Karnacja gwiazd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 16:36   #1
kasssialbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1

Karnacja gwiazd


Witam!

Zawsze zastanawiałam się jak to robią "gwiazdy" że na przeróżnych galach są tak pięknie opalone... znalazłam nawet zdjęcia, na których można to zobaczyć. Czy któraś z Was wie może jak one to robią?

Na zdjęciu wyżej widać, że ciało Agnieszki Szulim jest w takim "opalonym" kolorze, tak samo jak Anny Muchy, czy wiecie jak uzyskać taki efekt? Oczywiście chodzi mi tu o odpowiednie kosmetyki, a nie solarium, czy opalanie na słońcu. Może znacie jakieś balsamy uwydatniające opaleniznę albo coś co powoduje taki efekt?

Pozdrawiam!
kasssialbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 16:49   #2
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Karnacja gwiazd

Może korzystają z opalania natryskowego? Do tego przed galą jakiś bronzer i gotowe
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 13:09   #3
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Karnacja gwiazd

Jeśli nie solarium (kto to może wiedzieć, z czego konkretnie celebrytki korzystają ), to opalanie natryskowe, samoopalacze czy balsamy brązujące. Są też preparaty tego typu (oprócz MAC'a coś takiego ma też chyba Sally Hansen).
Produktów tego typu jest multum, przejrzyj choćby KWC albo po prostu idź do drogerii i kup samoopalacz czy balsam brązujący, żadna filozofia.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-02-14 o 13:10
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 13:48   #4
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Karnacja gwiazd

Opalanie natryskowe jest chyba teraz najbardziej popularne. Nieco mniej z tym zachodu niż z samoopalaczem. Poza tym mgiełki brązujące, brązery rozświetlająco brązujące, rajstopy w sprayu typu Sally Hansen( bardzo polecam)... Pełno tego.
Fajnym i niedrogim produktem jest olejek brązująco rozświetlający z the body shop.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 20:13   #5
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Karnacja gwiazd

Opalenizna Szulim jest jakaś taka brudna Uważam, że ją postarza i odejmuje klasy. Wygląda na solaryjną, ale pewnie jest połączona z jakimiś kremami brązującymi.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:54   #6
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Karnacja gwiazd

Moze dlatego bo to blondynka a nie brunetka
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 09:19   #7
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Karnacja gwiazd

Ostatnio bloggerki pieją nad Fake Bake. Poczytaj na necie recenzje - zawsze to jakaś opcja. Inna to taka jak dziewczyny mówią - opalanie natryskowe. Trwałość zależy chyba od typu skóry. Szwagierka kiedyś robiła dzień przed jakimś weselem w salonie, który kilka osób jej poleciło, i już po pierwszym prysznicu wszystko prawie zeszło Ja z kolei jestem zwolenniczką balsamów brązujących. Moim faworytem jest balsam z DAXa, chociaż już daaawno go kupowałam (akurat na wakacjach ładnie się opaliłam i dość długo mi się ta opalenizna trzymała) i w ogóle jakoś nie widzę go w sklepach (albo nie zwracam uwagi...).
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 12:41   #8
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Karnacja gwiazd

ja uzywalam kiedys samoopolacza, nie powiem Ci jakiej firmy bo nie pamietam, wiem ze mialo jakis kawowy zapach i cos w nazwie z kawą, takie zlote opakowanie... byl straszny, bardziej wygladalam jak brudas lub pomaranczka niz jak opalona... mysle ze najlepiej wyglada opalenizna uzyskana na naturalnym sloncu lub w solarium- w zeszlym roku opalalam sie raz na jakis czas w solarium i to nie wygladalo sztucznie, czesto slyszalam ze suepr ze mam taka sniada karnacje :d wiec mysle ze jezeli wszystko z umiarem jest stosowane to bedzie ok. mysle ze wiekszosc samoopalaczy dziala w podobny sposob ze skora wyglada na brudna :/
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 22:05   #9
natalia9568
Raczkowanie
 
Avatar natalia9568
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Straszęcin
Wiadomości: 43
Dot.: Karnacja gwiazd

Opalenizna wygląda naturalnie po solarium tylko w przypadku gdy nie jest to przesadzone

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
www.wylookane.blogspot.com - mój blog o urodzie, kosmetykach, modzie - czyli wszystko to, co kobieta lubi najbardziej
___
Grześ mój
natalia9568 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 22:28   #10
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Karnacja gwiazd

Jak sie dobrze wypeelinguje cale cialo to samoopalacz powinien nie zostawiac smug
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 11:20   #11
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Karnacja gwiazd

zależy też od rodzaju skóry. odradzam solarium osobom o suchej skórze... zamiast solarium co myślicie o make upie do ciała? trafiłam ostatnio na coś takiego od lirene. kupiłam jasny odcień, bo chciałam uzyskać bardzo naturalny efekt. i w sumie przyznam, że to dobra alternatywa dla samoopalaczy. nogi zyskały ładny, jednolity kolor, delikatnie ciemniejszy niż naturalny. minus- trzeba poczekać aż produkt zaschnie na nogach, w przeciwnym razie pobrudzi ubranie. po promocji kupiłam też rajstopy w spray'u sally hansen. Na razie użyłam tylko raz (za zimno na rezygnację z rajstp). Próba z pseudorajstopami wyszła pozytywnie;D teraz czekam na ciepłą wiosnę i krótkie spódniczki)
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-04 12:20:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.