Jaki kolor włosów i grzywka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 14:36   #1
Zatruta Przez Czas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Question

Jaki kolor włosów i grzywka?


Marzy mi się prosta, długa grzywka sięgająca brwi. Będzie pasowała? Jaki kolor będzie dla mnie najkorzystniejszy?

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00130.jpg (83,6 KB, 522 załadowań)
Zatruta Przez Czas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 15:35   #2
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

tak, grzywka będzie dobra
a jeśli nie, to odrośnie
kolor... może nieco rozjaśniony? karmelowy brąz?
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 18:41   #3
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

dziewczyno zrob cos z tym brwiami
A co do wlosow mysle, ze grzywa bedzie ok, a kolor jes ok
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 18:56   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Grzywka,prosta ukosna czy na bok jak najbardziej bedzie pasowac.
Kolor z odcieni czystego bräzu.
Brwi zapusc i wybierz sie do kosmetyczki na regulacje.
Rowniez podklad zmien na dopasowujacy sie do Twojej karnacji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg house-bunny-la-8208-18.jpg (58,5 KB, 83 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 20:06   #5
Zatruta Przez Czas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Grzywka,prosta ukosna czy na bok jak najbardziej bedzie pasowac.
Kolor z odcieni czystego bräzu.
Brwi zapusc i wybierz sie do kosmetyczki na regulacje.
Rowniez podklad zmien na dopasowujacy sie do Twojej karnacji.
Tak wiem, brwi mam straszne. To efekt moich nieudanych eksperymentów A co do podkładu, to ten, który mam teraz jest najciemniejszy, ale jak widać na zdjęciu jest za jasny dla mojej opalonej twarzy
Zatruta Przez Czas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 04:13   #6
wieczos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

A to nie jest tak, że chcesz grzywkę, bo sobie poeksperymentowałaś na brwiach i nie wyszło? Jeśli tak - nie warto tylko dlatego zmieniać całej fryzury. Grzywka będzie odrastać znaaacznie dłużej, niż brwi także się zastanów. Warto z brwiami przejść się raz na jakiś czas do kosmetyczki i zapłacić te kilka zł. Ja np. w ogóle nie wyrywam, bo mi szkoda. Im więcej wyskubiesz ich teraz, tym mniej zostanie na przyszłość. Włoski się osłabią i nie będą chciały odrastać. Jeśli już to robić, to z głową - pamiętaj Ps. Też kiedyś sobie wyskubałam tak brwi, wiem jaki później jest ból i chciałoby się coś zmienić i człowiek bezradny...
__________________
Dnia trzeciego nad rzekę mnie zabrał i rzekł:
''Kwiaty są nieśmiertelne, więc w różę się zamień''
Kładł mnie czule całując pod kwitnący krzew.
Gdy się schylił, ujrzałam, że w ręce ma kamień...
wieczos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 18:04   #7
Zatruta Przez Czas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Cytat:
Napisane przez wieczos Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że chcesz grzywkę, bo sobie poeksperymentowałaś na brwiach i nie wyszło? Jeśli tak - nie warto tylko dlatego zmieniać całej fryzury. Grzywka będzie odrastać znaaacznie dłużej, niż brwi także się zastanów. Warto z brwiami przejść się raz na jakiś czas do kosmetyczki i zapłacić te kilka zł. Ja np. w ogóle nie wyrywam, bo mi szkoda. Im więcej wyskubiesz ich teraz, tym mniej zostanie na przyszłość. Włoski się osłabią i nie będą chciały odrastać. Jeśli już to robić, to z głową - pamiętaj Ps. Też kiedyś sobie wyskubałam tak brwi, wiem jaki później jest ból i chciałoby się coś zmienić i człowiek bezradny...
Nie, to nie tak. Chce po prostu zrobić coś z włosami, coś zmienić i moje brwi nie mają tu nic do rzeczy...
Zatruta Przez Czas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 19:35   #8
karina555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Włosy to nie ręka odrosną, kobieto masz ochotę na grzywkę to zrób to nie czaj się. Jak będzie Ci brzydko w grzywce to upniesz ją spinką.
Ja bym spróbowała trochę rozjaśnić włosy. I brwi faktycznie musisz poczekać aż odrosna i do kosmetyczki.
Ale tak czy tak buzie masz bardzo ładną, fajne niebieskie oczy, możesz pokreślić je czarną kreską na górnej powiece.
Wyglądasz na bardzo młodziutką osóbkę i musisz eksperymetnować z wizerunkiem aby odkryc co ci pasuje co nie, w czym się sobie podobasz. A więc nie czaj się tylko próbój bo kiedy jak nie teraz, pózniej to już tylko kanapa i kapcie.
karina555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 18:17   #9
Zatruta Przez Czas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Cytat:
Napisane przez karina555 Pokaż wiadomość
Włosy to nie ręka odrosną, kobieto masz ochotę na grzywkę to zrób to nie czaj się. Jak będzie Ci brzydko w grzywce to upniesz ją spinką.
Ja bym spróbowała trochę rozjaśnić włosy. I brwi faktycznie musisz poczekać aż odrosna i do kosmetyczki.
Ale tak czy tak buzie masz bardzo ładną, fajne niebieskie oczy, możesz pokreślić je czarną kreską na górnej powiece.
Wyglądasz na bardzo młodziutką osóbkę i musisz eksperymetnować z wizerunkiem aby odkryc co ci pasuje co nie, w czym się sobie podobasz. A więc nie czaj się tylko próbój bo kiedy jak nie teraz, pózniej to już tylko kanapa i kapcie.
Niestety nie jestem juz tak bardzo młoda (mam 21 lat) :P Wiem, że nie wyglądam na swój wiek, dlatego boje się troszkę tej grzywki, bo nie chce się jeszcze bardziej "odmłodzić".
Zatruta Przez Czas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 09:42   #10
psotka8
Raczkowanie
 
Avatar psotka8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 129
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Grzywka tak, zdecydowanie. Wydaje mi się, że lepiej byłoby Ci w prostej a nie asymetrycznej. Coś takiego jak poleciła kaska222. Myślę, że taka fryzura Cię nie odmłodzi, raczej doda trochę wyrazu i wieku Wiem jaki to jest ból wyglądać jak piętnastolatka w wieku powyżej 20 heh. Włosy wydają mi się trochę zbyt ponure do Twojej karnacji, proponowałabym coś z ciemnego ale ciepłego brązu. Do tego trochę bardziej wyrazisty makijaż oczu (porządnie wytuszowane i może lekki smoky). A na brwi polecam olej rycynowy (ok 3zł w aptece) - smarować codziennie, najlepiej na noc i stosunkowo szybko powinny odrosnąć i naturalnie się przyciemnić. A jeśli się zdecydujesz i obetniesz, wstaw zdjęcie
I powodzenia
psotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 16:47   #11
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Cytat:
Napisane przez psotka8 Pokaż wiadomość
. Coś takiego jak poleciła kaska222.Myślę, że taka fryzura Cię nie odmłodzi, raczej doda trochę wyrazu i wieku

Cytat:
Napisane przez psotka8 Pokaż wiadomość
. Wiem jaki to jest ból wyglądać jak piętnastolatka w wieku powyżej 20 heh.
Nie ma nic lepszego i nic w tym złego . Poza tym nie wygląda jak nastka , lecz ma bardzo delikatny typ urody .
Cytat:
Napisane przez psotka8 Pokaż wiadomość
.Do tego trochę bardziej wyrazisty makijaż oczu (porządnie wytuszowane i może lekki smoky).
Oby nie mocny.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Zatruta Przez Czas Pokaż wiadomość
Niestety nie jestem juz tak bardzo młoda (mam 21 lat) :P Wiem, że nie wyglądam na swój wiek, dlatego boje się troszkę tej grzywki, bo nie chce się jeszcze bardziej "odmłodzić".
Nie odmłodzisz się , i nie wyglądasz jak małolata , lecz masz delikatną urodę .

A tak na marginesie , teraz wszystkie chcą się postarzać , wyglądac powazniej , a później problem bo chce się na odwrót.

Włosy odrobinę bardziej jasniejsze , nie ciemniejsze , grzywka również ok
Jesteś bardzo ładna
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 17:56   #12
psotka8
Raczkowanie
 
Avatar psotka8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 129
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Smoky nie mocny, myślałam raczej o jakichś delikatnych szarościach, może brązach. Coś na co dzień co podkreśliłoby piękne oczy a jednocześnie nie było nachalne, wulgarne. Coś jak na zdjeciu.

Zissu - już abstrahując od urody autorki, nie zgodzę się, że "nie ma nic lepszego" niż wyglądać za młodo. Jasne, lepiej za młodo niż za staro, ale będąc już porządnie pełnoletnim a wyglądając na góra 15 wcale nie ma się tak fajnie jak wszyscy myślą. I jak np idzie się gdzieś oficjalnie (w sensie reprezentacji a nie imprezy) to trzeba kombinować z makijażem i ubiorem, żeby być braną poważnie. Więc wszystko ma plusy i minusy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Simply-Put-Smokey-Eyes-Calvin-Klein.jpg (45,8 KB, 20 załadowań)
psotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 17:19   #13
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Cytat:
Napisane przez psotka8 Pokaż wiadomość
Smoky nie mocny, myślałam raczej o jakichś delikatnych szarościach, może brązach. Coś na co dzień co podkreśliłoby piękne oczy a jednocześnie nie było nachalne, wulgarne. Coś jak na zdjeciu.

Zissu - już abstrahując od urody autorki, nie zgodzę się, że "nie ma nic lepszego" niż wyglądać za młodo. Jasne, lepiej za młodo niż za staro, ale będąc już porządnie pełnoletnim a wyglądając na góra 15 wcale nie ma się tak fajnie jak wszyscy myślą. I jak np idzie się gdzieś oficjalnie (w sensie reprezentacji a nie imprezy) to trzeba kombinować z makijażem i ubiorem, żeby być braną poważnie. Więc wszystko ma plusy i minusy.
tu się zgodzę , masz rację - ale takie sytuacje bywają raz na jakiś czas , a życie płynie codziennie . Ale przeciez nie bedziemy się spierać, ważne zeby wyglądać super mimo wieku
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:19   #14
Zatruta Przez Czas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Cytat:
Napisane przez Zissu Pokaż wiadomość


Nie ma nic lepszego i nic w tym złego . Poza tym nie wygląda jak nastka , lecz ma bardzo delikatny typ urody .

Oby nie mocny.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------



Nie odmłodzisz się , i nie wyglądasz jak małolata , lecz masz delikatną urodę .

A tak na marginesie , teraz wszystkie chcą się postarzać , wyglądac powazniej , a później problem bo chce się na odwrót.

Włosy odrobinę bardziej jasniejsze , nie ciemniejsze , grzywka również ok
Jesteś bardzo ładna

dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez psotka8 Pokaż wiadomość
Smoky nie mocny, myślałam raczej o jakichś delikatnych szarościach, może brązach. Coś na co dzień co podkreśliłoby piękne oczy a jednocześnie nie było nachalne, wulgarne. Coś jak na zdjeciu.

Zissu - już abstrahując od urody autorki, nie zgodzę się, że "nie ma nic lepszego" niż wyglądać za młodo. Jasne, lepiej za młodo niż za staro, ale będąc już porządnie pełnoletnim a wyglądając na góra 15 wcale nie ma się tak fajnie jak wszyscy myślą. I jak np idzie się gdzieś oficjalnie (w sensie reprezentacji a nie imprezy) to trzeba kombinować z makijażem i ubiorem, żeby być braną poważnie. Więc wszystko ma plusy i minusy.
Dokładnie!

Mnie najbardziej denerwuje gdy podrywają mnie młodzi chłopcy. Ostatnio zagadał do mnie chłopak, który ma 17 lat, gdy mu powiedziałam ile mam lat to przeprosił, zrobił się czerwony jak cegła i uciekł ;/ nienawidzę takich sytuacji.
Zatruta Przez Czas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:36   #15
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Jak najbardziej grzywka będzie pasowała do Twojej urody. Co byś powiedziała na taką? I taki kolor jak na tym zdjęciu? Jest on jaśniejszy od tego na Twoim zdjęciu, ale myślę, że będzie do Ciebie jak najbardziej pasował. Jak już zdecydujesz się na zmiany, to pochwal się swoją decyzją
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:42   #16
Zatruta Przez Czas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Cytat:
Napisane przez S_andy Pokaż wiadomość
Jak najbardziej grzywka będzie pasowała do Twojej urody. Co byś powiedziała na taką? I taki kolor jak na tym zdjęciu? Jest on jaśniejszy od tego na Twoim zdjęciu, ale myślę, że będzie do Ciebie jak najbardziej pasował. Jak już zdecydujesz się na zmiany, to pochwal się swoją decyzją
Nie ma zdjecia
Zatruta Przez Czas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 09:48   #17
paulin_bee
Raczkowanie
 
Avatar paulin_bee
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 204
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Grzywki możesz spórbwać, ale koloru bym nie zmieniała
paulin_bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 12:46   #18
Zatruta Przez Czas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Question Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Cytat:
Napisane przez S_andy Pokaż wiadomość
Jak najbardziej grzywka będzie pasowała do Twojej urody. Co byś powiedziała na taką? I taki kolor jak na tym zdjęciu? Jest on jaśniejszy od tego na Twoim zdjęciu, ale myślę, że będzie do Ciebie jak najbardziej pasował. Jak już zdecydujesz się na zmiany, to pochwal się swoją decyzją
W sobote wybieram się do fryzjera podciąć końcówki i ściąć grzyweczkę Postaram się dodać zdjęcia.

S_andy bardzo podoba mi się ten kolor. Wiesz może co to za odcień i jaką farbą go uzyskam?
Zatruta Przez Czas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 15:02   #19
ja_fuksja
Raczkowanie
 
Avatar ja_fuksja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 95
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Grzywka jak najbardziej tak. Kolor myślę, że przydałoby się ocieplić. Ciut jaśniejszy i bardziej wyrazisty
__________________
Uroda bez właściwej pielęgnacji jest jak auto bez kół, niby je masz, ale z niego nie korzystasz
ja_fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 17:21   #20
paula_215
Przyczajenie
 
Avatar paula_215
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

jaśniejsze bd ci pasowac
paula_215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 23:55   #21
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Jesteś bardzo ładna, ale brwi dramat.
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:44   #22
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Jaki kolor włosów i grzywka?

Może o być np. jasny brąz z palette (natural colors). Kwestia tego jak przyjmą ją Twoje włosy
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.