Co zrobic z kopertami na weselu?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-11, 13:34   #1
marlena 100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 33

Co zrobic z kopertami na weselu??


Dziewczyny napiszcie co zrobic z kopertami naweselu gdzie je schowac??? Troche sie boje? Co radzicie???
marlena 100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 14:04   #2
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Co zrobic z kopertami na weselu??

Cytat:
Napisane przez marlena 100
Dziewczyny napiszcie co zrobic z kopertami naweselu gdzie je schowac??? Troche sie boje? Co radzicie???
Ja zostawiłam w pokoju hotelowym, tam gdzie było przyjęcie, ale cały czas ktoś tam byś, bo pilnowali mi synka.
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 16:17   #3
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Dot.: Co zrobic z kopertami na weselu??

w czasie życzeń zbierał je świadek, a po dotarciu na salę zostały w pokoju, który mieliśmy zarezerwowany na noc. klucz mieliśmy tylko my, więc nikt nam tam nie wchodził
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 19:00   #4
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Co zrobic z kopertami na weselu??

Mój brat zawiózł wszystkie koperty do moich rodziców i schował w szafce między pościelą
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 19:23   #5
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Co zrobic z kopertami na weselu??

Cytat:
Napisane przez marlena 100
Dziewczyny napiszcie co zrobic z kopertami naweselu gdzie je schowac??? Troche sie boje? Co radzicie???
no właśnie dobre pytanie. co zrobić z tą całą kasą jak się nie ma zarezerwowanego pokoju???
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 08:46   #6
koko-szanel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Co zrobic z kopertami na weselu??

Ja tez się nad tym zastanawiałam. Taka ilosc pieniedzy to łakomy kasek.A wiadomo,ze okazja czyni czesto złodzieja.Moze jakis pracownik hoteliku sie połakomic albo kelner .Trzymanie pieniedzy w pokoju hotelowym moze byc ryzykowne. Z kolei nie kazdy taki mały pensjonat czy hotel ma sejf,gdzie deponuje sie cenne rzeczy.
koko-szanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 10:54   #7
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Dot.: Co zrobic z kopertami na weselu??

Restauracja, w której mieliśmy wesele, na piętrze ma 4 pokoje, które na czas wesela nie są wynajmowane dla obcych. To po pierwsze, po drugie, w czasie wesela nikt obcy nie ma wstępu do budynku, po trzecie lokal był "sprawdzony" i polecony przez znajomych (również obsługa). Po czwarte nikt nie wiedział, gdzie damy kasę i że akurat przyjedziemy z nią na salę. Powyższe czynniki sprawiły, że kasa była bezpieczna, a rano po przebudzeniu przystąpiliśmy do przeglądania zawartości i czytania życzeń. Szczerze mówiąc to bardziej bałabym się zostawić kasę w domu, bo złodzieje akurat wiedzą gdzie się wesela odbywają (choćby poprzez przystrojone drzwi). My mieliśmy jeszcze jedno wyjście, nasza sąsiadka (przyjaciółka mamy) zaoferowała się, że może u siebie przetrzymać kasę, ale to wiązało się z przyjazdem do domu po kościele i byłoby za dużo zamieszania.
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 17:18   #8
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Co zrobic z kopertami na weselu??

koperty ktore dostalismy pod kościołem zostały wrzucone w jedną z torebek z prezentami i zaniesione do pokoju przy sali. A koperty które dostawalismy na sali wkładałam... za gorset później wetknęłam swiadkowej do torebki a ona zaniosła do naszego pokoju.

A jesli ktos nie ma wynajętego pokoju to radziłabym dogadać się z obsługą, aby zdeponować pieniądze w bezpiecznym miejscu. Mozna przeliczyć ,podpisać... i juz. My do lokalu tydzien wczesniej wódkę zawieźliśmy i tez została przeliczona i zabezpieczona.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:02   #9
nusia127
Raczkowanie
 
Avatar nusia127
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 92
Dot.: Co zrobic z kopertami na weselu??

My oddamy wszystko świadkowi ktory ma w domu sejf i zaraz na poczatku je zawiezie. Zniknie moze na 15 min ale MY bedziemy juz miec spokojną głowe.
__________________
nusia127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 12:47   #10
effcia_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 245
Dot.: Co zrobic z kopertami na weselu??

Ja wszystkie koperty wsadziłam do torebki z prezentem ( do zegara) brat zawiózł z wujkiem do naszej mamy do domu i nie było problemu. Moja mama ma domek jednorodzinny z alarmami i w ogóle, więc nikt by się nie włamał. Nikt nawet z okolicy domu mojej mamy nie wiedział że jej córka będzie miała ślub, kto miał być zaproszony ten wiedział, a reszta osób, nie i nie było problemu. Ja jestem strasznie zadowolona z mojego ślubu, bo odbył się tak jak te zaplanowalismy, było swietnie.
effcia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 15:39   #11
hefalumpa
Rozeznanie
 
Avatar hefalumpa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: b-stok
Wiadomości: 906
Dot.: Co zrobic z kopertami na weselu??

wszystkie koperty,prezenty,kwiaty - zawiezli nam do domku swiadkowie tuz po ceremoni slubnej - wiec na wesele przyjecahli z 15-20 min poslizgiem , ale to pewnie daltego ze w meidzyczasie obskubali kilka roz i "wyslali" nam nasze loze platkami eh jakie to bylo romantyczne . a koperty bezpiecznie czekaly na nasz powrot z imprezy ;]
hefalumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.