Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 20:59   #151
Paulina_aaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Angelicz bardzo dziękuję Ci za maila odpisalam Ci, napisz czy otrzymalas wiadomosc ode mnie
Paulina_aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 07:03   #152
krupeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cześć! Również jestem tu nowa i mam niezłego cykorka zarówno przed konsultacją jak i samym zabiegiem Pierwszy termin wizyty mam na 15.01.2015 r. Zdziwiłam się, że są aż tak odległe zapisy co może wynikać z ogromnej ilości chętnych, ale czytając Wasze posty odnoszę wrażenie, że wato jest długo czekać Bardzo bym prosiła o podesłanie zdjęć jak wyglądacie po zabiegu na adres: krupeczka_89@o2.pl
krupeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 10:06   #153
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej Krupeczka nie wiem skąd jesteś, ale jak z Katowic lub okolic to jeśli zależy Ci na wcześniejszym terminie konsultacji to dzwoń w czwartki około 15 do kliniki bo często zdarza się tak, że ktoś wcześniej umówiony rezygnuje z wizyty, wtedy będziesz mogła wskoczyć. Ja właśnie tak zrobiłam udało mi się, a też musiałabym czekać do stycznia na konsultację ... No chyba, że Ci się nie spieszy :p
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 15:08   #154
krupeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Eninka25 Pokaż wiadomość
Hej Krupeczka nie wiem skąd jesteś, ale jak z Katowic lub okolic to jeśli zależy Ci na wcześniejszym terminie konsultacji to dzwoń w czwartki około 15 do kliniki bo często zdarza się tak, że ktoś wcześniej umówiony rezygnuje z wizyty, wtedy będziesz mogła wskoczyć. Ja właśnie tak zrobiłam udało mi się, a też musiałabym czekać do stycznia na konsultację ... No chyba, że Ci się nie spieszy :p
hmm.... Pani z rejestracji nic o tym nie wspominała; szybciej myślałam, że to z kliniki dzwonią i informują, że coś się zwolniło W sumie to nie jestem z Katowic, ale mega daleko też nie mam Gdybyś nie zmieniała terminu może byśmy się spotkały ;p Zresztą sama nie wiem czy mam się z tym spieszyć.... Na razie pozostaje nastawienie się psychiczne i dozbieranie reszty pieniążków, w końcu to one odgrywają największą rolę ;p W każdym bądź razie dziękuję za informację
krupeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 16:05   #155
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Pewnie, że tak pośpiech jest złym doradcą :p Mi zależało na szybkim terminie bo byłam u Pana Dr na konsultacji dwa lata temu... tyle czasu zajęło mi podjęcie decyzji o operacji :/ chciałam po prostu szybki termin, dlatego wcisnęłam się na konsultację :p Czy jest na forum jeszcze ktoś kto jest świeżo po operacji i podzieli się swoimi wrażeniami?
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:09   #156
Paulina_aaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Angelicz wysłałam Ci wiadomośc, czekam na odpowiedź na maila od Ciebie
Paulina_aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:29   #157
lysytor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam!! Dzisiaj miałem konsultacjeZabieg mam na 17 lutego, troszke odległy termin ale tak w sumie mi pasowało , mam prośbę!!! prześle ktoś fotki z zabiegu noska przed i po ?!?! tomaszchariasz@gmail.com aha mam pytanko odnośnie zaświadczenia o szczepieniu przeciw WZW typu B, nie pamiętam kiedy miałem taką szczepionkę jeśli dawno to zaszczepić się ponownie ?
lysytor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 11:49   #158
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

hej lysytor ! Jeśli nie pamiętasz kiedy miałeś te szczepienie, albo czy w ogóle je miałeś to sprawdź w swojej książeczce zdrowia, a jeśli już jej nie masz, idź do swojej przychodni oni mają twoją kartę szczepień w archiwum, więc nie powinno być problemu. Jeśli byłeś szczepiony to nie możesz szczepić się ponownie, więc dobrze byłoby gdybyś się dowiedział. Pozdrawiam
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 11:42   #159
smiciol89
Przyczajenie
 
Avatar smiciol89
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 11
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam grupę
Ja również mam w planach zmianę nosa, aczkolwiek planuję ją dopiero na grudzień 2015r. Dołączam się do prośby o przesłanie zdjęć before/after.
Mój email: smiciol@wp.pl
Trzymam kciuki za wszystkich którzy są przed
Pozdrawiam
smiciol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 16:39   #160
ssara2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej dziewczyny dopiero dziś trafiłam na wasz wątek, jutro mam operacje części chrzęstnej nosa u Dr.Wilgusa na własne życzenie pod narkozą. Boje się okropnie po wszystkich wyczytanych, nie zawsze pozytywnych komentarzy ale oddaje się w ręce mam nadzieje specjalistów. Płacę 4950,00 PLN z narkozą.

Po zabiegu dam znać co i jak Oczywiście zdjęcia również dodam
Trzymajcie kciuki!
ssara2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:52   #161
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cieszę się ogromnie, że ktoś w końcu pojawił się na forum witaj smiciol89 i ssara2
Jak ssara2 się czujesz? Jesteś już po zabiegu? Też mam wkrótce zabieg i też jestem przerażona, więc doskonale Cię rozumiem... Napisz koniecznie jak się czujesz oczywiście trzymam kciuki żeby wszystko się udało pozdrawiam
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 10:46   #162
ssara2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej wczoraj już wyszłam o 17.00 bo dobrze się czułam, na razie nic nie widzę bo mam gips i setony, nie odczuwam żadnego bólu tylko dyskomfort oddychania buzią. Dr powiedział, że miałam bardzo twarde chrząstki ale wszystko poszło zgodnie z planem. miałam skracany i zwężany. Generalnie pobyt, cała załoga super. Cały zabieg trwał 30 min, także bardzo szybko.
Jutro jadę na kontrolę, mam nadzieję, że wyciągną już setony jak tylko zdejmę gipsy to powrzucam zdjęcia
ssara2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 15:39   #163
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

SUPER Cieszę się, że wszystko w porządku. Szybko Cię wypuścili po tej narkozie... ale najlepiej w domu, więc nic tylko się cieszyć czekam z niecierpliwością na zdjęcia A kiedy Ci ściągają ten gips...? Pozdrawiam
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 18:38   #164
ssara2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Sama ciągłam jak najszybciej do domu jutro chyba wyjmą setony to zapytam ale prawdopodobnie po 7 dniach czyli koło czwartku mam nadzieje także jesteśmy w kontakcie pzdr
ssara2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 22:46   #165
wewiora
Raczkowanie
 
Avatar wewiora
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z wielkiego miasta :P
Wiadomości: 470
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam wszystkich

Dołączam się do wątku. Wczoraj byłam na wizycie u dr wilgusa i planowana operację mam na 8 marca, trochę się boję ponieważ mam roczniaka w domu i nie wiem czy dam rade opiekować się nim po zabiegu.

pozdrawiam

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

saraa byłam wczoraj koło 17 w euroklinice, miałaś może coś różowego na sobie podczas wyjścia? bo być może się widziałyśmy
__________________
*16.05.2011 laparo
wewiora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 23:01   #166
lysytor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

A mi urodzi się synek początkiem grudnia a zabieg mam w połowie lutego i też jestem troche tym przerażony, trochę się boję Tego zabiegu bo będę miał łamanie w dwóch miejscach, część chrzęstną i przegrodę robioną, mam nadzieję że nie zrobi mi na gorsze bo kasy też troche na to pójdzie, a właśnie gdzieś wyczytałem że po łamaniu zostają później jakieś ślady!!! wie ktoś coś na ten temat?!?! Pozdrawiam Tomek
lysytor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 20:59   #167
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

No to kolejna będę JA chyba z tego co widzę... moja operacja już 2 Grudnia w przyszłym tygodniu robię badania i zabieg... Stres jest nie powiem... nawet jak na złość się rozchorowałam na szczęście nic wielkiego więc mam nadzieję, że prędko przejdzie... Ssara2 i jak ? wyciągnęłaś setony? Jak wrażenia?
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 23:57   #168
wewiora
Raczkowanie
 
Avatar wewiora
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z wielkiego miasta :P
Wiadomości: 470
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

mam koleżankę, która jest po operacji u wilgusa i cytuję: "nic nie boli bo to kość, jedynie ciężko się schylać i mieć głowę w dół" tak więc dasz radę

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

może jakieś fotki nosów z przodu i profilu powklejacie? zobaczymy później nasze efekty?

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

może jakieś fotki nosów z przodu i profilu powklejacie? zobaczymy później nasze efekty?
__________________
*16.05.2011 laparo
wewiora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 11:18   #169
ssara2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Wewiora ja byłam po 9 rano już, także niemożliwe wyjął mi setony i teraz to jest cudownie można normalnie oddychać w środę idę na następną kontrolę podejrzewam, że jak wszystko będzie dobrze to zdejmą gips, w środku nosa smaruje oxycortem aby szybciej się goiło. Jak macie jakieś pytania to piszcie wieczorem spróbuję wrzucić moje zdjęcie przed bo po na razie nie mam co pokazać

Odnośnie korekcji z kością to siedziałam z Panią w kolejce, która miała całkowitą korektę we wtorek a widziałyśmy się w sb dalej miała setony w nosie, siniaczki ale nic już ją nie bolało

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Podpowiedzcie mi jak wrzucić zdjęcie bo próbuję i nie dam rady
ssara2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 11:37   #170
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

ssara2 niestety nie wiem sama jak dołączyć zdjęcie do posta ... :/ może poradzi ktoś kto wcześniej już wklejał zdjęcia...? Jak się czujesz? Jutro ściągasz gips? Pewnie już się doczekać nie możesz co? Ja dostałam antybiotyk, który muszę brać do końca tygodnia. We wtorek operacja, więc muszę być zdrowa jak ryba
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 11:50   #171
ssara2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej tak jutro zdejmą gips, także już nie moge się doczekać podglądam go od dołu to czubek jest bardziej w szpic a miałam takiego kartofla, także mam nadzieje, że różnica będzie fajna czuje się bardzo dobrze po zbaiegu nawet nie brałam żadnych przeciwbólowych środków bo nic nie bolało
Eninka jak coś to podaj maila masz za chwilę zabieg to wyślę Ci jutro zdjęcie przed i po, pewnie będzie jeszcze opuchnięty ale może co nieco będzie widać

Pozdrawiam
ssara2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 14:08   #172
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

SUPER z niecierpliwością czekam na maila eninka@interia.pl pozdrawiam
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 17:34   #173
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ssara2 już po....? Czekamy
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 20:39   #174
Marikca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witajcie. Ciesze się, że jesteście i że dzielicie się przeżyciami. Konsultacje mam dopiero w marcu, ale czas mknie jak szalony i pora psychicznie nastawić się. Ufam, że dzięki Wam zapomnę choć troszkę o strachu, grrrr! Pozdrawiam.
Marikca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:56   #175
ssara2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej jeszcze nie ściągnęli Dr. tylko zajrzał i wysmarował maścią, powiedział, że jeszcze za wcześnie, mam jechać w pt, ale chyba przełoże to na pn bo miałam w planach wyjazd na weekend.. także dopiero w pn wyślę zdjęcia.. chyba, że coś zmieni to od razu dam znać buziaki
ssara2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 12:30   #176
ssara2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Eninka zdjęcia masz już na mailu, buziaki
ssara2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:43   #177
smiciol89
Przyczajenie
 
Avatar smiciol89
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 11
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

ssara2 ja również poproszę
smiciol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 12:15   #178
ssara2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

podaj maila
ssara2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 14:08   #179
LadyJagoda
Zakorzenienie
 
Avatar LadyJagoda
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 490
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Heej Mam pytanie, czy Dr Wilgus na wizytach kontrolnych ściąga szwy z nosa czy są samorozpuszczalne ??
LadyJagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 08:17   #180
smiciol89
Przyczajenie
 
Avatar smiciol89
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 11
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

smiciol@wp.pl dzięki
smiciol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-09 17:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.