Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski, cz.2. - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-23, 15:16   #4111
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Twoje zdanie nie pierwszy raz jest wyciągnięte na podstawie wniosków z tyłka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehe.
Więc na potwierdzenie swojej opinii zaraz nam zaprezentujesz szereg prywatnych firm/korpo/branż, w których Polska jest światowym potentatem. Albo kilka polskich uczelni, albo chociaż wydziałów, które są w topce światowych rankingow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2020-09-23 o 15:17
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 15:20   #4112
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ehe.
Więc na potwierdzenie swojej opinii zaraz nam zaprezentujesz szereg prywatnych firm/korpo/branż, w których Polska jest światowym potentatem. Albo kilka polskich uczelni, albo chociaż wydziałów, które są w topce światowych rankingow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie. Pokaż mi, że Polska jest ekonomiczną potęgą bez Unii, a UE nas spowalnia.

Ja tu poczekam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 15:29   #4113
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No właśnie. Pokaż mi, że Polska jest ekonomiczną potęgą bez Unii, a UE nas spowalnia.

Ja tu poczekam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale że co? Mam wyciągnąć swoją szklaną kulę w opozycji do wcześniejszej?

No więc bez UE nie trzeba będzie płacić chorych składek członkowskich rozdawanych po uważaniu przez Niemcy. Nie trzeba będziec płacić kar za to że nie przyjmujemy imigrantów z Niemiec. Nie trzeba będzie dla takich imigrantów budować gett, którzy regularnie by uciekali przez Odrę znowu do Niemiec (za co by były kolejne kary). Zachodnie sieciowki, koncerny, montownie jeśli będą nadal chcialy robić u nas intratne biznesy będą musiały płacić podatki w Polsce. UE nie będzie odgórnie nam dyktowała ceł na produkty z Rosji i innych państw spoza UE. VAT, jeśli w ogóle utrzymamy, sami będziemy mogli regulować nie pytając o zdanie Niemców. Itd.
To tylko pierwsze bardzo szybkie wnioski. A jest ich ogrom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2020-09-23 o 15:30
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 20:22   #4114
jarzyniuchna
Raczkowanie
 
Avatar jarzyniuchna
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 257
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=567c01f80e5b49e5d4c91cc aaf1ccfb850a64aae_5f88d48 edcf1b;88152619]bibi, akurat nie miałam na myśli tego newsa (szczerze mówiąc nawet nie przeczytałam co napisałeś), chodziło mi o religijne rewelacje dawno temu, które opisywałeś. Zresztą bardzo ciekawe. Byłoby ciekawiej, gdybyś o kosmitach coś wrzucił, bo akurat tematyka mnie bardziej interesuje i piszę to bez ironii. Wolę czytać Twoje teorie spiskowe od chamskich komentarzy trolla edana.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------



Wybacz, ale Twoje pytanie jest bez sensu. O co w ogóle pytasz? Po co w ogóle hodować te zwierzęta (przeznaczone na zarżnięcie) skoro można wykorzystać pola uprawne dla ludzi, zamiast dla zwierząt, by zlikwidować problem głodu i przejedzenia na świecie. Ale nie, bo po co. Przecież dzień bez kotleta to dzień stracony.

Przeczytaj sobie, co troll edan napisał. Otóż troll edan mimo podanych faktów, nie zdaje sobie sprawy, że te same zwierzęta, które zjada muszą zostać nakarmione zanim zostaną zarżnięte. Taka krowa pochłania znacznie więcej roślin od przeciętnego wegetarianina/weganina. A po to żyje, by jeść, zgrubieć i by zostać zarżnięta (ewentualnie dla mleka i innych wydzielin), żebyś mogła zjeść kotleta. I głównie dla zwierząt hodowlanych uprawia się tak znienawidzoną soję i inne roślinki. Nawet mięsożerna użytkowniczka forum zauważyła hipokryzję (głupotę) trolla edana, ale inni będą udawać, że wszystko jest cacy, bo przecież tak wygodniej. Pytanie, dla kogo.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------



Hodowcy zwierząt "futerkowych" to nie rolnicy. Prezydent zawsze gadał to, co tłum chce usłyszeć, na końcu podpisywał to, co prezes mu dał pod nos. Byle podlizać się prostym ludziom a na końcu osiągnąć cel. Z tym, że tym razem nie ma w tym interesu, więc będzie mu trudniej z podpisem. Ale to nie znaczy, że nie podpisze.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------



Też prawda.[/QUOTE]Hmmm czyli mniej więcej tak: nie mnożymy krów, bo ida na zabicie, ich zycie jest przez to do dupy.
Odtąd krowy życ mają wolno.

Idąc dalej tropem...

Każde zwierzę, ze gdzies w łańcuchu pokarmowym. Jedne na początku, drugie w środku, kolejne na końcu.

Człowiek jest obecnie na końcu.

Krowa żyjąca na łące i tak bedzie zaatakowana i zjedzona.
Nie przez nas to przez jakies silniejsze zwierzę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jarzyniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 21:38   #4115
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ale że co? Mam wyciągnąć swoją szklaną kulę w opozycji do wcześniejszej?

No więc bez UE nie trzeba będzie płacić chorych składek członkowskich rozdawanych po uważaniu przez Niemcy. Nie trzeba będziec płacić kar za to że nie przyjmujemy imigrantów z Niemiec. Nie trzeba będzie dla takich imigrantów budować gett, którzy regularnie by uciekali przez Odrę znowu do Niemiec (za co by były kolejne kary). Zachodnie sieciowki, koncerny, montownie jeśli będą nadal chcialy robić u nas intratne biznesy będą musiały płacić podatki w Polsce. UE nie będzie odgórnie nam dyktowała ceł na produkty z Rosji i innych państw spoza UE. VAT, jeśli w ogóle utrzymamy, sami będziemy mogli regulować nie pytając o zdanie Niemców. Itd.
To tylko pierwsze bardzo szybkie wnioski. A jest ich ogrom.
Bardzo ładnie.

To teraz mi wylicz, ile Polska straciła na wejściu do Unii, a ile zyskała.

Ja nie mam zdania, więc chętnie poczytam dobre, solidne wyliczenia, jak je zrobi ktoś mądry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 05:09   #4116
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 770
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Hmmm czyli mniej więcej tak: nie mnożymy krów, bo ida na zabicie, ich zycie jest przez to do dupy.
Odtąd krowy życ mają wolno.

Idąc dalej tropem...

Każde zwierzę, ze gdzies w łańcuchu pokarmowym. Jedne na początku, drugie w środku, kolejne na końcu.

Człowiek jest obecnie na końcu.

Krowa żyjąca na łące i tak bedzie zaatakowana i zjedzona.
Nie przez nas to przez jakies silniejsze zwierzę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piszecie takie farmazony, żeby znaleźć poparcie dla diety mięsnej, że chwilami zastanawiam się czy tutaj piszą normalni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 05:49   #4117
jarzyniuchna
Raczkowanie
 
Avatar jarzyniuchna
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 257
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Piszecie takie farmazony, żeby znaleźć poparcie dla diety mięsnej, że chwilami zastanawiam się czy tutaj piszą normalni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha przekonałaś/eś mnie.

Sarkazm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jarzyniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-24, 07:07   #4118
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Aha przekonałaś/eś mnie.

Sarkazm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale serio, o jakich zjadanych krowach mówisz? Ile krów pasących się obecnie na łące jest zjadanych przez inne zwierzęta?
Snowdrop ma rację, takie farmazony wymyślacie, żeby tylko usprawiedliwić jedzenie miesa, że aż głowa boli. Zamiast po prostu napisać - mam gdzieś, że są hodowane i zabijane, bo lubię zjeść kotleta.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 08:40   #4119
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Hm.... nie chcę, by to pytanie potraktowano jako przytyk do kogokolwiek, ale z ciekawosci:
ile z wypowiadających się tu zdeklarowanych weganek sprawdza, czy kosmetyki, których uzywają nie były testowane na zwierzętach? To jest dopiero granda. Jak byłam nastolatką wierzyłam, że szampon testuje się kąpiąc króliki w szamponie. Dopiero później zobaczyłam, że to wcale nie o kąpanie chodzi.

Rozumiem mięsożerność,tak jak rozumiem roslinożernosć. Ale testów kosmetyków już nie, podobnie jak nie rozumiem hodowania zwierząt na futerka.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Piszecie takie farmazony, żeby znaleźć poparcie dla diety mięsnej, że chwilami zastanawiam się czy tutaj piszą normalni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli to ma być pokojowe "nawracanie" na weganizm siłą przykładu, to ja podziękuje jednak.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 08:45   #4120
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Hm.... nie chcę, by to pytanie potraktowano jako przytyk do kogokolwiek, ale z ciekawosci:
ile z wypowiadających się tu zdeklarowanych weganek sprawdza, czy kosmetyki, których uzywają nie były testowane na zwierzętach? To jest dopiero granda. Jak byłam nastolatką wierzyłam, że szampon testuje się kąpiąc króliki w szamponie. Dopiero później zobaczyłam, że to wcale nie o kąpanie chodzi.

Rozumiem mięsożerność,tak jak rozumiem roslinożernosć. Ale testów kosmetyków już nie, podobnie jak nie rozumiem hodowania zwierząt na futerka.
Pisałam już o tym wcześniej
I np od wczoraj jestem szczęśliwa, bo się okazało, że Eveline zostało potwierdzone przez Stowarzyszenie Kosmetyki bez okrucieństwa jako wolne od powiązań z testami. Lubiłam kiedyś ich kosmetyki, ale przestałam kupować, bo nie było potwierdzenia, że są cf (od niedawna mają wprawdzie certyfikat PETA, ale dla mnie nie jest to wiarygodne) i cieszę się, że znowu mogę zacząć. I cieszę się, że wreszcie mogę kupić jakąś kolorówkę w Rossmannie
Z leków niestety zrezygnować nie mogę, ale w kwestii kosmetyków sprawa jest dla mnie prosta. Nie muszę mieć tuszu, kremu czy szamponu Loreala, bo na rynku jest mnóstwo firm cf, trzeba tylko zainteresować się tematem i poszukać.
Nawet mój mąż, zanim coś kupi, pyta się mnie co kupić np do sprzątania, żeby było nietestowane

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2020-09-24 o 08:52
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 08:47   #4121
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Jakieś dziwne podejście macie, że uważacie, że jedzenie mięsa trzeba usprawiedliwiać, jakby to było coś złego.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-24, 08:53   #4122
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88157708]Jakieś dziwne podejście macie, że uważacie, że jedzenie mięsa trzeba usprawiedliwiać, jakby to było coś złego.[/QUOTE]

Bo to jak wyglądają masowe hodowle zwierząt, w jakich warunkach są trzymane i jak są traktowane a potem zabijane, jest takie dobre i etyczne. Zwłaszcza to, że całe życie takiego zwierzęcia jest gehenną, żeby człowiek mógł sobie zjeść kotleta.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 08:55   #4123
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Bo to jak wyglądają masowe hodowle zwierząt, w jakich warunkach są trzymane i jak są traktowane a potem zabijane, jest takie dobre i etyczne.
To, że nie będziesz jeść mięsa niczego w tym temacie nie zmieni.
I szczerze to nie rozumiem, że dorosłe osoby odkrywają, że mięso w sklepie to kiedyś miało nogi, żyło i trzeba je było zabić.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 08:55   #4124
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88157708]Jakieś dziwne podejście macie, że uważacie, że jedzenie mięsa trzeba usprawiedliwiać, jakby to było coś złego.[/QUOTE]Żeby tylko to. Już się zetknąłem z rok temu z jakąś babką kiedy w knajpie zaczęła mi wytykać że w kubeczku z colą mam słomkę. A wiadomo, że słomka do narzędzie zbrodni. I czy zdaje sobie z tego sprawę, że zabijam zwierzęta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 08:58   #4125
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88157724]To, że nie będziesz jeść mięsa niczego w tym temacie nie zmieni.
I szczerze to nie rozumiem, że dorosłe osoby odkrywają, że mięso w sklepie to kiedyś miało nogi, żyło i trzeba je było zabić.[/QUOTE]

Dla mnie zmieni, bo nie przykładam się do tego cierpienia.
I szczerze to nie rozumiem, że dorosła osoba nie rozumie, że nie chodzi o to, że mięso w sklepie miało kiedyś nogi, żyło i trzeba je było zabić, tylko o masowe hodowle i to w jakich warunkach zwierzęta są hodowane, tylko po to, żeby je w zabić.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 08:59   #4126
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88157724]To, że nie będziesz jeść mięsa niczego w tym temacie nie zmieni.
I szczerze to nie rozumiem, że dorosłe osoby odkrywają, że mięso w sklepie to kiedyś miało nogi, żyło i trzeba je było zabić.[/QUOTE]Ale nie umieją odkryć, że aby zrobić hummus czy inne wege pyszności, to zabijanych jest wiele zwierząt. Różnego rodzaju pestycydy są sprawdzane i testowane na zwierzętach. Zwierzęta umieraja na polach w męczarniach. Ale to dobre umieranie, w imię wyższości weganizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 09:01   #4127
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Żeby tylko to. Już się zetknąłem z rok temu z jakąś babką kiedy w knajpie zaczęła mi wytykać że w kubeczku z colą mam słomkę. A wiadomo, że słomka do narzędzie zbrodni. I czy zdaje sobie z tego sprawę, że zabijam zwierzęta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie zastanowiło, jak widziałam słynną Gretę walczącą o klimat z rzeczami wyprodukowanymi na innym kontynencie, które przecież trzeba było przewieźć, a samoloty i statki przecież paliwo też zużywają, a wiadomo, jak to na klimat wpływa.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 09:04   #4128
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88157738]Mnie zastanowiło, jak widziałam słynną Gretę walczącą o klimat z rzeczami wyprodukowanymi na innym kontynencie, które przecież trzeba było przewieźć, a samoloty i statki przecież paliwo też zużywają, a wiadomo, jak to na klimat wpływa.[/QUOTE]Nom. Di Caprio kiedyś był odznaczony gdzieś w Europie za walkę w obronie Ziemi, zwierząt czy czegoś takiego. Więc Do Caprio przyleciał prywatnym odrzutowcem na te pół godzinki. I odleciał znowu do Stanów.
Trzeba przecież wypić szampana w imię walki o zwierzęta, ekologię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 10:57   #4129
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Odnośnie ekologii:
IMG_20200924_115706.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-24, 12:03   #4130
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Tymczasem na świecie nowa moda wśród fanów LGBT: palenie książek.
https://www.newsweek.com/jk-rowling-...issues-1532330

Jednak lewica ma ciągle te sam ciągotki jak wiele lat temu:
https://www.youtube.com/watch?v=kHCmiWaHUCw
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 12:21   #4131
jarzyniuchna
Raczkowanie
 
Avatar jarzyniuchna
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 257
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No ale serio, o jakich zjadanych krowach mówisz? Ile krów pasących się obecnie na łące jest zjadanych przez inne zwierzęta?
Snowdrop ma rację, takie farmazony wymyślacie, żeby tylko usprawiedliwić jedzenie miesa, że aż głowa boli. Zamiast po prostu napisać - mam gdzieś, że są hodowane i zabijane, bo lubię zjeść kotleta.
Nie są zjadane, bo ich pilnujemy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jarzyniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 12:28   #4132
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Nie są zjadane, bo ich pilnujemy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli co, przestalibyście ich pilnować? Bo?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 13:07   #4133
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czyli co, przestalibyście ich pilnować? Bo?
Czemu pilnować dzikie zwierzęta?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 13:14   #4134
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88158420]Czemu pilnować dzikie zwierzęta?[/QUOTE]

To teraz ja nie rozumiem. Dlaczego miałyby być dzikie? Jakby ktoś chciał mieć krowę czy świnię, to by miał. Jakby miał, to by jej pilnował. Nie byłoby takiej ilości zwierząt jak teraz, bo nie byłoby masowych hodowli. Jak miałyby żyć na dziko? No chyba, że ktoś miałby swoje zwierzęta w i byłoby tak jak z psami i kotami, rozmnażającymi się co chwilę przez zaniedbanie człowieka.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 17:19   #4135
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 07:16   #4136
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Ale sluchajcie, mozemy sie sprzeczac, lubic albo nie lubic Grety (ktora jest tylko symbolem... bardzo medialnym), ale nie da sie ukryc, ze nasze srodowisko juz dlugo nie pociagnie i trzeba bedzie cos robic. Nie ma innej mozliwosci, taka jest kolej rzeczy. Juz brakuje wody pitnej w sporej czesci swiata (i ja nie mowie o miejscach nekanych susza czy takich, w ktorych od zawsze brakowalo wody), powietrze tez jest coraz gorsze, produkujemy mase smieci i juz nie mamy ich gdzie wyrzucac czy wywozic. Jest zle i trzeba bedzie cos zmienic.
Nie trzeba przechodzic na wegetarianizm, wystarczy ograniczyc wolowine i owoce morza. Stek i krewetki raz na miesiac sa gorsze dla srodowiska niz drob czy wieprzowina jedzone od czasu do czasu.
Ale ochrona srodowiska i ekologia to takie tematy, wokol ktorych uroslo wiele legend. Przyklad - te slomki. No nie sa one dobre, ale to jest tylko jakis ulamek procenta smieci, ktore laduja w morzu, a zrobiono sobie z tego kampanie reklamowa, bo ktos sfotografowal zolwia z wrosnieta slomka. Teraz sa do kupienia papierowe slomki i... pakowane sa w plastikowe opakowania.
Albo siatki bawelniane. Zeby pod wzgledem ekologii ''oplacalo'' sie dla srodowiska nosic taka torbe, trzeba ja ubrac chyba 140 razy (nie pamietam dokladnie, DUZO). To jak sie swojej siatki zapomni to chyba jednak lepiej kupic plastikowa reklamowke i potem uzyc jej jako worek na smieci (worki na smieci kupujemy tak czy siak).
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-26, 19:03   #4137
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Nie trzeba być innej rasy, orientacji by w wege knajpie być dyskryminowanym
https://warszawa.naszemiasto.pl/ucze...tali-obsluzeni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 02:07   #4138
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie trzeba być innej rasy, orientacji by w wege knajpie być dyskryminowanym
https://warszawa.naszemiasto.pl/ucze...tali-obsluzeni

Bardzo to nieprofesjonalne, że odmówił im kelner, bo kim on jest, żeby decydować.


Aczkolwiek z nieobsługiwaniem ludzi we własnej, prywatnej restauracji nie mam problemu. Jak ten nie chce zarobić, to zarobi ktoś inny.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 06:47   #4139
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

A ja w całej swej prawackości i prolajfowości stwierdzam, że przypadkiem to oni tam pewnie też nie weszli.
I zgadzam się z Limonką. Wolnoć Tomku w swojej firmie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 23:29   #4140
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Czy tu trzeba coś dodawać?
https://twitter.com/DariuszMatecki/s...983124994?s=19

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Z innych, bardziej ważnych rzeczy niż polskie odloty LGBT, to Turcja już zapowiedziała bezwgledne wsparcie Azerbejdżanu po ostatnich godzinach zaciętych i krwawych walk.
Armenia mówi o kilku strąconych wojskowych azerskich śmigłowcach w obronie nie tylko swoich wojsk ale i cywili. Osób cywilnych podobno zostało wiele zabitych, a Azerbejdżan twierdzi, że przejął kontrolę już nad wieloma miejscowościami.
W sprawę tradycyjnie wmieszała się Rosja i już zapowiedziala pomoc Armenii w walce z Azerami i Turcją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2020-09-27 o 23:31
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-31 15:38:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.