Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-17, 12:27   #3301
menscare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Ja miałem problem z trądzikiem, ale od dłuższego czasu nie mam już żadnych objawów. Najważniejsze okazało się być

odpowiednie dbanie o skórę, a ostatecznie pomógł tani, dostępny bez recepty lek. Co zrobić, żeby pożegnać się z

pryszczami raz na zawsze opisałem tutaj:

http://www.menscare.pl/zdrowie-fitne...od-nastolatkow

Jeżeli nie możesz poradzić sobie z trądzikiem zachęcam do przeczytania a w kilku prostych krokach rozwiązesz swój

problem raz na zawsze.
menscare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:34   #3302
elka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pryszcze z reguły są objawem trądziku bardziej lub mniej nasilonego. Jest kilka rodzajów trądziku np ropny czy zaskórnikowy.
czyli jak się ma pryszcze to można stosować krem przeciwtrądzikowy? to dobrze, idę do apteki.
elka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 14:50   #3303
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez elka0 Pokaż wiadomość
czyli jak się ma pryszcze to można stosować krem przeciwtrądzikowy? to dobrze, idę do apteki.
Jeśli to trądzik, napisałam "z reguły", co nie oznacza "zawsze". No i nikt tu nie postawi diagnozy nie widząc Twojej cery i nie będąc lekarzem
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 15:08   #3304
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: bolące pryszcze

A co za różnica? Przecież to kwestia nazewnictwa. Kremy przeciwtradzikowe stosuje się do cer z problemami typu krosty, pryszcze itp.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 16:01   #3305
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: bolące pryszcze

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A co za różnica? Przecież to kwestia nazewnictwa. Kremy przeciwtradzikowe stosuje się do cer z problemami typu krosty, pryszcze itp.
Jest różnica, ponieważ pryszcz może być np na tle alergicznym, a skóra wrażliwa i sucha, wtedy kremy przeciwtrądzikowe mogą jeszcze bardziej zaognić problemy, bo np będą zawierały alkohol denat i inne silne substancje niewskazane.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 16:43   #3306
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Jak ktoś ma wątpliwości to najlepszym sposobem na ich rozwianie jest wizyta u lekarza
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 18:36   #3307
klebekIza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

masz racje z wizyta u dermatologa, ale wydaje mi sie ze trzeba probowac najpierw czegos lekkiego a pozniej wejsc a tabletki z antybiotykiem jak nic nie przynosi efektow, moja kosmetyczka wspomniala kiedys o wymienionych juz tutaj tabletkach DERMINAX, stosuje je sa dobre i nadal chodze na oczyszczanie twarzy, sklad tabletek lekki, zreszta poczytajcie ssam

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2015-06-19 o 19:37 Powód: link
klebekIza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 08:06   #3308
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez klebekIza Pokaż wiadomość
masz racje z wizyta u dermatologa, ale wydaje mi sie ze trzeba probowac najpierw czegos lekkiego a pozniej wejsc a tabletki z antybiotykiem jak nic nie przynosi efektow, moja kosmetyczka wspomniala kiedys o wymienionych juz tutaj tabletkach DERMINAX, stosuje je sa dobre i nadal chodze na oczyszczanie twarzy, sklad tabletek lekki, zreszta poczytajcie ssam
Wizyta u dermatologa nie równa się ze stosowaniem antybiotyku..
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 09:14   #3309
Kajula
Raczkowanie
 
Avatar Kajula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 229
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Dziewczyny,
błagam o pomoc... Chodzę do dermatologa, ale za przeproszeniem gów*o pomaga
Mam 28 lat, kiedyś przepiękna gładka cera, od roku DRAMAT! Czoło wysypane, poliki zasypane wulkanami, już nie wiem co robić i czego używać. Żadne maści nie pomagają, nic co daje dermatolog. Babeczka w mojej ulubionej aptece dała mi koncentrat dwufazowy Lierac, na czoło W MIARĘ pomógł, ale bez zbędnych rewelacji a stosuję już dwa tygodnie.

Niestety odkąd poroniłam moja cera zamieniła się w koszmarną kaszę z wulkanami, nigdy tak nie wyglądałam i jestem załamana

edit: nie pomogła nawet gruntowna zmiana wszystkich kosmetyków (z ulubionym podkładem Estee Lauder DW włącznie...)
__________________
Silne emocje są jak dzikie konie.

Zapuszczam włosy
Kajula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 09:39   #3310
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Kajula Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
błagam o pomoc... Chodzę do dermatologa, ale za przeproszeniem gów*o pomaga
Mam 28 lat, kiedyś przepiękna gładka cera, od roku DRAMAT! Czoło wysypane, poliki zasypane wulkanami, już nie wiem co robić i czego używać. Żadne maści nie pomagają, nic co daje dermatolog. Babeczka w mojej ulubionej aptece dała mi koncentrat dwufazowy Lierac, na czoło W MIARĘ pomógł, ale bez zbędnych rewelacji a stosuję już dwa tygodnie.

Niestety odkąd poroniłam moja cera zamieniła się w koszmarną kaszę z wulkanami, nigdy tak nie wyglądałam i jestem załamana

edit: nie pomogła nawet gruntowna zmiana wszystkich kosmetyków (z ulubionym podkładem Estee Lauder DW włącznie...)
Konsultowałaś problemy z cerą z ginekologiem?
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 09:55   #3311
Kajula
Raczkowanie
 
Avatar Kajula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 229
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Tak, teoretycznie nie ma to żadnego powiązania z poronieniem - prawdopodobnie zbieżność w czasie
__________________
Silne emocje są jak dzikie konie.

Zapuszczam włosy
Kajula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 09:59   #3312
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Kajula Pokaż wiadomość
Tak, teoretycznie nie ma to żadnego powiązania z poronieniem - prawdopodobnie zbieżność w czasie
Nie zaproponował badań hormonalnych?
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 10:07   #3313
Kajula
Raczkowanie
 
Avatar Kajula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 229
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Robiłam wszystkie badania zaraz po poronieniu - wszystko w normie.
__________________
Silne emocje są jak dzikie konie.

Zapuszczam włosy
Kajula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 10:10   #3314
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Kajula Pokaż wiadomość
Robiłam wszystkie badania zaraz po poronieniu - wszystko w normie.
To ja bym próbowała z innym dermatologiem
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 19:47   #3315
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

U mnie diametralna zmiana cery po piciu 1 litra wody i herbatek dziennie i zmiana preparatu do oczyszczania.

Zainwestowałam też w Clarisonica do mycia twarzy.

Zaczęłam wierzyć w wieloetapowe, japońskie oczyszczanie twarzy.

Jest poprawa!
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 20:01   #3316
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Kajula Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
błagam o pomoc... Chodzę do dermatologa, ale za przeproszeniem gów*o pomaga
Mam 28 lat, kiedyś przepiękna gładka cera, od roku DRAMAT! Czoło wysypane, poliki zasypane wulkanami, już nie wiem co robić i czego używać. Żadne maści nie pomagają, nic co daje dermatolog. Babeczka w mojej ulubionej aptece dała mi koncentrat dwufazowy Lierac, na czoło W MIARĘ pomógł, ale bez zbędnych rewelacji a stosuję już dwa tygodnie.

Niestety odkąd poroniłam moja cera zamieniła się w koszmarną kaszę z wulkanami, nigdy tak nie wyglądałam i jestem załamana

edit: nie pomogła nawet gruntowna zmiana wszystkich kosmetyków (z ulubionym podkładem Estee Lauder DW włącznie...)
Przeciez to ewidentnie wygląda na problemy hormonalne.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 16:15   #3317
Kukume
Raczkowanie
 
Avatar Kukume
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 64
Dot.: bolące pryszcze

Rowniez leczylam sie u dermatologa katowałam się antybiotykami, silnymi, przez 3 mies. Nie powiem- cera sie poprawiła, zero jakichkolwiek zmian. Byłam wniebowzieta. Zaprzestalam wizyt. Zaczelam dbac sama o buzię (żele, kremy z Ziaja specjalnie dla cery tradzikowej). CUD MIÓD. Jednak po jakims czasie mam wysyp i to dość wiekszych, ciezszego kalibru wypryskow NA POLICZKACH. Strasznie mnie to boli. Nie zamierzam isc do dermatologa bo i tak mi powiedziala ze pozniej zostaje ewentualnie mikrodermabrazja...wiec to bezsensu.Nie wiem juz co robic kiedy mam wolne i jestem w domu nie obciazam sie zadnym makijazem, jem mniej slodyczy, ogolnie wydaje mi sie ze moja dieta jest lepsza niz w czasie brania antybiotykow. Dlatego zastanawiam sie czemu mi dalej wyskakuja ;((
Kukume jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 16:43   #3318
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: bolące pryszcze

Cytat:
Napisane przez Kukume Pokaż wiadomość
Rowniez leczylam sie u dermatologa katowałam się antybiotykami, silnymi, przez 3 mies. Nie powiem- cera sie poprawiła, zero jakichkolwiek zmian. Byłam wniebowzieta. Zaprzestalam wizyt. Zaczelam dbac sama o buzię (żele, kremy z Ziaja specjalnie dla cery tradzikowej). CUD MIÓD. Jednak po jakims czasie mam wysyp i to dość wiekszych, ciezszego kalibru wypryskow NA POLICZKACH. Strasznie mnie to boli. Nie zamierzam isc do dermatologa bo i tak mi powiedziala ze pozniej zostaje ewentualnie mikrodermabrazja...wiec to bezsensu.Nie wiem juz co robic kiedy mam wolne i jestem w domu nie obciazam sie zadnym makijazem, jem mniej slodyczy, ogolnie wydaje mi sie ze moja dieta jest lepsza niz w czasie brania antybiotykow. Dlatego zastanawiam sie czemu mi dalej wyskakuja ;((
No to może zmień dermatologa?
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 16:46   #3319
Kukume
Raczkowanie
 
Avatar Kukume
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 64
Dot.: bolące pryszcze

Bede musiala taka opcje rozwazyc ;( choc mam cicha nadzieje ze to zejdzie i jest to jakis glupi, jednorazowy wybryk
Kukume jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 17:17   #3320
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: bolące pryszcze

Cytat:
Napisane przez Kukume Pokaż wiadomość
Bede musiala taka opcje rozwazyc ;( choc mam cicha nadzieje ze to zejdzie i jest to jakis glupi, jednorazowy wybryk
Dla niektórych osób odpowiednie dobranie preparatów zewnętrznych może być zbawiennie, niestety nie każdy dermatolog to potrafi... Ja naprawdę widzę zmianę po przejściu na inną Panią doktor, także polecam I życzę trafności.
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 20:25   #3321
Vvqk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Exclamation Swędzące pryszcze ropne

A wiec pozwólcie, ze zaczne od początku. Mam 19 lat, zmagałam sie z trądzikiem od okresu dojrzewania, stosowałam rożne maści, kremy czy antybiotyki, które pomagały mi z mniejszym lub większym skutkiem. Wyleczyłam sie z niego prawie, ze całkowicie(nawet rodzina mówiła, ze chyba juz moj trądzik zniknął bezpowtórnie i kazdy zwracał uwagę ma moj dobry i zdrowy wygląd skory) ale była to chyba tylko cisza przed burza... Pod koniec grudnia wyskoczył mi jeden ropny pryszcz, były święta, a wszyscy mówili, ze wyglada okropnie i żebym go lepiej wycisnęła. Tak tez zrobiłam. Obyło sie bez jakiejs tragedii, pryszcz sie zagoil. Wyskoczyło mi pozniej jeszcze kilka, ale było to albo przed okresem albo gdy zjadłam cos niezdrowego(fastfoody czy słodycze). Aż pewnego razu zauważyłam, ze zaczyna pojawiać sie więcej syfow, które w zasadzie wyglądały jak normalne pryszcze, z tym, ze okropnie swedzialy. Zaczęło sie to jakos w styczniu. Nie wiedziałam co robic, czasem nie mogłam wręcz powstrzymać sie, zeby nie podrapać skory. Pojawiały sie kolejne i kolejne. Z mojej pięknej cery juz nic nie zostało. Cała moja broda została pokryta tymi małymi, czasem z ropnym czubkiem "pryszczami". Mamy czerwiec i przez ten czas stosowałam rożne kosmetyki, które starałam sie, zeby głownie nawilzyly moja skore i nieco ja wyciszyły, ponieważ zauważyłam rownież, zd moja skóra przestała akceptować niezliczona ilośc kosmetyków i bardzo czesto robi sie czerwona w niektórych miejscach. Nigdy nie miałam tak wrażliwej skory! Przez ten okres czasem widziałam poprawę, ale kilka dni pozniej znow syfy były czerwone i sie mnożyły. W obecnej chwili mam juz "zaatakowane" po części tez policzki ;( pomocy!!! Czy ktos wie, co to moze być, jak mogę to zaleczyć? Na wstępie chce zaznaczyć, ze mieszkam za granica, moj język nie jest na tyle dobry, abym mogła samodzielnie udać sie do dermatologa i wyjaśnić mu cała te zlozonosc problemu, staram sie sama jakos z tym poradzić, do czasu aż na wakacje nie odwiedzę Polski i nie udam sie do dermatologa. Nie mam pojęcia co to moze być, czy jest to jakaś alergia czy moze bakteria w organizmie(bo i to juz wyczytałam w internecie) czy moze miec to jakiś związek z włoskami na skórze twarzy? nie wiem jak sobie juz z tym radzić. Odechciewa sie aż wychodzić z domu z powodu dyskomfortu związanego z tym schorzeniem

Edytowane przez Vvqk
Czas edycji: 2015-06-24 o 20:27
Vvqk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 20:39   #3322
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Swędzące pryszcze ropne

Jaki to język? Może ktoś na forum Ci pomoże! Nie ma co czekać, może być coraz gorzej, nabawisz się przebarwień itd. Musisz jakoś zorganizować tą wizytę albo jak najszybciej do Polski przyjechać
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 20:51   #3323
Vvqk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Swędzące pryszcze ropne

Niemiecki... Moze być cieżko z ta pomocą, komu bedzie sie chciało przetłumaczyć całe te moje wypociny bardzo chciałabym sie dowiedzieć, czy ktos ma moze ten sam problem, czy wie czym jest spowodowany, moze po prostu robie cos nie tak w mojej codziennej pielęgnacji lub ma to związek z odżywianiem lub jakimś składnikiem kosmetyków? Sama juz nie wiem, jestem załamana
Vvqk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 20:59   #3324
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Swędzące pryszcze ropne

Dermatolog musialby to zobaczyc, ale z opisu wyglada mi to po prostu na adult acne - tradzik u osob doroslych. Nie chce Cie straszyc, ale ropne pryszcze maja wieksza tendencje do zostawiania blizn niz te zwyczajne.
Skoro nie znasz jezyka to wez ze soba do lekarza kogos kto zna, jaki to problem? W ostatecznosci, w Niemczech tez sa polscy lekarze, wygoogluj.
meowww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 23:05   #3325
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Swędzące pryszcze ropne

Kurczę po niemiecku to Ci mogę zakupy zrobić najwyżej w spożywczaku Ech no może to być trądzik, ale może też być jakaś bakteria- zakażenie czy alergia (?), nie mam pojęcia, może jakbyś wrzuciła foty byłoby łatwiej. Ja bym nie czekała jednak jak problem się nasila...
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 08:04   #3326
norman43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Smile Problemy ze skórą . Jakie mydło wybrać .

Witam szanowne panie . Mam problem z moją skórą głównie twarzy .
Strasznie wrażliwa na słońce jak i mróż
problemy z zaskórnikami
na policzkach raczej skóra sucha , pewnie cos musi być nawilzającego .
Na allegro znalazłem z 50 sztuk , ale tak naprawdę nie wiem co wybrać . Próbowałem już francuskich i z Indii nic nie dało .
Byłem u lekarza . Kobitka mi powiedziała ,że gdybym był kobieta to można by coś zrobić , ale faceci mają tak fatalna skórę , że może tylko pomoć dieta i jestem na diecie .
Znajoma Rosjanka wysłała mi z Moskwy jakieś kilka sztuk mydła . Podobno cud mydełko . Fakt na zaskórniki pomogło , ale wysuszyło skórę na pieprz.
Może cos pomożecie ? Dzięki za jakąś pomoc.
norman43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 11:20   #3327
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Problemy ze skórą . Jakie mydło wybrać .

Cytat:
Napisane przez norman43 Pokaż wiadomość
Byłem u lekarza . Kobitka mi powiedziała ,że gdybym był kobieta to można by coś zrobić , ale faceci mają tak fatalna skórę , że może tylko pomoć dieta i jestem na diecie .
Zmień lekarza
Polecam do mycia twarzy np. żel Pharmaceris R:
http://www.pharmaceris.pl/pl/oczyszc...ri-rosalgin/76
Jeśli koniecznie chcesz mydło to np. takie:
http://www.helfy.pl/kosmetyki/twarz/...e-czarne-mydlo
Co do diety to jeśli nie objadasz się mnóstwem słodyczy czy fast foodów to nie powinna ona mieć wpływu na cerę o ile nie masz alergii pokarmowych- niektórym szkodzi np. mleko, orzechy. Z mleka krowiego w ogóle warto zrezygnować i ograniczyć nabiał. Nie wiem co innego może mieć dieta do zaskórników. Co do bycia dziewczyną bądź nie to pozwolisz, że się nie wypowiem...U facetów jest moim zdaniem łatwiej okiełznać cerę, bo nie mają miesiączek itd. Tyle tylko, że my możemy grubą tapetę sobie nałożyć xD
Nie wiem ile masz lat, ale znajdź DOBREGO dermatologa, probemy z cerą trzeba WYLECZYĆ
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 11:53   #3328
norman43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Dot.: Problemy ze skórą . Jakie mydło wybrać .

Serdeczne dziękuje za pomoc . mam 40 lat i przed chwilą dostałem znowu paczkę od mozna powiedzieć juz za pól roku mojej żony z takim mydłem . Podobno w Rosji mocno popularne :
pisze na nim coś : myło dla bani jakos tak po rosyjsku naturalnoje sibirskoje . Za parę miesięcy w Moskwie slub i muszę wyglądać jak młody Bóg i tak w kosmetyki juz zainwestowałem parę tysięcy i w kosmetyczki .Dobrze ,że o tej diecie pani napisała , bo idąc za radą tego dermatologa odstawiłem wszystko i zywię się tylko jogurtem beztłuszczowym , jakimis czarnymi bułkami grachanki czy jakos tak - poleciła mi je pani w sklepie . Dziękuje wszystkim za pomoc .

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Dodatkowo coś jeszcze takiego znalazłem :
http://allegro.pl/mydlo-kastylijskie...924275743.html
i jutro idę znowu do ksometyczki w innym mieście . Może coś lepiej doradzi .
norman43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 14:12   #3329
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Problemy ze skórą . Jakie mydło wybrać .

http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Natu...afii,-500ml/82
Czy to jest to mydło?
Albo to:
http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Bani...-saponiny/1229
Jeśli tak to może wysuszać bardzo skórę twarzy (zwłaszcza to pierwsze z SLS). Rozumiem, że masz cerę mieszaną do tego nadreaktywną/ naczyniową. Czy poza zaskórnikami są inne wypryski? Od jak dawna zmagasz się z tymi niedoskonałościami? Byłeś jakoś leczony? Skóra trądzikowa tłusta/mieszana często może być też bardzo wrażliwa. Cerę taką jak Twoja należy złuszczać i nawilżać. I robić to delikatnie, peelingi enzymatyczne w żadnym wypadku mechaniczne.
Polecam zapoznać się z tymi artykułami:
http://kosmostolog.blogspot.com/2014...o-skornej.html
http://kosmostolog.blogspot.com/2014...ilzanie-i.html
http://kosmostolog.blogspot.com/2014...anie-i_20.html
A i tutaj wszyscy jesteśmy "na ty"
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-06-25 o 14:14
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 14:29   #3330
norman43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Dot.: Problemy ze skórą . Jakie mydło wybrać .

Identyczne . Dziś doszła paczka z 4 opakowaniami tego mydła . Galina moja już przyszła zona napisała ,że to mydło jest bardzo popularne w Rosji . Ona nie umie nic po polsku , ja po rosyjsku tez ani słowa . Rozmawiamy po niemiecku , bo w tym jezyku świetnie mówimy . Ona niestety się zapomina . Pisze do mnie listy po rosyjsku , a ja potem mam problem . Zawsze chcę mieć profesjonalnie tłumaczenie , zanoszę do biura tłumaczy . Ostatnio się wstydu najadłem , bo cały list był o sexie . Niestety dzis znowu na temat tego mydła napisała po rusku .
Może cos takiego .Co pani sądzi :
http://allegro.pl/mydlo-kastylijskie...924275743. html
Dziękuje jeszcze raz za pomoc .

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cera mieszana to wiem na pewno . Problemy z tym mam od dziecka . Zawsze jakiś syf mi wyskakiwał głównie na twarzy , czoło nos .
Sporo zainwestowałem też aby usunąc blizny po trądziku . Dodatkowo gdy dłuzszy czas byłem w Moskwie zrobiłem sobie prof depilacją i tym podpadłem mojej ukochanej , bo ona nie lubi facetów bez zarostu . Na razie tyle i nie zawracam juz pani glowy.
norman43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-16 18:04:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.