♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-08, 07:18   #2731
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

U nas nie ma dywanów, do mebli dojeżdża idealnie, mamy model i7. Jedyna wada to schody ale są tak szczęśliwie usytuowane, że 2 razy w tygodniu tylko zmiatam sierść i jest czysto. Mopa używam parowego z viledy i jest spoko a nie kosztuje majątku

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 09:06   #2732
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Katarzanka muszę tego mopa obczaić ja mam obrotowy z Viledy

U nas też fajnie dojeżdża do mebli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 09:20   #2733
Sowellla
Raczkowanie
 
Avatar Sowellla
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 164
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Baambi i Sieciowa, idę z Wami w poniedziałek! Połówkowe!

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Sowellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 10:50   #2734
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Robię kolejne zakupy w aptece Gemini. Myślałam że już mam więcej rzeczy a tu kolejne stówki lecą Ale w sumie więcej dla mnie zapasów.

Poradźcie jaka butelka na początek. Bo chyba coś powinnam mieć jakby co, wiadomo jak się okaze że trzeba będzie mm to dokupie.
Czytałam opinie to są bardzo rozbieżne
Myślałam o takiej na początek https://www.aptekagemini.pl/avent-bu...-17-125ml.html

Nie ma w gemini dr braun czy jakoś tak a też dobre opinie czytałam, ale raczej wybiorę coś między avent, lovi albo canpol
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 10:56   #2735
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Hej 😊
Widzę że w poniedziałek dużo wizyt się szykuje😉
U Was działają szkoły rodzenia? U mnie wszędzie jest, że zamknięte do odwołania. Co myślicie o tych wszystkich internetowych szkołach?
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 10:59   #2736
Bezimienna2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 295
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Robię kolejne zakupy w aptece Gemini. Myślałam że już mam więcej rzeczy a tu kolejne stówki lecą Ale w sumie więcej dla mnie zapasów.

Poradźcie jaka butelka na początek. Bo chyba coś powinnam mieć jakby co, wiadomo jak się okaze że trzeba będzie mm to dokupie.
Czytałam opinie to są bardzo rozbieżne
Myślałam o takiej na początek https://www.aptekagemini.pl/avent-bu...-17-125ml.html

Nie ma w gemini dr braun czy jakoś tak a też dobre opinie czytałam, ale raczej wybiorę coś między avent, lovi albo canpol

A co kupujesz w aptece? Ja kompletnie nie wiem od czego zacząć te apteczne zakupy ��

Wczoraj przyszły koje zakupy ze smyka, 5 10 15 i dolce sonno �� jakie to wszystko jest słodkie �� najbardziej podobają mi się sukienki, ale to dopiero na rozmiar 68 kupiłam, mniejszych póki co żadnych nie mam, same śpiochy, legginsy, polspiochy i kilka body ��

Jeżeli chodzi o butelki to ja pewnie zdecyduje się na agent, bo już mam wybrany laktator właśnie z tej firmy, a podgrzewacz z lovi, ale gdzieś czytałam, ze jest kompatybilny z różnymi butelkami (mam nadzieje, ze z avent-em tez)

Edytowane przez Bezimienna2019
Czas edycji: 2020-05-08 o 11:02
Bezimienna2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 11:06   #2737
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja aptekę zostawiam na koniec, bo chce kupic leki dla maluszka a mają jakąś date ważności. Ostatnio tylko zamawialam sobie witaminy i magnez tak aby starczyło do konca sierpnia. Ciuszków dużo dostałam a sporo też już kupiłam, więc póki co odpuszczam. Myśle że odświeżymy sypialnie i w końcu pomyślimy o meblach, bo chce je skręcić ze 2-3 miesiace wcześniej żeby wywietrzały i nabrały zapachu domu przed przybyciem lokatora. Swoją drogą zaraz zaczynam 6ty miesiąc kiedy to zleciało....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Katarznaka
Czas edycji: 2020-05-08 o 11:08
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-08, 11:09   #2738
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Robię kolejne zakupy w aptece Gemini. Myślałam że już mam więcej rzeczy a tu kolejne stówki lecą Ale w sumie więcej dla mnie zapasów.



Poradźcie jaka butelka na początek. Bo chyba coś powinnam mieć jakby co, wiadomo jak się okaze że trzeba będzie mm to dokupie.

Czytałam opinie to są bardzo rozbieżne

Myślałam o takiej na początek https://www.aptekagemini.pl/avent-bu...-17-125ml.html



Nie ma w gemini dr braun czy jakoś tak a też dobre opinie czytałam, ale raczej wybiorę coś między avent, lovi albo canpol
Miałam tę butelkę avent i była dobra miałam też z lovi ale to większe 240ml i też polecam.
Najgorzej nuk. Użyłam raz bo dziecko się dławilo mlekiem.
Mialam tez babyono i canpol. Nie pamietam która, ale któraś miała slaby przepływ i jak z aventu syn jadł 20 minut to z tamtej 2x dłużej
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 11:30   #2739
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Bezimienna2019 Pokaż wiadomość
A co kupujesz w aptece? Ja kompletnie nie wiem od czego zacząć te apteczne zakupy ��

Wczoraj przyszły koje zakupy ze smyka, 5 10 15 i dolce sonno �� jakie to wszystko jest słodkie �� najbardziej podobają mi się sukienki, ale to dopiero na rozmiar 68 kupiłam, mniejszych póki co żadnych nie mam, same śpiochy, legginsy, polspiochy i kilka body ��

Jeżeli chodzi o butelki to ja pewnie zdecyduje się na agent, bo już mam wybrany laktator właśnie z tej firmy, a podgrzewacz z lovi, ale gdzieś czytałam, ze jest kompatybilny z różnymi butelkami (mam nadzieje, ze z avent-em tez)
Na pierwszej stronie masz ściągi naszych zakupów aptecznych
Ja juz robie drugie. Dla siebie po 2 opakowania obu Pregn, 6 opakowań magnezu, vigantoletten, acard. To już będe miała na dwa miesiące zapas. Jakieś waciki, patyczki kosmetyczne. Termometr zwykły elektroniczny a później dopiero myślę kupić jakiś porządny bezdotykowy ale łudzę się że będą tańsze za pare miesięcy Kupuje sobie jeszcze tantum rosa, maść ziaja na sutki (podobno dwa miesiące przed porodem można smarować żeby przygotować do karmiania) No i wybieram butelke właśnie i smoczek. Tu też mam rozkmine czy też nie Avent https://www.aptekagemini.pl/avent-sm...6-18-2szt.html

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Hej 😊
Widzę że w poniedziałek dużo wizyt się szykuje😉
U Was działają szkoły rodzenia? U mnie wszędzie jest, że zamknięte do odwołania. Co myślicie o tych wszystkich internetowych szkołach?
U nas to samo. Liczę że jakimś cudem się otworzą np za miesiąc ale pewnie nierealne chociaż może zadzwonię zapytać.
Ja coś tam już pomału oglądam w tych internetowych szkołach, ale bezpłatne, nie zamierzam kupować jakiś lekcji tylko to co jest dostępne.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja aptekę zostawiam na koniec, bo chce kupic leki dla maluszka a mają jakąś date ważności. Ostatnio tylko zamawialam sobie witaminy i magnez tak aby starczyło do konca sierpnia. Ciuszków dużo dostałam a sporo też już kupiłam, więc póki co odpuszczam. Myśle że odświeżymy sypialnie i w końcu pomyślimy o meblach, bo chce je skręcić ze 2-3 miesiace wcześniej żeby wywietrzały i nabrały zapachu domu przed przybyciem lokatora. Swoją drogą zaraz zaczynam 6ty miesiąc kiedy to zleciało....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
A ja już mam większość aptecznych bo z tego co się orientowałam to mają daty do 2022r i faktycznie takie dostałam, ale wiadomo, rozsądniej na koniec ale ja z tych co chcą mieć wszystko wczesniej gotowe w razie czego

My własnie chyba w tym miesiącu zamawiamy reszte mebli do sypialni tzn komode i łóżeczko. I patrząc na regał czy toaletke która kupiłam ostatnio to faktycznie lepiej jak one postoją nawet te pare miesiący bo czuć drewnem czy tą okleiną. Te dla dzieci niby mają atesty i są z jakimiś bezpiecznymi farbami, klejami itd ale lepiej nie na ostatnią chwile. Myslę że komode już złożymy ale łóżeczko za jakiś czas dopiero, chociaż bez materaca mogłoby już stać. A materac wietrzyłby się na słonku
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 11:31   #2740
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

U nas dużo dywanów nima bo aż jeden niewielki w salonie
Ale mamy dwa koty i mam porównanie jak jest po robocie na drewnianych powierzchniach a jak jest po tym odkurzaczu byliśmy w szoku ile zebrał. Fajnie też że jak koty naniosą żwirek to po prostu biorę go z bazy i przejeżdżam w parę sekund. Ale wiadomo, każdy ma inny dom, inną sytuację I absolutnie nie narzucam nikomu, jedynie piszę jako ciekawostkę że taki odkurzacz jest bardzo fajny, i dużo wygodniejszy od zwykłych przewodowych

Sowellla w grupie raźniej
na którą masz? Ja mam na 14.45, też połówkowe

Edytowane przez Baambi
Czas edycji: 2020-05-08 o 11:33
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 11:43   #2741
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Na pierwszej stronie masz ściągi naszych zakupów aptecznych

Ja juz robie drugie. Dla siebie po 2 opakowania obu Pregn, 6 opakowań magnezu, vigantoletten, acard. To już będe miała na dwa miesiące zapas. Jakieś waciki, patyczki kosmetyczne. Termometr zwykły elektroniczny a później dopiero myślę kupić jakiś porządny bezdotykowy ale łudzę się że będą tańsze za pare miesięcy Kupuje sobie jeszcze tantum rosa, maść ziaja na sutki (podobno dwa miesiące przed porodem można smarować żeby przygotować do karmiania) No i wybieram butelke właśnie i smoczek. Tu też mam rozkmine czy też nie Avent https://www.aptekagemini.pl/avent-sm...6-18-2szt.html

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------





U nas to samo. Liczę że jakimś cudem się otworzą np za miesiąc ale pewnie nierealne chociaż może zadzwonię zapytać.

Ja coś tam już pomału oglądam w tych internetowych szkołach, ale bezpłatne, nie zamierzam kupować jakiś lekcji tylko to co jest dostępne.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------





A ja już mam większość aptecznych bo z tego co się orientowałam to mają daty do 2022r i faktycznie takie dostałam, ale wiadomo, rozsądniej na koniec ale ja z tych co chcą mieć wszystko wczesniej gotowe w razie czego



My własnie chyba w tym miesiącu zamawiamy reszte mebli do sypialni tzn komode i łóżeczko. I patrząc na regał czy toaletke która kupiłam ostatnio to faktycznie lepiej jak one postoją nawet te pare miesiący bo czuć drewnem czy tą okleiną. Te dla dzieci niby mają atesty i są z jakimiś bezpiecznymi farbami, klejami itd ale lepiej nie na ostatnią chwile. Myslę że komode już złożymy ale łóżeczko za jakiś czas dopiero, chociaż bez materaca mogłoby już stać. A materac wietrzyłby się na słonku
Ja chodzilam na szkołe rodzenia w pierwszej ciąży i szczerze to nic z niej nie zapamiętałam, ani jak oddychać, ani jak przeć. A o pielęgnacji maluszka to czytałam w różnych miejscach.

Użyłam funkcji mopa w xiaomi. Wczoraj myłam normalnie mopem podłogi wiec nie były brudne, ale już jakieś kropki z wody na kafelkach było widać. Fajnie przetarł. Wiadomo że przy krawędziach nie dojedzie ścierką ale do takiego codziennego przetarcia ok, zwłaszcza że ma funkcje odkurzanie z mopowaniem, wiec nie muszę go puszczac 2x żeby najpierw odkurzył. Wczoraj odkurzyl raz i caly pojemnik kurzu, wieczoram puscilam go drugi raz i znowu prawie cały pojemnik

Na apteke się czaje czy już zamawiać czy nie. W sumie nie będę dużo brała.

Dziewczyny też tak macie, że jak się obudzicie w nocy do wc to potem zasnąć nie możecie? U mnie druga noc z rzędu 2h zasnąć nie mogłam.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-08, 11:52   #2742
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

W ogóle ja w pierwszym trymestrze sikałam jak opentana a teraz sikne wieczorem o 23 i do 7 spokojnie dośpie i nie budzi mnie mocne parcie na pęcherz, ale ja córcie mam wysoko a niżej, bliżej ujścia macicy mam worek owodniowy z martwym bliźniakiem, więc może to ma wpływ
Nie wiedziałam, że mają nawet do 22 roku też jestem typem, który planuje i wszystko musi mieć wcześniej ogarnięte, więc może zweryfikuje liste i zaczne myśleć, ale najpierw musze ogarnąć sypialnie i kupić nową komode bo ta co jest to się nie nadaje, a mam w niej same bibeloty do wywalenia...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 12:01   #2743
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja chodzilam na szkołe rodzenia w pierwszej ciąży i szczerze to nic z niej nie zapamiętałam, ani jak oddychać, ani jak przeć. A o pielęgnacji maluszka to czytałam w różnych miejscach.

Użyłam funkcji mopa w xiaomi. Wczoraj myłam normalnie mopem podłogi wiec nie były brudne, ale już jakieś kropki z wody na kafelkach było widać. Fajnie przetarł. Wiadomo że przy krawędziach nie dojedzie ścierką ale do takiego codziennego przetarcia ok, zwłaszcza że ma funkcje odkurzanie z mopowaniem, wiec nie muszę go puszczac 2x żeby najpierw odkurzył. Wczoraj odkurzyl raz i caly pojemnik kurzu, wieczoram puscilam go drugi raz i znowu prawie cały pojemnik

Na apteke się czaje czy już zamawiać czy nie. W sumie nie będę dużo brała.

Dziewczyny też tak macie, że jak się obudzicie w nocy do wc to potem zasnąć nie możecie? U mnie druga noc z rzędu 2h zasnąć nie mogłam.
Ja też tak mam ostatnio, ale zwalam to na pełnie bo często tak miałam

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
W ogóle ja w pierwszym trymestrze sikałam jak opentana a teraz sikne wieczorem o 23 i do 7 spokojnie dośpie i nie budzi mnie mocne parcie na pęcherz, ale ja córcie mam wysoko a niżej, bliżej ujścia macicy mam worek owodniowy z martwym bliźniakiem, więc może to ma wpływ
Nie wiedziałam, że mają nawet do 22 roku też jestem typem, który planuje i wszystko musi mieć wcześniej ogarnięte, więc może zweryfikuje liste i zaczne myśleć, ale najpierw musze ogarnąć sypialnie i kupić nową komode bo ta co jest to się nie nadaje, a mam w niej same bibeloty do wywalenia...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ja dużo pije więc sikanie nawet 2x w nocy Ale też zażywam tabletki przed snem, magnez potrzebuje dużo wody a to robi swoje.
Długie daty na pewno w Gemini, bo jak np orientowałam się w jakiejś aptece na allegro to już krótsze mieli.

Znowu mam w koszyku produkty na 370zł
Ale już butelka, smoczki, etui na smoczek, klips do smoczka
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 12:42   #2744
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Właśnie laski A jakie smoczki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 12:44   #2745
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Właśnie laski A jakie smoczki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupie bibsa i jeszcze jakas jedna marke ale ciagle zastanawiam sie jaką bo szukam też ładnego

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 12:46   #2746
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

My mieliśmy chyba avent smoczki a butelki lovi, bo do laktatora pasowały (też lovi, ręczny). Teraz się zastanawiam czy nie kupić elektrycznego, bo mogę nie mieć tyle czasu na pompowanie co przy młodym miałam. A z drugiej strony skoro to ostatnie dziecko to trochę mi szkoda kasę wydawać, bo tamtym ściągałam dużo mleka

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 13:22   #2747
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 13:25   #2748
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Robię kolejne zakupy w aptece Gemini. Myślałam że już mam więcej rzeczy a tu kolejne stówki lecą Ale w sumie więcej dla mnie zapasów.

Poradźcie jaka butelka na początek. Bo chyba coś powinnam mieć jakby co, wiadomo jak się okaze że trzeba będzie mm to dokupie.
Czytałam opinie to są bardzo rozbieżne
Myślałam o takiej na początek https://www.aptekagemini.pl/avent-bu...-17-125ml.html

Nie ma w gemini dr braun czy jakoś tak a też dobre opinie czytałam, ale raczej wybiorę coś między avent, lovi albo canpol
Przy córce używałam butelek avent, w sumie do tej pory używam
Sprawdź na stronie Philipsa bo mieli te butelki 125 ml za 16 zł w promocji i do tego darmowa dostawa, może jeszcze mają dostępne
Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
U nas dużo dywanów nima bo aż jeden niewielki w salonie
Ale mamy dwa koty i mam porównanie jak jest po robocie na drewnianych powierzchniach a jak jest po tym odkurzaczu byliśmy w szoku ile zebrał. Fajnie też że jak koty naniosą żwirek to po prostu biorę go z bazy i przejeżdżam w parę sekund. Ale wiadomo, każdy ma inny dom, inną sytuację I absolutnie nie narzucam nikomu, jedynie piszę jako ciekawostkę że taki odkurzacz jest bardzo fajny, i dużo wygodniejszy od zwykłych przewodowych

Sowellla w grupie raźniej
na którą masz? Ja mam na 14.45, też połówkowe
My mamy bezprzewodowy pionowy i to też był super zakup! Jak żwirek cxy jakiś piach z podwórka się naniesie to tylko wziąć do ręki i odkurzyć, już nie wyobrażam sobie takiego z kablem a roombe może sprawimy sobie do nowego mieszkania bo póki co mamy mały metraż więc bez sensu zakup
Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja kupie bibsa i jeszcze jakas jedna marke ale ciagle zastanawiam sie jaką bo szukam też ładnego

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ja też chcę bibs, może lovi dokupię ale to zobacze jesscze córka żadnego smoka nie chciała wziąć do buzi, ciekawe jak drugie dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 13:32   #2749
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Właśnie laski A jakie smoczki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na pewno kauczukowy, co do firmy jeszcze nie zdecydowałam, myślałam o natursutten
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-08, 13:38   #2750
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Przy córce używałam butelek avent, w sumie do tej pory używam
Sprawdź na stronie Philipsa bo mieli te butelki 125 ml za 16 zł w promocji i do tego darmowa dostawa, może jeszcze mają dostępne My mamy bezprzewodowy pionowy i to też był super zakup! Jak żwirek cxy jakiś piach z podwórka się naniesie to tylko wziąć do ręki i odkurzyć, już nie wyobrażam sobie takiego z kablem a roombe może sprawimy sobie do nowego mieszkania bo póki co mamy mały metraż więc bez sensu zakup Ja też chcę bibs, może lovi dokupię ale to zobacze jesscze córka żadnego smoka nie chciała wziąć do buzi, ciekawe jak drugie dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz klepnełam zamówienie, szkoda

Ja bym chciała jak najmniej smoczka uczyć, ale zapewne nie będzie to łatwe zadanie. Byle nie przyzwyczajać. Znam dzieci które w ogóle nie były uczone smoczkó
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 13:55   #2751
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Alwa ja ostatnio nie budziłam się na wc, a wcześniej jak się budziłam to od razu zasypialam. Super, że i mop daje radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 14:01   #2752
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja sam jeszcze ręczny odkurzacz taki typu samochodowego ale mocniejszy i kilka razy dziennie ogarniam okruchy po dzieciach i inne takie drobne śmieci. Bardzo polecam. Odkurzacz z rurą na razie też zostawię do odkurzania kątów i wyciągania gili z nosa

Smoczki miałam chyba nuka
Córka była bezsmoczkowa bo nie chciała i już i tak szczerze to bardzo trudno było ją uspać. Syn normalnie smoczkowy, chwilę pocmokał i zasypiał. Więc ja chyba wolę, żeby trzecie było smoczkowe

Ktoś pisał o pełni i to chyba faktycznie przez to mam problemy ze snem. Z miesiąc temu też miałam 1 noc taką i sobie przypomniałam, że mi księżyc wtedy w okna świecił.

A jakieś herbatki na laktacje polecacie?
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 14:03   #2753
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Przy córce mieliśmy butelki z nuk i dla nas były super. Skoczki jej pasowały z lovi. (Teraz mam zamiar kupić zestaw butelek tomee teeppee - czy jak to się pisze i w zestawie tez jest smoczek wiec zobaczymy czy podejdzie)

Szkoły rodzenia u mnie pozamykane tylko zajęcia online ale przy starszej w domu nie ma szans nawet żeby obejrzeć a co dopiero uczestniczyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 14:44   #2754
Bezimienna2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 295
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Jestem właśnie w trakcie kompletowania zamówienia z gemini i mam pytanko do doświadczonych mam 😉 jakie pampersy polecacie? I ile mniej więcej kupowalyscie w rozmiarze 1? Ja mam w koszyku pampers premium care rozmiar 1 (78szt) i te same w rozmiarze 2 (94szt), dobrze na początek?

W ogóle mój koszyk już jest za 433zl a j tak to chyba dopiero początek 🤦 Jeżeli chodzi o smoczki to mam już w domu w rzeczach dla małej dwa smoczki z lovi, ale dokupie jeszcze jakieś inne żeby miała wybór 😃
Bezimienna2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 14:50   #2755
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Bezimienna2019 Pokaż wiadomość
Jestem właśnie w trakcie kompletowania zamówienia z gemini i mam pytanko do doświadczonych mam jakie pampersy polecacie? I ile mniej więcej kupowalyscie w rozmiarze 1? Ja mam w koszyku pampers premium care rozmiar 1 (78szt) i te same w rozmiarze 2 (94szt), dobrze na początek?



W ogóle mój koszyk już jest za 433zl a j tak to chyba dopiero początek Jeżeli chodzi o smoczki to mam już w domu w rzeczach dla małej dwa smoczki z lovi, ale dokupie jeszcze jakieś inne żeby miała wybór
Ja używałam dady z młodym. Pampersy tylko te, co dostaliśmy od gości - ogólnie nie lubiłam ich, strasznie mi śmierdziały. 1 miałam chyba 2, max 3 opakowania po 24szt. Więc te 78 było akurat, 2 dość długo, chyba do 5 czy 6 mca, ale mój młody długo był drobny (przez problem z budową układu pokarmowego bardzo mało przybierał). Najdłużej 4, ale to już ok. 1.5 rż było.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 15:01   #2756
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dziewczyny po którymś tam tygodniu z aplikacją rossnę z rossmana są do odebrania premium care z pampersa 1. Sprawdziłam 22 szt za 1 grosz

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 15:08   #2757
Bezimienna2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 295
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny po którymś tam tygodniu z aplikacją rossnę z rossmana są do odebrania premium care z pampersa 1. Sprawdziłam 22 szt za 1 grosz

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
A jak można dodać ciąże w tej aplikacji? Nie potrafię tego ogarnąć
Bezimienna2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 15:15   #2758
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cześć
Byliśmy dziś w lesie, potem byłam w Pepco i nawet krocze mnie nie bolało a się sporo nachodziłam a wczoraj po 30 min spacerze twardy brzuch i ciągnięcie/napieranie w kroczu

Co do butelek to ja chyba kupię jakąś avent lub lovi. Ale to zostawiam sobie na koniec

Ja póki co jakiś czas temu zrobiłam zamówienie z Gemini z tymi podkładami poporodowym i itp. ogólnie dla siebie "wyprawkę" już mam ogarnięta
A resztę rzeczy aptecznych będę zamawiać pewnie gdzieś za miesiąc albo i dwa bo nie mam tego gdzie trzymać już 🤦
Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Dziewczyny też tak macie, że jak się obudzicie w nocy do wc to potem zasnąć nie możecie? U mnie druga noc z rzędu 2h zasnąć nie mogłam.
Jeju ja tak miałam w pierwszej ciąży 🤦 póki co śpię jak zabita i nawet nie przeszkadza mi to, że mąż wstaje po 4. A wtedy to często się budziłam z nim i był koniec spania. Mam nadzieję, że mnie to teraz nie czeka

No i w nocy nie wstaje na siku. Czasami się zdarzy jak za dużo wieczorem wypije. Ale staram się po 20 już nie pić. W ciągu dnia piję bardzo dużo wody
Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Właśnie laski A jakie smoczki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas sprawdził się nuk profilowany. Potem używaliśmy lovi. I teraz zamierzam chyba też kupowac lovi żeby bo jest łatwo dostepny. Pamiętam jak córka zgubiła swój ulubiony smoczek canpola z sowa i zjeździliśmy masę sklepów a ona ryczała 🤦 musiał być akurat ten konkretny wzór a nigdzie nie było no ale zaraz potem się odsmoczkowala ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 15:19   #2759
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Bezimienna2019 Pokaż wiadomość
A jak można dodać ciąże w tej aplikacji? Nie potrafię tego ogarnąć
O kurde. Nie pamiętam bo robiłam to na początku ciąży musisz googlować, bo ja teraz mogę zmienić tylko na "jestem rodzicem"

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 15:46   #2760
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Też nie ogarniam jak dodać do aktywnego konta rossne dziecko które dopiero się urodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.