Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-03, 09:15   #181
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej kochani jestem juz po operacji. Mialam prostowana przegrode, usowany garb i skracany czubek Czuje sie dobrze jak byscie mieli jakies pytania to chetnie odpowiem pozdrawiam
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 21:43   #182
smiciol89
Przyczajenie
 
Avatar smiciol89
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 11
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Moje gratulacje , czekamy na fotorelację mam pytanko, gdyż mnie czeka prawie to samo, czyli prostowanie, usunięcie mini garbka + (chyba) skrócenie czubka. Zastanawia mnie czy po tych trzech korektach nos w jakikolwiek sposób "unosi się" do góry? Pozdrawiam
smiciol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 07:56   #183
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej jeśli nos opada Ci w dół dr z pewnością lekko go uniesie aby był prosty i ładny, ale jeśli nie ma takiej potrzeby to nie... Ja jestem jeszcze w klinice za chwile wymienią mi setony i uciekam do domku. Mam gips i opatrunki więc nic jeszcze nie widać :-( na razie nic nie mogę powiedzieć. Jedynie tyle, że Pan dr jest cudownym i ciepłym człowiekiem, cała ekipa i klinika są SUPER mam nadzieję, że i mój nosek taki będzie pozdrawiam
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 19:17   #184
19Karolina87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej dziewczyny! z reguły nie udzielam sie na forach, ale znalazłam ten wątek to i ja napisze! zrobiłam sobie 3 miesiące temu biust i dr Wilgusa, jestem bardzo bardzo zadowlona. Mam piękny, jędrny biust. Nie musze nosic push-up'ów i nie moge doczekać sie lata!!!! W euroklinice pobyt wspominam super, bardzo profesjonalne podejscie, miłe panie pielegniarki, w nocy nie moglam spać - bo bolało - to dostałam odrazu leki, pomoc we wszystkim nprawde super! reszta z ich usług kosmetologii też korzystam i też jestem zadowlona. Jeśli któraś z Was sie zastanawia nad takim zabiegiem to chętnie udziele wszystkich informacji na maila i pokaze zdjecie mojego nowego biustu, tylko nowa jestem i nie wiem czy mnie odrazu nie wywala jak je tu dodam?
19Karolina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 21:26   #185
wewiora
Raczkowanie
 
Avatar wewiora
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z wielkiego miasta :P
Wiadomości: 470
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

enika a ile dni leżałaś w euroklinice? ja mam operację 4 marca i strasznię się boję, może opiszesz jak u ciebie to wygladało przed i po
dzięki
__________________
*16.05.2011 laparo
wewiora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 10:05   #186
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

hej wyszłam z kliniki po zabiegu na trzeci dzień. We wtorek miałam zabieg, w czwartek wymienili mi setony ( okropne to było :/ ), w niedzielę wyciągnął mi je Pan Dr zupełnie ( to już nie bolało wcale ) i Bogu dzięki bo okropnie to męczące :/ strasznie boli gardło, nie można spać brrrr. Ale jaka to ulga jak już je wyjmą, można wreszcie odetchnąć Nie ma się czego bać wszystko do przeżycia w klinice bardzo dbają o to, aby nie bolało, podają leki i kroplówki przeciwbólowe . Przede mną jeszcze jedna kontrola i w niedziele ściągam gips czego już nie mogę się doczekać siniaki i opuchlizna ładnie się goją, wszystko jest w porządku. widzę jedynie mój czubek nosa, jest świetny mniejszy, krótszy, trochę spuchnięty, ale i tak mi się podoba no i najważniejsze moja przegroda..., która była w fatalnym stanie i okropnie skrzywiona jest prosta i już nie przeszkadza mi w oddychaniu Wewiora rozumiem Cię bo też okropnie się bałam :/ to normalne... masz jeszcze trochę czasu, do marca daleko... Pan Dr jest na prawdę świetnym specjalistą jeszcze nie widziałam jego dzieła u mnie, ale widziałam u innych i znam jego możliwości :p a do tego wszystkiego bardzo sympatyczny człowiek nie wiem co jeszcze chciałabyś wiedzieć... pytaj chętnie odpowiem na każde pytanie możesz też mailowo zapraszam eninka@interia.pl

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cześć 19Karolina87 Czy możesz wysłać mi efekty pracy Pana Dr na maila? Chętnie zobaczę może kiedyś w przyszłości... :p Podaję maila eninka@interia.pl
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 13:04   #187
Grazyna2402
Przyczajenie
 
Avatar Grazyna2402
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam,
ja jestem przed wizyta...

Jezeli mozecie to podeslijcie pare fotek
grazynagrabowska@gmx.de

z gory dziekuje

Edytowane przez Grazyna2402
Czas edycji: 2014-12-08 o 13:11
Grazyna2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 11:11   #188
19Karolina87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

hej Eninka25, zdjecia podeśle ale dopiero w poniedziałek, ponieważ pożyczyłam aparat siostrze i w niedziele wieczorem mi go podrzuci

Ja też zauważyłam ze dr ma takie indywidalne podejście do każdej pacjentki, dzieki temu nie czułam się tak "obco", wrecz amtosfera była taka jakbyśmy sie znali do lat, zwłaszcza Pani pielegniarka, która się mna zajmowala Pani Grażynka, no super babka!
19Karolina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 17:39   #189
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej kochani byłam dzisiaj na wizycie kontrolnej w klinice. Dr przeczyścił, a właściwie przetkał nos takimi patyczkami długiiimiii :/ i musiał wymienić mi gips, bo stary się obluzował niestety. Gdy Dr ściągnął stary gips ( co było trochę bolesne nie powiem... przykleił się skubany do nosa konkretnie ) próbowałam podpatrzeć efekty pracy Dr i jedyne co widziałam to brak garbka widziałam z boku mały nosek Pan Dr zapytał czy chcę sobie zobaczyć nos zanim założy nowy gips bo widzi, że błądzę tymi oczami próbując co nieco zobaczyć hehe. Strasznie się bałam mówię Wam w ogóle się nie spodziewałam... Jak wstałam i spojrzałam w lustro to zaniemówiłam, zatkało mnie, nie sądziłam, że efekt pracy Pana Dr będzie aż tak duży... Nosek jest cudowny, mały, bez garbka... Patrzałam w to lustro może minutę, ale nie mogłam się poznać hehe taki szok... ! Już nie mogę się doczekać aż ściągnie mi Pan Dr ten gips na dobre hehe w tedy będę musiała się przyzwyczaić do mojej nowej twarzy

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

spoko 19Karolina87 poczekam na fotki
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 20:04   #190
Marikca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Czytając takie opowieści normalnie nie żałuję, że zdecydowałam się na taki krok, by zmienić w końcu "to coś". Szkoda tylko,że tak długo trzeba mi czekać... Bardzo, ale to bardzo proszę o fotki - jeśli to możliwe - przed i po olifre2@wp.pl . Będę wdzięczna. Pozdrawiam
Marikca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 23:03   #191
Marikca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Eninka dziękuje za fotki. Od dziś odliczam dni z uśmiechem na twarzy. Normalnie nie umiałam się napatrzeć, jestem pod ogromnym wrażeniem!!!
Marikca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 12:11   #192
LadyJagoda
Zakorzenienie
 
Avatar LadyJagoda
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 490
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Kochane, uprzejmie proszę o podesłanie kilku zdjęć
jjagodaaa@gmail.com
LadyJagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 23:40   #193
pina1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja też bardzo proszę o zdjęcia aga140 _@poczta.onet.pl

Ps. Ile sie czeka na wizyte konsultacja?
pina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 15:27   #194
_groszek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

cześć " Angelicz" piszę do Ciebie Z wielką prośbą .-. a mianowicie widziałam na Wizażu twoje posty . Jestem na etapie poszukiwania lekarza ponieważ chce poprawić wygląd mojego nosa .. To głupie ale zapytam wprost czy mogłabym liczyć na kontakt telefoniczny z Tobą ???Mam bardzo dużo pytań ciężko jest mi o tym wszystkim napisać na forum Ja z mojej strony postaram się zrewanżować ... Czekam na odpowiedź i pozdrawiam cieplutko

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Hej "Pina" Jesteś już zdecydowana na Wilgusa ??
_groszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 21:11   #195
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam!
Ja również zdecydowałam się na operację noska u Dr Wilgusa. Konsultacje mam w lutym. Powiedzcie mi jak długo od konsultacji czekałyście na zabieg?
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 11:09   #196
pina1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

A kiedy zapisalas się na konsultacje? Ja dzwonilam 2tyg temu i wolny termin byl dopiero na konsultacje w kwietniu

Jestem prawie na niego zdecydowana bo nikt inny nie przychodzi mi do głowy na slasku... Jeszcze slyszalam ze Arkadiusz Kuna jest dobry,ale malobo nim opinii...
pina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 20:30   #197
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Czytałam, że na konsultacje będzie się trochę czekało, więc wcześniej się umówiłam. Dzwoniłam jakoś w październiku...Więc podobny czas oczekiwania.
No ja też jestem zdecydowana. Ale jak tak czytam to na zabieg później chyba też kolejne kilka miesięcy trzeba poczekać, co mnie trochę smuci bo chciałabym jak najszybciej nowy nosek No ale jak tyle już czekałam, to poczekam jeszcze trochę.
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 21:17   #198
sensacjonelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cześć, też jestem prawie zdecydowana na dr Wilgusa ale trochę się załamałam jak przeczytałam, że tyle się czeka na konsultacje
A wiecie moze ile czasu się czeka od konsultacji do zabiegu ? Chciałabym mieć operacje pod koniec maja z początkiem czerwca i mam nadzieję, że tak się uda..
sensacjonelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 14:48   #199
dagamit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja polecam w Euroklinice dra Tomczyka. On robił mi nos i jestem bardzo zadowolona. Może będziecie czekać krócej niż na dra Wilgusa.
dagamit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 15:38   #200
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sensacjonelka Pokaż wiadomość
Cześć, też jestem prawie zdecydowana na dr Wilgusa ale trochę się załamałam jak przeczytałam, że tyle się czeka na konsultacje
A wiecie moze ile czasu się czeka od konsultacji do zabiegu ? Chciałabym mieć operacje pod koniec maja z początkiem czerwca i mam nadzieję, że tak się uda..
A kiedy masz konsultacje? No właśnie długo się czeka a też bym chciała jak najszybciej Niby można do nich dzwonić i się dowiadywać czy zwolnił się jakiś termin na konsultacje wcześniej. Ja mam za 1,5 miesiąca to już wytrzymam. Ale nie wiem ile później się czeka na zabieg.
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 21:35   #201
sensacjonelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Napisałam do nich mejla, jak się dowiem ile się czeka od konsultacji do zabiegu to napisze Wam dziewczyny
Tak naprawdę to nie jestem jeszcze pewna w 100% dr Wilgusa ale chyba zdecyduje się na zabieg u niego, a słyszałyście coś o dr Mazanie też operuje w Katowicach i czytałam dużo pozytywnych opinii.

Dziewczyny, które robiły noski u dr Wilgusa mogłabym dostać wasze zdjęcia ? Chciałabym zobaczyć jakie noski robi
sensacjonelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 21:13   #202
Misia_WB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej dziewczyny !!!

Już od listopada czytam to forum
Ja tak samo zdecydowałam się na operacje nosa, konsultacje mam dopiero w marcu ;/

Mam prośbę, czy mogłybyście mi przesłać zdjęcia przed i po operacji ??

Będę wdzięczna mój e-mail: misia_wb@o2.pl

Pozdrawiam !!!!
Misia_WB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 09:01   #203
Marikca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja mam wizytę w marcu a dzwoniłam w listopadzie. Pytałam jaki jest czas oczekiwania na operację od dnia konsultacji. Okazuje się, że zależy to od...pory roku. Najwięcej chętnych jest właśnie w okresie jesienno - zimowym, dlatego na dzień dzisiejszy ten czas oczekiwania wynosi ok. 3 miesięcy, ale w marcu może skrócić się. Więc ja z nadzieją wierze, że właśnie tak będzie
Marikca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 09:37   #204
Grazyna2402
Przyczajenie
 
Avatar Grazyna2402
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam dziewczyny,

natarczywie wydzwaniam i ciagle pytam o pierwszy lepszy termin na operacje noska, ale narazie nic wolnego.
Dzis znow dzwonilam i Pani powiedziala mi, ze 1.5 miesiaca od konsultacji...

Bardzo zalezaloby mi na opetracji w najblizszym czasie, pewnie jak kazdej z was...

Ale gdyby, ktoras zachorowala lub z jakiegos powodu nie mogla isc na operacje w terminie 15-20stycznia to prosilabym bardzo o informacje

Pozdarwiam
Grazyna2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 09:43   #205
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Grazyna2402 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,

natarczywie wydzwaniam i ciagle pytam o pierwszy lepszy termin na operacje noska, ale narazie nic wolnego.
Dzis znow dzwonilam i Pani powiedziala mi, ze 1.5 miesiaca od konsultacji...

Bardzo zalezaloby mi na opetracji w najblizszym czasie, pewnie jak kazdej z was...

Ale gdyby, ktoras zachorowala lub z jakiegos powodu nie mogla isc na operacje w terminie 15-20stycznia to prosilabym bardzo o informacje

Pozdarwiam
Dziękuję za informację 1,5 miesiąca to nie aż tak długo
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:38   #206
_groszek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cześć wszystkim kobietą marzącym co pięknym nosku... Mam do Was pytanko czy orientujecie się czy dr Wilgus respektuje zaświadczenia od psychologa które zwalniają z podatku Vat automatycznie wtedy cena zabiegu się zmniejsza .., Jak coś Wam wiadomo na ten temat to proszę napiszcie na forum . Mam jeszcze jedno pytanko wiecie może gdzie można zobaczyć zdjęcie przed i po operacji Nosa ? ? Z góry bardzo dziękuję Za pomoc:-*
_groszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 11:43   #207
Grazyna2402
Przyczajenie
 
Avatar Grazyna2402
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witajcie dziewczyny,

tydzien temu mialam wizyte i mam termin na operacje noska chrzestno-kostny na koniec marca.

Czy mozecie mi napisac ile was to wynioslo ?

Z gory dziekuje
Grazyna2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 09:40   #208
lysytor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej ja będę miał taki sam zabieg już 17 lutego ja płacę 9000zł
lysytor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 07:44   #209
Grazyna2402
Przyczajenie
 
Avatar Grazyna2402
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hmmm jeszcze nie spotkałam sie Zeby kogoś kosztowało ponad 9000zl
A ja mam 9500 zł płacić
A kiedy mialas wizytę ?
Grazyna2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 13:53   #210
wewiora
Raczkowanie
 
Avatar wewiora
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z wielkiego miasta :P
Wiadomości: 470
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

mam pytanie do osób już po operacji napiszcie proszę was kiedy można zacząć ćwiczyć, co można i jakie ćwiczenia w jakim czasie, czy można się opalać np po 4 miesiącach? będę wdzięczna

i jeszcze temat dźwigania jak co kiedy?
__________________
*16.05.2011 laparo

Edytowane przez wewiora
Czas edycji: 2015-01-28 o 13:55
wewiora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-09 17:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.