsz niż zwykel,ale to widaomo, że na własne ryzyko się robi... może dlatego że inna farba? Widocznie te naturalne ekstrakty które gdzies tam są na twoich włosach mogą źle reagować... nic lepszego nie przychodzi mi do głowy, może wizyta u dobrego fryzjera? weź ze sobą oba opakowania syos i CS do porowanania
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 11:55   #92
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Dzięki za wszystkie wskazówki, jestem już umówiona do fryzjera. Może któraś z Was podpowie mi jakim odcieniem (nawet ciemniejszym) mogę zamalować włosy?? Muszę kupić jakiś przed wizytą bo zalezy mi żeby to był ColorSoin
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 14:37   #93
stapka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 4
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Ja myślę że może braz kakao ci to pokryje. Moja mama miała podobny kolor, musiała dwa razy blond malować ale tak to jest przy radykalnej zmianie koloru. Ten odcień to 6B, zobacz czy ci pasuje w ogóle
stapka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 12:09   #94
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie wskazówki, jestem już umówiona do fryzjera. Może któraś z Was podpowie mi jakim odcieniem (nawet ciemniejszym) mogę zamalować włosy?? Muszę kupić jakiś przed wizytą bo zalezy mi żeby to był ColorSoin

Pamiętaj, ze te ciemne kolory zazwyczaj wychodzą o ok ton ciemniejsze niż jest na opakowaniu, taki urlop ColorSoin, ale ten nadprogramowy kolor się wypłucze po ok 2 myciach. Obstawiałabym, że sprawdzi się 5M - mahoniowy jasny kasztan bo masz takie jakby bordowe te włosy teraz, chyba, że chcesz coś standardowego to to kakao, albo 5GM - brąz cappuccino
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 13:31   #95
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez stapka9 Pokaż wiadomość
Ja myślę że może braz kakao ci to pokryje. Moja mama miała podobny kolor, musiała dwa razy blond malować ale tak to jest przy radykalnej zmianie koloru. Ten odcień to 6B, zobacz czy ci pasuje w ogóle

KOniecznie pokaż który odcień CS wybrałaś i jak Ci fryzjer ogarnął te włosy, czekamy niecierpliwie
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 18:06   #96
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Dziewczyny kochane, świetnie mi doradziłyście, jeszcze dziś kupiłam odcień 5M, tuż po drodze do salonu bo tak długo nie mogłam się zdecydować!. Zobaczcie jaki mam teraz ładny kolor i bez tej plamy na środku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 236_snapshot_20110818.jpg (56,4 KB, 12 załadowań)
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 18:09   #97
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Farby Color&Soin wróciły

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, świetnie mi doradziłyście, jeszcze dziś kupiłam odcień 5M, tuż po drodze do salonu bo tak długo nie mogłam się zdecydować!. Zobaczcie jaki mam teraz ładny kolor i bez tej plamy na środku.

No mega jest teraz! Nie ma sprawy, cieszę się że mój wybór okazał się dobry ;-) Nie sądziłam jednak, że skusisz się na tej mahoń po swoim wspaniałym blondzie. Grunt, że udało się uratować włosy ;-)
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-31 19:09:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.