po wyjściu od fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-20, 17:59   #1
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347

po wyjściu od fryzjera


Jak to sie dzieje,ze po wyjściu od fryzjera,moje wlosy wygladaja cudnie,sa puszyste,wolniej sie przetluszczaja ?
W domu nie moge za nic w świecie uzyskac takiego efektu.Moze znacie jakies fryzjerskie tajniki??
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:41   #2
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: po wyjściu od fryzjera

Po pierwsze fryzjer używa porządnych kosmetyków do włosów, po drugie trzeba umieć włosy umyć (nie szarpiąc tylko kolistymi ruchami wmasowywać szampon we włosy, najpierw oczywiście go rozcieńczyć wodą). No i nie myć włosów w gorącej wodzie tylko w letniej a spłukiwać chłodną. Moja fryzjerka dodatkowo po niecałkowitym spłukaniu szamponu nakłada jakąs odżywke którą wmasowuje w głowe jak szampon i zaraz spłukuje Nie wiem co to za wynalazek ale śmierdzi tak troche jak farba do włosów
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:48   #3
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: po wyjściu od fryzjera

Cytat:
Napisane przez cziki
Po pierwsze fryzjer używa porządnych kosmetyków do włosów, po drugie trzeba umieć włosy umyć (nie szarpiąc tylko kolistymi ruchami wmasowywać szampon we włosy, najpierw oczywiście go rozcieńczyć wodą). No i nie myć włosów w gorącej wodzie tylko w letniej a spłukiwać chłodną. Moja fryzjerka dodatkowo po niecałkowitym spłukaniu szamponu nakłada jakąs odżywke którą wmasowuje w głowe jak szampon i zaraz spłukuje Nie wiem co to za wynalazek ale śmierdzi tak troche jak farba do włosów
No nie zawsze Mój fryzjer używa szamponu ziołowego taniej firmy, odżywkę Joanny, a włosy po wizycie faktycznie dłużej są świeże i lepiej wyglądają. Magia jakaś
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 18:20   #4
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: po wyjściu od fryzjera

up
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 19:25   #5
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: po wyjściu od fryzjera

Fryzjer mimo wszytsko uzywa lepszych kosmetyków, bo są przeznaczone do salonu i zawsze są lepszej jakości. Poza tym myje je profesjonalnie robiąc odpowiedni masaż. Ne zauważyłyście, że u fryzjera szampon się bardziej pieni i jakieś to mycie przymeniejsze jest (pomijając pozycje, bo kark to mi ledwo wytzrymuje)? Poza tym uzywa dobrych kosmetyków do stylizacji i umie je wymodelować. Ot i cały sekret.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 21:44   #6
Gumka
Raczkowanie
 
Avatar Gumka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Moja Mała Metropolia :)
Wiadomości: 157
GG do Gumka
Dot.: po wyjściu od fryzjera

gdybyśmy znały wszystkie sztuczki fryzjerów, to taki zawód stałby się niepotrzebny. Nie znam się na ich fachowych sztuczkach, ale lubię wiedzieć, że kiedy wychodzę z salonu, to widać, że z niego wychodzę :P
Gumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 21:50   #7
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: po wyjściu od fryzjera

ja mam inne odczucia po wyjsciu od fryzjera zawsze spiesze sie jak najszybciej do domu bo mi wstyd isc w takich wlosach , czesto sobie porycze bo mi jakas baba zrobi nie tak jak chcialam i ogolnie pierwsze co w domu to pod kran
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 21:55   #8
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: po wyjściu od fryzjera

zgadzam sie z tym ze fryzjerzy mają porządne kosmetyki dzieki którym włoski są takie boskie , ja ostatnio bylam u fryzjerki ktora jest mamą mojej kolezanki , wypytalam potem kolezanke czego uzyla jej mama ze moje włoski były takie śliczne i powiedziała ze to zasługa jakiegoś jedwabiu i świetnej odżywki , niestety nie pamietam nazw , ale włosy jak z reklamy miałam
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 08:36   #9
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: po wyjściu od fryzjera

Mam podobnie Od fryzjera takie fajne błyszczące a w domu jakoś krócej się trzymają Używam tych samych kosmetyków co moja fryzjerka pytałam ją o to jak to robi, że są takie,a ona odpowiedziała,że to zależy od mycia i dokładnego wymodelowania mycie u fryzjerki trwa ok 15 minut, potem jeszcze ok 20 siedzę z maseczką.... w domu nie ma na to czasu
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 10:12   #10
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: po wyjściu od fryzjera

Cytat:
Napisane przez natee
zgadzam sie z tym ze fryzjerzy mają porządne kosmetyki dzieki którym włoski są takie boskie , ja ostatnio bylam u fryzjerki ktora jest mamą mojej kolezanki , wypytalam potem kolezanke czego uzyla jej mama ze moje włoski były takie śliczne i powiedziała ze to zasługa jakiegoś jedwabiu i świetnej odżywki , niestety nie pamietam nazw , ale włosy jak z reklamy miałam
Ten jedwab o którym mowa to ja chyba nawet mam, kupilam w sklepie z artykulami fryzjerskimi a nazywa się BIOSILK w takich malutkich buteleczkach, cena ok 10 zł i bardzo wydajny. Nie polecam dla włosów przetłuszczających się
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.