max factor creme puff - jaki odcień? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-14, 16:57   #1
ala093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2

max factor creme puff - jaki odcień?


mam parę pytań do użytkowniczek tego podkładu/pudru.
1). mam dość jasną cerę ale z piegami (co sprawia ze w skali 'białości' 1-10 dałabym sobie 2 albo 3 ). jaki odcień proponujecie bo mnie ciężko jest tak 'na oko' określić?
2). czy faktycznie działa jak 2 w 1? przyznaję, że chciałabym dzięki temu oszczędzić na kupowaniu pudru i podkładu w jednym.
3). czy ktoś kupował go na allegro? albo raczej, może kupowałyście inne kosmetyki w necie? opłaca się? mogę się nie obawiać, że dostanę przeterminowany produkt albo zupełnie co innego niż zamawiałam, mimo obietnic zawartych w ofercie?
będę wdzięczna za odpowiedź
ala093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 17:22   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: max factor creme puff - jaki odcień?

1) watek MF ,
btw: nikt nie wrozy tu z kuli. Nikt nie wie, co oznacza dla Ciebie "2" lub "3" w Twojej wyimaginowanej skali jasnosci.
2) KWC,
3) wyszukiwarka.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-10-14 o 17:24
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 18:04   #3
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: max factor creme puff - jaki odcień?

Cytat:
Napisane przez ala093 Pokaż wiadomość
mam parę pytań do użytkowniczek tego podkładu/pudru.
1). mam dość jasną cerę ale z piegami (co sprawia ze w skali 'białości' 1-10 dałabym sobie 2 albo 3 ). jaki odcień proponujecie bo mnie ciężko jest tak 'na oko' określić?
2). czy faktycznie działa jak 2 w 1? przyznaję, że chciałabym dzięki temu oszczędzić na kupowaniu pudru i podkładu w jednym.
3). czy ktoś kupował go na allegro? albo raczej, może kupowałyście inne kosmetyki w necie? opłaca się? mogę się nie obawiać, że dostanę przeterminowany produkt albo zupełnie co innego niż zamawiałam, mimo obietnic zawartych w ofercie?
będę wdzięczna za odpowiedź
Nie prościej przejść się osobiście do drogerii i na żywo obadać kolory????
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 18:53   #4
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: max factor creme puff - jaki odcień?

Jeśli zależy Ci tylko na wyrównaniu kolorytu cery a nie na kryciu niedoskonałości to jak najbardziej polecam, bardzo dobrze matuje więc z powodzeniem zastępuje również puder (mam cerę mieszaną). Osobiście uważam, że jest to bardzo dobry produkt typu 2 w 1. Jedynym minusem dla mnie są ceglasto - pomarańczowe kolory. Mam jasną cerę i nie udało mi się dobrać odpowiedniego odcienia. Używałam koloru 42, podobno najjaśniejszego z całej gamy, który i tak okazał się dla mnie dużo za ciemny.
Podczas kupowania przez internet czegokolwiek ryzyko jest zawsze, dlatego lepiej kupić oryginalny produkt w drogerii tym bardziej, że Creme Puff to wydatek ok. 35 - 40 zł. Jest bardzo wydajny więc można sobie pozwolić
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-10-14 o 18:54
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 19:33   #5
ala093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: max factor creme puff - jaki odcień?

jamestown: to właśnie na stronie KWC znalazłam ten puder ale tam chyba nie można było zadawać pytań, od tego jest w końcu ten wątek możne uściślę moje pytanie co do odcienia - która z 8 wersji jest najjaśniejsza? czy faktycznie translucent? agniecha4791: byłam w drogerii ale ciężko mi było ocenić, przeciez nie będę się bawić w nakładanie testerów na twarz (czy właśnie powinnam?)
sensualitat: czyli 42 jest najjaśniejszy? bo mnie się wydawało, że 41 o ile się nie mylę w numerze no właśnie mam raczej cerę trądzikową, tłustą. nie jest tragicznie ale od czasu do czasu przydałoby mi się dobre 'krycie'
a jeśli nie creme puff to co podobnego polecacie?
ala093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 19:53   #6
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: max factor creme puff - jaki odcień?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;29961660]1) watek MF ,
btw: nikt nie wrozy tu z kuli. Nikt nie wie, co oznacza dla Ciebie "2" lub "3" w Twojej wyimaginowanej skali jasnosci.
2) KWC,
3) wyszukiwarka.[/QUOTE]

Dokładnie, I do tego wątek o dobieraniu podkładu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311926

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Nie prościej przejść się osobiście do drogerii i na żywo obadać kolory????
Właśnie nie rozumiem tego, a niestety masa takich pytań się pojawia... przecież skąd mamy wiedzieć, jaki dokładnie odcień skóry ma osoba pytająca A jak źle doradzimy... najlepszy sposób to próbki i samemu testować i będę to powtarzać aż do bólu.
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-10-14 o 20:47
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 20:43   #7
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: max factor creme puff - jaki odcień?

Cytat:
Napisane przez ala093 Pokaż wiadomość
jamestown: to właśnie na stronie KWC znalazłam ten puder ale tam chyba nie można było zadawać pytań, od tego jest w końcu ten wątek możne uściślę moje pytanie co do odcienia - która z 8 wersji jest najjaśniejsza? czy faktycznie translucent? agniecha4791: byłam w drogerii ale ciężko mi było ocenić, przeciez nie będę się bawić w nakładanie testerów na twarz (czy właśnie powinnam?)
sensualitat: czyli 42 jest najjaśniejszy? bo mnie się wydawało, że 41 o ile się nie mylę w numerze no właśnie mam raczej cerę trądzikową, tłustą. nie jest tragicznie ale od czasu do czasu przydałoby mi się dobre 'krycie'
a jeśli nie creme puff to co podobnego polecacie?
41 masz rację przejrzyj KWC, jest wiele kompaktów które zapewniają dobre krycie i sprawdzają się przy cerze trądzikowej. Szukaj wśród mineralnych.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 18:09   #8
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: max factor creme puff - jaki odcień?

Cytat:
Napisane przez ala093 Pokaż wiadomość
mam parę pytań do użytkowniczek tego podkładu/pudru.
1). mam dość jasną cerę ale z piegami (co sprawia ze w skali 'białości' 1-10 dałabym sobie 2 albo 3 ). jaki odcień proponujecie bo mnie ciężko jest tak 'na oko' określić?
2). czy faktycznie działa jak 2 w 1? przyznaję, że chciałabym dzięki temu oszczędzić na kupowaniu pudru i podkładu w jednym.
3). czy ktoś kupował go na allegro? albo raczej, może kupowałyście inne kosmetyki w necie? opłaca się? mogę się nie obawiać, że dostanę przeterminowany produkt albo zupełnie co innego niż zamawiałam, mimo obietnic zawartych w ofercie?
będę wdzięczna za odpowiedź
ad 1. może Translucent
ad 2. wg mnie lepiej się sprawdza do wykończenia makijażu, bo nałożony jak podkład jest bardzo widoczny, daje teatralny efekt i strasznie podkreśla pory i linie mimiczne. Poza tym ma w składzie parafinę, więc może spowodować poważne problemy z cerą.
ad 3. Kosmetyki MF są tanie i nikt ich nie podrabia- nie ma żadnego ryzyka kupując przez net, ale Ceme Puff można bez trudu znaleźć w małych drogeriach za ok 20 zł, niedawno był w Biedronce za jakieś 15 chyba.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 18:53   #9
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: max factor creme puff - jaki odcień?

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
ad 3. Kosmetyki MF są tanie i nikt ich nie podrabia- nie ma żadnego ryzyka kupując przez net, ale Ceme Puff można bez trudu znaleźć w małych drogeriach za ok 20 zł, niedawno był w Biedronce za jakieś 15 chyba.
Ja się spotkałam z podróbkami MF, nigdy natomiast nie widziałam ich w Biedronce, szczególnie za taką cenę.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 16:16   #10
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: max factor creme puff - jaki odcień?

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Ja się spotkałam z podróbkami MF, nigdy natomiast nie widziałam ich w Biedronce, szczególnie za taką cenę.
Były, razem z tuszem 2000 kalorii i tym w miarę nowym podkładem z fioletowym X-em.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 16:35   #11
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: max factor creme puff - jaki odcień?

Proponuję odcień 05-dopasowujący się do kolorytu skóry.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.