Polecam/odradzam WETERYNARZA - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-25, 20:41   #661
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Kraków
Polecam: Wacław Gubała, ul. Piaseckiego 16, Kraków
Znakomity! Od razu widać że lubi to co robi i przede wszystkim się na tym zna.
(dłuugie kolejki, więc najlepiej przyjść pół godziny przed przyjęciami)
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 10:57   #662
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Ginger1989 Pokaż wiadomość
POLECAM: Lublin!

Właścicielom zwierzaków w Lublinie z całego serca polecam dr Beatę Wójtowicz

Pracuje w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt na ul. Stefczyka, wspaniała kobieta podchodząca z sercem do czworonożnych pacjentów oraz z empatią do właścicieli, miła i bezstresowa, nie zdziera i widać po niej, że jest weterynarzem z powołania, że naprawdę chce pomagać, mój pies który panicznie boi się lekarzy dzięki niej obecnie podchodzi do wizyt już całkiem na luzie

ODRADZAM:

Klinika na Głębokiej to miejsce, gdzie zdecydowanie bym nie poszła z moim czworonogiem. Aroganckie bufony traktujące zwierzęta jak rzeczy, w dodatku ogromny brak kompetencji (byłam z psem kiedyś w celu szczepienia i lekarz kazał mi samej dać zastrzyk bo powiedział że się boi Golden Retrieverów ), brak profesionalizmu i wyłączne nastawienie na zysk. UNIKAJCIE!

Można by pomyśleć, że nagłówki są zamienione. Stefczyka to klinika nastawiona głównie na zysk. Doją klientów, robią badania czy są potrzebne czy nie. Aby zarobić. Ceny zabiegów i leków są chyba najwyższe w mieście.

Na Głebokiej to zależy na kogo się trafi. Jeśli jakiś student się napatoczył to mogło tak być Kadra profesorów i dr to prawdziwi fachowcy kochający zwierzęta. Chciałabym mieć takich lekarzy jak tam zwierzaki

Szczerze to na szczepienie nie wiozłabym zwierzaka przez pół miasta. Można skorzystać z lokalnego weta. Nie wiem po co się woziłaś z pieskiem z jednego końca na drugi?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 11:37   #663
Rooxana
Raczkowanie
 
Avatar Rooxana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 31
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

BYTOM
POLECAM

Lekarz weterynarii Mateusz Mazur
ul. Suchogórska 92
Bytom-Stolarzowice
nr tel: 608 624 289
http://www.lecznica.bytom.pl/

Świetni weterynarze. Potrafią pomóc nie tylko psom, kotom i zwierzętom gospodarskim, ale również gryzoniom - nawet tak małym, jak myszki. Do tego super podejście zarówno do pacjenta, jak i jego właściciela
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Rooxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 15:49   #664
Aga Royal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

ODRADZAM WETERYNARZA!!!KOZIEGŁOWY WIELKOPOLSKIE!!!
Lek. wet. Piotr Martin-"RZEŹNIK" to najlepsze słowo!!!
Gabinet wet.Esculap Koziegłowy!!!

Jeśli ktokolwiek będzie chciał skorzystać z tego weterynarza, niech na prawdę się zastanowi czy chce być obsłużony przez człowieka, który nie potrafi NAWET podać odpowiedniego zastrzyku usypiającego, po czym NA ŻYWCA próbuje zszyć ranę, niestety to "wielkie przedsięwzięcie" się nie udaje, więc otworzył ranę na jeszcze większą, skasował NIE WIEM ZA CO i z zegarkiem w ręku wypuścił wymęczonego i wykrwawionego psa uznając że JEST JUŻ PO PRACY (Zaznaczam, że pies był uspokojony i senny dopiero po wszystkim czyli tak na prawdę PO NICZYM!!!)
Słyszałam, że idąc do tego weterynarza nawet na samo szczepienie trzeba się poważnie ZASTANOWIĆ ale teraz już jestem tej opinii pewna!!!

Dziwię się, że po tym przypadku nie jest Panu wstyd nadal „zajmować’’ się tym fachem.
Może gdyby w wymienionych na stronie hobby były też zwierzęta to byłby Pan w stanie zrozumieć co czują właściciele wykrwawionego, wycieńczonego psa…Ta opinia będzie poruszona gdzie jest to tylko możliwe, aby inni nie przeżyli czegoś podobnego!!!

Stanowczo odradzam, a przede wszystkim ostrzegam!

Edytowane przez Aga Royal
Czas edycji: 2013-11-26 o 15:52
Aga Royal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 09:23   #665
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 119
Dot.: gdzie we wrocławiu znajde dobrego weterynarza? dla psa ;/

Cytat:
Napisane przez marcjannak Pokaż wiadomość
Miałam przyjemność miec zajęcia z P. Dr.Popielem. Polecam. )
Podejrzewam, że chodzi o problem ze skórą? Pan Dr zajmuje się dermatologią, pracuje na Wydziale Wet.
Poza olbrzymia wiedzą, ma świetne podejście do zwierzaków.
Pies już po wizycie. Dr zmienił mu leki na mocniejsze(z Flucinar na Elidel) i ponoć ma za 3 tygodnie włączyć jeszcze tabletki.
Ważne, że wykluczyli nowotwór
__________________
Książki 2024: 8

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 21:04   #666
marcjannak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 405
Dot.: gdzie we wrocławiu znajde dobrego weterynarza? dla psa ;/

To się cieszę razem z Tobą, że to nie nowotwór.
Ale... aż pobudziłaś moja ciekawość... możesz napisać jaka lekarz postawił diagnozę?
marcjannak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 10:14   #667
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 119
Dot.: gdzie we wrocławiu znajde dobrego weterynarza? dla psa ;/

Cytat:
Napisane przez marcjannak Pokaż wiadomość
To się cieszę razem z Tobą, że to nie nowotwór.
Ale... aż pobudziłaś moja ciekawość... możesz napisać jaka lekarz postawił diagnozę?
Wcześniejsza diagnoza "Alergia na tle autoimmunologicznym"
Jeśli Dr nie zlecił żadnych biopsji, tylko potwierdził, diagnozę, to chyba nie jest źle(no chyba, że ojciec o czymś mi nie powiedział).
Dobrze, że to nie rak i nie VKH, tak charakterystyczne dla Akit.
__________________
Książki 2024: 8

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 17:38   #668
Pinezk_a
Raczkowanie
 
Avatar Pinezk_a
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław:)
Wiadomości: 129
GG do Pinezk_a
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Poszukuję dobrego weterynarza we Wrocławiu - najlepiej okolice placu grunwaldzkiego. Niedługo nadejdzie czas sterylizacji mojej kotki i chciałabym już być przygotowana na ten moment
__________________
"Fiołki nie są skromne, gołębie niezbyt pokojowo nastawione, a koty rzadko wpadają na ten bardzo ludzki pomysł, by zachowywać się okrutnie czy fałszywie."
- Eugen Skasa - Weiss

Mavri z nami od 11.01.2014 <3
Pinezk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 07:22   #669
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Można by pomyśleć, że nagłówki są zamienione. Stefczyka to klinika nastawiona głównie na zysk. Doją klientów, robią badania czy są potrzebne czy nie. Aby zarobić. Ceny zabiegów i leków są chyba najwyższe w mieście.

Na Głebokiej to zależy na kogo się trafi. Jeśli jakiś student się napatoczył to mogło tak być Kadra profesorów i dr to prawdziwi fachowcy kochający zwierzęta. Chciałabym mieć takich lekarzy jak tam zwierzaki

Szczerze to na szczepienie nie wiozłabym zwierzaka przez pół miasta. Można skorzystać z lokalnego weta. Nie wiem po co się woziłaś z pieskiem z jednego końca na drugi?

Nie zgadzam się z Tobą. Po pierwsze - nie twierdziłam, że na Stefczyka jest tanio, tylko że dobrze leczą. Ceny to inna sprawa. Po drugie - to zależy do kogo tam trafisz, ceny nie są jednolite, wyznacza je konkretny wet. Np. dr Sokołowski rzeczywiście jest drogi, ale to nie jego polecam, tylko dr Wójtowicz, która nigdy nie brała ode mnie dużo. A co do Głębokiej to nie wiem jak jest teraz, ale kiedy jeszcze byłam na tyle głupia żeby tam pójść to właśnie tzw. "profesor" nie umiał zrobić zastrzyku mojemu golden retrieverowi. Teg0, że kochają zwierzęta na pewno mi nie wmówisz. Przykład? - moja koleżanka poszła tam rok temu z gołębiem ktory miał złamane skrzydło to powiedzieli jej, żeby go wyrzuciła do śmietnika (!!!!!) bo już nic z niego nie będzie.

Być może masz inne doświadczenia niż ja, lecz do kliniki na Głębokiej mnie już w tym wcieleniu nikt nie przekona na pewno.

Weź pod uwagę to, że nie tylko cena jest najważniejsza przy leczeniu zwierzęcia, ale przede wszystkim jakość leczenia, a jeśli chodzi o to uważam że na Stefczyka leczenie jest na najwyższym poziomie, o czym świadczą m.in. ogromne kolejki, wykwalifikowana kadra i profesionalne podejście (choć to ważne, do kogo się pójdzie, nie mówię, że wszyscy są godni polecenia).

co do tego "wożenia się na drugi koniec miasta" - ja z moim psem pojadę nawet na koniec świata jeśli wiem, że tam zostanie potraktowany tak, jak należy, bo zależy mi na tym, żeby był w najlepszych rękach, cena jest tu - przynajmniej dla mnie - drugorzędna. Jeśli ktoś wybiera pierwszego lepszego lekarza bo jest blisko i tanio to już jego decyzja. Jeśli chodzi o drobniejsze sprawy jak szczepienia, to można podejść do tego inaczej, ale ja niestety na własnej skórze się przekonałam, że na Głębokiej nawet Golden Retrievera zaszczepić nie potrafią.
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień




Edytowane przez Ginger1989
Czas edycji: 2014-01-11 o 07:29
Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 20:13   #670
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: dobry weterynarz w Krakowie

Witam, poszukuje dobrego weta/kliniki ktory wykonuje sterylizacje metoda małego cięcia w okolicach os.Piastów dla mojej kotki. Milka nie przepada za jazdą samochodem więc wolałabym aby był jak najbliżej.
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 08:37   #671
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Szukam weta, który zajmie się świnią. Tak - świnią.
W Łodzi, ewentualnie gdzieś w okolicy, ale wtedy z dojazdem do pacjenta - samochodu już nie mam, a tramwajem i PKSem chyba nie bardzo

Świnia absolutnie NIE na kiełbasy i w ogóle nie w celach konsumpcyjnych trzymana.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 20:52   #672
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Szukam weta, który zajmie się świnią. Tak - świnią.
W Łodzi, ewentualnie gdzieś w okolicy, ale wtedy z dojazdem do pacjenta - samochodu już nie mam, a tramwajem i PKSem chyba nie bardzo

Świnia absolutnie NIE na kiełbasy i w ogóle nie w celach konsumpcyjnych trzymana.
mozesz jechac pksem, ale musisz miec kaganiec, transporter, karte szczepien i paszport - na wypadek, gdyby ktos porwal autobus i mial jechac przez granice. swinie do 5-go roku zycia z wazna legitymacja szkolna maja 50% znizki. powodzenia. bilet kup na pkp, to to samo.
ps: pks oznacza polskie koleje swiniarskie, wiec trafilas idealnie.
ps2: jak nie na kiełbasę to może chociaż na szynkę?
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 13:19   #673
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Szukam weta, który zajmie się świnią. Tak - świnią.
W Łodzi, ewentualnie gdzieś w okolicy, ale wtedy z dojazdem do pacjenta - samochodu już nie mam, a tramwajem i PKSem chyba nie bardzo

Świnia absolutnie NIE na kiełbasy i w ogóle nie w celach konsumpcyjnych trzymana.
w okolicy powinno być sporo lecznic zajmujących się zwierzętami gospodarskimi, pogooglaj "łódzkie weterynarz trzoda chlewna".
W branży "weterynarzy wiejskich" dojazd do pacjenta to raczej norma, nikt nie przywiezie do lecznicy krowy czy konia
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 18:12   #674
AgaB86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam Lecznicę Weterynaryjną "AS" w Łodzi. Również jeżdżą do klientów w tygodniu między 10-16. Z tego co wiem zajmują się też zwierzętami wiejskimi. www.lecznica-as.lodz.pl
AgaB86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 22:56   #675
MissTake
Przyczajenie
 
Avatar MissTake
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
GG do MissTake
Dot.: dobry weterynarz w Krakowie

Zadzwoń do przychodni na ul. Brodowicza (okolice Ronda Mogilskiego). Jeśli dobrze pamiętam, tam właśnie wykonują sterylizację metodą małego cięcia.
__________________
"Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, cuda zajmują nam najwyżej godzinę."

„…śmierci się nie boję, dalej niosąc naręcza pragnień jak spalonych róż…"
Krzysztof Kamil Baczyński


http://tenwyjatkowydzien.wordpress.com/ --> Żeby dzień ślubu nie był najgorszym koszmarem
MissTake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 21:16   #676
fannarel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

No to i ja się przyłączę: SUWAŁKI

POLECAM:
Dagmara Dobrzyń Przychodnia Weterynaryjna
ul. Chopina 8 d
Pani wszystko dokładnie tłumaczy i opisuje, wie co robi.
Weterynarz ten nie jest najtańszym (ale po przygodach u najtańszego w mieście zrezygnuję nawet z kupowania jedzenia dla zdrowia moich zwierzaków).


Edytowane przez fannarel
Czas edycji: 2014-02-24 o 20:36
fannarel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 22:46   #677
bacha2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam Całodobową Klinikę Weterynaryjną "Auxilium" w Milanówku pod Warszawą
ul. Królewska 64
tel. 22 735 71 17

Mieści się przy głównej trasie za Pruszkowem i przed Grodziskiem Mazowieckiem. Otwarci są całą dobę i robią tomografię komputerową i wszytskie inne badania. Naprawdę dobry zespół specjalistów.
www.klinikamilanowek.pl
bacha2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 19:35   #678
Betina80
Raczkowanie
 
Avatar Betina80
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie
Wiadomości: 33
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Bardzo polecam:
przychodnie Salus 2 wspaniałych ludzi!
Maria Ronikikier-Dolańska specjalista rozrodu i Tomasz Charyton
Toruń Lelewela 33Bczynne takze w niedziele można dzwonić w każdej chwili jak coś sie dzieje złego ...
tel: 0566528167
cudowni ludzie z wielkim sercem nie patrzący tylko na kasę cały czas łakną wiedzę i maja ją naprawdę sporą!
A ja nie polecam. Zdecydowanie nie polecam... Miarą jakości usług nie jest próba wydłużenia leczenia i uwiązania klienta. Pani poproszona tylko o maść na uczulenie od jodyny chciała mi sunię wypatroszyć twierdząc, że zwierzak odrzuca szwy po sterylizacji. Część z nich wyjęła powodując, że rana była większa i cieknąca bardziej, niż przedtem. Z wielkim zapałem i "delikatnością" opowiadała mi, że trzeba będzie psa otworzyć i wyjąć wszystkie szwy, że może mieć zapalenie otrzewnej i że przy jakiejś temperaturze (nie pamiętam jakiej, bo stałam tam ledwo żywa z wrażenia) pies jest już cytuję "UGOTOWANY". Jak dla mnie, za dużo tego straszenia, a za mało prawdziwej pomocy. Zdjęcie dwóch szwów, pomiar temperatury, antybiotyk i "porada", która zwaliła mnie z nóg 70 zł.
Betina80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 13:50   #679
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Betina80 Pokaż wiadomość
A ja nie polecam. Zdecydowanie nie polecam... Miarą jakości usług nie jest próba wydłużenia leczenia i uwiązania klienta. Pani poproszona tylko o maść na uczulenie od jodyny chciała mi sunię wypatroszyć twierdząc, że zwierzak odrzuca szwy po sterylizacji. Część z nich wyjęła powodując, że rana była większa i cieknąca bardziej, niż przedtem. Z wielkim zapałem i "delikatnością" opowiadała mi, że trzeba będzie psa otworzyć i wyjąć wszystkie szwy, że może mieć zapalenie otrzewnej i że przy jakiejś temperaturze (nie pamiętam jakiej, bo stałam tam ledwo żywa z wrażenia) pies jest już cytuję "UGOTOWANY". Jak dla mnie, za dużo tego straszenia, a za mało prawdziwej pomocy. Zdjęcie dwóch szwów, pomiar temperatury, antybiotyk i "porada", która zwaliła mnie z nóg 70 zł.
jeśli wiedziałaś, że to "uczulenie od jodyny" to mogłaś sama psa leczyć, a nie narzekać na weterynarzy, że za drogo biorą
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 14:24   #680
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
jeśli wiedziałaś, że to "uczulenie od jodyny" to mogłaś sama psa leczyć, a nie narzekać na weterynarzy, że za drogo biorą
Dokładnie, jak się ma szklaną kulę i wie co zwierzakowi dolega to nie rozumiem po co konsultacja .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 20:51   #681
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

KRAKÓW

Zaczął się marzec, koty szaleją, więc zachęcam do sterylizacji w poniższej lecznicy. Wykonują zabieg z małym cięciem, moja kicia ma tylko 1 szew zewnętrzny, którym się zupełnie nie interesuje i nie musi nosić stresującego kubraka. Narkoza została dobrana stosownie do rasy, która statystycznie zbyt często źle znosi najczęściej stosowane specyfiki. W trakcie telefonicznego umawiania oraz osobiście na miejscu otrzymałam wszelkie informacje na temat opieki okołozabiegowej.
Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Amicus
Adres:
Na stronie internetowej ( www.amicusweterynaria.pl ) jest podany adres i telefon, ale nie ma podanych godzin.A więc mówię :
Pn.-Pt. 10.00 - 20.00 Sob. 10.00-15.00 Niedz. 10.00-12.00 . Jest też jednak całodobowy dyżur telefoniczny(informacja z wizytówki), i dużury nocne w poniedziałki,środy,soboty i piątki ( informacja ze str. int. ) .
Obecnie przyjmują w tygodniu do 19, informacja jest na stronie w zakładce Kontakt.
Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Weterynarz widac, ze zna się na kickach.Łatka przed szczepieniem dokładnie zbadał .pazurki,pupcię,ząbki,brz uszek.Mają narkozę wziewną również.
Moja kicia przed sterylką została dokładnie obejrzana przez 2 osoby, wypytano mnie o jej zdrowie, zachowanie, rodzinę.
Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Mają włąsny sklep w którym...latają mole
Byłam tam dwa razy i nie widziałam moli. Zwracam na takie rzeczy uwagę i specjalnie po Twoim poście spędziłam chwilę w poczekalni, choć nie kupuję karm stacjonarnie. Myślę, że im też są nie na rękę, więc się ich pozbyli.
Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Jednak.Byłam tam też 2 raz z psiakiem.Byliśmy tylko po wypisanie recepty na lek na padaczkę.
I za samo wypisanie recepty wzięli od nas 30 zł ;/ No sorry, ja wydam tyle na psa, ale nie na głupią receptę, którą wypisac mi moze za darmo zwykły lekarz rodzinny.
Lekarz rodzinny dostanie kasę za samą Twoją wizytę. Wetowi nie płaci NFZ, musi się jakoś utrzymać. Spróbuj pójść do prywatnego lekarza po samą receptę albo przejechać 100 metrów taksówką
Wizyta i wypisanie recepty zajmują czas, w którym mógłby np. zaszczepić miot 5 kociąt.
Lubię gratisy, ale nie lubię pracować za darmo, więc nie wymagam tego od innych.

--------------------------------------

Do kotów polecam doktora Pawła Kroka, przyjmuje w 2 miejscach:
http://www.leczenie.republika.pl/index.html
Nie wciska kitu, nie leczy na siłę, koty są mu posłuszne.

Pracuje z nim lek. wet. Aldona Kłyś, która pomogła mi bez zbędnej chemii wyleczyć wymiotującego kota. Zaangażowała się w jego przypadek, a inni ładowali w niego zastrzyki.

Dla mnie ważne jest, aby wet posiadał zwierzę tego gatunku, co moje.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 13:41   #682
music_junkie
Raczkowanie
 
Avatar music_junkie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź/Bełchatów
Wiadomości: 55
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

WOJ. ŁÓDZKIE

BEŁCHATÓW

POLECAM:

Lecznica Weterynaryjna
lek. wet. Leszek Oczkowicz
ul. Tęczowa 13
97-400 Bełchatów

W gabinecie pracują również:
Łukasz Gliszczyński - lek. wet- Polecam!
Daria Duszyńska - lek. wet.- Polecam!

Wykonują zabiegi profesjonalnie, zarówno główny lekarz p. Oczkowicz jak i jego współpracownicy i praktykanci. Pan Oczkowicz ciągle się doucza, uczestnicząc w wielu konferencjach i szkoleniach, co później skutkuje większą skutecznością w leczeniu zwierząt, ale też podejścia do nich. Miła obsługa, tanio, profesjonalnie. Można porozmawiać, bez problemu prosić o poradę, zawsze służą pomocą. Miła atmosfera również dla właściciela, co też sprawia że tak dużo ludzi wraca do tego gabinetu. Polecam

Strona www: www.lecznicabelchatow.pl

Mam to szczęście, że od razu trafiłam do tej lecznicy z racji tego, że mam najbliżej W związku z tym nie mam nie przyjemnych doświadczeń z innymi gabinetami

Edytowane przez music_junkie
Czas edycji: 2014-03-16 o 13:45
music_junkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 18:39   #683
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

To ja polecę weterynarza wszystkich moich pociech POD WARSZAWĄ. Jest to małżeństwo Państwa Salewiczów, Warszawa-Wesoła przy ul. Moniuszki 14. To najcudowniejsi ludzie na świecie. Jako jedyni podjęli się operacji 13 letniej suni znajomych, która miała ropomacicze i każdy inny wet mówił, że nie ma już ratunku. Tak samo problem u innych znajomych, uratowali życie kolejnego stworzenia. Moje zwierzaki wożę tam od zawsze i nawet teraz, gdy mieszkam ponad 30km dalej, to jeżdzę tylko do nich. Polecam z czystym sumieniem
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 11:44   #684
KosmetyczkaPielegniarki
Raczkowanie
 
Avatar KosmetyczkaPielegniarki
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 126
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Warszawa

specjalistyczna kilnika dermatologiczna dla zwierząt
DermaWet
i przecudowna pani doktor tamże
rozpoznaje to, z czym zupełnie nie dają sobie rady inni
KosmetyczkaPielegniarki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 10:27   #685
piotrek28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Moje doświadczenia z przychodnią weterynaryjną OGONEK (Warszawa)

Napisałem wiadomość do przychodni weterynaryjnej, pomyślałem że moje doświadczenia mogą się komuś przydać przy wyborze weterynarza, opinii na forach o ogonku jest dużo, głównie o czasie oczekiwania na wizytę (nawet kilka godzin na miejscu). Ale czas oczekiwania to nic w porównaniu do tego co spotkało mnie i moją dziewczynę

Moja wiadomość do przychodni:

Przez Waszą niewiedzę i brak informacji o możliwości leczenia stacjonarnego nie mam już zwierzaka w domu... czemu nie zaproponowano mi stacjonarnego leczenia mojego królika które jest oferowane przez Was na stronie kiedy mówiłem że królikowi nie sposób podać leku doustnie (co nawet Wam się nie udało) i trzeba robić zastrzyki? Mówiłem na drugiej wizycie (była to inna Pani weterynarz niż na pierwszej wizycie) żeby pani weterynarz przepisała coś innego lub może powiedziała co można zrobić w tej sytuacji, zamiast rozwiązać problem, przepisała znowu ten sam antybiotyk. Czemu nie pobrano krwi do badania (prosiłem na pierwszej wizycie, może to podstawowe badanie coś by wykazało)? Czemu 2 tygodnie po podawaniu lekarstw i zrobieniu USG nie wykryto co mu dolega? (czasami udało się podać lek na papce z granulatu/sianku ale jadł go o nieregularnych godzinach). Mimo że bardzo schudł przy drugiej wizycie, żadne badania poza radą żeby dawać mu więcej granulatu nie zostały wykonane(!!!), może kilka pytań od pani weterynarz lub rentgen uratowały by królika. Pomijając niekompetencje Waszych weterynarzy, po pierwszej wizycie łapki królika zostały posmarowane maścią (pani weterynarz oszacowała czas leczenia łapek na 6 miesięcy, łapki wyzdrowiały po tygodniu, pani weterynarz przepisała też maść której nie było już dawno w sprzedaży), oczyszczono też okolice intymne wodą + badanie moczu papierkiem lakmusowym, zapłaciłem około 140zł, podobno 50zł kosztuje wizyta + koszt materiałów, maść kosztowała grosze, pierwsza wizyta dodatkowo 50zł za rejestracje, przy przemywaniu miejsc intymnych królik podrapał panią weterynarz i zdarł gumowe rękawiczki, przy smarowaniu łapek też nie był spokojny, czyli za to zapłaciłem 40zł więcej? Mój królik, porównując do zdjęć jakie Wy pokazujecie, i jakie znalazłem na internecie nie był bardzo chory, a jednak nie udało się Wam ani dobrze zdiagnozować jego stanu , ani pokierować leczenia. Dla mnie wasza przychodnia to kompletna żenada, powinniście się wstydzić.
piotrek28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 10:32   #686
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Moje doświadczenia z przychodnią weterynaryjną OGONEK (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez piotrek28 Pokaż wiadomość
Napisałem wiadomość do przychodni weterynaryjnej, pomyślałem że moje doświadczenia mogą się komuś przydać przy wyborze weterynarza, opinii na forach o ogonku jest dużo, głównie o czasie oczekiwania na wizytę (nawet kilka godzin na miejscu). Ale czas oczekiwania to nic w porównaniu do tego co spotkało mnie i moją dziewczynę

Moja wiadomość do przychodni:

Przez Waszą niewiedzę i brak informacji o możliwości leczenia stacjonarnego nie mam już zwierzaka w domu... czemu nie zaproponowano mi stacjonarnego leczenia mojego królika które jest oferowane przez Was na stronie kiedy mówiłem że królikowi nie sposób podać leku doustnie (co nawet Wam się nie udało) i trzeba robić zastrzyki? Mówiłem na drugiej wizycie (była to inna Pani weterynarz niż na pierwszej wizycie) żeby pani weterynarz przepisała coś innego lub może powiedziała co można zrobić w tej sytuacji, zamiast rozwiązać problem, przepisała znowu ten sam antybiotyk. Czemu nie pobrano krwi do badania (prosiłem na pierwszej wizycie, może to podstawowe badanie coś by wykazało)? Czemu 2 tygodnie po podawaniu lekarstw i zrobieniu USG nie wykryto co mu dolega? (czasami udało się podać lek na papce z granulatu/sianku ale jadł go o nieregularnych godzinach). Mimo że bardzo schudł przy drugiej wizycie, żadne badania poza radą żeby dawać mu więcej granulatu nie zostały wykonane(!!!), może kilka pytań od pani weterynarz lub rentgen uratowały by królika. Pomijając niekompetencje Waszych weterynarzy, po pierwszej wizycie łapki królika zostały posmarowane maścią (pani weterynarz oszacowała czas leczenia łapek na 6 miesięcy, łapki wyzdrowiały po tygodniu, pani weterynarz przepisała też maść której nie było już dawno w sprzedaży), oczyszczono też okolice intymne wodą + badanie moczu papierkiem lakmusowym, zapłaciłem około 140zł, podobno 50zł kosztuje wizyta + koszt materiałów, maść kosztowała grosze, pierwsza wizyta dodatkowo 50zł za rejestracje, przy przemywaniu miejsc intymnych królik podrapał panią weterynarz i zdarł gumowe rękawiczki, przy smarowaniu łapek też nie był spokojny, czyli za to zapłaciłem 40zł więcej? Mój królik, porównując do zdjęć jakie Wy pokazujecie, i jakie znalazłem na internecie nie był bardzo chory, a jednak nie udało się Wam ani dobrze zdiagnozować jego stanu , ani pokierować leczenia. Dla mnie wasza przychodnia to kompletna żenada, powinniście się wstydzić.
Szkoda królika. A nie można było iść do innej lecznicy?


Jest wątek polecam/ odradzam weterynarza - napisz tam .

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115965&page=21
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 12:22   #687
piotrek28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Moje doświadczenia z przychodnią weterynaryjną OGONEK (Warszawa)

Ta lecznica była polecana przez duże forum o pomocy królikom. Dopiero później zauważyłem że polecają tylko panią kierownik lecznicy. Podobno (też informacja z forum) wymienili też prawie wszystkich weterynarzy, zatrudniono młodych/nowych weterynarzy, jeśli to prawda to zgaduję że chodziło o koszta....
piotrek28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 12:26   #688
piotrek28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Warszawa

Lecznica weterynaryjna OGONEK

Odradzam


Napisałem wiadomość do przychodni weterynaryjnej OGONEK z Warszawy, pomyślałem że moje doświadczenia mogą się komuś przydać przy wyborze weterynarza, opinii na forach o ogonku jest dużo, głównie o czasie oczekiwania na wizytę (nawet kilka godzin na miejscu). Ale czas oczekiwania to nic w porównaniu do tego co spotkało mnie i moją dziewczynę

Moja wiadomość do przychodni:

Przez Waszą niewiedzę i brak informacji o możliwości leczenia stacjonarnego nie mam już zwierzaka w domu... czemu nie zaproponowano mi stacjonarnego leczenia mojego królika które jest oferowane przez Was na stronie kiedy mówiłem że królikowi nie sposób podać leku doustnie (co nawet Wam się nie udało) i trzeba robić zastrzyki? Mówiłem na drugiej wizycie (była to inna Pani weterynarz niż na pierwszej wizycie) żeby pani weterynarz przepisała coś innego lub może powiedziała co można zrobić w tej sytuacji, zamiast rozwiązać problem, przepisała znowu ten sam antybiotyk. Czemu nie pobrano krwi do badania (prosiłem na pierwszej wizycie, może to podstawowe badanie coś by wykazało)? Czemu 2 tygodnie po podawaniu lekarstw i zrobieniu USG nie wykryto co mu dolega? (czasami udało się podać lek na papce z granulatu/sianku ale jadł go o nieregularnych godzinach). Mimo że bardzo schudł przy drugiej wizycie, żadne badania poza radą żeby dawać mu więcej granulatu nie zostały wykonane(!!!), może kilka pytań od pani weterynarz lub rentgen uratowały by królika. Pomijając niekompetencje Waszych weterynarzy, po pierwszej wizycie łapki królika zostały posmarowane maścią (pani weterynarz oszacowała czas leczenia łapek na 6 miesięcy, łapki wyzdrowiały po tygodniu, pani weterynarz przepisała też maść której nie było już dawno w sprzedaży), oczyszczono też okolice intymne wodą + badanie moczu papierkiem lakmusowym, zapłaciłem około 140zł, podobno 50zł kosztuje wizyta + koszt materiałów, maść kosztowała grosze, pierwsza wizyta dodatkowo 50zł za rejestracje, przy przemywaniu miejsc intymnych królik podrapał panią weterynarz i zdarł gumowe rękawiczki, przy smarowaniu łapek też nie był spokojny, czyli za to zapłaciłem 40zł więcej? Mój królik, porównując do zdjęć jakie Wy pokazujecie, i jakie znalazłem na internecie nie był bardzo chory, a jednak nie udało się Wam ani dobrze zdiagnozować jego stanu , ani pokierować leczenia. Dla mnie wasza przychodnia to kompletna żenada, powinniście się wstydzić.

Edytowane przez piotrek28
Czas edycji: 2014-03-23 o 12:27
piotrek28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 12:48   #689
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Moje doświadczenia z przychodnią weterynaryjną OGONEK (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez piotrek28 Pokaż wiadomość
Ta lecznica była polecana przez duże forum o pomocy królikom. Dopiero później zauważyłem że polecają tylko panią kierownik lecznicy. Podobno (też informacja z forum) wymienili też prawie wszystkich weterynarzy, zatrudniono młodych/nowych weterynarzy, jeśli to prawda to zgaduję że chodziło o koszta....
Zanim wzięłam króliki hodowlane (nie jem ) to dowiedziałam się u obecnego weta moich zwierząt czy też się zajmują królikami hodowlanymi, np. kastracją itp. Wet nie patrzył na mnie jak na wariatkę, tylko wytłumaczył co i jak. W końcu większość ludzi trzyma króliki dla zjedzenia, a nie jako zwierzę -hmm...- towarzyszące, i żeby świrować z kastracją

Wcześniej poczytałam na temat królików, szczepień, co nie wiedziałam dopytałam weta.


Teraz już wiesz, że polecali tylko jedną osobę. W lecznicy kilkuosobowej wszyscy powinni być godni zaufania , bo lekarze też się wymieniają , mają różnie dyżury.

Ja zawoziłam kociaka ogródkowego 8 marca, bo ma rozwaloną łapę. Codziennie lub co 2-3 dni się dowiaduję co słychać u niego. Lekarze mi opowiadają co i jak, ale teraz, im bliżej końca wizyty dają nr. do lekarza prowadzącego zwierzaka - w tym przypadku chirurga- , żeby mógł szczegółowo powiedzieć co i jak. Tamci nie będą mi potrafili konkretnie powiedzieć czy kociak będzie kuleć czy nie, bo jednak specjalista to specjalista.


Lecznica lecznicy nie równa.
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 20:48   #690
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Moje doświadczenia z przychodnią weterynaryjną OGONEK (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez piotrek28 Pokaż wiadomość
Ta lecznica była polecana przez duże forum o pomocy królikom. Dopiero później zauważyłem że polecają tylko panią kierownik lecznicy. Podobno (też informacja z forum) wymienili też prawie wszystkich weterynarzy, zatrudniono młodych/nowych weterynarzy, jeśli to prawda to zgaduję że chodziło o koszta....
a moze wszyscy inni lekarze stamtąd odeszli ale nie chcę tu plotkować
Jeśli masz do nich pretensje, to napisz do nich maila, powinni wyjaśnić sytuację. W każdej lecznicy zdarzają się czasem takie "wpadki", wiem, ze to nie pocieszy właściciela, który stracił swojego królika
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-29 10:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.