Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-22, 18:20   #1
SKWorst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 2

Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi?


Witam,
mam problem mianowicie poznałem fajną dziewczynę przez Fb dating po ponad 1 miesiącu pisania spotkaliśmy się (wcześniej się nie dało) i było spoko, mianowicie podobało mi się i jej również (tak mi napisała, poza tym jesteśmy umówieni na kolejne spotkanie), ale przechodząc do meritum. Problem polega na tym, że przeważnie umawiałem się z kimś poznanym na żywo, na spotkaniach dopiero poznawałem drugą osobę i płynnie z początku znajomości przechodziliśmy do poznawania się jakiś small talk, pytania i po paru takich spotkaniach mogłem ocenić czy jestem zainteresowany, a w tym przypadku ja w sumie wszystko co chciałbym o niej wiedzieć wiem, bo dowiedziałem się przez te 3 tyg pisania (to nie były jakieś pojedyncze wiadomości, tylko dosłownie pisanie godzinami) i mogę już po pierwszym spotkaniu stwierdzić, że jestem nią w jakiś sposób zauroczony. Wydaje mi się, że skoro niekiedy zdarzy jej się, że sama do mnie napisze, wyśle jakieś zdjęcie czy głosówkę i piszemy godzinami, a do tego jest w stanie przełożyć spotkanie ze znajomymi, żeby się ze mną spotkać to jest zainteresowana również. Myślę, że na drugim spotkaniu szczera rozmowa i jak ja to widzę i co czuję jest trochę za szybko, ale z drugiej strony nie mam pomysłu jak dalej to ciągnąć, aby wyszedł z tego związek. Nie mam też zielonego pojęcia czy pierwszy pocałunek, złapanie za rękę, i inne rzeczy łamiące barierę dotyku nie będą w tym wypadku "za szybkie".
SKWorst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 11:00   #2
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 600
Dot.: Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi?

A nie możesz wyluzować i normalnie się spotkać? Przecież widzieliście się dopiero raz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 11:03   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi?

Jeżeli jej się podobasz i ona Tobie i będzie vibe plus wspólne tematy, to wyjdzie z tego związek. Tu nie trzeba nie wiadomo czego.

Pierwsze na teraz, to rzuć hasłem, że cieszysz się na drugą randkę. Jeżeli zacznie robić słowne uniki, że to nie randka, że kumplowskie spotkanie i inne bla bla bla, to już zły znak. Jeżeli podłapie, to jesteś na dobrej drodze. Ale pamiętaj: nawet jeżeli jest fajnie, miło itd. to i tak nic z tego może nie wyjść. Nie nastawiaj się na nie wiadomo co, bo dziewczyna napisała, że spotkanie okej.

Generalnie w rozmowie nie ukrywaj, że szukasz związku, a nie kolejnej koleżanki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 11:14   #4
Tanooka
Raczkowanie
 
Avatar Tanooka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 152
Dot.: Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi?

Zamiast sie nakręcać po prostu kontynuuj relacje, wyprowadź ją bardziej do codziennego zycia i zobacz co z tego wyjdzie.
Tanooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 12:30   #5
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi?

Spotykaj się z nią i obserwuj czy też wykazuje inicjatywę, chce wychodzić, czy nie wycofuje się w pewnym momencie. Możesz ją skomplementować albo napomknąć w rozmowie, że chciałbyś związku. Możesz zapytać w jakiejś bardziej otwartej rozmowie, czy ona też szuka związku i jakie ma nastawienie. Drobny, nienachalny kontakt fizyczny chyba też nie zaszkodzi. Na każdym etapie obserwuj, czy odpowiada entuzjastycznie i zachowuje się podobnie.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 14:10   #6
SKWorst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 2
Dot.: Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi?

Tyle że ona ma świadomość że to randka już za pierwszy razem oznajmiłem że ja nie szukam znajomości tylko relacji
SKWorst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 16:00   #7
Marchewkowlosa
Raczkowanie
 
Avatar Marchewkowlosa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi?

No nie wiem, dla mnie na takie rzeczy też by było za szybko. Na razie w ogóle warto by było się poznać. Miesiąc pisania a miesiąc spotykania się to coś innego. Wtedy dopiero można powoli jakoś ta osobę ocenić. Ja bym po prostu przystopowała konie i dała czas dziewczynie i sobie po prostu na rozmowy i badania czy ta osoba jest w ogóle dla ciebie.
Marchewkowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-23, 16:31   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi?

Cytat:
Napisane przez SKWorst Pokaż wiadomość
Tyle że ona ma świadomość że to randka już za pierwszy razem oznajmiłem że ja nie szukam znajomości tylko relacji
No to skoro to wie, podobało jej się i jesteście umówieni na następne spotkanie, to czego Ty jeszcze chcesz? Gwarancji pisemnych, że się nie wycofa? Więcej luzu, bo strach się bać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 16:56   #9
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 600
Dot.: Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
No to skoro to wie, podobało jej się i jesteście umówieni na następne spotkanie, to czego Ty jeszcze chcesz? Gwarancji pisemnych, że się nie wycofa? Więcej luzu, bo strach się bać.
Dokładnie. O co chodzi? Cyrograf ma dziewczyna podpisać?
Wyluzuj autorze, bo ta znajomość może się jeszcze skończyć z miliona powodów, nawet, jak już nazwiecie ją związkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 18:13   #10
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 211
Dot.: Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Dokładnie. O co chodzi? Cyrograf ma dziewczyna podpisać?
Wyluzuj autorze, bo ta znajomość może się jeszcze skończyć z miliona powodów, nawet, jak już nazwiecie ją związkiem.
Jest bardziej prawdopodobne, że się skończy, niż, że nie.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 19:51   #11
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 083
Dot.: Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
No to skoro to wie, podobało jej się i jesteście umówieni na następne spotkanie, to czego Ty jeszcze chcesz? Gwarancji pisemnych, że się nie wycofa? Więcej luzu, bo strach się bać.
Też tak myślę. Idź na luzie na randkę, ale nie unikaj miłych gestów (kwiatek, zapłacenie za jej kawę, lekki dotyk). A co będzie to będzie, tego nikt nie wie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-23, 19:55   #12
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 444
Dot.: Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi?

moim zdaniem zlapanie za reke lub dotkniecie reki jak byscie siedzieli na przeciwko siebie przy stole jest jak najbardziej ok,co do pocalunku to raczej w policzek przy pozegnaniu,mozesz jej napisac ze zauroczyles sie nia i chcialbys zebyscie zaczeli spotykac sie czesciej i zobaczyc czy mozecie zostac para
jak zacznie robic uniki to przynajmniej bedziesz wiedzial ze nie jest zainteresowana.
a czy cos z tego wyniknie?czas pokaze,czasami przy blizszym poznaniu czar pryska i moze tobie przejdzie szybciej niz jej ;-)
__________________
z wizazem od 12.2004

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2024-01-24 o 17:08
xfrida jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-24, 12:32   #13
Marchewkowlosa
Raczkowanie
 
Avatar Marchewkowlosa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Co zrobić, abym relacja szła ku związkowi?

Imo pierw lepiej zacząć od komunikacji niż od czynów. Nagła bliskość może sprawić, że się dziewczyna wystraszy... Jak już to powiedź jej osobiście, że coś czujesz i czy ona też chce to kontynuować i na jakiej stopie.
Marchewkowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-24 13:32:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.