nowości Oriflame - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 15:40   #3331
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Ja mam desire, bardzo ładny Ego jest podobny do Nomadic. Pamietam że jeszcze któryś był ładny albo Jealousy albo Languor. Ten malinowy całkiem pachnie jak malina. Trzymają się dość długo (ja po ok. 5 h jeszcze czuję).
buu.. nie wiedziałam, że któryś z nich pachnie jak Nomadic, na pewno bym go zamówiła żeby to sprawdzić
Fajnie gdyby były też perfumki, które pachną jak Material.. może kiedyś będą
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 16:00   #3332
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Po ilu dniach od zwrotu produktu pieniądze wpływają na konto? Zwróciłam perfumy circle bloosom 23.01. ale zwortu pieniędzy jeszcze nie mam. trochę się denerwuję, bo nie dostajemy żadnego powtwierdzenia zwortu, więc jeśli zaginie coś to co wtedy? Wcześniej jak zwracałam coś to wydawało mi się że po kilku dniach pieniędze już były na koncie.
Bodajże 14 dni na to mają.

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście polecić mi jeszcze jakieś wody z Ori, z tych 'cięższych' i słodkich..
Polecane już Nomadic i wycofane Indulgence.

A miała któraś z Was Utrwalającą emalię podkładową? Tą, co jest teraz za 12,9zł w promocji. Warto
http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...ameColourNails
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 16:20   #3333
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: nowości Oriflame

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko sprawdzić jutro zapach Nomandic i jeśli zamawiać, to teraz, póki jestr promocja z misiem
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 16:37   #3334
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Widziałyście nową promocję? Za co najmniej 50pp ze str. 10-88 dwa kosmetyki do makijażu i pielęgnacji oraz elegancka biżuteria za 4,90zł teraz kiedy ja już złożyłam zamówienie na 51pp. Biednemu zawsze wiatr w oczy Ale jestem wściekła
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 17:05   #3335
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Smile Dot.: nowości Oriflame

co do dezodorantów kolorowych, wąchałam wszystkiew oprócz desire i powiem tak (kolorami):
żółty: boski- ulubiony zapach moj i moich kolezanek
zielony: fuj!
turkus: nie pamietam za bardzo, raczej ok
czerwony: ostry, duszący, ne w moim typie
srebrny: jak turkus(nie pamietam) , ale ładniejszy
fioletowy: mój ulubiony, ale niektórzy twierdzą, że pachnie męsko (wcale nie!)
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 17:17   #3336
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: nowości Oriflame

Właśnie patrzałam na braki i widzę że już nie ma misia, miałam szczęście bo ja jeszcze dostałam Jestem ciekawa czy Miss O będzie dostępna w następnym katalogu bo od ok miesiącą ciągle jest w brakach
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 17:26   #3337
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: nowości Oriflame

A ja sie zalamalam bo w brakach mam ten podwojny cien city grey a tak mi na nim zalezalo moja konsultanka mowila ze jakos mi go zalatwi oby a szkoda
majula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 18:20   #3338
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Korzystając z faktu, że jestem 'przy głosie' chciałam pochwalić wodę toaletową 'Fire'. Jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona Zapach ma zbliżony do Amor Amor, ale dla mnie to wielki + (bo nie mam póki co tyle kasy, żeby pozwolić sobie na buteleczkę orginalnych..), a co najważniejsze na mojej skórze naprawdę utrzymuje się on naprawdę długo
Czy mogłybyście polecić mi jeszcze jakieś wody z Ori, z tych 'cięższych' i słodkich..
a myślałam, że tylko ja zauważyłam podobieństwo tych zapachów ostatnio na uczelni koleżanka bardzo ładnie czymś pachniała, nie wiedziałam czym, po chwili skojarzyłam, że to Fire (byłam na 100% pewna). na przerwie pytam ją, co to za zapach, a ona na to: "Amor Amor" tak więc podobieństwo zapachów jest faktycznie łudzące. tyle, że u mnie Fire utrzymuje się niestety bardzo krótko, a do tego ma niewielką pojemność. ale za tę cenę...

dosyć ciężkim zapachem jest omawiany tu ostatnio Nomadic. z nieco lżejszych zapachów bardzo mi się podoba Giordani Gold White (lżejszy od klasycznego GG).
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 20:13   #3339
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: nowości Oriflame

Kusi mnie Nomadic, oj, kusi, kusi.. Tylko szkoda, że nie ma już misiów

A czy może któraś z Was dysponuje już następnym katalogiem? Na stronie widziałam tylko pojedyńcze strony z wybranymi produktami (w dziale nowości), ale niestety bez cen..
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 20:15   #3340
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: nowości Oriflame

I jeszcze jedno pytanie: nie wiecie może, czy będzie można jeszcze kupić krem cynamonowo-waniliwy? Zagapiłam się i nabyłam tylko jeden w zestawie świątecznym
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 20:17   #3341
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Widziałyście nową promocję? Za co najmniej 50pp ze str. 10-88 dwa kosmetyki do makijażu i pielęgnacji oraz elegancka biżuteria za 4,90zł teraz kiedy ja już złożyłam zamówienie na 51pp. Biednemu zawsze wiatr w oczy Ale jestem wściekła
Widziałam, ale ja to zrozumiałam tak, że w ogóle takie zamówienie z K02, a to chodzi o to złożone w tych dwóch dniach promocji, tak...? Bo ja pierwsze miałam za 111PP, mam już drugie, ale póki co na 40PP...Jutro raczej tego nie dobiję, musiałabym brać dla siebie...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 20:18   #3342
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Kusi mnie Nomadic, oj, kusi, kusi.. Tylko szkoda, że nie ma już misiów

A czy może któraś z Was dysponuje już następnym katalogiem? Na stronie widziałam tylko pojedyńcze strony z wybranymi produktami (w dziale nowości), ale niestety bez cen..
Chodzi ci o katalog 3? Jest kilka stron wcześniej wklejony
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 20:21   #3343
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Widziałam, ale ja to zrozumiałam tak, że w ogóle takie zamówienie z K02, a to chodzi o to złożone w tych dwóch dniach promocji, tak...? Bo ja pierwsze miałam za 111PP, mam już drugie, ale póki co na 40PP...Jutro raczej tego nie dobiję, musiałabym brać dla siebie...
Niestety:


Torebka - niespodzianka na karnawał!
Zestaw na szalony karnawał: dwa kosmetyki -
do makijażu i pielęgnacji – oraz elegancka biżuteria za jedyne 4,90 zł!

Możesz go kupić, gdy złożysz zamówienie
za co najmniej 50 PP ze stron 10-88 Katalogu 2
- pełnego romantycznych promocji i prezentów
od serca!
Spraw sobie miłą niespodziankę w karnawale!

Promocja trwa tylko do 1 lutego!

Dodatkowe informacje:
- Zestaw o wartości co najmniej 64,80 zł
- Kod zestawu 90721
- Nie obowiązuje zasada wielokrotności
- Terminy obowiązywania promocji:
- od 29 stycznia - oddział Warszawa, Filie,
Biura Regionalne
- od 30 stycznia - oddział Chorzów, Wrocław,
Poznań



Gdyby było z całego katalogu kiedykolwiek to bym się załapała a tak Lewdo co 50 pp miałam to drugi raz nie zabieram w ciągu 2 dni!

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2007-01-29 o 20:26 Powód: dopisek
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 20:24   #3344
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Kusi mnie Nomadic, oj, kusi, kusi.. Tylko szkoda, że nie ma już misiów

A czy może któraś z Was dysponuje już następnym katalogiem? Na stronie widziałam tylko pojedyńcze strony z wybranymi produktami (w dziale nowości), ale niestety bez cen..
Katalog był parę stron wcześniej, ancia wrzuciła fotki

wskazówka dostałam identycznego maila i ja głupek zrozumiałam, że jak złożę teraz zamówienie - nieważne za ile, ale żeby ogólne PP było przekroczone - to mogę zamówić tą niespodziankę. No ale ja jestem nowa i jak widać niewiele jeszcze wiem Właśnie sprawdziłam w łazience, że żel Slik&Cashmere się kończy, to zamówię, no i może po prostu teraz wezmę Manicure Tip Duo Może się uda!

Ale faktycznie miałaś pecha

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2007-01-29 o 20:26 Powód: do wskazówki
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 20:31   #3345
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Katalog był parę stron wcześniej, ancia wrzuciła fotki

wskazówka dostałam identycznego maila i ja głupek zrozumiałam, że jak złożę teraz zamówienie - nieważne za ile, ale żeby ogólne PP było przekroczone - to mogę zamówić tą niespodziankę. No ale ja jestem nowa i jak widać niewiele jeszcze wiem Właśnie sprawdziłam w łazience, że żel Slik&Cashmere się kończy, to zamówię, no i może po prostu teraz wezmę Manicure Tip Duo Może się uda!

Ale faktycznie miałaś pecha
Takie promocje przeważnie są w określonych dniach i co najgorsze w środku trwania katalogu teraz to już nie wiem czy składać na początku trwania katalogu i mieć wszystko dostępne, czy korzystać w środku trwania z jakiejś promocji i mieć braki...

Są już podane szkolenia na str. Ori, tylko trzeba kliknać tam u góry na miesiąc który chce się przejrzeć U mnie są zaplanowane na cały luty. W czw. będzie wszystko o włosach, za tydz. nowości k03, później tematem będą maseczki, następnie "zapach kobiety"

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2007-01-29 o 20:56 Powód: szkolenia
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 21:07   #3346
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Takie promocje przeważnie są w określonych dniach i co najgorsze w środku trwania katalogu teraz to już nie wiem czy składać na początku trwania katalogu i mieć wszystko dostępne, czy korzystać w środku trwania z jakiejś promocji i mieć braki...

Są już podane szkolenia na str. Ori, tylko trzeba kliknać tam u góry na miesiąc który chce się przejrzeć U mnie są zaplanowane na cały luty. W czw. będzie wszystko o włosach, za tydz. nowości k03, później tematem będą maseczki, następnie "zapach kobiety"
To w sumie mój pierwszy prawdziwy katalog, bo zapisałam się w przedostatnim dniu obowiązywania 01 i zamówiłam tylko dla siebie. Nawet nie wiedziałam, że takie promocje mogą się wydarzyć! Postaram się skorzystać, jestem ciekawa, co tam może być... Przy okazji - często zdarzają się braki?

A co do szkoleń:
u mnie w pierwszy czw. lutego "piękna przyszła mama" - chyba się nie wybiorę potem nowości katalogu 3, komputerowe badanie cery (na to chciałabym iść, ale chyba nie dam rady, musiałabym urwać się z pracy ) i jeszcze "w zwierciadle czasu", "czego pragna faceci. nowości, makijaż" i badanie cery po raz drugi
Chciałabym się wybrać chociaż na jedno, ale zobaczymy, czy się uda...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 21:10   #3347
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Katalog był parę stron wcześniej, ancia wrzuciła fotki
Właśnie zajrzałam, dziękuję Wcześniej zupełnie nie zauważyłam.. A katalog 3. mnie po prostu oczarował Już nie mogę się doczekać, kiedy będe z niego składała zamówienie, choć trzeba będzie trochę zaoszczędzić na 2. Kusi mnie cała seria kokosowa, nowości z Visions, Miss O..
Nie wiecie może, czy te nowe błyszczyki z Visions mają też smak? Bo jeśli tak, to super.. Karmel, wanilia.. Mmm..
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:07   #3348
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Nic ciekawego w tych zestawach nie dają, zobaczcie http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...384864&v=2&s=0
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 06:39   #3349
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

No nie, miś jest chwilowo niedostępny! czy jak teraz złożę zamówienie to będę mogła potem go nadal odebrać jako ten obiecany gratis do perfum czy nie? To dla mnie bardzo ważne!

Na stronie mam napisane, że jest objęty Back Order... Akurat mam klientkę na perfumy i bardzo jej zależy na tym misiu
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 08:35   #3350
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

A jeszcze jestem ciekawa, dlaczego nie mogę kupić tego zestawu niespodzianka Chciałam złożyc zamówienie, mam ponad 60pp i wyskakuje mi "produkt nie może być sprzedany" Dlaczego? Wpisuję z zamówieniu ten kod z maila i nic...

W ogóle z kimz Ori mam się kontaktować, jak mam problemy/pytania? Infolinia może być? Oddział? Sponsorka?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 10:14   #3351
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A jeszcze jestem ciekawa, dlaczego nie mogę kupić tego zestawu niespodzianka Chciałam złożyc zamówienie, mam ponad 60pp i wyskakuje mi "produkt nie może być sprzedany" Dlaczego? Wpisuję z zamówieniu ten kod z maila i nic...

W ogóle z kimz Ori mam się kontaktować, jak mam problemy/pytania? Infolinia może być? Oddział? Sponsorka?
Mam to samo. Chciałam sprawdzić czy widać co dają, wrzuciłam do koszyka stosowną ilość produktów, dorzuciłam zestaw i co? I "Produkt nie może być sprzedany" Dziwne
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 10:41   #3352
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: nowości Oriflame

O co chodzi z tym Back Order?
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 10:56   #3353
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Mam to samo. Chciałam sprawdzić czy widać co dają, wrzuciłam do koszyka stosowną ilość produktów, dorzuciłam zestaw i co? I "Produkt nie może być sprzedany" Dziwne
Ja zadzwoniłam do Oddziału, zapytać, o co chodzi. Pan poinformował mnie, że po prostu nie mieli jeszczedostawy, ale powinna być koło południa - i faktycznie, teraz wskoczyło bez problemu, złożyłam zamówienie.
Po setkach kliknięć mam peeling z mango i papają oraz pomadkę Maxi Shine w kolorze, który w ogóle mi się nie podoba
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 11:08   #3354
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No nie, miś jest chwilowo niedostępny! czy jak teraz złożę zamówienie to będę mogła potem go nadal odebrać jako ten obiecany gratis do perfum czy nie? To dla mnie bardzo ważne!

Na stronie mam napisane, że jest objęty Back Order... Akurat mam klientkę na perfumy i bardzo jej zależy na tym misiu
Jak jest Back Order to chyba przy następnym zamówieniu go dostaniesz, bo ja mam próbkę wody BackOrder (która była dodawana jako gratis w katalogu) i jak odebrałam zamówienie to jest w Oczekujących. WIęc mam nadzieję że ją dostanę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja zadzwoniłam do Oddziału, zapytać, o co chodzi. Pan poinformował mnie, że po prostu nie mieli jeszczedostawy, ale powinna być koło południa - i faktycznie, teraz wskoczyło bez problemu, złożyłam zamówienie.
Po setkach kliknięć mam peeling z mango i papają oraz pomadkę Maxi Shine w kolorze, który w ogóle mi się nie podoba
Też chcę ten peeling A biżuterię masz? Tą torebkę? Czy o co w końcu chodzi z tą torebką (może to taka papierowa na prezenty) i biżuterią? Kiedy odbierasz zamówienie? Zdaj relacje
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 11:18   #3355
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Też chcę ten peeling A biżuterię masz? Tą torebkę? Czy o co w końcu chodzi z tą torebką (może to taka papierowa na prezenty) i biżuterią? Kiedy odbierasz zamówienie? Zdaj relacje
O biżuterii nie ma nic na fakturze, tzn. jest rozpisane następująco:
Zestaw niespodzianka mały 4,00 zł
Peeling 0,50 zł
Pomadka 0,40 zł

O torebce nic a nic, będę odbierała raczej jutro, bo dziś chyba nie dam rady. Sama nadal nie wiem, co co chodzi z biżuterią Jak dzwoniłam byłam tak przejęta brakiem misia i tym, że zestaw nie wchodził, że nie zapytałam

Jeszcze jedno - jesli chcesz peeling, bierz jak tylko się pojawi! Mnie najpierw wyskoczył z jakąś brązową pomadką, stwierdziłam eee, popróbuję i potem spędziłam ponad 30 min na "dalej - wstecz" aby pojawił się ponownie Już traciłam nadzieję! Ponownie pojawił się co prawda z pomadką o odcieniu fioletowym (sweet orchid), ale już trudno, nie ryzykowałam W ogóle te kolory szminek, przynajmniej dla mnie, niespecjalne...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 11:27   #3356
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
(...) Jeszcze jedno - jesli chcesz peeling, bierz jak tylko się pojawi! Mnie najpierw wyskoczył z jakąś brązową pomadką, stwierdziłam eee, popróbuję i potem spędziłam ponad 30 min na "dalej - wstecz" aby pojawił się ponownie Już traciłam nadzieję! Ponownie pojawił się co prawda z pomadką o odcieniu fioletowym (sweet orchid), ale już trudno, nie ryzykowałam W ogóle te kolory szminek, przynajmniej dla mnie, niespecjalne...
Tylko że ja już nie składam zamówienia Więc o peelingu pomarze Też kiedyś spędziłam dużo czasu na "dalej-wstecz" coś dorzucali za 1zł, w końcy wybrałam pomadkę jakaś taką brązową, podobała mi się nawet ale i tak mi ją ukradli więc szkoda mojego czasu było
Hmmm zamówienie dzisiaj składałaś? To jak możesz dziś odebrać? Przecież złożone do 13:00 - odbiór następnego dnia a nie tego samego?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 11:32   #3357
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Hmmm zamówienie dzisiaj składałaś? To jak możesz dziś odebrać? Przecież złożone do 13:00 - odbiór następnego dnia a nie tego samego?
Tak Hmm... Datę dostawy mam napisaną dzisiejszą na podglądzie faktury, a poza tym już dwa razy robiłam tak, że ostateczne potwierdzenie zamówienia składałam w oddziale i miałam za niecałe 10 minut...
Ja jeszcze dużo nie wiem
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 11:36   #3358
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Tak Hmm... Datę dostawy mam napisaną dzisiejszą na podglądzie faktury, a poza tym już dwa razy robiłam tak, że ostateczne potwierdzenie zamówienia składałam w oddziale i miałam za niecałe 10 minut...
Ja jeszcze dużo nie wiem
A to może w oddziale tak jest, bo ja odbieram w filii, więc złożone zamówienie jednego dnia do g.13:00 to jego odbiór jest dopiero następnego dnia A jak po 13:00 się składa to odbiór za 2 dni.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 11:53   #3359
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
A to może w oddziale tak jest, bo ja odbieram w filii, więc złożone zamówienie jednego dnia do g.13:00 to jego odbiór jest dopiero następnego dnia A jak po 13:00 się składa to odbiór za 2 dni.
Czyli jednak nie jestem taka do końca nieuświadomiona
Teraz pomyślałam, że może odbiorę je dopiero w sobote, bo wtedy mogą być już misie, a tak będę jeździć dwa razy... Ale nie wiem, czy wytrzymam

Ciężko by mi było, gdybym miała tak jak Ty - ja bardzo nie lubię czekać
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 15:15   #3360
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czyli jednak nie jestem taka do końca nieuświadomiona
Teraz pomyślałam, że może odbiorę je dopiero w sobote, bo wtedy mogą być już misie, a tak będę jeździć dwa razy... Ale nie wiem, czy wytrzymam

Ciężko by mi było, gdybym miała tak jak Ty - ja bardzo nie lubię czekać
Wychodzi na to że to ja byłam nieuświadomiona
Jak pojedziesz w sobote i jeśli będą te misie już dostępne to dostaniesz tak 'od ręki'? Bo ja dostaje przy kolejnym zamówieniu to czego wcześniej nie było. Znowu o czymś nie wiem?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.