Kurs niemieckiego, Krakow - jaka szkole polecacie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-26, 21:53   #1
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557

Kurs niemieckiego, Krakow - jaka szkole polecacie


Hej dziewczyny!

Poleccie prosze dobra szkole do nauki jezyka niemieckiego w Krakowie, na poziomie ok A2. Czy przy tak niskim poziomie warto inwestowacw kursy w tych topowych szkolach, np Goethe?
Na czym mi zależy:
- ciekawej dydaktyce, stawiajacej na konwersacje, chce nauczyc sie dogadywac, a nie klepac regulki gramatyczne jak w szkole.
- zeby dana szkola nie zniechecila mnie do nauki ( np. takim bezsensownym klepaniem regulek nie przynoszacym widocznych rezultatow w rozmowie )
- intensywna i kreatywna nauka, zadawanie zadan do wykonania samodzielnie w domu sprawdzanych przez lektora
- mozliwosc rozmowy z native speakerem
- najlepiej aby kurs byl prowadzony po angielsku nie po polsku ( ale to najmniej mi zalezy, pewnie ciężko takie znalezc)
- szybki progress umiejetnosci komunikacyjnych.

Slowek i regulek moge sie nauczyc w domu z kursow i podrecznikow, zalezy mi na intensywnym szkoleniu w strone rozmowy.

Co sadzicie o kursach w Goethe? Czy faktycznie bede zadowolona z rezultatow? Wole dolozyc za semestr jesli efekty nauczania odbiegaja poziomem od innych szkol tak jak to slyszalam. Jesli mam placic za kurs wygladajacy jak w szkole (gdzie po miesiacu juz mialo sie dosyc tego jezyka) to wole sie uczyc sama. Czy faktycznie ta szkola jest tak dobra jak mowia? Czy na tym poziomie generalnie nie ma roznicy i trzeba przebrnac przez regulki i klepanie odmian?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 17:08   #2
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Kurs niemieckiego, Krakow - jaka szkole polecacie

Może powiem Ci gdzie nie iść - Nie polecam szkoły Axon Systems. Bardzo powoli szliśmy do przodu, bardzo mało było zadawane do domu, a i tak grupa w 99% przypadków nie odrabiała tej pracy domowej, więc robiliśmy te zadania jeszcze raz na kolejnej lekcji przez co ja traciłam czas. Ludzie nie chodzili na zajęcia (pojawiali się np raz w miesiącu) przez co byli bardzo do tyłu i efekt był taki, że te zajęcie były na niskim poziomie bo lektorka nie mogła pójść do przodu bo oni byli cały czas do tyłu z podstawami. Plus był taki, że jak moja grupa nie chodziła to zdarzało się, że miałam indywidualne zajęcia z lektorem.

Edit. Do Goethego poszłabym pewnie od poziomu B1, teraz na podstawach możesz się sama dużo nauczyć bo pewnie znasz jeszcze mało słówek i niewiele (?) gramatyki którą można samodzielnie ogarnąć a kursy tam są dość drogie więc dobrze by je było mądrze wykorzystać

Edytowane przez IzzieSt
Czas edycji: 2020-09-05 o 17:09
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-05 18:08:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.