potrzebuje zmiany...włosy, makijaż - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-26, 13:47   #31
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: potrzebuje zmiany...włosy, makijaż

Cytat:
Napisane przez bellafantasma Pokaż wiadomość
Ja bym wyregulowała + przyciemniła brwi i włosy, a do tego grzywkę na prosto, bo widzę tu całkiem wysokie czoło
Miałam zamiar napisać to samo. A oczka malowane na beże i brązy
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 22:47   #32
sylwiaa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 26
Dot.: potrzebuje zmiany...włosy, makijaż

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Img_5093.jpg (15,7 KB, 104 załadowań)
sylwiaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 16:43   #33
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: potrzebuje zmiany...włosy, makijaż

Jeszcze jedna fryzurka i moje propozycje makijażu: w każdym podstawą jest: wyregulowane i lekko przyciemnione brwi, lekkie wyrównanie koloru cery, delikatna korekta cieni pod oczami, różowy róż na policzkach. Zmodyfikowałam (rozjaśniłam i skorygowałam leciutko ciepłą pomarańczową poświatę) na fotce kolor twojej cery, podglądając ostatnie zdjęcie - mam nadzieję, że jest jak najbardziej zbliżony do twojego naturalnego?

Makijaż 1: Beżowo-złoty cień na całą powiekę górną, wzdłuż linii rzęs kreska brązową kredką lub cieniem, delikatnie roztarta. Czarny tusz do rzęs. Delikatny błyszczyk w naturalnym kolorze.

Makijaż 2: Morelowo-różowy cień na cała powiekę i pod łukiem brwiowym, złociste rozświetlenie w wewnętrznych kącikach, delikatna brązowa kreska wzdłuż linii rzęs. W zewnętrznym kąciku śliwkowy cień, lekko wyciągnięty do góry. Czarny tusz, błyszczyk.

Makijaż 3: Morelowo-różowy cień na cała powiekę i pod łukiem brwiowym, delikatny brązowy ołówek. Czarny tusz, błyszczyk.

Makijaż 4: Morelowo-różowy cień j.w., mocniej narysowana ciemnobrązowa lub czarna kreska wzdłuż linii rzęs (np. eyelinerem), czarny tusz. Więcej różu na policzki, jasnoróżowa szminka.

I poproszę więcej uśmiechu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1mf.jpg (41,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2mf.jpg (41,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3mf.jpg (41,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4mf.jpg (41,3 KB, 25 załadowań)
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 17:11   #34
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: potrzebuje zmiany...włosy, makijaż

Przyznam szczerze, że jak mi laś takie dłuższ, kręcone włosy to według mnie wyglądałaś lepiej i młodziej. Moim zdaniem taka długość włosów dodaje Ci lat. Może zapuść je troszkę i lekko przyciemnij, np. orzechowy blond? No i powtórzę po porzedniczkach - brwi! Biegiem marsz znimi do kosmetyczki
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 22:54   #35
sylwiaa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 26
Dot.: potrzebuje zmiany...włosy, makijaż

na początku też brałam pod uwagę zrobić sobie trwałą na włosach, a potem musiałabym użyć dużo lakieru do włosów (a nie o to mi chodzi żeby jeszcze obciążać włosy, które są słabe) , bo wystarczy troszkę wiaterku i mam włosy proste

wredna baba: wszystkie są ładne, jeżeli już miałabym wybrać to fot.1 lub 2 i starałabym się nie używać tak bardzo kredki tylko użyć więcej cieni, bo gdy robię kreskę, to oko łzawi i trzeba na nowo, a ja się zaraz denerwuje że mi nie wychodzi, i zostawiam...
sylwiaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 23:28   #36
sylwiaa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 26
Dot.: potrzebuje zmiany...włosy, makijaż

IMG_5230.jpg

IMG_5231.jpg

O to moja nowa fryzura. Oceńcie sami.
sylwiaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 09:39   #37
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Exclamation Dot.: potrzebuje zmiany...włosy, makijaż

Podoba mi się, chociaż bardziej przód niż tył, możnaby było go nieco wyżej podnieść, zrobić taką "kopkę", dobry fryzjer da sobie radę. (A wiesz, że mi się identycznie zawijają włosy z tyłu? Raz na dziesieć strzyżeń fryzjerom udaje się to poskromić i włoży przez pierwszy tydzień po strzyżeniu układają się tam prosto, bez wywijania na boki )
Masz bardzo ładny kolor włosów, wiesz? Pisałam Ci to już?
Jakiegoś kolczyka mi tam teraz brakuje, delikatnego, ale dłuższego I w ciuchach w wersji wyjściowej - nieco większego dekoltu, żeby zrobiło się luźniej w okolicach szyi. Może delikatny dekolt w trójkąt, albo nieco głębszy okrągły?

Przy makijażu, to może kluczem jest miękkość kredki? Taką mięciutką, satynową maluje się (przynajmniej mnie) łatwiej, nie trzeba dociskać i drażni się oka. Ale w zasadzie cieniami też można osiągnąć bardzo fajne efekty, więc sama wybierzesz, co Ci najbardziej odpowiada

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez wredna baba Pokaż wiadomość
Raz na dziesieć strzyżeń fryzjerom udaje się to poskromić i włoży przez pierwszy tydzień po strzyżeniu układają się tam prosto, bez wywijania na boki )
Oczywiście chodziło mi o włosy nie włoży
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.