Czy TŻ po Was przyjeżdża? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-17, 21:14   #1
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563

Czy TŻ po Was przyjeżdża?


Czy jak TŻ Was zaprasza do siebie, to przyjeżdża po Was, czy same jedziecie np. autobusem, pociągiem?? Proszę napiszcie jak to u Was jest.
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 21:26   #2
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Ja z moim TŻ widuję się codziennie. On zawsze przyjeżdża po mnie po pracy (ja studiuję dziennie i zajęcia kończę wcześniej niż on pracę) i zabiera do siebie.
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 21:31   #3
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

roznie.. nie jestem typem ksiezniczki ktora musi pupe autem ciagle wozic... jak jest pozno to odwozi mnie do domu czy jak leje deszcz badz jak sie spiesze i jestem emga zmaeczona tak wracam sobie sama... czasami po mnie przyjezdza gdzies jedziemy czasem po prostu ja autobusem przyejzdzam do niego by nie krecic kolka niepotrzebnie.. nie ma reguly
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:00   #4
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

A mój TZ ma ze mną za wygodnie, bo mieszka w bloku obok
__________________

Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:11   #5
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Cytat:
Napisane przez Monica123 Pokaż wiadomość
A mój TZ ma ze mną za wygodnie, bo mieszka w bloku obok
Cytat:
Napisane przez pzs1 Pokaż wiadomość
Ja z moim TŻ widuję się codziennie. On zawsze przyjeżdża po mnie po pracy (ja studiuję dziennie i zajęcia kończę wcześniej niż on pracę) i zabiera do siebie.
Wam to dobrze.......

U mnie tak jest,że on przeważnie przyjeżdza do mnie i go odbieram z pkp.Lecz jak jade do niego,to odbiera mnie również,jeżdze sama pociągiem.A jak wracam,to czasami jedzie ze mną,a czasami sama wracam.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:17   #6
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Mój TŻ zawsze przyjeżdża po mnie po drodze z pracy do domu Z resztą mieszka 15 min. spacerkiem od mojej hacjendy, więc nie mam daleko, ale jeszcze się nie zdażyło, żebym sama wracała do domu po zmroku
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:17   #7
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

On częściej przyjeżdża do mnie samochodem (160km). Ale jak ja jadę do niego, to wsiadam najpierw w jednego busika, potem w drugiego i on zawsze odbiera mnie z dworca

Ale ogólnie nie ma reguły. Jak jechałam na wesele Jego brata to po mnie przyjechał... z kiecą w ręku, butami na przebranie i na obcasach i jeszcze plecakiem nie zabrałabym się busami... Więc po mnie przyjechał, a póżniej odwiózł mnie do domciu.

Więc wszystko zależy od sytuacji.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-17, 22:23   #8
BuBuSiuNia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

z tz widze sie codziennie i zawsze po mnie wychodzi, przychodzi, przyjezdza(moze w ciagu 2 lat mu sie z 5 razy zdazrzylo ze nie dal rady), bo mowi ze dzieki temu tlyko sie dluzej ze mna widzi o droge dojscia do niego cyz tam do miejsca w ktorym mamy byc(klub, park, centrum handlowe...) tylko w piatki nigdy nie daje rady ale wychodzi po mnie na przystanek i oczywscie jak on przyjezdza do mnie(bo jak chcemy isc na sklepy albo gdzie spoza dom to on ma blizej do centrum takich rozrywek bo ja bardziej na obzrezach miasta mieszkam..) to ja wychodze po niego etz na przystanek po prostu juz tak jestesmy przyzwyczajeni i teraz jakby nagle pzrestal to robic to bym sie chyba zaczela wsciekac ze juz mu sie znudzilam przynajmniej pzrez pierwsze chwile..
BuBuSiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:39   #9
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

z przyjeżdzaniem to różnie (pod pracę, pod szkołę tak) i częściej to on przyjeżdza do mnie, chyba,że mi się chce tłuc na drugi, baaaardzo odległy koniec miasta za to ZAWSZE mnie odwozi i pod drzwi same odprowadza, "żeby się skarbusiowi nic nie przytrafiło"
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 23:39   #10
NEFRETETE23
Raczkowanie
 
Avatar NEFRETETE23
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław...
Wiadomości: 44
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Jak najbardziej... z tym problemu nie mam... a jak nie przyjedzie to napewno przyjdzie po mnie... czasami tylko wyjdzie do polowy drogi... ale zawsze to cos... o to raczej nie musze prosic....
NEFRETETE23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 00:08   #11
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Zawsze kiedy przyjeżdzam doo niego busikiem, to czeka na mnie na przystanku, nie przyjeżdża tylko przychodzi, a czasem kiedy bus przyjedzie zbyt wcześnie spotykamy sie po drodze
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 06:37   #12
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
roznie.. nie jestem typem ksiezniczki ktora musi pupe autem ciagle wozic...
o wielki lolu, ale masz podejscie
ja chce nie chce, musze nie musze-nigdy ,jak samochod stoi przed domem, moj TŻ nie puscil mnie na autobus
raz,słownie-raz wpadlam do niego w ciagu dnia na moment,z zamiarem zasiedzenia ale byl bardzo zapracowany,to umknełam na busa, ale okupiliśmy to 20 mniutową burzliwa dyskusją
miedzy nami fatalnie jezdza autobusy,oba podmiejskie wiec jezdza nieczesto, na dodatek z przesiadka

całą maturalna klase, poniewaz chodzilismy do jednej klasy w LO, przyjezdzal po mnie co rano i odwozil po szkole

inna sprawa ze ja nie zbyt lubie sie tak wozić,bo jak wymuszacz sie czuje ale z TŻ nie ma dyskusji w tej kwesti, naprawde
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 08:01   #13
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Chodzę do niego na pieszło. Jednak gdy wracam, to odprowadza mnie, żebym nie szła sama
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 08:05   #14
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Ja najczęściej jeżdzę busem do TŻ, bo przystanek mam blisko jego domu Idę z przystanku 2 minutki i już jestem u niego.
A spowrotem albo wracam busem, albo mnie TŻ odwozi, gdy np. jest weekend i nie wszystkie busy jeżdzą i nie mam jak wrócić do domu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 08:30   #15
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

przyjezdza i odwozi mnie na uczelnie, ale nie zawsze bo nie mamy pracy i nie stac nas na ciagle dolewanie paliwa, poza tym pora zimowa musze chodzic na piechote bo mamy garbusa a to typowo 'letni' samochod ale wiem ze to nie problem by po mnie przyjezdzal
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 08:47   #16
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Jak jeszcze nie mieszkałam z TŻ, to najczęściej jeździłam do niego busem, czasami on mnie odbierał autem, ale zawsze mnie odwoził do domu, bo zawsze wracałam bardzo późno od niego. Z jakiejś imprezy zawsze odwoził mnie taksówką. Ale nie było reguły, zawsze braliśmy pod uwagę paliwo. Niby mieszkałam blisko ale zatankować trzeba było.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 09:15   #17
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

do TŻa mam 3 przystanki tramwajem, wiec jezdze sama a on czeka na mnie na przystanku. czasem jak pada czy cus to przyjezdza po mnie autem.
odprowadzania mnie do domu (szczegolnie z imprez noca) nie bardzo lubie, bo nocne kursuja praktycznie co godzine, wiec jak mnie odwiezie to musi dlugo czekac na nastepny autobus, wiec ja nie moge spac (a po imprezie to wazna rzecz), a jak decyduje sie isc na nogach to nie moge spac, bo sie martwie czy nic mu sie nie przytrafi noca w parku
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 09:32   #18
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Po mnie tż przeważnie przyjezdza i odwozi mnie- jedyny wyjątek gdy poprzedniego dnia popił albo jest chory.
Najczesciej jednak jestesmy u mnie więc tu problemu nie ma
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 09:34   #19
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

my mieszkamy tak blisko, ok.10min drogi ze nie ma po co jezdzic ale przyjezdza np.odebrac mnie z pracy czy ze szkoly, i na odwrot-ja po niego tez
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 09:49   #20
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

ja zawsze jezdzilam do swojego ex TZ.Czasami nawet nie chcialo mu sie po mnie wyjechac do Wawy na dworzec i jechalam jeszcze troszke autobusem sama :/ ale czasaem zdarzalo sie,ze wychodzil...
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 10:37   #21
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

mój TŻ mieszka w bloku obok, więc.. nie, nie przyjeżdza po mnie
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 11:14   #22
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

nie, nie zdarza się mojemu TŻtowi po mnie przyjeżdżać; za to kiedyś kilka razy wpadł po mnie do pracy, jak jechał potem do mnie nocować (zwykle nie chce mu się, bo nie lubi marnować czasu i woli jechać prosto do mnie do domu jak już wrócę z pracy);
za to często jak mamy gdzieś iść to chce, żebym przyjechała po niego, bo tak to nie będzie mu się chciało wyjść z domu;
jak wracam wieczorem albo późno w nocy od niego albo z jakiegoś wspólnego wyjścia to również zwykle mnie nie odprowadza (chyba, że ma u mnie nocować oczywiście); twierdzi, że zanim zaczęliśmy się spotykać, to jeździłam sama pociągiem, chodziłam sama na imprezy i nie widzi powodu, żeby teraz się o mnie martwić; no nie powiem, przykro mi czasem z tego powodu, ale rozmawiałam z nim o tym i wiem, że on po prostu tego nie czuje, czemu mi przykro;
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 11:20   #23
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Cytat:
Napisane przez lafigue Pokaż wiadomość
nie, nie zdarza się mojemu TŻtowi po mnie przyjeżdżać; za to kiedyś kilka razy wpadł po mnie do pracy, jak jechał potem do mnie nocować (zwykle nie chce mu się, bo nie lubi marnować czasu i woli jechać prosto do mnie do domu jak już wrócę z pracy);
za to często jak mamy gdzieś iść to chce, żebym przyjechała po niego, bo tak to nie będzie mu się chciało wyjść z domu;
jak wracam wieczorem albo późno w nocy od niego albo z jakiegoś wspólnego wyjścia to również zwykle mnie nie odprowadza (chyba, że ma u mnie nocować oczywiście); twierdzi, że zanim zaczęliśmy się spotykać, to jeździłam sama pociągiem, chodziłam sama na imprezy i nie widzi powodu, żeby teraz się o mnie martwić; no nie powiem, przykro mi czasem z tego powodu, ale rozmawiałam z nim o tym i wiem, że on po prostu tego nie czuje, czemu mi przykro;
Przykre to co napisałaś ... Bo to już nie chodzi o sam fakt tego żebyś miała towarzystwo jak od niego wracasz, ale po prostu, żebyś miała bezpieczeństwo. A on widać NAWET tego Ci nie chce zagwarantować - i powiedz mi jak to rokuje na przyszłość??
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 11:40   #24
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Heh umnie to jest tak Tzecik czasami przyjedzie pomnie do pracy do szkoly zalerzy jak ma czas i czy nie jest zmeczony (ma ciezka prace wiec go rozumie jak niechce mu sie pomnie przyjsc )
jak jade do niego to co wsiadam w kolejke potem 2 przystaneczki autobusem i jestem czasami z psiurkiem wyjda pomnie na przystanek albo z parasolka jak pada a jak nie to sama smialo ide a co ?


od roku mam nawet kluczyk do niego domieszkania(mieszka tez z mama) by jak on np. pozniej skonczyl prace ja a juz do niego jechal (bo tez skonczylam prace) to moglam sobie wejsc i nie czekac pod drzwiami zrobic herbatke czy kawe
heh czasami nawet jak juz pisze ze jedzie do domu to zabieram jego psiurka i idzemy po niego na przystanek
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 11:53   #25
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Mój Tż miesza w bloku za mną, więc nie musi przyjeżdżać
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 11:55   #26
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Cytat:
Napisane przez lafigue Pokaż wiadomość
nie, nie zdarza się mojemu TŻtowi po mnie przyjeżdżać; za to kiedyś kilka razy wpadł po mnie do pracy, jak jechał potem do mnie nocować (zwykle nie chce mu się, bo nie lubi marnować czasu i woli jechać prosto do mnie do domu jak już wrócę z pracy);
za to często jak mamy gdzieś iść to chce, żebym przyjechała po niego, bo tak to nie będzie mu się chciało wyjść z domu;
jak wracam wieczorem albo późno w nocy od niego albo z jakiegoś wspólnego wyjścia to również zwykle mnie nie odprowadza (chyba, że ma u mnie nocować oczywiście); twierdzi, że zanim zaczęliśmy się spotykać, to jeździłam sama pociągiem, chodziłam sama na imprezy i nie widzi powodu, żeby teraz się o mnie martwić; no nie powiem, przykro mi czasem z tego powodu, ale rozmawiałam z nim o tym i wiem, że on po prostu tego nie czuje, czemu mi przykro;
przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś i potem przeczytaj co napisały wszystkie inne wizażanki...dobra rada: zastanów się nad tym związkiem. Uważam że jeśli TŻ nie myśli najpier o tobie a potem dopiero o własnej wygodzie, to chyba coś z TŻ nie tak


Ja jestem trochę księżniczka, choć mój TŻ nie ma samochodu. Zawsze przyjeżdża do mnie autobusem, akurat mamy blisko, ale spotykamy się u mnie, żebym nie musiała się ruszać z domu. Robi to, bo uważa że tak jest najlepiej, po co ja mam się tłuc. Kocham to w nim, że myśli o mnie...
Po imprezach przeważnie wracamy taksówką. Zawsze odwozi mnie pod sam dom i odprowadza pod same drzwi, żebym wróciła cała i zdrowa.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 11:57   #27
Rozterka
Rozeznanie
 
Avatar Rozterka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 867
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

u mnie to jest różnie - mieszkamy dość daleko od siebie (ok 15 km), przeważnie TŻ jeździ do mnie, czasem ja do niego. Nie ma np. czegoś takiego, że przyjeżdża po mnie, żebyśmy jechali do niego - byłoby to bezsensowne marnowanie paliwa i czasu na dojazd. Gdy gdzieś jedziemy to raz on jedzie swoim samochodem, raz ja
__________________
Rozterka

zapomniana...
Rozterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 12:21   #28
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Przykre to co napisałaś ... Bo to już nie chodzi o sam fakt tego żebyś miała towarzystwo jak od niego wracasz, ale po prostu, żebyś miała bezpieczeństwo. A on widać NAWET tego Ci nie chce zagwarantować - i powiedz mi jak to rokuje na przyszłość??
Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś i potem przeczytaj co napisały wszystkie inne wizażanki...dobra rada: zastanów się nad tym związkiem. Uważam że jeśli TŻ nie myśli najpier o tobie a potem dopiero o własnej wygodzie, to chyba coś z TŻ nie tak
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 12:34   #29
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

ja zazwyczaj jeżdże do TŻ-ta busem, a z przystanku stara sie mnie odebrać, choć jest blisko czasem, jak wie że nie mam busa (bo musze sie przesiadać, mieszka w innym mieście) wtedy po mnie przyjeżdża w wakacje jak było ciepło, jeździłam do niego rowerkiem na skróty, to 15-20 minut było i zawsze spotykalismy sie w połowie drogi no, ale jak już miałam wracać do domku, to zawsze mnie odwoził autkiem, a jak byłam rowerkiem, to odprowadzał
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 12:39   #30
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Czy TŻ po Was przyjeżdża?

Oczywiście, że przyjeżdża, albo przychodzi(mieszkamy kilka minut drogi od siebie) i zawsze odprowadza albo odwozi.
Często przyjeżdża po mnie na uczelnie, kiedy kończe tak zajęcia, że muszę czekać troche na pociąg, "bo nie chce żebym się wlóczyła z kolegami"

TŻ uważa, że jest za mnie odpowiedzialny i musi sie troszczyć, żeby nic mi sie nie stało po drodze, a poza tym widzi mnie jeszcze chwilę dłużej
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.