Sombre na jasnych blond włosach. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-20, 17:01   #1
annaerikanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4

Sombre na jasnych blond włosach.


Witajcie,
Od lat maluję włosy na bardzo jasny (zimny) blond. Mój naturalny kolor to średni - mysi - blond. Malowanie stało się dla mnie bardzo uciążliwe, do tego nie oszukujmy się, mimo różnorakiej pielęgnacji włosy ją mocno odczuwają. Chciałabym na pewien czas zaprzestać farbowania, jednak jak pomyślę o tym okropnym odroście, to jednak mi się odechciewa...
A malować całości na odcień podobny do mojego też nie chcę, bo to jednak zbyt duża zmiana. I tak któraś z koleżanek zasugerowała, żebym zrobiła sobie sombre, tyle, że zamiast normalnie malować włosy od dołu, to żebym jasne końce zostawiła, a tylko górę pomalowała na kolor podobny do mojego.
Czy coś takiego się praktykuje? Czy to opcja dla mnie? Czy jednak zostaje mi pokochanie odrostu lub ewentualne ratowanie się pasemkami, które przecież też w końcu zostawią mi odrosty.
annaerikanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 17:26   #2
Flamastra
Czeeeeeeeeeeeeść!
 
Avatar Flamastra
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 4
Dot.: Sombre na jasnych blond włosach.

Oczywiscie ze sie praktykuje - przeciez pelno takich dziewczyn na ulicach.
Nie wiem czy pytasz serio bo teraz wszyscy prawie nosza ombre albo sombre.
__________________
Rwący nurt i silny wiatr to jedyne granice jakie znam... <33
Flamastra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 19:38   #3
annaerikanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Sombre na jasnych blond włosach.

Tak, pytam serio. Nie mieszkam w Polsce, tu nawet nie wiedzą co to ombre, czy sombre. Pokazywałam kilku fryzjerkom, tylko jedna umiała by zrobić, ale za 300 euro, to jednak wolę do Polski sobie pojechać.
No, ale czego tu wymagać, włosy muszę sobie sama malować, bo po każdej próbie zrobienia ich u fryzjerki, wychodziłam ze wściekłym słoneczkiem, zamiast zimnym odcieniem.
annaerikanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 09:40   #4
miishka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 11
Dot.: Sombre na jasnych blond włosach.

Chcesz to zrobić sama czy w Polsce?
Ja próbowałam sama, ale to sporo trudniejsze od zrobienia sombre na ciemnych włosach. Plamy, nierówności... Mimo, że oglądałam tutoriale, ciężko z tym było. Jeśli jednak ktoś Ci pomoże - czemu nie! A jeśli chcesz zrobić w Polsce, najlepiej w dużym mieście, to na pewno uda Ci się. Ja mimo wszystko udałabym się do jak najbardziej profesjonalnego salonu, ale na pewno wyjdzie mniej niż te 300dolarów...
W Warszawie zapłaciłabyś pewnie koło 300-400zł z pielęgnacją strzyżeniem itd. A w Polsce sombre jest naprawdę popularne, co druga dziewczyna na ulicy ma taką fryzurę. Jedne lepszą, drugą gorszą - niestety widać co jest zrobione źle, a co poprawnie. Poszukaj salonu, ale patrz na opinie z google, wizażu a nie z facebooka. Ja się tak nacięłam, dopiero po wyjściu sprawdziłam opinie z google i były zupełnie inne od FB. Wiem, że da się również znaleźć tańszych fryzjerów, ale no niestety u mnie to nie wyszło. Ja wolę robić sama w domu albo pójść do stylisty. Chciałam oszczędzić a skończyło się to brzydkim kolorem i spalonymi włosami.
W każdym razie, powodzenia!
miishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 11:07   #5
ginewrona
Raczkowanie
 
Avatar ginewrona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 406
Dot.: Sombre na jasnych blond włosach.

Mój naturalny kolor to też mysi blond i obecnie mam zrobione sombre, które mi się bardzo podoba. Fryzjerka powiedziała, że teraz się odchodzi od malowania włosów na jeden kolor. Osobiście polecam
ginewrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 13:07   #6
majeczqaczaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 65
Dot.: Sombre na jasnych blond włosach.

JAsne, ze to dobry pomysł, sama tak maluję. Poszłam do fryzjera i polecił mi farbę revlon z hologramem, efekt bardzo mnie zadowolił
majeczqaczaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 10:53   #7
monia12qwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Sombre na jasnych blond włosach.

Dużo dziewczyn nosi ombre albo sombre Może nad czym innym pomyśleć
monia12qwerty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-19, 11:19   #8
kruszynka_18
Przyczajenie
 
Avatar kruszynka_18
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 10
Dot.: Sombre na jasnych blond włosach.

Też tak noszę i wydaję mi się, że wygląda to rewelacyjnie
kruszynka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 14:51   #9
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Sombre na jasnych blond włosach.

Dobry fryzjer potrafi wyczarować cuda na głowie.
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:14   #10
megi252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 7
Sombre/pasemka

Cześć Jakiś czas temu miałam rozjaśniane włosy i fryzjerka zrobiła mi sombre, miałam zachowany naturalny odrost i delikatne pasemka od nasady żeby wszystko ładnie się łączyło lecz włosy już trochę odrosły i chciałam sobie dorobić takie drobne pasemka żeby rozświetlić znów tą fryzurę od góry ale nie wiem czy zrobić je rozjaśniaczem czy jakąś farbą ? może któraś z was robiła coś takiego i może mi coś doradzić ? Mój naturalny odrost to ciemny blond.
megi252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 19:53   #11
thegirlnextdoor
Raczkowanie
 
Avatar thegirlnextdoor
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 448
Dot.: Sombre/pasemka

Według mnie podstawa to dobry fryzjer Samemu lepiej nie próbować, poza tym ważne są też kosmetyki - wolałabym zainwestować i oddać swoje włosy pod opiekę profesjonalisty i profesjonalnych kosmetyków zamiast potraktować je drogeryjnymi produktami... (nie polecam ze swojego doświadczenia )

Co do sombre/ombre - to jest teraz bardzo popularne i dobrze zrobione bardzo naturalnie wygląda
thegirlnextdoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-19 20:53:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.