Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-07, 13:07   #241
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Właśnie odebrałam wyniki badań. Troszkę się bałam, że wyjdą nieprawidłowe bo byłam jeszcze chora jak je robiłam, ale na szczęście wszystko wyszło w normie Powiem wam że stres mnie ogarnął już kilka dni temu, ale święta jakoś zleciały i zostały tylko 2 dni...jakoś przetrwam A więc mogę iść się już spokojnie spakować
Trzymajcie kciuki Odezwę się jak będę po, pozdrawiam.
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 17:23   #242
Grazyna2402
Przyczajenie
 
Avatar Grazyna2402
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam dziewczynki

opisze po krotce jak to u mnie wygladalo...

W listopadzie zapisalam sie na wizyte- termin dostalam na 15.01.2015- do poprawki Nos chrzestno-kostny... koszt 9500zl - dwie noce spedza sie w szpitalu.... Termin operacji dwa miesiace pozniej

Co zabrac? Hmm... ja zabralam:
Pidzamke, bielizne, paputki, reczniki,zel pod prysznic, szampon, ZADNEJ PASTY ani tabletek na gardlo - nie da sie umyc zebow, poniewaz opatrunek jest dosc nisko i siega do warg wiec najlepiej tylko plyn do plukania jamy ustnej, najlepiej zabrac SLOMKI do picia (dostaje sie tez w szpitalu, ale lepiej miec tez swoje), plyn micelarny i waciki, husteczki nawilzajace, dokumenty, i wyniki badan.

Po przyjsciu na 8 rano przeprowadzilam jeszcze ostatnia rozmowe z Doktorem Wilgusem, przychodzi po ciebie przesympatyczna pielegniarka i zaprowadza do twojego pokoju, potem wywiad z Pania Anestozjolog, potem pielegniarka wklada welflon i daje pidzamke do zabiegu I idziemy na blok operacyjny wstrzykuja tylko narkoze do welflonu, minutka i juz zasypiasz

Budze sie juz w moim pokoju i pierwsze pytanie przeze mnie zadane:
To juz koniec ? co tak szybko ?

Pierwszy dzien dostajemy dozylnie podawane leki przeciwbole i kroplowki - najgorsze dla mnie bylo to, ze nie moglam nic zjesc (wiec taka ciuchtka rada wezcie sobie na 1 dzien biszkopty ze soba pod wieczor warto je zjesc, jesli ktos jest takim glodomorem jak ja )
Najgorsze po przebudzeniu bylo to, ze trzeba oddychac ustami i strszanie suszy wiec lepiej od razu pic wode, oczywiscie przez slomke


Drugi dzien zlecial szybciutko i dostajemy normalne jedzonko wygladalo bardzo apetycznie ale nie czuc niestety zadnego smaku

Operacja byla w czwartek, w sobote ok 10 moglam juz jechac do domku.

Przed wypisem w sobote mialam wymieniane setony ... Kazdy przechodzi to inaczej, ja bylam nastawiona na najgorsze, ale zostalam mile zaskoczona i okazalo sie, ze wcale nie bylo to najgorsze uczucie i nie czulam za bardzo bolu... (ale moze bylo to spowodowane tym, ze przed wyciagnieciem bylam tak zestresowana, że ze swojej prywatnej apteczki wzielam jeszcze sobie 2 Ketonale )

Wyjscie w sobote, w poniedzialek mialam wyciagniecie setonow na stale...
Ufff wreszcie moglam normalnie oddychac
Sroda - najgorszy dzien mojego zycia... Wizyta i czyszczenie nosa.. nie mile wspomnienie...
Sobota - ostatnia wizyta przed sciagnieciem gipsu Balam sie strasznie, ze znow bedzie doktor czyscil, wiec postanowialm sie zabezpieczyc i za wczasu wiasc ketonal (myslac, ze nie bedzie tak bolalo)
na szczescie to czyszczenie nie bylo juz tak doglebne wiec mnie to ucieszylo.... I nie bylo zadnego bolu doktor powiedzial, ze wszystko sie super goi i sciagnie mi gips we wtorek czyli 12 dzien od zabiegu

No i wtorek moj wymarzony, sadny dzien - Jupiiiii

Sciagniecie gipsu- nie boli kompletnie nic, wszystko jest robiona bardzo delikatnie sciegneli gips i balam sie wstac i zobacyc efekt, ale sie odwazylam wkoncu tyle na to czekalam i boze.....
Efekt jest kochane powalajacy !!! Postaram sie na dniach wrzucic zdjecia jestem mega, mega zadowolona i kocham tego lekarza !!!

Chcialam jeszcze napisac o obsludze w klinice, poniewaz wszystkie panie pielegniarki sa tak mile i kochane, ze grzechem by bylo o nich nie wspomniec

Chcialam jeszcze powiedziec, ze kiedy chodzilam w tym gipsie to calkiem normalnie funkcjonowalam nie jestem typem czlowieka, ktory umie w domu wysiedziec ... Wiec jezdzilam na zakupki, do znajomych i wlasciewie cale dnie mnie w domu bylo a to, ze mialam ten gips bylo mi calkowicie obojetne

Wiec dziewczyny nie ma sie nad czym zastanawiac i lepiej zmieniac sie na lepsze <3


To juz chyba wszystko co moglam opisac, gdyby ktos mial pytania to pisac smialo

Buzki i powodzenia >)
Grazyna2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 17:43   #243
Grazyna2402
Przyczajenie
 
Avatar Grazyna2402
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Daje zdjecie profilu

Edytowane przez Grazyna2402
Czas edycji: 2015-05-27 o 08:14
Grazyna2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 17:47   #244
Grazyna2402
Przyczajenie
 
Avatar Grazyna2402
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

zdjecia przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11132001_749178895195736_1317756303_n.jpg (67,0 KB, 452 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11139564_750827811697511_1879666400_n.jpg (52,8 KB, 311 załadowań)
Grazyna2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:04   #245
elkaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Grazyna2402 wyglądasz cudownie! Twoje zdjęcia i cały opis naprawdę bardzo mi pomogły, mam termin konsultacji dopiero na 28.05 ale cały czas się zastanawiałam czy dobrze robię decydując się na dr Wilgusa. Po przeczytaniu Twojej relacji i co najważniejsze zobaczeniu zdjęć już wiem że oddam się w dobre ręce Mam jeszcze pytanie czy dzień po ściągnięciu gipsu da się zamaskować sińce makijażem, czy mimo wszystko są jeszcze widoczne przez jakiś czas?

jedrzejowa daj znać jak się czujesz i oczywiście czekam (pewnie nie tylko ja) na Twoją relację z pobytu w klinice
elkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 08:54   #246
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

U mnie było w zasadzie identycznie jak u Grażyny
Jedyna niedogodność to te setony, na szczęście wczoraj Dr mi je wyciągnął i w końcu przespałam całą noc. Wyciąganie czy też wymiana setonów nie boli ale jest to strasznie nieprzyjemne uczucie. Też się zastanawiałam nad wzięciem ketonalu przed, ale w końcu nie wzięłam i przeżyłam jakoś
Sam pobyt w klinice wspominam bardzo miło, opieka rewelacyjna, nic nie bolało.
Ogólnie czuję się świetnie, myślałam że gorzej będę przez to przechodziła a od wczoraj to już w ogóle jest super. Z tymi setonami miałam takie uczucie jakby ciągle zatkanych zatok, głowa już mnie pobolewała od nich. Teraz tylko w piątek jeszcze kontrola i za tydzień ściągnięcie gipsu, już nie mogę się doczekać

Edytowane przez jedrzejowa
Czas edycji: 2015-04-15 o 08:56
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 12:00   #247
smiciol89
Przyczajenie
 
Avatar smiciol89
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 11
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Wow, brak mi słów magia
smiciol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 15:32   #248
Misia_WB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Wow !! Grażyna 2402 Efekt powalający !!
Ja mam operacja 6 maja i nie mogę się doczekać zmiany <3
Mam nadzieję, że wyniki badań będę mieć w porządku, bo biorę teraz antybiotyk niestety...
Ile przed operacją robiłyście badania ??
Buziaki kochane
Misia_WB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 17:08   #249
Grazyna2402
Przyczajenie
 
Avatar Grazyna2402
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam dziewczynki,

ja robilam badania na 2 tygodnie przed zabiegiem, a na grupe krwi robilam 3 dni przed zabiegiem.

Siniaki wyszly mi w drugiej dobie po zabiegu.

Makijaz Jestem na ogol osoba, ktora na codzien sie maluje i bez makijazu raczej z domu nie wychodze, wiec i do klinki wzielam cala kosmetyczke … ale na nic sie nie przydala w te dwa dni co sie lezy w spzitalu nie ma sily na malowanie jest sie slabym i popuchnietym wiec nawet ja uzalezniona od makijazu nie dalam rady. Ale ten trzeci dzien po zabiegu co mnie do domu wypuscili juz czulam sie duzo lepiej i mimo siniakow robilam sobie makijaz…. ciezko jest z rzesami bo nie za bardzo da sie je malowac przez to popuchniecie, dlatego dwa dni przed zabiegiem bylam na przedluzaniu rzes zeby troche jak czlowiek wygladac

wrzucam zdjecie z drugiego dnia po zabiegu i potem z opatrunkiem i makijazem gdzie skusilam sie na farbowanie wlosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11119474_752953334818292_1758178147_n.jpg (28,0 KB, 310 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11149065_752953324818293_316296102_n.jpg (32,4 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 961440_748722741908018_1289273548_n.jpg (25,8 KB, 395 załadowań)

Edytowane przez Grazyna2402
Czas edycji: 2015-04-15 o 17:10
Grazyna2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 17:22   #250
Misia_WB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Z makijażem mam podobnie, bez się nigdzie nie ruszam

Powiedz mi, ile po ściągnięciu gipsu malowałaś podkładem/pudrem nosek ??

Hehehe jesteś świetna z tym gipsem i makijażem, mistrz
A to zdjęcie bez gipsu z przodu to ile czasu po operacji robiłaś ??
Misia_WB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 08:32   #251
Grazyna2402
Przyczajenie
 
Avatar Grazyna2402
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej
To zdjęcie z przodu było robione godzine po ściągnięciu gipsu
I makijaż tez nałożyłam od razu na nos jak mi gips ściągnęli
Grazyna2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 10:01   #252
Misia_WB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Poważnie ??!!
Jestem w szoku !!
Myślałam, że po ściągnięciu gipsu wygląda się jeszcze niekorzystnie
Ja już myślałam, że cały miesiąc w domu przesiedzę, żeby nie straszyć :P
Na pewno też każdy przechodzi inaczej, ale jestem pozytywnie zaskoczona
A powiedz mi za każdą konsultacją po operacji płaciłaś zapewne za wizytę ?
Buźka !!
Misia_WB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 11:51   #253
Grazyna2402
Przyczajenie
 
Avatar Grazyna2402
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej
Całkowity koszt 9500zl i potem juz nic za wizyty nie płaciłam
Moja przyjaciółka płaciła 8900zl i za wizyty tez juz nic nie płaciła
Grazyna2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 11:52   #254
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Misia ja też tak myślałam Ale jestem dopiero tydzień po operacji i jest super. Widzę że Grażyna miała sine tylko lewe oko, ja miałam tak samo Siniaczek jest już żółty, także do ściągnięcia gipsu już nie będzie po nim śladu
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 12:18   #255
Misia_WB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja mam wycenione na 8600, nie wiem od czego to zależy
Myślałam, że później za każdą wizytę się płaci 150 zł,

Pocieszyłyście mnie strasznie dziewczynki !

Jedrzejowa daj znać jak Ci ściągną gips
Misia_WB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 21:19   #256
_groszek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej Grażyna. .pisałam do Ciebie na prywatnym ale nie wiem czy doszło. .dlatego podaje Ci email magdalena-88xxx@o2.pl bardzo mi na tym zależy ��
_groszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 21:33   #257
elkaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Grazyna2402 aż wierzyć się nie chce że można tak pięknie wyglądać zaraz po ściągnięciu gipsu, byłam pewna że trzy tygodnie to minimum żeby jakoś wyglądać W ogóle podziwiam Cię że z gipsem wychodziłaś z domu, ja pewnie zamknę się w domu i wyjdę dopiero na ściągnięcie gipsu bo będę się bała reakcji ludzi Jak już wcześniej pisałam efekt jest naprawdę rewelacyjny

jedrzejowa mam nadzieję że Ty też będziesz taka zadowolona z efektów operacji i oczywiście czekam na zdjęcia "przed i po"
elkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 10:05   #258
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

No ja już jestem po ściągnięciu gipsu, ale jestem strasznie opuchnięta. Miałam bardzo rozbudowaną część kostną i w tym miejscu mam opuchlizne i między oczami, przez co nos wygląda jakby wychodził z czoła :P Dzisiaj już jest lepiej i cyknęłam jakieś tam foto jakby ktoś chciał zobaczyć przed i po to proszę pisać na maila: jedrzejowa@interia.pl
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 16:04   #259
Misia_WB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Jedrzejowa wysłałam Ci wiadomość na e-maila !!
Mam nadzieje, że jesteś zadowolona ??
Pozdrawiam
Misia_WB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 22:39   #260
_MoNi_A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam, szukam specjalisty od powiększenia piersi, czy któraś z was miała robione prze dr Wilgusa?
_MoNi_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 22:20   #261
Honeyyy
Przyczajenie
 
Avatar Honeyyy
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej dziewczyny ja mam zabieg korekty chrzęstnej, kostnej, przegrody, wszystkiego chyba haha.. Płacę 9100. Wyznaczony termin na 30. czerwca, to było moje marzenie już odkąd byłam w gimnazjum... Teraz w końcu się doczekałam. Myślę o tym zabiegu codziennie, i najbardziej się boję że przed usypianiem zrobię jakąś scenę, bo trochę mnie to przeraża ale jak tu wchodzę już od dłuższego czasu i czytam wasze posty to od razu mnie to podnosi na duchu moja koleżanka też miała robiony nosek u doktora i wygląda świetnie, chociaż czubek ma teraz trochę za szeroki z przodu moim zdaniem, ale może jest jeszcze opuchnięty...

Aaaa jak macie jakieś zdjęcia swoich nosków przed i po możecie mi wysyłać na maila: hhoneyy1994@o2.pl

Edytowane przez Honeyyy
Czas edycji: 2015-04-29 o 22:31
Honeyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 18:56   #262
Mealy35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Jedrzejowa wysłałam Ci maila. Ciekawa jestem efektów. Pewnie opuchlizna już trochę zeszła

Grazyna2402 piękny nosek
Mealy35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 22:17   #263
lysytor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam dziewczyny, bo chłopaków chyba tu zadnych nie ma oprocz mniemozecie wyslac jeszcze jakies fotki przed i po?!na iroqez82@gmail.com powiedzcie mi po jakim czasie normalnie mozna isc do pracy ile dr. Wielgus daje L4?
lysytor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 11:48   #264
Misia_WB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej lysytor ;-)

Zależy co będziesz miał robione.
Ja jestem dzisiaj po ściągnięciu gipsu (13 dni po operacji) i wyglądam jakbym była pobita, także jeszcze na pewno minimum 2 tygodnie posiedzę w domu .. Efekt już widzę, bo nie mam garba, ale po za tym to jeszcze trochę będę musiała poczekać na efekt.

Pozdrawiam
Misia_WB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 09:05   #265
Grazyna2402
Przyczajenie
 
Avatar Grazyna2402
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam dziewczynki i chlopakow

wlasniej mija 2 miesiac od operacji, kosc jeszcze lekko boli i mam teraz zatoki

Ale to nie zmienia faktu, ze nadal jestem zadowolona z efektu
wrzucam nowe fotki jak to teraz wyglada

Aha chcialam jeszcze nawiazac do chwil po sciagnieciu gipsu...
A wiec dziurki po sciagnieciu gipsu byly u mnie podniesione do gory (to wina setonow) wygladalam jak prosie i sobie powtarzalam, ze jak mi te swinskie dziurki zostana to sie zabije. Na szczecie z czasem opadaja na dol i wracaja do normalnej formy. Wiec dziewczynki nie przerazajcie sie tak jak ja to sie uformuje tylko potrzeba na to chwili

Jeszcze pytanie, ktore zostalo mi pare razy zadane:
czy pokazywalam doktorowi jakies zdjecia i mowilam o swoich oczekiwaniach:
TAK!!! sciagnelam sobie na telefon kilka zdjec gwiazd haha Megan Fox, Alba itd. i ok 5 zdjec noskow ktore mi sie podobaly
Nie pokazywalam tego na konsultacji ani za duzo nie mowilam bo bylam w szoku, ze ta rozmowa tak szybko poszla, ze zapomnialam albo samej mi bylo glupio sie odezwac i powiedziec co ja chce, nie wiedzialam wtedy czy tak wypada ...
Ale przed operacja czyli podczas ostatniej rozmowy z doktorem przed zabiegiem pomylslalam sobie co mi szkodzi, raz sie zyje, i place za to tyle kasy i bede chodzila z tym nosem do konca zycia
Wiec powiedzialam doktorowi, ze mu calkowicie zaufam i wiem, ze oddaje sie w dobre rece, i ze on sam juz dobrze wie co ma ze mna zrobic ale zeby zerknol na kilka zdjec, ktore mam na telefonie, bo chce zeby mial obraz tego co mi sie podoba i moich oczekiwan. I nie bylo zadnego problemu zobaczyl, porozmawialismy chwile o tych zdjeciach i mam teraz super nochal
A wiec sadze, ze nie ma sie czego bac i otawrcie tez mowic co sie chce

Pozdrawiam buzki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image1.jpg (69,2 KB, 306 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image2.jpg (98,0 KB, 280 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image3.jpg (32,9 KB, 258 załadowań)

Edytowane przez Grazyna2402
Czas edycji: 2015-05-28 o 09:42
Grazyna2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 23:12   #266
elkaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Grazyna2402 wiem że się powtarzam ale wyglądasz na prawdę przepięknie! Ale Ci zazdroszczę że masz to już za sobą. Proszę Cię napisz mi jeszcze czy przed operacją używałaś maści albo coś tego typu że nie byłaś cała sina po operacji czy po prostu miałaś takie szczęście? Bo ja po 2 tygodniach od op. będę musiała wrócić do pracy więc wolałabym się jakoś zabezpieczyć przed siniakami, o ile to możliwe

Ja byłam dzisiaj na konsultacji i dr Wilgus zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, czuję się po tej wizycie spokojna i przekonana że dokonałam dobrego wyboru. Termin operacji mam dopiero pod koniec sierpnia, ale jakoś muszę uzbroić się w cierpliwość!

Pozdrawiam Was wszystkie zarówno te "Po" jak i te "Przed"
elkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 11:20   #267
Grazyna2402
Przyczajenie
 
Avatar Grazyna2402
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam ponownie

ja zadnych masci ani nic nie uzywalam Poprostu w dniu kiedy mnie wypisali narzucilam tapete na pyszczek i normalnie chodzilam moze mialam szczescie, bo nie mialam tak duzo siniakow

Wiele osob pytalo co dokladnie mialam robione ...
Ale tak dokonca to sama nie wiedzialam ... bo powiedzialam lekarzowi, ze nie chce garba i ze chce miec piekny nos

I odkrylam, ze na wypisie ze szpitala tez pisze dokladnie co bylo robione i zrobilam od razu dla was fotke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image1.jpg (30,1 KB, 147 załadowań)
Grazyna2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 13:52   #268
aleksa_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej ! Od dłuższego czasu śledzę ten wątek i sama mam operację nosa na 23 czerwca wyznaczoną . Może jest ktoś tutaj kto będzie w szpitalu w tym samym okresie ?
Grażyna2402 wyglądasz świetnie ! Też mam nadzieję na tak pozytywny efekt
aleksa_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 10:49   #269
aleksa_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

A mam pytanie.. Czy szczepiłyście się przeciw WZW typu B ? Ja całkowicie o tym zapomniałam I ile czasu po tym szczepieniu można przystąpić do operacji ? Sama teraz nie wiem czy wziąć na siebie ryzyko czy przesunąć sobie termin..
aleksa_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 20:00   #270
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aleksa_21 Pokaż wiadomość
A mam pytanie.. Czy szczepiłyście się przeciw WZW typu B ? Ja całkowicie o tym zapomniałam I ile czasu po tym szczepieniu można przystąpić do operacji ? Sama teraz nie wiem czy wziąć na siebie ryzyko czy przesunąć sobie termin..
Może na początek powinnaś zrobić badanie na poziom przeciwciał, bo może okazać się, że jesteś odporna. Ja nie pamiętałam kiedy byłam szczepiona, więc zrobiłam takie badanie i wyszedł mi wysoki poziom przeciwciał i nie musiałam się doszczepiać.
Zgodnie ze schematem podstawowym podaje się 3 dawki szczepionki, druga przypada po miesiącu od pierwszego kłucia, a trzecia po 6 miesiącach od pierwszej dawki. Jednak istnieją też szczepionki, które dają możliwość szczepienia według schematu przespieszonego . Druga dawka szczepionki podawana jest po 7 dniach od przyjęcia pierwszej, a trzecia po 21 dniach. Zabezpieczonym jest się od drugiej dawki w obu przypadkach.
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-09 17:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.