Jakie kosmetyki stylizacyjne przy wypadających włosach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-22, 08:24   #1
Tomekk111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 1

Jakie kosmetyki stylizacyjne przy wypadających włosach


Cześć, mam 25 lat, od niedawna zauważyłem, że moje włosy bardzo się przerzedziły - łysienie typu męskiego. Z racji młodego wieku jestem załamany tym faktem, tym bardziej, że zawsze miałem gęste włosy. Postanowiłem temu zaradzić i zażywam biotebal + używam sprayu/odżywki do włosów zniszczonych. Od kiedy używam tychże kosmetyków odpuściłem całkowicie kosmetyki do stylizacji, ponieważ nie wiem czy one nie zaszkodzą. Tutaj rodzi się moje pytanie - czy są kosmetyki do włosów (puder lub pasta), które nie szkodzą i nie będą niweczyć ewentualnych efektów kuracji?
Z góry dziękuję
Tomekk111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 10:04   #2
KKlaudiaA11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 5
Dot.: Jakie kosmetyki stylizacyjne przy wypadających włosach

Przede wszystkim powinno się wybierać takie kosmetyki, które nawilżą włosy i skórę głowy, dzięki temu włosy staną się silniejsze, należy tez unikać przesuszania włosów i regularnie je nawilżać. Osoby, które często farbują włosy powinny przejść na naturalną farbę do włosów Color&Soin która nie ma w składzie amoniaku, silikonów i parabenów. Oparta jest na cennych i naturalnych składnikach aktywnych: proteinach i olejkach roślinnych, dzięki temu nie uczula, nie podrażnia skóry, a świetnie kryje stary kolor
KKlaudiaA11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-18 11:04:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.