Czy jesteś z rozbitej rodziny? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Jaka jest Twoja rodzina?
Moi rodzice są razem i są szczęśliwi 193 53,91%
Moi rodzice rozeszli się, gdy byłam dzieckiem 90 25,14%
Moi rodzice rozeszli się, gdy byłam starsza 38 10,61%
Moi rodzice są razem, ale lepiej by się rozeszli 37 10,34%
Głosujący: 358. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-02, 15:20   #91
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Shemreolin
Mimo, że Cię nie znam, to podziwiam Cię przeczytalam Twoja historie i gdybym ja byla w Twojej sytuacji, zalamalabym sie kompletnie. A Ty idziesz dalej, budujesz swoje zycie.. masz swietne podejscie do zycia! zycze Ci szczescia!

a co do mnie.. zaznaczylam 4 opcje.. sadze ze moi rodzice niedlugo sie rozstana.. mam mieszkac z matka.. co nie bardzo mi sie usmiecha, bo ja zycie przytlacza.. wszystkim sie przejmuje, martwi.. niestety zauwazylam ze przejmuje jej zachowanie. ale staram sie to zmienic.
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 15:32   #92
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Zaznaczylam 1. Moi rodzice sa ze soba i sa szczesliwi. Tego jestem pewna Czasem sie kloca, ale to nic powaznego. Mam dobry kontakt z tata, chyba dlatego ze jestem jego oczkiem w glowie Z mama tez super kontakt mam. Chodzimy razem na zakupy itp. Mowie jej wszystko wprost jesli np.jakis ciuch chce kupic, chocby ze staro w tym wygladac bedzie. Nie bierze nic do siebie ale czasem dziwnym trafem moje ciuchy sa u niej w szafie
Co innego babcia... wiem tyle, ze bede zawsze do niej czula niechec, za to jak potraktowala moich rodzicow. To chyba normalne ze dzieci bronia swoich rodzicow??
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 11:24   #93
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 854
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

odświeżam...

cóż moi rodzice się teraz rozwodzą... totalnie sie boje , chodź nie chce tego okazywać mojej mamie , bo jest już wykończona psychicznie... boje sie co z nami będzie ? czy moja mama kiedys znajdzie se prawdziwego męża ? do nei dawna było nawet dobrze.. zawsze jeździliśmy razem a wakacje za granice i w ogóle .. a teraz ? jeszcze to do mnie do końca nie dotarło że oni się rozwodzą ... zawsze byłam pewna , że będziemy do końca życia szczęśliwa rodziną , a jak uslyszalam od mamy że się rozwodzą to czas się zatrzymał , przestałam oddychać i nie chciałam w to uwierzyć...


bywa tylko ja sie naprawde boje co będzie ? nei jestem mocna psychicnie...
kar0ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 13:02   #94
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

brakuje mi odpowiedzi, moi rodzice sa razem ale nie sa szczesliwi...
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 13:30   #95
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Moja mama i tato byli ze sobą bardzo szczęśliwi. Wiadomo w małżeństwie bywały schody, ale potrafili je razem pokonywać. Niestety mój kochany Tato zmarł (w styczniu minie) 2 lata temu.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 15:06   #96
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Moi rodzice rozwiedli się jak miałam 12 lat.. I to była swojego rodzaju ulga
Nie miałam szczęśliwego dzieciństwa. Rodzice ciągle się kłócili. Mama sprawdzała ojca, próbowała kontrolować bo była zazdrosna, a on nie jest typem pantoflarza który się podporządkuje i będzie cicho siedział. Spisywała liczniki w samochodzie, przeszukiwała kieszenie i wszystkich szpiegowała. Wszytko miało być tak, jak ona chce i kropka. A jakie były kłótnie o pieniądze Miałam wrażenie że mamie na niczym tak nie zależy jak na nich, na wszystkim oszczędzała i nie pozwalała nic kupować, a nasza sytuacja materialna nie była zła. Miałam ochotę się zabić, uciec z domu, nie patrzeć na to wszystko. Ich nigdy nie obchodziło, że stoję obok i słyszę te przekleństwa, jakie straszne rzeczy mówią na siebie i jak mnie to boli. Dochodziło do rękoczynów, gróźb itd. I jeszcze każdy próbował mnie przeciągnąć na swoją stronę mówiąc jak to mama/tata jest zła/y.
Nigdy nie miałam szczęśliwej, kochającej się rodziny..
Tata 2 raz się ożenił, ma 2gą córkę. Mama mieszka sama, spotyka się od niedawna z facetami, wcześniej przez kilka lat praktycznie nie wychodziła z mieszkania, miała depresję, była nawet z tego powodu w szpitalu.
Ja mieszkam z tatą. Na szczęście nie musiałam mówić, czego chcę. Bałam się matki. Bałam się, co mi zrobi, kiedy powiem, że chcę mieszkać z tatą. Tata uparł się, że dzieci (mam jeszcze starszego brata) mają zostać z nim, w końcu mama się zgodziła.
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 15:11   #97
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Niestety :/ Rodzice sie rozwiedli jak byłam mała, ale utrzymauje kontakt z ojcem, a mieszkam z mamą i dużo starszym rodzenstwem.
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 15:25   #98
Arissa
Zadomowienie
 
Avatar Arissa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 781
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Są razem i są szczęśliwi
Arissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 15:37   #99
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Tak, jestem z rozbitej rodziny. Urodziłam się kiedy rodzice byli już po rozwodzie, jednak mama dała ojcu drugą szansę. Niedługo po tym się rozstali na dobre. Ojca widziałam w życiu może z dwa razy. Kiedy miałam 8 lat umarł.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 17:02   #100
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Cytat:
Napisane przez Arissa Pokaż wiadomość
Są razem i są szczęśliwi
u mnie na szczęście tez
__________________

Edytowane przez crippled
Czas edycji: 2008-11-30 o 17:07
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 17:21   #101
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Moi są razem i są szczęśliwi...
Mogą być wzorem dla innych par, bo zbudowali wspaniały związek na miłości i zaufaniu. I tak jest do dzisiaj.

A sami nie pochodzą z idealnych rodzin.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.

Edytowane przez Arethaf
Czas edycji: 2008-11-30 o 17:22
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 17:26   #102
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

odp.3 - szkoda slow
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 16:15   #103
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 854
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Tak, jestem z rozbitej rodziny. Urodziłam się kiedy rodzice byli już po rozwodzie, jednak mama dała ojcu drugą szansę. Niedługo po tym się rozstali na dobre. Ojca widziałam w życiu może z dwa razy. Kiedy miałam 8 lat umarł.

kar0ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 19:12   #104
melancholijna
Raczkowanie
 
Avatar melancholijna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 232
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Moi rodzice rozwiedli się, kiedy miałam 6 lat.... Z ojcem widuję się dość często, o ile jest w Polsce (bo pracuje za granicą). Nie uważam go za złego człowieka, ale nasze stosunki są bardziej "rozrywkowe" niż poważne. Nie mam TŻta dlatego, że boję się swojej reakcji na wieść o tym, że on nie chce ze mną być. W uczuciach jestem bardzo, aż za bardzo stała. Niestety, żadne z rodziców nie chce mi powiedzieć, dlaczego się rozwiedli... Niedawno zobaczyłam artykuł o Dorosłych Dzieciach Rozwiedzionych Rodziców. Wynika z niego, że jest to syndrom powodujący rozpad rodzin zakładanych przez dzieci pochodzące z rozbitych małżeństw. W życiu czuję się samotna (nie mam rodzeństwa i mam niewiele koleżanek). Mama dopiero niedawno zaczęła się spotykać z facetem, ale ja go tak średnio toleruję (Tzn. na wakacjach dwa lata temu miałam totalną depresję z jego powodu i z powodu jego syna- moja mama tego nie zauważyła), ale teraz jest lepiej (Na całe szczęście nie mieszkają ze sobą) Strasznie przeraził mnie ten artykuł o DDRR, bo czuję, że niestety będę w przyszłości należeć do tej grupy osób, które nie będą umiały ułożyć sobie życia. Może to tylko zwykłe użalanie się nad sobą, ale często dopadają mnie podobne myśli... Nie boicie się czasami, koleżanki z rozbitych rodzin, że przez rozwód waszych rodziców macie łagodnie mówiąc "skopane życie"?Że to się odbije na Was, prędzej czy później???
melancholijna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 12:37   #105
martusiaa1986
Przyczajenie
 
Avatar martusiaa1986
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5
Wyślij wiadomość przez MSN do martusiaa1986
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Widzę, że nie jestem jedynym przypadkiem osoby z totalnie rozbitej rodziny. Jeśli chodzi o mnie? Hm... historia długa i szeroka jak rzeka. Moja mama w swoim życiu miała dwóch mężów, jeden z nich jest moim ojcem, a właściwie to nim był. Zaraz wyjaśnię dlaczego był. No i z pierwszego nieudanego zresztą małżeństwa pojawiło się na świecie moje rodzeństwo, brat i siostra. Pierwsze małżeństwo nie wyszło mamie, z racji tego że ich ojciec był alkoholikiem. No i jakimś cudem poznała mojego ojca. I wyszłam na świat ja. Co się okazało był alkoholikiem też! Miała kobieta szczęście. Po mnie miało ur. się jeszcze dwoje dzieci, ale jedno zostało usunięte, a drugie poronione. No cóż ... I taki to żywot.
martusiaa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 13:34   #106
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

U mnie odpowiedź 1. Bywa różnie, ale zawsze razem.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 19:45   #107
JustOK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Hej,
poszukuję kobiet pochodzących z rodzin rozbitych, które obecnie są w związku nieformalnym lub małżeństwie.
W swojej pracy magisterskiej badam dokładnie style przywiązaniowe w związkach oraz inteligencję emocjonalną kobiet, których rodzice się rozwiedli.
Bardzo mi zależy na waszej pomocy!
Jeśli chciałybyście bliżej poznać jakie style komunikacji preferujecie w kontaktach z mężczyznami, jak interpretujecie własne emocje i emocje innych proszę o kontaktach.
Obiecuję osobom zainteresowanym przesłać info zwrotne odnośnie ich wyników!

pozdrawiam
JustOK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 22:45   #108
Papucia
Zadomowienie
 
Avatar Papucia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 954
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Zaznaczyłam 1 Moi rodzice sa bardzo szczesliwym małzenstwem Niestety moj ojciec czuje do mnie jakas niechec mimo tego ze nic mu nigdy nie zrobiłam,zawsze wyzywa na mnie swoje nerwy.Kiedys płakałam,potem kluciłam sie,teraz jest to dla mnie obojetne całkowicie,tzn czasem jeszcze łzy mi cisna sie do oczu gdy np staram sie ugotowac dobry obiad by pochwalił(tak,mimo wszystkiego słowa jego pochwały bardzo ciesza) i mama tez kreciła sie wtedy do kuchni,powiedział do mnie ,,L. przestan łazic i przeszkadzac mamie,nie widzisz ze cos robi?" a ja od rana stałam nad garami Myślę ze to moze byc dlatego ze rodzice wpadli i musieli wziac slub w młodym wieku,jednak moje młodsze rodzenstwo traktuje zupełnie inaczej.
Troche odeszłam od tematu
__________________
Jeśli chcesz znajdzies sposób
,jeśli nie chcesz znajdziesz powód





Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=670564
Papucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 22:56   #109
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Moi rodzice rozwiedli się, gdy miałam 18 lat.
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 01:10   #110
KochajMniie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 408
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Nie są razem no ale wyszło to prawie wszystkim tylko na dobre
__________________

Edytowane przez KochajMniie
Czas edycji: 2010-01-01 o 15:56
KochajMniie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 06:04   #111
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Moja mama (tak, ona, nie rodzice - jej były mąż nie zasłużył w najmniejszym stopniu na to miano) na całe szczęście rozwiodła się, gdy miałam pół roku. Chwała Jej za to, oszczędziła mi i sobie rodzinnego piekła Najlepsza decyzja, jaką mogła podjąć, i wiem, że nigdy nie wybaczyłabym Mamie, gdyby się na ten krok nie zdecydowała.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 06:55   #112
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Zaznaczyłam pierwszą opcję Cieszę się, że są szczęśliwi i mam z nimi bliski kontakt
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 07:13   #113
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Popatrzcie, jak różne jest poczucie szczęścia
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 08:51   #114
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

moi rodzice rozeszli się, jak miała 4 lata.
Teraz nie mam ŻADNEGO kontaktu z ojcem.
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 11:00   #115
aniulkaa88
Rozeznanie
 
Avatar aniulkaa88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 632
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Moi rodzice rozwiedli się, gdy miałam 18 lat. Z ojcem nie mam żadnego kontaktu.
__________________
(*) Sara 03.11.2016 r.

Edytowane przez aniulkaa88
Czas edycji: 2009-08-25 o 11:02
aniulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 11:49   #116
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Ja też jestem z rozbitej rodziny, Moi rodzice rowiedli się gdy miałam 2 latka, ale odkąd pamiętam ojca nigdy nie było, pomimo tego, że mieszka ode mnie 4 km dalej i jestem jego jedynym dzieckiem, spotykamy się raz w roku na święta u babci bądź gdzieś przypadkowo na mieście. Co do pytania wydaje mi się, że brak kontaktu z ojcem, ma jakiś wpływ na moje kontakty z TŻtem ponieważ potrzebuję więcej czułości, przytulania, czegoś czego nie doświadczyła w dzieciństwie ze strony ojca, do tego jest ode mnie dużo starszy więc pewnie i to jest przyczyną że jesteśmy razem, ponieważ gdzieś w podświadomości szukałam partnera który dał by mi nutkę tego czego nie dostałam od ojca. mame mam najwspanialszą na świecie, ale wiadomo, że zadna matka nie jest w stanie zastapic ojca.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:03   #117
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

A ja to w ogóle jestem rozbita heh , rodzice w trakcie rozwodu z winy mojego płodziciela według papierka, dużo awantury w sądzie o tym, ale z każda sprawą bliżej końca jest.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:43   #118
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Moi rodzice rozwiedli się, kiedy miałam 6 lat. Wydawało im się wtedy, że jak jestem mała, to nie widzę, co się dzieje, ale ja po nocach nie spałam, jak słyszałam, kiedy się kłócą. Gdzieś jak miałam 4 lata "tatuś" zaczął przesadzać z alkoholem, sprowadzał sobie kolegów, kilka razy szarpał się z moją mamą. Kiedyś, pamiętam, jak mama wyszła, tatuś sobie wypił i siedział gadając z jakimś kumplem w kuchni. W tej kuchni był stół, pod ktorym spał nasz pies, ale jak go nie było, to ja tam właziłam. Staremu coś odbiło i postanowił bawić się pistoletem na ślepe naboje. Efektem było kilka minut oszołomienia i chwilowa utrata słuchu z mojej strony. Ale żadne z nich nigdy się o tym nie dowiedziało. Pewnej nocy spakowałyśmy się i pojechalyśmy po prostu do jej rodziców. Pamiętam, że wtedy bardzo dużo płakała. Ojciec przepił nasze mieszkanie, więc musiał się przenieść do jakiegoś mniejszego, w bloku. Stracił tez pracę. Potem był okres, ze w miarę dobrze się dogadywali, szliśmy gdzieś razem do zoo, do wesołego miasteczka, interesował się, co u mnie słychać, kupował jakiś prezent. Ale parę razy jak byłam u niego na dzień zaczynały się dziwne macanki. Wtedy tego nie rozumiałam, choć krępowało mnie to, potem dopiero, będąc już w gimnazjum, uświadomiłam sobie, jak się to nazywa. Ale jeszcze mimo wszystko go kochałam. Od 10 roku życia (czyli dokładnie przez 10 lat) widziałam go może z 4 razy i to zawsze jak czegoś chciał. Nie płacił alimentów, przepił kolejne mieszkanie wraz ze swoja kochanką, porobił długów. Mi i mamie groził komornik. Przez rok musiałam trzymac zamknięty na strychu komputer i moje meble, to samo z tv, żeby w razie jakby się zjawił komornik, nie zabrał nam tego, mimo, że to dom dziadków był. I choć był takim skurczysynem, do którego już nie mam żadnego sentymentu, to podziwiam moją mame, która pomogła mu wyjść z dlugów i już nie składała więcej wniosku o alimenty, choć jej się należało. Dla mnie jest ona niedoścignionym wzorem kobiety.

Myślę, że dlatego też tak szybko pragnęłam stabilizacji, a nie było we mnie chęci do szaleństw, imprez. Co śmiesniejsze, mój TŻ też jest z rozbitej rodziny.

Ależ się rozpisałam.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:58   #119
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Ojciec jest alkoholikiem, nie mieszka z nami, ale rodzice rozwodu nie mają.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 13:19   #120
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Czy jesteś z rozbitej rodziny?

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
U mnie odpowiedź 1. Bywa różnie, ale zawsze razem.
o właśnie, ładnie ujęłaś odpowiedź której mi brakowało
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.