Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to sciema? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-20, 17:23   #1
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Question

Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to sciema?


Witajcie najdrozsze, najkochansze, niezastapione Wizazanki : )!

Hmm.. O ile się nie myle, to nie było takiego wątku, tak wiec zaczynam pisać o co chodzi :P.

W telewizji jest mnostwo programow interaktywnych typu Wykrec Numer, Fabryka Gry, Seans filmowy i wiele wiele innych. Praktycznie na kazdym kanale jest kilka tego typu programow, gdzie za wyslanie sms'a czy zadzwonienie i odgadniecie jakiejs zagadki mozna wygrac kase.. a czasami duuuuuzoooooo pieniedzy... Od dluzszego czasu zastanawiam sie nad tym skad te programy biora tyle pieniedzy, a przede wszystkim czy naprawde mozna wygrac, czy to tylko jedna wielka sciema i naciaganie ludzi na dzwonienie i slanie esow.. Hmmm.... ? ? ? ? ? ? ?
Ciekawe.. mimo, ze nie mam 18 lat to nie raz probowalam sie dostac na antene, oczywiscie rodzice odpowiedzieliby na zadane zagadki, aczkolwiek jak latwo sie domyslec - nie dodzwonilam sie tylko zmarnowalam pieniadze i to nie 3,69 tylko ponad 20 pln. Tak, tak.. nie musicie mi tego mowic - jestem naiwna i dalam sie naciagnac, ale ja naprawde mialam taka cicha iskierke nadzieji, ze wygram i to bylo silniejsze ode mnie....
Co wy na to? Wygralyscie cos kiedys? Hmmm : )))
bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 17:27   #2
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad tym skad te programy biora tyle pieniedzy
Z telefonów i smsów ?
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 17:28   #3
xtalciax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 8 327
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

bujda na resorach

pani w TV krzyczy '1000 zl do wygrania, takie proste jeszcze tylko 3 min!!!' a jak wykręcasz to mowią Ci 'tym razem się nie udało, prosze sprobowac raz jeszcze' naciągactwo
xtalciax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 17:32   #4
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

kant przez wielkie "K"
nawet mi przez mysl nie przeszlo zeby do takich dzwonic.

az tak duzo pieniedzy to nie mam ( zeby tracic je na takie bezsensowne dzwonienie)
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 17:35   #5
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

Kurcze... to zastanawiajace, ze niby ta 'otwarta linia' jest, a tak naprawde nie mozna sie dodzwonic, echt..
utwierdzam sie coraz bardziej w przekonaniu, ze to naciagactwo ale do kija wafla przeciez ludzie niby wygrywaja? Hmmmm...
zrozum rozum ...
bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 17:37   #6
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

bujda na kolkach.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 17:48   #7
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

Wyciąganie kasy od naiwnych.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-20, 17:51   #8
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Kurcze... to zastanawiajace, ze niby ta 'otwarta linia' jest, a tak naprawde nie mozna sie dodzwonic, echt..
utwierdzam sie coraz bardziej w przekonaniu, ze to naciagactwo ale do kija wafla przeciez ludzie niby wygrywaja? Hmmmm...
zrozum rozum ...
dzwoni powiedzmy 1000 osob (lub mniej ale kilkukrotnie probuja), nagroda jest 500 zl, kazdy a polaczenie placi powiedzmy 5 zl, dodzwoni sie jeden a cala reszta uslyszy ze linia jest zajeta - firma zarabia 5000 tys - 500 zl nagrody = 4500 do kieszeni.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 17:54   #9
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

tez w to nie wierze, tylko kasiore zdzieraja, cwaniaczki
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 20:08   #10
zlosnica 999
Raczkowanie
 
Avatar zlosnica 999
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malopolska
Wiadomości: 185
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

Tylko naiwni,zdesperowani...alb o nadziani dzwonia do takich programow.
__________________
Zlosnica 999
zlosnica 999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 20:24   #11
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

ja pomine fakt kretactwa...ale czesto sobie przelaczam z premedytacja slucham jakie glupoty niektorzy prowadzacy mowia...rozumiem, ze to jest na zywo..ale np taka jedna blondyna na tvn czesto robi cos takiego..."zadzwon!!...mi nuta ciszy i patrzy w kamere takim wzrokiem perswazyjnym..mowie ci..zadzwon!!!! i znowu to samo" hehe smiac mi sie chce jak na nia patrze, no w sumie to tez jakis sposob, inny niz wszyscy obrali, ktorzy gadaja bez opamietania o tym samym w kolko
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-20, 20:38   #12
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

To, że to naciąganie pisać nie muszę Oni mają limity nabijanej kasy. Lalunia na wizji krzyczy ze jest 20 000 do wygrania, a wszystkie linie są zablokowane, jak zarobią x0000 tysięcy( w międzyczasie wygrana spada do 200zł ) to puszczają jedną osobę na linię, żeby nie było, że oszukują, ale i tak prezenterka z usimiechem mowi "niestety spróbuj jeszcze raz i rozłancza" czyli prędzej wygrasz w totolotka niż coś wygrasz.
Nawet jak jest zgadywanie czegoś, mają z góry ustaloną odpowiedz, która tak na prawde się zmienia np."wymień miasto na literę W" oczywiście na zasadzie selekcji (podanych odpowiedzi) prawidłową odpowiedzią będzie ta, której nikt nie wymienił. Więc ostatnia możliwa odpowiedź będzie właściwa I w ten sposób biją kasę na łatwowierności ludzi. 1000% NACIĄGACZE Szkoda kasy!

Acha zapomniałam dodać, że w 90% to jest pic na wodę, że ktoś coś wygrał, zazwyczaj to ktoś podstawiony dzwoni i wygrywa. Nie wierzę, że jak się wygra 5000 zł mówi się spokojnym, ztonowanym głosem odpowiada "Dziękuję dobranoc"
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 20:39   #13
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

hehe, no ale o czym w sumie ma mówic ja to im nawet wspolczuje, gadaja ciagle 'do siebie', musza gadac non stop, niewdzieczna praca
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 21:02   #14
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

Cytat:
Napisane przez sunrise Pokaż wiadomość
hehe, no ale o czym w sumie ma mówic ja to im nawet wspolczuje, gadaja ciagle 'do siebie', musza gadac non stop, niewdzieczna praca
Ja bym tak nie mogła . Zresztą oni też sie zacinają albo milkną specjalnie i tylko się gapią w kamerę.

A widziałyście, co wymyślił Polsat? Mają tam wieczorno-nocny program tego typu, gdzie stoją laski w bikini i wygadują pierdoły milusimi głosikami
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 21:49   #15
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Programy interaktywne. Czy naprawde mozna sie dodzwonic i wygrac kase, czy to s

Też mi się zdaje,że to niezła ściema i naciąganie ludzi.I właśnie niby tyle kasy można wygrac,a jak nagle dzwonią z parenastu ludzi,to oni sobie na tym zarabiają Też mnie to śmieszy,jak jest chwila milczenia i się gapią z błagalnym wzrokiem w kamere i że niby nikt nie dzwoni,a założe się że linia jest napewno zajęta przez sporo naiwnych dzwoniących tam ludzi
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.