Trwała - zbiorczy - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-12, 15:39   #1171
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: trwała na duże wałki?

W ten sposób otrzymuje się anglezy - to prawda. Ale jeśli w ten sposób (pionowo) nakręci się włosy na zwykłe wałki, to nie będzie to ładne. Aby powstały takie loki musiałyby być dużo grubsze wałki ...
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 21:55   #1172
satine__
Przyczajenie
 
Avatar satine__
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: trwała na duże wałki?

dziękuję ślicznie za odpowiedź
satine__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 14:06   #1173
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Wink Robienie samemu trwałej :O

Witam
Otóz poruszam ten temat gdyż dowiedziałam sie
od pewnej znajomej ktora sama sobie robi trwała na głowie poprzez prostowanie (ma długie normalne troche falujace sie włosy) i tylko na około 5 cm konców to wsmarowuje i
nie wiem dokładnie jak to robi;(
i nie wiem czy tak wogole mozna?
Oczywiscie jest napewno ryzyko przesuszenia włosow itp itp
Czytałam o tym sporo
Ale jak dowiedziałam sie ile kosztuje u fryzjera prostowanie chemiczne 700zł to mi szczeka opadła

Chciałabym abyście mi cos wiecej sprobowały na ten temat powiedzieć bo mnie to strasznie ciekawi az po nocach spac nie moge

I tak sobie myśle..i myślee
http://www.twojecentrum.pl/kosmetyki...199,1741,.html

Na tej stronie znajduje sie taki specyfik i gdybym wsmarowała to w włosy bardzo dokładnie prostownica hmm

ahh co ja zreszta bede mowic
Zobaczcie poczytajcie na ten temat
bo ja nie wiele wiem i dlatego chciałm was spytaćna ten temat
Buuziaki
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 16:17   #1174
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Dot.: Robienie samemu trwałej :O

Up;(
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 19:27   #1175
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: robicie trwałą???

Przedwczoraj poszłam do fryzjera, żeby zrobić pasemka. Chciałam to zrobic od razu po trwałej, ale bałam się, że włosy za bardzo ucierpią. Odczekałam blisko 3 m-ce i całe szczęście, bo po tym co usłyszałam od Pani w salonie aż przeszły mi ciarki po plecach.
Dodam, że kręciłam włosy u innego fryzjera i myslałam, że to dobry wybór, bo ta dziewczyna już kiedyś robiła mi trwałą.
Pani przyjrzała się moim włosom blizej i powiedziała, że trwała była b. źle wykonana i powinnam się cieszyć, że nie skończyło się to gorzej. Okazało się, że mam dużo takich króciutkich kosmykow przy skórze, co oznacza, że się poprostu pokruszyły! A od spodu to wygląda jakby ktoś je uciął, równy 2-centymetrowy odrost! Aż przyniosła mi drugie lusterko, a ja szok! :-( Martwiłam się, że wypadają, a one się łamały! Na szczęście dbam o włosy i te które zostały są dobrze odżywione dzięki czemu nie wygladają źle. Ale jest ich zdecydowanie mniej i to widać ;-(

Podsumowując: nie jestem przeciwniczką trwałej, ale ZASTANóWCIE SIę 3 RAZY ZANIM WYBIERZECIE FRYZJERA!!!
Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 20:18   #1176
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: robicie trwałą???

Nie, jakoś nie kręcą mnie kręcone włosy u siebie
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 08:59   #1177
basia80-kicia
Raczkowanie
 
Avatar basia80-kicia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
GG do basia80-kicia
Dot.: robicie trwałą???

nie polecam dużym salonów. Moja trwała jest super, idealna taka jaką chciałam bo robiłam ją w małym saloniku fryzjerskim u bardzo dokładnej i miłej fryzjerki. Natomiast znajoma chciała się zrobić na bustwo, więc wolała wydać 3 razy więcej i zrobić ją w salonie. Na drugi dzień po przebudzeniu zaczął się koszmar. Włosy się wyprostowały i były popalone, suche, sianowate.
basia80-kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 09:58   #1178
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: robicie trwałą???

Cytat:
Napisane przez Bambi2 Pokaż wiadomość
Przedwczoraj poszłam do fryzjera, żeby zrobić pasemka. Chciałam to zrobic od razu po trwałej, ale bałam się, że włosy za bardzo ucierpią. Odczekałam blisko 3 m-ce i całe szczęście, bo po tym co usłyszałam od Pani w salonie aż przeszły mi ciarki po plecach.
Dodam, że kręciłam włosy u innego fryzjera i myslałam, że to dobry wybór, bo ta dziewczyna już kiedyś robiła mi trwałą.
Pani przyjrzała się moim włosom blizej i powiedziała, że trwała była b. źle wykonana i powinnam się cieszyć, że nie skończyło się to gorzej. Okazało się, że mam dużo takich króciutkich kosmykow przy skórze, co oznacza, że się poprostu pokruszyły! A od spodu to wygląda jakby ktoś je uciął, równy 2-centymetrowy odrost! Aż przyniosła mi drugie lusterko, a ja szok! :-( Martwiłam się, że wypadają, a one się łamały! Na szczęście dbam o włosy i te które zostały są dobrze odżywione dzięki czemu nie wygladają źle. Ale jest ich zdecydowanie mniej i to widać ;-(

Podsumowując: nie jestem przeciwniczką trwałej, ale ZASTANóWCIE SIę 3 RAZY ZANIM WYBIERZECIE FRYZJERA!!!
A robiłaś trwałą już na jasnych pasemkach? Bo ja w wakacje radośnie pobiegłam do dobrego fryzjera i chciałam trwałą, żeby mieć piękne loki na wesele koleżanki. Odczekałam dwa tygodnie od zrobienia balejażu w trzech kolorach. I fryzjerka mi powiedziała, że mi nie zrobi trwałej Ja szok. A ona mówi, że te jaśniejsze pasemka po około tygodniu się wykruszą I że jak chce to tylko na moją odpowiedzialność. Oczywiście nie zrobiłam.

Teraz mam jednolite dosyć ciemne rude włosy i znowu mnie ciągnie do trwałej To już moje marzenie od 5 lat tylko coś mi to nie idzie hmmm może na sylwestra...
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 12:40   #1179
ania_lovely
Raczkowanie
 
Avatar ania_lovely
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
GG do ania_lovely
Dot.: robicie trwałą???

trwała na rozjaśnianych włosach to zabójstwo dla nich! kiedy miałam robiona trwałą po raz pierwszy na końcówkach zostały mi jeszcze ślady bo dawnych blond-pasemkach. Po zrobieniu trwałej blond końcówki dosłownie kruszyły się w rękach!! na sczęście te 2 cm obcięłam bez większego żalu.

Nie taka kolejność kobietki! najpierw farba a potem trwała! Ewentualnie delikatny płyn do trwałej... powodzenia
__________________
_,+*`*+,_,+*`*+,_,+*`*+,_ ,+*`*+,_,+*`*+,_
ania_lovely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 18:10   #1180
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Dot.: trwała na duże wałki?

ja włąśnie też postanowiłam zrobić sobie trwałą ....takie fale i jestem umówiona za tydzień do fryzjerki, ona twierdzi że się da , mimo że mam włosy lekko rozjaśniane i do ramion , nie za grube i nie za cienkie ale góra lekko wycieniowana, jestem cała optymistycznie nastawina i już nie mogę się doczekać .......
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 12:37   #1181
amart
Raczkowanie
 
Avatar amart
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 36
Dot.: szybkość prostowania się włosów po trwałej

Dziewczyny pomóżcie!

Wiem, ze ten wątek był dawno zakładany, ale mam cichą nadzieję, ze jeszcze ktoś tu zagląda. Mam taki sam problem jak wy, czyli szukam sposobu na moje siano. Wczoraj wróciłam od fryzjera i się załamałam, miały być fale a wyszedł spuszony mop. Złożyłam reklamacje, zobaczymy co szefostwo postanowi. W każdym razie ja jakoś muszę egzystować z tym czymś na głowie i bardzo was proszę o radę. Moje naturalne włosy były proste i zachciało mi się fal... Liczę na szybkie i ich samoczynne rozprostowanie się. Jaki macie sposób na przesuszone siano? Myślałam o domowym sposobie z naftą kosmetyczną, żółtkiem, oliwą i sokiem z cytryny. Co wy na to? Czy może istnieje jakiś środek cud? Chce spowrotem swoje proste druty!
__________________
Nic w życiu przypadkiem się nie zdarza...
amart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 13:21   #1182
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: szybkość prostowania się włosów po trwałej

Najlepsze beda moim zdaniem silne maski profesjonalne zeby wlosy odzywic, dobrze byloby gdybys kupila specjalna po trawlej- wiem ze takie sa z Kadusa- ja sama mialam kilka lat temu trwala i seria z Kadusa byla super, kup sobie rowniez jakis dobry preparat do lokow- pianke lub jakis lotion profesjonalny i po umyciu napewna wyjda ci ladne loczki, trwala nie zawsze szybko schodzi- i raczej nie mozna tego procesu przyspieszyc- musi zejsc samoczynnie, a w tym okresie mozesz tylko dbac o wlosy- odzywiac je i nawilzac, mysle ze jak poswiecisz im troche czasu na ulozenie to napewno bedziesz zadowolona - mozesz nakrecac je na walki- wlosy po trwalej sa bardzo podatne na modelowanie , lub poprostu wygnieciesz loki palcami po umyciu
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 14:11   #1183
dzastinQs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z podlasia
Wiadomości: 40
Red face Dot.: trwała lub loki

Hey, chciałabym sie dowiedzieć, czy taką fryzure można tylko osiągnąć robiąc trwałą? Jakieś inne sposoby?
Mam dość grube włosy i nie lubię męczyć się z lokówką, a poza tym po lokówce szybko loki opadają.
Czy istnieje duża możliwość, że robiąc trwałą nie wyjdzie na moich włoskach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3994_5293_Rihanna-02-4x.jpg (44,7 KB, 115 załadowań)
dzastinQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 12:41   #1184
amart
Raczkowanie
 
Avatar amart
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 36
Dot.: szybkość prostowania się włosów po trwałej

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Na pewno zaopatrzę się w jakiś dobry preparat, bo mam włosy w dotyku jak lalka To sobie zrobiłam prezent na swięta A jeśli chodzi o loczki, to raczej nie mam na nie co liczyć, bo cała trwała się rozprostowała i teraz na głowie mam sianowate druty. Co za porażka
__________________
Nic w życiu przypadkiem się nie zdarza...
amart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 13:23   #1185
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: szybkość prostowania się włosów po trwałej

Naprawde bardzo mi przykro, mysle ze fryzjerka poprostu za dlugo trzymala ci plyn do trwalej na wlosach i przez to ci je tak zniszczyla, z trwala naprawde trzeba bardzo uwazac i robic tylko u sprawdzonej fryzjerki ktora co do minuty bedzie odmierzac czas i sprawdzac w trakcie robienia co dzieje sie z wlosami, bo inaczej efekty moga byc naprawde oplakane. Powinnas zlozyc reklamacje u tej fryzjerki i dodatkowo solidnie ja zbesztac za to co ci zrobila nie znosze takich fryzjerek - sama nie raz sparzylam sie na niedouczonej fryzjerce ktora na domiar zlego pracowala w renomowanym salonie dlatego teraz jestem bardzo ostrozna . Trzymaj sie, podetnij troszke wloski zeby odzyly i mocno o nie dbaj a napewno wkrotce zobaczysz roznice
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 14:05   #1186
amart
Raczkowanie
 
Avatar amart
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 36
Dot.: szybkość prostowania się włosów po trwałej

Dziękuję Ci bardzo Kenzo Reklamacje oczywiście złożyłam i dostałam zwrot wszystkich kosztów. Bardzo się ucieszyłam z tego powodu, ale włosów mi to nie zwróci! A fryzjerka chciała mnie po prostu zabic spojrzeniemj. Jak śmiałam miec jakieś wonty... Tragedia!
__________________
Nic w życiu przypadkiem się nie zdarza...
amart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 14:50   #1187
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: szybkość prostowania się włosów po trwałej

jaki fajny temat

Czy któraś z Was była w pełni zadowolona z trwałej? MOja qmpela ma proste włosy i ma zamiar zrobić sobie trwałą na 2 miesiące fale... Warto? Włosy ma dosyć zniszczone... Prosiła mnie o rade, a ja prosze Was...
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 22:29   #1188
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: szybkość prostowania się włosów po trwałej

Cytat:
Napisane przez rozmarynek Pokaż wiadomość
jaki fajny temat

Czy któraś z Was była w pełni zadowolona z trwałej? MOja qmpela ma proste włosy i ma zamiar zrobić sobie trwałą na 2 miesiące fale... Warto? Włosy ma dosyć zniszczone... Prosiła mnie o rade, a ja prosze Was...
Jesli ma zniszczone wlosy (nawet lekko) to niech wybije sobie ten pomysl z glowy
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 07:58   #1189
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: szybkość prostowania się włosów po trwałej

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Jesli ma zniszczone wlosy (nawet lekko) to niech wybije sobie ten pomysl z glowy
dzieki jakos ją przekonam moze..
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-24, 12:08   #1190
amart
Raczkowanie
 
Avatar amart
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 36
Dot.: szybkość prostowania się włosów po trwałej

Cytat:
Napisane przez rozmarynek Pokaż wiadomość
jaki fajny temat

Czy któraś z Was była w pełni zadowolona z trwałej? MOja qmpela ma proste włosy i ma zamiar zrobić sobie trwałą na 2 miesiące fale... Warto? Włosy ma dosyć zniszczone... Prosiła mnie o rade, a ja prosze Was...
Rozmarynku! Poleć swojej kumpeli kilka wątków na wizażu dotyczących trwałej ondulacji. Jest tego sporo. Ja bardzo żałuje, że nie przyszedł mi ten pomysł do głowy wcześniej, zanim wydałam wyrok na swoje włosy . Osobiście poleciłabym jej wizytę u dobrego fryzjera, w celu obcięcia, bądź podcięcia włosów. Może to polepszy ich kondycję, bo trwała z reguły czyni spustoszenie na głowie .
__________________
Nic w życiu przypadkiem się nie zdarza...
amart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 15:06   #1191
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Po trwalej...

''''''''''''''''''
__________________
D

Edytowane przez Mysia_
Czas edycji: 2007-11-23 o 22:12
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 15:47   #1192
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Po trwalej...

musze zmartwic Ciebie i twoja mame,
nic sie nie da z tym zrobić trzeba poczekac az odrosną a tymczasem poprawiac ich wyglad odzywkami
Rok temu fryzjerka spalila mi wlosy trwała - mialam wtedy dlugosc do polowy pleców. Dzisiaj mam włosy do ramion bo zeby jakos wygladac musialam je obciac. Wlosy bardzo mi sie krusza mimo ze pakuje w nie wszystko co mozliwe. Ale dzieki wszystkim tym zabiegom nowe wloski na których nie ma trwałej rosna duzo ładniejsze

aaa nie prostuj mamie wlosow bo tylko pogarszasz sprawe
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 15:50   #1193
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Po trwalej...

Cytat:
Napisane przez Mysia_ Pokaż wiadomość
Pisze w imieniu mamy
fryzjerka potem ulozyla wlosy prostując na szczotce i moja mama of course zadowolona.
nie wiem co to za fryzjerka
z tego co ja wiem nie prostuje sie włosów ani na szczotke ani prostownica w dniu robienie trwałej
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 21:16   #1194
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Po trwalej...

dziekuje za odpowiedz
grrr rzeczywiscie fryzjerka sie ''popisała'' i pokazala klase, nie ma co. no nic zaraz powiem mamie ze nic z tego i musi odczekac
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 10:27   #1195
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: robicie trwałą???

Trwala jest dobra ale dla zdrowych wlosow.Ja zrobilam tydzien temu ziolowa na moich falowanych wlosach i teraz mam cale ladne loki troche odzywki pianka i jest super.. Ale mialam rozjasniane 2 pasemka i na nich tragedia.. musze je mocno obciac.. nauczka-nie rozjasniac wlosow!!.. a przyciemnianie i farbowanie zwykle moim wcale nie szkodzisa mieciutkie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 22:58   #1196
grrrx
Raczkowanie
 
Avatar grrrx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 51
Dot.: beznadziejna trwała

Mniej więcej rok temu zaszalałam... Na moje (teraz ukochane) prościutkie i gładkie włosy zrobiłam sobie trwałą. Wcześniej miałam prawdziwie gładkie i naturalnie błyszczące włosy. Nie spodziewałam się, że można je aż tak zniszczyć...
Tym sposobem stałam się wstretnym pudelkiem (lubię pudelki ale nie na glowie!!!)
Nie dość że wyglądałam OKROPNIE, moje włosy stały się watą i jednym wielkim kołtunem!
Jakis miesiąc po "zabiegu", nie wytrzymałam - zakupiłam prostownicę i zaczęłam stosować masę silnych odżywek i łykać witaminy, TROCHĘ pomogło....
... i pomaga. Minął rok i 4miesiące, mam już swoje włoski od połowy głowy, jednak końce - do ramion nadal się kręcą i są zniszczone (nawet po tej masie odżywek, maseczek i serum) Regularnie je podcinam i obecnie marzę o moich naturalnie prostych włosach...
Dobrze się zastanówcie przed podjęciem decyzji o trwałej. Ja żałuję, bardzo.
grrrx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 15:38   #1197
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: beznadziejna trwała

Cytat:
Napisane przez $FoXXy$ Pokaż wiadomość
Ja zrobiła sobie trwałą jakies 4 lata temu- wczesniej mialam geste półproste włosy ( takie z wywijającymi sie we wszystkie strony końcówkami). Wyszła bardzo fajnie, ale nie pamiętam jaki to byl rodzaj trwalej,poszlam do pierwszego leoszego salonu na moim osiedlu, bo akurat byla promocja na trwała ... Bardzo sie zdziwilam kiedy po kilku miesiacach nie mialam zadnych odrostów... Wyobrażcie sobie ,ze moje wlosy zaczeły sie naturalne krecic od samej nasady...Teraz po tych 4 latach nie ma juz przeciez sladu po tamtej trwalej na mojej glowie (podcinalam je niezliczona ilosc razy przez ten czas) a moje wloasy nadal sa kręcone Co prawda juz nie tak geste jak kiedys i troche suche, ale naturalnie kręcone Jak to sie stało?? Spotkała sie któraś z was z czymś takim??

Mam 2 kolezanki które kiedys miały proste włosy a teraz maja naturalnego pudla. Mniej wiecej w wieku 13-14 lat zaczeły im sie krecic włosy. To podobno efekt dojrzewania i zachodzacych w organizmie zmian.
U jednej z nich zbieglo sie to z trwałą ale fryzjerka powiedziała ze mozna bylo przewidziec ze skoro jej rodzeństwo ma mocno krecone włosy to ona predzej czy pozniej tez bedzie takie miec
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 19:09   #1198
emila-mila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Czy moze bedzie potrzebna trwala?

a ja mam 14 lat i mialam robiona "lekka trwala" z natury mam cienkie i przetluszczajace sie wlosy... :P i coz jestem bardzo zadowolona...wlosy szybciej rosna, zyskaly na objwetosci, wygladaja jakbym miala naturalne fale i nie mam siana a jestem juz po drugiej trwalej i jest super...tylko ze fryzjerka dla mi mniej plynu tego do zmiekczania wlosow...dlatego one sie nei zniszczylyy za bardzo pozdrawiam
emila-mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:58   #1199
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Czy moze bedzie potrzebna trwala?

ja chyba dziś pójdę do fryzjera i poproszę o trwałą
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 08:53   #1200
Kasia ZG
Raczkowanie
 
Avatar Kasia ZG
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do Kasia ZG
Dot.: beznadziejna trwała

też Miałam Z Nią Doczynienia Słosy Istne Siano, Ale Stosowałam Szamponu I Odżywek Do Włosów Zniszczonych Dove I Pomogło Jestem Zadowolona Słosy Sie Po Tym Poprawiły Polecam.
Kasia ZG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.