♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-01, 09:40   #2371
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Rielle też czasami mam brzuch większy z prawej strony i wtedy coś mi uciska.
Angel bardzo ładny wózek
Ja krzywą będę robić w 25 tyg.
Dziewczyny do jakiego rozmiaru układać ubranka w komodzie na początek? Dostaliśmy ubranka o różnej wielkości i nie wiem od jakiego rozmiaru schować do kartona na później
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 09:50   #2372
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Rielle też czasami mam brzuch większy z prawej strony i wtedy coś mi uciska.
Angel bardzo ładny wózek
Ja krzywą będę robić w 25 tyg.
Dziewczyny do jakiego rozmiaru układać ubranka w komodzie na początek? Dostaliśmy ubranka o różnej wielkości i nie wiem od jakiego rozmiaru schować do kartona na później
Ja zostawiałam do 74, a większe kładłam do strefy za dużych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 09:52   #2373
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Rielle też czasami mam brzuch większy z prawej strony i wtedy coś mi uciska.

Angel bardzo ładny wózek

Ja krzywą będę robić w 25 tyg.

Dziewczyny do jakiego rozmiaru układać ubranka w komodzie na początek? Dostaliśmy ubranka o różnej wielkości i nie wiem od jakiego rozmiaru schować do kartona na później
Ja układam do 68
Rozmiar 74 zostawie gdzieś w osobnej szafce, reszta schowana na razie

Dziewczyny ile potrzebuję motków na kocyk? Wystarczą 3 po 100 gram?
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z

Edytowane przez alwa
Czas edycji: 2020-05-01 o 09:54
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 10:43   #2374
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja układam do 68
Rozmiar 74 zostawie gdzieś w osobnej szafce, reszta schowana na razie

Dziewczyny ile potrzebuję motków na kocyk? Wystarczą 3 po 100 gram?
A ile ma 100 g w tym motku? Generalnie ja np. Robię podwójna nicią (zdjęcie w załączeniu) 4 motki. Chciałam 80x100 ale wyjdzie ok 80x70 IMG_20200426_201211.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 11:26   #2375
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 11:58   #2376
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dzięki, tak myślałam właśnie że 68-74 to max.
Co do tego ile mam miejsca to nie wiem, bo jeszcze będę sporo musiała dokupić. nawet o tym nie pomyślałam, a może się okazać że zmieszczą się tylko dwa rozmiary i nici z mojego planowania... Także póki co wypiorę wszystko a segregować będę później.
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 12:32   #2377
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja planuje mieć w komodzie na początek 56 i 62 Wydaje mi się że nie ma sensu więcej. Jak się okaże że nie będę używać 56 to szybko powkładam pewnie 68. Już mam duże worki na śmieci gdzie segreguje rozmiarami. Zastanawiałam się jedynie jak z praniem czy jak planuje gdzies w lipcu już prać ubranka to czy prac na zapas np do rozmiaru 92 czy narazie tylko 56 do 68? Wolalabym wszystko sukcesywnie prać bo później w zimie to gorzej z dużymi ilosciami prania a tak to wszystko na polu sobie będę suszyć. Tylko nie wiem czy nie za wcześnie

Jak Wasza majówka?
U nas lipna pogoda, jutro planujemy pogrillować. Ja mam jakiś gorszy nastrój ostatnio... nie bardzo wiem jak rozwiązać jeden rodzinny problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-01, 13:02   #2378
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja planuje mieć w komodzie na początek 56 i 62 Wydaje mi się że nie ma sensu więcej. Jak się okaże że nie będę używać 56 to szybko powkładam pewnie 68. Już mam duże worki na śmieci gdzie segreguje rozmiarami. Zastanawiałam się jedynie jak z praniem czy jak planuje gdzies w lipcu już prać ubranka to czy prac na zapas np do rozmiaru 92 czy narazie tylko 56 do 68? Wolalabym wszystko sukcesywnie prać bo później w zimie to gorzej z dużymi ilosciami prania a tak to wszystko na polu sobie będę suszyć. Tylko nie wiem czy nie za wcześnie

Jak Wasza majówka?
U nas lipna pogoda, jutro planujemy pogrillować. Ja mam jakiś gorszy nastrój ostatnio... nie bardzo wiem jak rozwiązać jeden rodzinny problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja piorę do 74 włącznie. Wyprane rzeczy będą w komodzie lub te za duże w szafce osobnej.
Rozmiar 80 wyciągnę pewnie wiosną a może nawet dopiero latem.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 13:07   #2379
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ja czy zniosą zakaz porodów rodzinnych czy nie i tak mam zamiar rodzić sama. Mój raczej nie nalega na obecność, a ja uważam, że lepiej dla niego by pewnych kwestia nie oglądał. No chyba, że siedzialby sobie na poczekalni i przyszedł przeciąć pepowine Chociaż szczerze powiedziawszy ja chyba jednak wolałabym cc. Pewnie ten temat z czasem z prowadzącym będziemy poruszac, ale myślę że jak medycznie nie będę mieć wskazań to będę musiała z nim szczerze pogadać... Bo obawiam sie o swoją głowę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam dokładnie to samo. Musze pogadac z moim gin na ten temat, ale przeraża mnie ta rozmowa. Jak się nie zgodzi to pójdę na wizytę do psychiatry. Nie wyobrażam sobie SN.

Dziewczyny, długo mnie tu nie było bo po tej awarii kilkudniowej zapomnialam o istnieniu wizażu ale wracam. Ciężko mi było wszystko zacytować bo nadrabiała chyba ze 2 tygodnie

U nas wszystko ok, w zeszły poniedziałek na USG widziałam dziewuche 250g i myśle ze płeć się nie zmieni. Trochę przeraża mnie wizja, że mała będzie podobna do Męża a tak wynika ze zdjęcia które dostałam bo zaplanowałam sobie ze po mnie wyglad odziedziczy a po Nim inteligencje jak będzie na odwrót no to cóż :P hahaha

Odnośnie imion. Absolutnie nie widze nic dziwnego w nadawaniu imion ludzkich zwierzętom. Bo niby czemu? Nasze obecny koty mają na imię Zuzia i Wacław. A ze komuś to przeszkadza albo czuje zie urażony no to już nie mój problem z reszta dla nas zwierzęta są jak dzieci. I dużo rzeczy które planuje dla dziecka robię z myślą o kotach. Bo chce żeby miały swobodny dostęp do dziecka i aktywnie uczestniczyły w Jej życiu.
Dla chłopca mieliśmy wymyślone imię: Franek. A ze jest dziewczynka to mamy problem, ale wstępnie będzie Zofia. I międzynarodowe, i skrót Zosia nie jest zbyt infantylny. Bo tez tego nie lubie ale to jeszcze zobaczymy. Roboczo i tak gadamy o niej Grażyna

Ja mam połówkowe 6.05, a 18.05 kolejna wizytę poruszałyście tez temat dentysty. Ja mam pare zębów do leczenia w tym wyrwanie 8 :/ ale na szczęście już ostatnio zaczęli przyjmować pojedynczych pacjentów, a że mam tam trochę „forów” u nich bo nie dość ze chodzę do nich już od 3lat to jeszcze wielu ludziom ich polecilam i często promuje na FB no to dzwonili do mnie w pierwszej kolejności. I byłam w zeszłym tygodniu, w przyszłym tez ide w przyszłym czeka mnie tez telewizyta u endokrynolog, wiec wcześniej musze badania zrobić.

Jeśli chodzi o zakupy to ja już mam sporo ciuszków ostatnio zamówiłam tez na AliExpress jakieś otulacze, reczniczki itp a na Allegro jakiś kocyk, pieluszki, smoczki i pare innych rzeczy ciuchy narazie mam z H&M, z Pepco, z Sinsaya. Czego na paczkę z Mango bo były fajna promocja, ale to dopiero większe ciuszki bo od 80cm chyba kupiłam. Ale sporo fajnych i niedrogich mam tez teoche używek od kolezanek o ile nie brzydzę się używanych rzeczy od znajomych, tak od obcych już tak. Dlatego OLX nie dla mnie łóżeczko, przewijak, komodę, wózek, fotelik, napewno będzie kupować nowe. Ale to dopiero najwcześniej pod koniec czerwca bo póki co mamy jeszcze pewne zobowiązania finansowe a potem już będzie troszkę lżej ale listę zakupów mam zrobiona tak mniej więcej wiec sukcesywnie sobie coś kupuje

Aaa i ja planuje mieć ubranka dziecka na wieszakach. Wraz z body. Nienawidze szuflad i półek. W szufladach tylko bielizna, jakieś kocyki, pościel, tetra itp. Nie umiem utrzymać porządku w szufladach a nie chce mieć wiecznego burdelu. Jak robiliśmy 4 lata temu remont to tez tak sobie zaplanowałam. I jak wydzieliliśmy pomieszczenie na garderobę to wiedziałam ze musza być same drążki mam tylko 3 szuflady na bieliznę i polki na pościel oraz ręczniki.
Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2020-05-01 o 13:14
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 14:17   #2380
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 14:43   #2381
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;87809658]Treść usunięta[/QUOTE]


Uwierz, ze u mnie pojemniki nawet nie zdają egzaminu, jestem jakas niezdarna i wyciągnięcie jednej rzeczy powoduje burdel i potem nic nie umiem znaleźć. No nie, mam traumę ze swojego rodzinnego domu i nigdy w życiu z reszta ja na wieszaku wszystko od razu widze co gdzie jest, wiec dla mnie to jest nawet najłatwiejsze niż szukanie w szufladzie każdy ma inaczej.
Czytałam o co chodzi z zaświadczeniem. Leczyłam się na depresje, mam doświadczenie z psychiatrami.
Nie wszystkie kobiety psychicznie dadzą rady przejść przez SN. Ja nie
A odnośnie norm. Poczytaj co jest na metce w H&M i innych takich przecież to nie jest w Europie produkowane. A mało tego. Moja siostra miała
Mnóstwo rzeczy z ali i one często gęsto były lepsze jakosciowo niż szmatki z H&M. Poza tym kupuje tylko tam gdzie jest dużo opinii, zdjęcia produktów itp wiec wiem, że nie kupię jakiegoś gowna. I tak przed założeniem pierze się prasuje ubranka wiec tymbardziej dla mnie to żaden problem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2020-05-01 o 14:45
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-01, 15:03   #2382
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ewulkamala16 ja tak samo na wizytę mam mieć wyniki, a wizyta 28.05

Gryzelda też bym nie zamówiła jak takie opinie kiepskie

Laluna91 u nas też paskudna pogada, a tak samo mam ochotę na grilla przykro mi z powodu rodzinnego problemu, oby szybko udało się go rozwiązać

Pysia super, że wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 16:15   #2383
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

U mnie nadal problem z przychodniami i wizytami :/
Mam umówiona wizytę po 20 maja u innego lekarza ale mam nadzieje ze mój zacznie przyjmować do tego czasu :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 16:47   #2384
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dla mnie też szuflady są najlepsze na dziecięce ubranka. Mam poukładane pionowo, więc nawet moje starszaki wiedzą co gdzie jest i wyciągają co potrzebują bez rozwalania wszystkiego.

Ale wiadomo każdy ma inne doświadczenia i potrzeby
Swoje rzeczy trzymam na wieszakach
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 20:31   #2385
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Rielle też czasami mam brzuch większy z prawej strony i wtedy coś mi uciska.
Angel bardzo ładny wózek
Ja krzywą będę robić w 25 tyg.
Dziewczyny do jakiego rozmiaru układać ubranka w komodzie na początek? Dostaliśmy ubranka o różnej wielkości i nie wiem od jakiego rozmiaru schować do kartona na później
Ja w komodzie będę miała rozmiar 56-62, rozmiar 68-74 gdzieś w szafie schowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja planuje mieć w komodzie na początek 56 i 62 Wydaje mi się że nie ma sensu więcej. Jak się okaże że nie będę używać 56 to szybko powkładam pewnie 68. Już mam duże worki na śmieci gdzie segreguje rozmiarami. Zastanawiałam się jedynie jak z praniem czy jak planuje gdzies w lipcu już prać ubranka to czy prac na zapas np do rozmiaru 92 czy narazie tylko 56 do 68? Wolalabym wszystko sukcesywnie prać bo później w zimie to gorzej z dużymi ilosciami prania a tak to wszystko na polu sobie będę suszyć. Tylko nie wiem czy nie za wcześnie

Jak Wasza majówka?
U nas lipna pogoda, jutro planujemy pogrillować. Ja mam jakiś gorszy nastrój ostatnio... nie bardzo wiem jak rozwiązać jeden rodzinny problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja będę prała do 74, a większe rozmiary dopiero po wyjęciu do komody
I jestem za szufladami, mam organizery z Ikea, przy córce się bardzo sprawdziły bo każdy rodzaj ubranek był w oddzielnym pojemniku i szybko można było coś znaleźć

A mam pytanie do podwójnych mam, czy ubranka młodszego dziecka będziecie chować w komodzie starszego czy kupujecie cos oddzielnie do przechowywania? Moja córka zajęła całą komodę malm, ma mnóstwo ubranek. Terwz przy synku chciałabym trochę ograniczyć właśnie ubranka i myślę czy wygospodarować jedną szufladę u córki czy coś innego wymyślec 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 20:41   #2386
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Taka paczuszka dziś dotarła do paczkomatu wszystko bardzo fajne. Ręcznik kąpielowy z bambusa (70% bambusa 30% bawełny), kocyk bawełniany, zestaw 3 pieluszek muslinowych 70x70, dwie pieluszki mini bambusowe 30x30 (bardziej ich do buzi jako ściereczki będę używała, super mieciusie ) oraz dwa smoczki Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 20:42   #2387
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Ja w komodzie będę miała rozmiar 56-62, rozmiar 68-74 gdzieś w szafie schowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Ja będę prała do 74, a większe rozmiary dopiero po wyjęciu do komody
I jestem za szufladami, mam organizery z Ikea, przy córce się bardzo sprawdziły bo każdy rodzaj ubranek był w oddzielnym pojemniku i szybko można było coś znaleźć

A mam pytanie do podwójnych mam, czy ubranka młodszego dziecka będziecie chować w komodzie starszego czy kupujecie cos oddzielnie do przechowywania? Moja córka zajęła całą komodę malm, ma mnóstwo ubranek. Terwz przy synku chciałabym trochę ograniczyć właśnie ubranka i myślę czy wygospodarować jedną szufladę u córki czy coś innego wymyślec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zabierałam rzeczy starszaka a całą komodę zwalniałam dla nowego dzidziusia. Teraz też tak zrobiłam.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 21:03   #2388
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Sunshine ooo, ale dobra wiadomość! Może pojawi się więcej placówek które to zrobią

Waniliova super że wizyta udana

Alwa gratki Tobie też pomyślnej wizyty. to dobrze ze lekarz ie zmienił daty

Rielle ja tak miałam przedwczoraj. Poczułam ewidentnie jak mała się mocno poruszyła i nagle brzuch się napiął z jednej strony a do tego kłujący ból wzdłuż lewej strony brzucha. Potem jak się dziewoja przesunęła znowu to zelżał

PrettyGirl u nas chyba zostaną ubranka starszej córki w komodzie u niej w pokoju. Robimy nową szafę u nas w sypialni i tam chyba wyodrębnimy miejsce dla nowej. Chyba że okaże się to niemożliwe, to będzie trzeba dokupić nową szafę z szufladami do pokoju dziewczynek.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Ja miałam przedwczoraj wizytę u dentysty:/ Wyleciała mi plomba z zęba i musiałam się umówić bo był to duży dyskomfort. Nie dość że stres z powodu samej wizyty to jeszcze lęk przed wirusem.

Bardzo mnie cieszy że piszecie o przywroceniu porodów rodzinnych Ciągle o tym zakazie myślę i teraz poczułam jakąś ulgę
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 21:04   #2389
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Sunshine ooo, ale dobra wiadomość! Może pojawi się więcej placówek które to zrobią



Waniliova super że wizyta udana



Alwa gratki Tobie też pomyślnej wizyty. to dobrze ze lekarz ie zmienił daty



Rielle ja tak miałam przedwczoraj. Poczułam ewidentnie jak mała się mocno poruszyła i nagle brzuch się napiął z jednej strony a do tego kłujący ból wzdłuż lewej strony brzucha. Potem jak się dziewoja przesunęła znowu to zelżał



PrettyGirl u nas chyba zostaną ubranka starszej córki w komodzie u niej w pokoju. Robimy nową szafę u nas w sypialni i tam chyba wyodrębnimy miejsce dla nowej. Chyba że okaże się to niemożliwe, to będzie trzeba dokupić nową szafę z szufladami do pokoju dziewczynek.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Ja miałam przedwczoraj wizytę u dentysty:/ Wyleciała mi plomba z zęba i musiałam się umówić bo był to duży dyskomfort. Nie dość że stres z powodu samej wizyty to jeszcze lęk przed wirusem.



Bardzo mnie cieszy że piszecie o przywroceniu porodów rodzinnych Ciągle o tym zakazie myślę i teraz poczułam jakąś ulgę
Ja patrzyłam ze u mnie dalej zakaz porodów rodzinnych do odwołania
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-01, 21:11   #2390
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja się na rodzinny poród nie nastawiam bo mąż i tak zapewne będzie musiał zostać z córka w domu. Bardziej bym chciała żeby mogli mnie odwiedzić po porodzie już Jednak jest to moment kiedy można spokojnie i bez pośpiechu się umyć


Z ubrankami póki co problemu nie mam bo starsza jest w swoim pokoju i ma ubrania w swojej szafie a młody będzie na początku z nami w pokoju i kupiłam dla niego komodę z ikea. Gorzej będzie później jak będą mieli razem pokój będę musiała wtedy kupić nowa większa szafę na ich ubrania




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone

Edytowane przez senira666
Czas edycji: 2020-05-02 o 08:45
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 22:28   #2391
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja zabierałam rzeczy starszaka a całą komodę zwalniałam dla nowego dzidziusia. Teraz też tak zrobiłam.
A starszaka do szafy przeniosłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 07:55   #2392
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
A starszaka do szafy przeniosłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, teraz rzeczy córki przeniosłam do szafy z dwoma szufladami.
Jak córka miała się urodzić, to rzeczy syna dałam do szuflady pod łóżkiem i są tam do tej pory. W sumie córka też miała mieć pod łóżkiem w szufladzie, ale ma u siebie okropne kółka i źle się wysuwa, nawet ja mam problem a co dopiero ona. A przy szafie powiesiliśmy lustro więc jest zadowolona
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 10:16   #2393
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 10:35   #2394
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja już mówiłam, że zmieniamy starszakowi meble na nowe, a te, które są u niego idą do pokoju maluszka. W drugim tygodniu maja mamy plan wybrać się do sklepu meblowego i pooglądać co jest, ew. wziąć katalogi i porównać cenę prosto od producenta z tą, którą daje sklep jeśli będzie drożej to zamówimy od producenta, jeśli uda się wynegocjować jakiś rabat to weźmiemy w sklepie.

Zamówiliśmy też komodę do sypialni na nasze rzeczy, bo musimy się przeorganizować z naszymi rzeczami (dom bez garderoby to jakaś porażka), więc jak przyjdzie pewnie w środę/czwartek to w piątek biorę się za porządki.

Dzisiaj od rana wstawiłam zupę pomidorową do gotowania, zostały mi do wymycia drzwi lodówki i półki na nich i sama lodówka z zewnątrz, bo też się za to wzięłam, mam plan umyć jeszcze mikrofalówkę dzisiaj i może przelecę na szybko piekarnik.

Załącza mi się syndrom wicia gniazda, już bym chciała prać i prasować te malusie rzeczy a tu jesteśmy w lesie, bo płeć nieznana no ale powoli zdążymy, chociaż ja chcę max w połowie lipca mieć wszystko gotowe, mogę wtedy nie mieć jeszcze wózka i fotelika, bo to chyba zamówimy na początku sierpnia. Zaplanowaliśmy też, że już przy okazji zwykłych zakupów zaczniemy robić zapasy higieniczne i kupować powoli pampersy, chusteczki nawilżane, duże waciki żeby później się takimi drobiazgami nie martwić.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 10:35   #2395
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja muszę przeorganizować szafę z ikei w pokoju córki i tam zmieszczę ubranka drugiego dziecka. Ewentualnie jeszcze w komodzie w drugim pokoju ogarnę jedna szufladę na ubranka żeby mieć pod ręką.
Tak w zasadzie to jeszcze w ogóle nie ogarniałam nic z ubranek. Kupiłam tylko wielopak bodziakow 56 i na tym stanęło. Muszę przejrzeć ubranka po córce i jeszcze dostanę pakę od szwagierki

Jutro chyba pojedziemy po kołyskę bo znalazłam na olx

Po wypłacie zamierzam machnąć jeszcze drugie zamówienie z Gemini
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sunshine16
Czas edycji: 2020-05-02 o 10:36
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 10:36   #2396
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Aaa no i ja jestem zdecydowanie team szuflady dla malucha

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 10:48   #2397
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Hope próbuje się dodzwonić do ZUSu i zapytać o to, ale cały czas wszystkie linie zajęte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napisz do nich wiadomosc. Ja tez nie mialam jak napisalam do nich z panelu PUE za kilka dni było. No i pamietaj że z kwoty podanej na panelu jeszcze zabierają 17% podatku

Gratuluje udanych wizyt Pomału nadrabiam bo wcześniej nie miałam czasu

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Co do niskiej hemoglobiny to polecam pić sok z buraka. Moj dr się pytał co robie że mam taką hemoglobine jak u zdrowego chłopa co jest rzadkie u kobiet w ciąży. Więc sok z buraka zawsze mam w wynikach ok 14

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Katarznaka
Czas edycji: 2020-05-02 o 10:50
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 11:27   #2398
Sowellla
Raczkowanie
 
Avatar Sowellla
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 164
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Melduję się w połowie!


Jak spędzacie majówkę? U nas pogoda w kratkę ale i tak jest fajnie.


Ja już zwolniłam dwie szuflady na ubranka dla dzidzi. Też już mam syndrom wicia gniazda, prałabym i prasowała. Capture%2B_2020-05-02-11-33-27-1.jpg

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Sowellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 11:28   #2399
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-02, 11:29   #2400
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta

Edytowane przez 081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Czas edycji: 2020-05-02 o 11:31
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.