W którym kolorze włosów lepiej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-11, 17:30   #1
Czerwony Tulipan
Raczkowanie
 
Avatar Czerwony Tulipan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 39

Sciac czy zapuszczac wlosy


Witam wszystkim mam taką skromną prośbę o poradę jak w tytule czy ściąc włosy czy zapuszczać. Cały problem polega na tym, że od dawna marzę o długich włosach przynajmniej takich za ramiona, natomiast mam bardzo cienkie, delikatne i miekkie włosy. Wielokrotnie zapuszczałam je mniej wiecej do takiej długości jaką mam obecnie po czym ścinałam zawsze ponieważ wisiały smetnie i zupełnie nie wyglądały tak jak sobie to wyobrazałam:P O ile zaraz po umyciu włosy jeszcze jakoś sie prezentują to juz po kilku godzinach wygladaja na tluste i rozdzielaja sie w ten sposob, ze z przodu mam wlosy po obu bokach natomiast z tylu nie pozostaje na plecach już prawie nic z kolei jak mam krotsze to sa od razu jakby jakies twardsze, jakby gesciejsze i wogole zupelnie inaczej sie ukladaja tzn lepiej ale...nie jestem pewna czy do konca dobrze wygladam w krotszych, mam wrazenie, ze jakos tak mniej kobieco A wiec ostateczne pytanie brzmi: zostawić jak jest czy ściąć tak jak rihanna na załączonych zdjęciach? myślicie ze będzie mi pasować taka fryzurka??

pierwsze 2 zdjęcia moja obecna fryzura, kolejne 2 - fryzura o jakiej myślę żeby sobie zrobić tylko z grzywka

Za każdą odpowiedź będę wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,9 KB, 436 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (34,0 KB, 333 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8039_Rihanna.jpg (42,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rihanna-bob (1).jpg (13,5 KB, 50 załadowań)
Czerwony Tulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:05   #2
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Według mnie przy cienkich włosach lepiej będziesz wyglądała w krótkiej fryzurce - to co załączyłaś jest fajne.
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:17   #3
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Mając cienkie i opadajace włosy moim zdaniem najlepiej jak je zetniesz - dobrze pocieniowany bob w stylu Rihanny powinien idealnie tutaj pasować. Taka fryzurę najlepiej stylizować przy uzyciu pianki typu volume-up oraz koniecznie na okragłej szczotce z uzyciem suszarki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:55   #4
ola930430
Rozeznanie
 
Avatar ola930430
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 541
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Też uważam, że lepiej ci będzie w krótkich. Odwiedź dobrą fryzjerkę, która zna się na rzeczy, bo z własnego doświadczenia wiem, że gdy robi się byle robić,szczególnie krótkie fryzurki, łatwo można coś zepsuć, a po co się potem męczyć i czekać aż włoski odrosną Myślę, że fryzura ala Rihanna jest dobrym pomysłem, asymetrycznie poucinane kosmyki dadzą wrażenie gęstości a przecież o to głównie chodzi ;p
ola930430 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:05   #5
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Zetnij...masz bardzo cienkie te włosy, pozbawione objętości nieco. Dobrze ścięcie powinno im troszkę pomóc
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:09   #6
Czerwony Tulipan
Raczkowanie
 
Avatar Czerwony Tulipan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 39
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Dzięki dziewczyny Właściwie nie spodziewałam się innych odpowiedzi, mnóstwo moich znajomych mówi mi to samo z moim małżem na czele hehe ale jak sie baba czasem uprze... Zresztą u ilu fryzjerek nie byłam wszystkie zawsze proponowały mi boba, wie coś w tym musi być. Ech,niestety nie kazda moze miec włosy jak Nicole Scherzinger i nie ma co sie upierać, w kazdym razie potrzebowałam motywacji z zewnątrz, bo najciężej być obiektywnym wobec samego siebie
Czerwony Tulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:14   #7
Czerwony Tulipan
Raczkowanie
 
Avatar Czerwony Tulipan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 39
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Dla porównania jak wyglądam w krótszych włosach wrzucam fotkę, wiem że mam tu dalej klapnięte włosy i nie ułożone ale tylko taka udało mi się znaleźć:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2493.jpg (28,9 KB, 213 załadowań)
Czerwony Tulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 09:04   #8
Nati1001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Mnie się podobasz w takich włoskach Bardzo ładnie
Nati1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:32   #9
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

W krótszych włosach wyglądasz bardzo fajnie. Nie ma co się upierać przy długich skoro jak sama stwierdzasz ładnie się prezentują tylko parę godzin po umyciu. Krótkie i dobrze podcięte zyskają na objętości.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 06:53   #10
Czerwony Tulipan
Raczkowanie
 
Avatar Czerwony Tulipan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 39
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Dzięki wielkie kobitki no to już właściwie zdecydowałam. Jak znajdę chwilę to wyskoczę do fryzjera i podzielę się potem efektami
Czerwony Tulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 15:25   #11
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

ladniej Ci w krotkich, z pazurem
mialam fryzure taka jak rihanna na 1 zdjeciu (tylko duzo krotsze z jednej strony). pianka i suszarka z dyfuzorem i bedzie dobrze
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 13:33   #12
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Niestety, zawsze trzeba dobrać fryzurę do rodzaju włosów. Ty próbujesz nosić proste, opadające włosy a akurat na tobie to nie wygląda najlepiej. Możesz spróbować inaczej układać włosy, trochę je napuszać czy podkręcać, wtedy nawet dłuższe będą wyglądać inaczej. Ogólnie przy takim rodzaj uwłosów puszystość jest ważna. Co do fryzury Rihanny - jesteś pewna, że na tobie ta fryzura będzie podobnie wyglądać? Rihanna ma inne włosy niż ty, w dodatku wyglądająna prostowane i mocno układane.

Może po prostu wybierz się do dobrej fryzjerki i porozmawiaj o wyborze fryzury - fachowiec najlepiej dobierze fryzurę do twojego rodzaju włosów.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 13:58   #13
kasia03222
Raczkowanie
 
Avatar kasia03222
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 175
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Zdecydowanie krótkie, pozdrawiam i czekamy na efekty
kasia03222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:05   #14
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Też myślę, że w krótkiej będzie ci ładnie

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Też myślę, że krótkie
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:20   #15
Czerwony Tulipan
Raczkowanie
 
Avatar Czerwony Tulipan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 39
W którym kolorze włosów lepiej?

Witam Chciałam się poradzić, bo sama nie mogę się zdecydować:P Całe życie noszę czarne włosy, moje naturalne też są niemal czarne. Bardzo dobrze się w nich czuję ale jak to kobieta czasem mam ochotę na jaką zmianę. Raz miałam rozjaśnione włosy na jakieś takie rudawe, w sumie mi się podobało ale nie mogłam się do siebie przyzwyczaić i zafarbowałam z powrotem:P A teraz mnie znowu nachodzi i pytanie w którym kolorze mi lepiej? Czy zaryzykować jeszcze raz zmianę czy lepiej dać sobie spokój i nie męczyć włosów? I lepiej w dłuższych czy w krótszych?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 302064_253126034738944_100800538_n.jpg (40,3 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P11303972 (2).jpg (32,1 KB, 97 załadowań)
Czerwony Tulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:00   #16
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: W którym kolorze włosów lepiej?

Cytat:
Napisane przez Czerwony Tulipan Pokaż wiadomość
Witam Chciałam się poradzić, bo sama nie mogę się zdecydować:P Całe życie noszę czarne włosy, moje naturalne też są niemal czarne. Bardzo dobrze się w nich czuję ale jak to kobieta czasem mam ochotę na jaką zmianę. Raz miałam rozjaśnione włosy na jakieś takie rudawe, w sumie mi się podobało ale nie mogłam się do siebie przyzwyczaić i zafarbowałam z powrotem:P A teraz mnie znowu nachodzi i pytanie w którym kolorze mi lepiej? Czy zaryzykować jeszcze raz zmianę czy lepiej dać sobie spokój i nie męczyć włosów? I lepiej w dłuższych czy w krótszych?
Wg mnie dłuższe, a rozjaśnić, tylko delikatnie, najlepiej u fryzjera, bym spróbowała. Zawsze można przyciemnić z powrotem
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 19:01   #17
Czerwony Tulipan
Raczkowanie
 
Avatar Czerwony Tulipan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 39
Dot.: W którym kolorze włosów lepiej?

Hej dziewczyny Czekam wciąż, może jeszcze ktoś się wypowie? Nie wiem sama, co z tymi moimi włosami... niby po ścięciu jest lepiej z objętością fryzury, ale osobiście chyba lepiej czuję się w dłuższej wersji:P Chodzi mi głównie o to, w której jest mi ładniej, bardziej do twarzy? Ja się nie moge zdecydować:P Dodam może jeszcze kilka zdjęć i bardzo proszę o opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1120198.jpg (25,0 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4685.jpg (28,0 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4733.jpg (33,7 KB, 97 załadowań)
Czerwony Tulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 12:05   #18
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 162
Dot.: W którym kolorze włosów lepiej?

Mi się w krótszych bardziej podobasz. Fryzurka wygląda po prostu ładniej, pasuje do Twojej twarzy i typu urody. Tak samo w krótszej wersji masz lepiej wyeksponowane oczy, a masz je naprawdę śliczne i duuże
__________________




Galaksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 13:30   #19
paulin_bee
Raczkowanie
 
Avatar paulin_bee
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 204
Dot.: W którym kolorze włosów lepiej?

Mnie również bardziej podobasz się w krótkich, o wiele ładniej w nich wyglądasz i nie rozjaśniałabym na Twoim miejscu
paulin_bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 14:53   #20
ja_fuksja
Raczkowanie
 
Avatar ja_fuksja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 95
Dot.: W którym kolorze włosów lepiej?

Cytat:
Napisane przez Czerwony Tulipan Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Czekam wciąż, może jeszcze ktoś się wypowie? Nie wiem sama, co z tymi moimi włosami... niby po ścięciu jest lepiej z objętością fryzury, ale osobiście chyba lepiej czuję się w dłuższej wersji:P Chodzi mi głównie o to, w której jest mi ładniej, bardziej do twarzy? Ja się nie moge zdecydować:P Dodam może jeszcze kilka zdjęć i bardzo proszę o opinie
Doskonale cię rozumiem, mam podobny problem. Musimy się pogodzić z tym, że nie dla nas długie włosy Zetnij włosy na taką długość jak na proponowanych przez ciebie zdjęciach, ale bez takiej wycieniowanej grzywki. Według mnie tylko podkreśla, że masz cieniutkie włosy. Chyba że bardzo zależy ci na długich włosach - zawsze możesz je zapuszczać i związywać w koka lub np. dobierańce łączone na dole głowy.
__________________
Uroda bez właściwej pielęgnacji jest jak auto bez kół, niby je masz, ale z niego nie korzystasz
ja_fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 15:06   #21
ariadn_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 324
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Według mnie na Rihannę ale bez grzywki byłoby idealnie
ariadn_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 15:47   #22
Czerwony Tulipan
Raczkowanie
 
Avatar Czerwony Tulipan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 39
Dot.: W którym kolorze włosów lepiej?

Cytat:
Napisane przez Galaksja Pokaż wiadomość
Mi się w krótszych bardziej podobasz. Fryzurka wygląda po prostu ładniej, pasuje do Twojej twarzy i typu urody. Tak samo w krótszej wersji masz lepiej wyeksponowane oczy, a masz je naprawdę śliczne i duuże
Dziekuję pięknie za komplement

Ja_fuksja wszelkie wiązanie, spinanie odpada, nie cierpię siebie w upiętych włosach, zresztą dla mnie mija się trochę z celem zapuszczać po to, żeby je potem wiązać:P zostaje nam polubić się w krótkich włosach zatem, ech. A grzywka moim zdaniem też jest okropna, a co najgorsze po ostatniej wizycie u fryzjera w ogóle nie chce rosnąć

Ariadn_a Obecna grzywka jest stanem "przejściowym" z poprzedniej fryzury. Właśnie jestem w trakcie zapuszczania jej, i ostatecznie zamierzam ją całkowicie zlikwidować
Czerwony Tulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:02   #23
maciejka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: W którym kolorze włosów lepiej?

Cześć wszystkim Pozwolę się podpiąć do tematu jeśli pozwolicie... od jakiegoś czasu "farbowałam" włosy szamponetką Marion - Owoc granatu. Mimo początkowych obaw kolor wyszedł całkiem niezły (podobny do tego w załącznikach tylko może odrobinę jaśniejszy) w związku z czym szukam teraz czegoś trwalszego no i chciałabym prosić Was o radę w tej kwestii... mój naturalny kolor włosów to hm, powiedzmy, ciemny blond (oczy zielone, cera dość blada naturalnie, aczkolwiek po lecie zostało mi jeszcze trochę opalenizny, włosy cienkie, nieco za ramiona). Farby, które mnie zainteresowały to syoss - Metallic Red Copper albo uwaga! Intensywna czerwień (nie wiem co mi odbiło ) bądź też loreal feria preference - "ognista płomienna czerwień" lub "intensywny bursztynowy kasztan". Który Waszym zdaniem jest najbardziej podobny do tego z Marion`a? Wiem, że z pewnością nie będą to te dwie czerwienie, które wymieniłam, ale ostatnio strasznie podobają, chociaż w sumie mam wrażenie, że do mnie chyba niezbyt pasują... więc może jednak rudy? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg addon.jpg (33,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashlee-simpson-red-hair.jpg (36,6 KB, 11 załadowań)
maciejka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 20:05   #24
Czerwony Tulipan
Raczkowanie
 
Avatar Czerwony Tulipan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 39
Dot.: W którym kolorze włosów lepiej?

maciejka27 a nie lepiej założyć własny wątek? sorry ale zaśmiecasz i robisz niepotrzebny chaos
Czerwony Tulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 20:15   #25
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 119
Dot.: W którym kolorze włosów lepiej?

Cytat:
Napisane przez Czerwony Tulipan Pokaż wiadomość
maciejka27 a nie lepiej założyć własny wątek? sorry ale zaśmiecasz i robisz niepotrzebny chaos
Koleżance można było zwrócić uwagę delikatniej, np. 'załóż nowy wątek, tak będzie wygodniej'.

Moim zdaniem najlepiej Ci w krótkich włosach, a la Rihanna, no i kolor, który masz jest ładny, nie rozjaśniaj.
ZycieKoloruBlond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 23:51   #26
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

A ja bym polecała długie. Mam ten sam typ włosów, kupiłam sobie naturalne clip in 40 cm i jestem zachwycona efektem.
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 11:47   #27
Czerwony Tulipan
Raczkowanie
 
Avatar Czerwony Tulipan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 39
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Cytat:
Napisane przez Salalina Pokaż wiadomość
A ja bym polecała długie. Mam ten sam typ włosów, kupiłam sobie naturalne clip in 40 cm i jestem zachwycona efektem.
o widzisz, nigdy nie przyszło mi do głowy takie rozwiązanie. A jak to się "użytkuje", że tak powiem? Wygodne to jest, nie spada itp? Nie widać, że jest doczepiane? Ja mam dodatkowo problem z puszeniem przy wilgotnej pogodzie, więc może to wyglądać ciekawie jak moje włosy napuszą się, a dopięte pozostana gładkie

A swoją drogą, co do koloru, zauważyłam, że z reguły na wizażu zawsze wszyscy odradzają czarny kolor włosów, mi jeszcze nikt w życiu nie powiedział żebym rozjaśniła, wręcz przeciwnie może dlatego, że naturalnie mam czarne? Czyli jednak natura czasem trafia w sedno
Czerwony Tulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 12:34   #28
marisol123
Raczkowanie
 
Avatar marisol123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 151
Dot.: W którym kolorze włosów lepiej?

Hej, przypominasz mi Cindy Crawford, i jeszcze ten pieprzyk!!! Mysle że brazy ktore ona ma równiez by Tobie pasowaly
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cindy crawford jc penny(1).jpg (52,3 KB, 5 załadowań)
__________________
szukamy szczescia, a szczescie jest drogą...
marisol123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:35   #29
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 162
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Cytat:
Napisane przez Czerwony Tulipan Pokaż wiadomość
o widzisz, nigdy nie przyszło mi do głowy takie rozwiązanie. A jak to się "użytkuje", że tak powiem? Wygodne to jest, nie spada itp? Nie widać, że jest doczepiane? Ja mam dodatkowo problem z puszeniem przy wilgotnej pogodzie, więc może to wyglądać ciekawie jak moje włosy napuszą się, a dopięte pozostana gładkie

A swoją drogą, co do koloru, zauważyłam, że z reguły na wizażu zawsze wszyscy odradzają czarny kolor włosów, mi jeszcze nikt w życiu nie powiedział żebym rozjaśniła, wręcz przeciwnie może dlatego, że naturalnie mam czarne? Czyli jednak natura czasem trafia w sedno
Też to zauważyłam Czarny to piękny kolor włosów i co prawda nie każdemu pasuje. Ale widziałam osoby co wyglądają w nim naturalnie i bardzo ładnie. Ty do nich należysz- nie zmieniaj koloru, bardzo dobrze Ci w czerni
__________________




Galaksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 00:30   #30
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Sciac czy zapuszczac wlosy

Cytat:
Napisane przez Czerwony Tulipan Pokaż wiadomość
o widzisz, nigdy nie przyszło mi do głowy takie rozwiązanie. A jak to się "użytkuje", że tak powiem? Wygodne to jest, nie spada itp? Nie widać, że jest doczepiane? Ja mam dodatkowo problem z puszeniem przy wilgotnej pogodzie, więc może to wyglądać ciekawie jak moje włosy napuszą się, a dopięte pozostana gładkie

A swoją drogą, co do koloru, zauważyłam, że z reguły na wizażu zawsze wszyscy odradzają czarny kolor włosów, mi jeszcze nikt w życiu nie powiedział żebym rozjaśniła, wręcz przeciwnie może dlatego, że naturalnie mam czarne? Czyli jednak natura czasem trafia w sedno
Na początku byłam nieufna do tego 'użytkowania'. Okazało się szybko, że założenie ich jest banalnie proste, zajmuje mi ok. 1 minuty. zdjęcie 15 sekund Zakładam je rano, zdejmuję na noc. Można w nich spać, ale spinki odrobinę uwierają. W każdym razie w ekstremalnych przypadkach typu nocowanie u kogoś da się to przeżyć.
Czy je widać? Ja mam naturalne do ramion, rzadkie. Gdy czasem mówię, że mam doczepiane to każdy jest w szoku, że tego w ogóle nie widać. Ciężko jest dobrać kolor - u mnie problem odpada bo ja mam czarne, ale z tego co czytam też się do takiego przymierzasz więc także nie będziesz miała tego problemu. Ważne tylko, by włosy były naturalne - syntetyki niestety odróżniają się od naturalnych włosów i szybko się niszczą. Ja moje naturalne mam już 1,5 roku, noszę je codziennie i dopiero niedawno zaczęły mi się plątać. Ale przyznaję, że nie dbałam o nie jakoś specjalnie. Polecam komplet 6 taśm a nie 8 - 6 zupełnie wystarcza a 8 to efekt peruki. Szukaj na Allegro, ofert jest mnóstwo. Ja kupiłam 6 taśm za około 120 zł, o ile dobrze pamiętam. To też świetny sposób na zapuszczenie swoich
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.