Co zrobić z wlosami ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-04, 11:17   #1
Amber25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 149

Co zrobić z wlosami ??


Wszelkie porady mile widziane od 2 lat próbuje zapuścić wlosy ale mam problem z ich wypdaniem i niszczeniem sie końcówek więc co pare miesięcy musze je podcinać . Wzmacnie to je tylko na chwile ale dużo nie rosną. Baaaardzon sie wlęka z tym odrastaniem . Dodam że kiedyś miałam dlugie ladne włosy co prada miałam problemy z przetłuszczaniem sie ale przynajmniej czułam sie sobą . Teraz kompletnie nie potrafie dobrze sie czuć jeszcze rosną tak wolna strzepią sie sa przesuszone a jednocześnie zniszczone. Chorowałam przez 2 tygodnie jestem po antybiotykach teraz mam z nimi problem gdyż jakby po myciu nie ważne jakim szamponem sedzi mnie skóra głowy labo włosy wygladaja jak niedomyte , przetłuszczaja sie i sa przesuszone. Wiem moze dziwne połączenie ale tak niestety jest na 2 dzień są brzydkie ochydnie sie ukladaja i nie mam pomysłu na żadne fryzury do nich , nawet koński ogon brzydko wygląda . Bardzo prosze o porade w doborze kosmetyków ,może szamponu który nie bd przetłuszczał ani wysuszał zbtynio ( próbowałam już H&S , Loreala w miare był chyba ok z tych, Alterra , Fructis , Garnier , Joanna i jakies tam jeszcze rumiankowe ziolowe na mnie nie działaja jestem uczulona na pokrzyowe ) ?? I czy moze być tak po chorobie że np rozwineły sie jakies bakterie albo nie wiem ?? Płukałam je octem żeby zmienić pH ale przeciez nie bd ciagle ich płukać . Więc prosze o te porady plus wybieram sie do fryzjera i jakie zmiany mi proponujecie , mam dosć siebie w tych włosach ale chce ja zapuszczać , myślałam na pasemkami albo czymś może macie jakieś rady ( jeżeli farbowanie to tylko rozjaśnić , n ie lubie ciemnych odcieni ). Dziekuje !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG000132.jpg (64,6 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG000136.jpg (60,5 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG000130.jpg (56,2 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG000139.jpg (64,3 KB, 81 załadowań)
Amber25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 12:39   #2
Amber25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 149
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

No błagam tyle wyświetleń zero porad ?????
Amber25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 14:36   #3
Surine
Przyczajenie
 
Avatar Surine
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Na problem z wypadaniem i jednocześnie przetłuszczaniem skóry głowy mogę polecić wcierkę Rzepę Joanny, do kupienia w SuperPharm ewentualnie czasem w Piotrze i Pawle.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...acniajaca.html
Z wyborem szamponu sama mam problem, także w tej kwestii raczej nie pomogę. Ale skoro Twoje włosy są przesuszone, a skóra głowy przetłuszczająca się, to pewnie idealna byłaby dla Ciebie metoda mycia OMO. Poczytaj na ten temat w internecie.

I pytanie ode mnie - dbasz jakoś o włosy poza ich myciem? Stosujesz jakieś odżywki, maski, suplementy? Suszysz włosy gorącym nawiewem?

Polecam Ci przejrzenie wątku na wizażu na temat pielęgnacji włosów, zwłaszcza że widzę, że Twoje są falowane, więc wymagają szczególnej opieki.

Pozdrawiam ;o)
Surine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 18:59   #4
Amber25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 149
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Cytat:
Napisane przez Surine Pokaż wiadomość
Na problem z wypadaniem i jednocześnie przetłuszczaniem skóry głowy mogę polecić wcierkę Rzepę Joanny, do kupienia w SuperPharm ewentualnie czasem w Piotrze i Pawle.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...acniajaca.html
Z wyborem szamponu sama mam problem, także w tej kwestii raczej nie pomogę. Ale skoro Twoje włosy są przesuszone, a skóra głowy przetłuszczająca się, to pewnie idealna byłaby dla Ciebie metoda mycia OMO. Poczytaj na ten temat w internecie.

I pytanie ode mnie - dbasz jakoś o włosy poza ich myciem? Stosujesz jakieś odżywki, maski, suplementy? Suszysz włosy gorącym nawiewem?

Polecam Ci przejrzenie wątku na wizażu na temat pielęgnacji włosów, zwłaszcza że widzę, że Twoje są falowane, więc wymagają szczególnej opieki.

Pozdrawiam ;o)
Nie susze ich suszarką , stosuje suplementy diety , odżywki też ale nie moge przesadzać po za tym kiepsko mi pomagają ;/ No ale chodziło mi też o coś innego jakie fryzury moge do nich stosować co zmienić bo jutro ide . LUDZIE doradzcie cos please ;((( Jak tak można nie odpowiadać ((

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Amber25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 19:32   #5
libacjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 50
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Powinnaś zacząć dbać bardzo o włosy, żeby odrastały silne i piękne a nie postrzepione. Masz w dziale fryzjerka temat o olejowaniu wlosow, bardzo Ci polecam olejowanie moim zdaniem, podciąć końcówki , włośy na prosto i odżywiać i jak sie odbudują ewntualnie wtedy cos z nimi zrobić.
libacjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 19:53   #6
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 119
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Po pierwsze po każdym myciu włosów musisz nakładać na minutę odżywkę. Włosy płucz tylko letnią wodą. Polecam odżywkę Isana połysk koloru (ma fajny skład). Po drugie. Szampon: polecam Babydream dla dzieci (z Rossmanna) na przemian (raz tym, raz tym) szamponem Isana połysk jedwabiu. Po trzecie: raz, a nawet 2 razy w tygodniu maska do włosów po myciu włosów. Maskę trzymaj na włosach minimum 15 minut. Polecam maski: Bingo masło shea i 5 alg (Tesco), Alterra granat i aloes (Rossmann), Biovax (w ogóle świetna marka i mega produkty do włosów!) do włosów suchych i zniszczonych albo Biovax proteiny mleczne. Dobre są też maski firmy WAX. Biovax i Wax można dostać w aptekach. Po czwarte: raz w tygodniu na ok. 3h na włosy olej kokosowy (2 łyżki stołowe od połowy włosów do końcówek), zmyć szamponem, później oczywiście odżywka (!). Dobry olej to kokosowy Dabur Vatika albo olej Dabur Amla, fajny też DO WŁOSOW działa olejek Alterra pomarańcza do masażu i cellulitu oraz oliwka Babydream dla dzieci.
Broń Boże nie farbuj!!!! U fryzjera podetnij włosy NA RÓWNO, nie cieniuj, bo to nie służy końcówkom.
Na blogspocie jest jużo blogów o włosach. Polecam bloga Anwen jak dbać o długie włosy. Na moim blogu też znajdziesz jakieś porady.
Zacznij dbać o włosy, bo warto. Poszukaj też w necie o porowatości włosów i odpowiednich kosmetykach. Powodzenia.
ZycieKoloruBlond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 19:55   #7
Amber25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 149
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

No dobrze dbam i co z tego i tak mi sie nie odwdzieczaja , to to ja wiem ale co moge z nimi zorbić ?? Bo mam ich dość tak jak napisałam pogdubiona kursywa u góry. Od 2 lat zapuszczam gówno urosło . Jestem już zmeczona nimi . Prosze o konkretne porady jaki kolor do mnie pasuje fryzura , do takiej twarzy ( po to dodałam te zdjecia ) please .
Amber25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 20:04   #8
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 119
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Fryzura najpierw taka: włosy ściąć na równo, powiedz fryzjerce żeby Ci ich nie cieniowała, nawet z przodu przy twarzy. Im lepiej obcięte włosy na prosto tym lepiej, zwłaszcza jak włosy są zniszczone. Na porost włosów wcierać w skórę głowy Seboren (z apteki, trochę na płatek kosmetyczny i wcierać), możesz też jeść 1tab. dziennie tabletek Cynk firmy Walmark (apteka) na porost i przy okazji cerę.
Kolor jaki masz teraz mi się podoba i moim zdaniem bardzo ładnie w nim wyglądasz. Jeśli lubisz grzywkę to możesz zrobić ją na bok (powiedz fryzjerce żeby wszystkie włosy podcięła Ci na prosto lub półokrągło, a samą grzywkę na bok bez cieniowania reszty przy buzi, to ważne żebyś nie miała tzw. pazurków!). Poczekaj aż włosy będą zdrowsze i urosną, dopiero wtedy będziesz mogła zrobić jakąś fantazyjną fryzurę. Chociaż zaręczam, że jak zobaczysz u siebie zdrowe włosy to ich nie zetniesz już. Wiem po sobie.
ZycieKoloruBlond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 20:56   #9
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

przede wszystkim stosuj olejowanie, ZycieKoloruBlon dobrze ci radzi, ale ja myślę, że każdy musi znaleźć dla siebie najodpowiedniejszy olej, ja akurat wolę oliwę z oliwek niż kokosowy, choć stosuję zamiennie, a poza tym dla mnie Babydream jako szampon u mnie się zupełnie nie sprawdził - wręcz przeciwnie.
Koniecznie podetnij końce bo widać że są zniszczone (a może jakiś bob??)Jeśli chcesz farbować to zrób jasne na przemian z jakąś czekoladą, wyjdą takie bardziej naturalne i nie będą aż tak zniszczone jak po samym rozjaśniaczu.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 21:03   #10
Amber25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 149
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Cytat:
Napisane przez ZycieKoloruBlond Pokaż wiadomość
Po pierwsze po każdym myciu włosów musisz nakładać na minutę odżywkę. Włosy płucz tylko letnią wodą. Polecam odżywkę Isana połysk koloru (ma fajny skład). Po drugie. Szampon: polecam Babydream dla dzieci (z Rossmanna) na przemian (raz tym, raz tym) szamponem Isana połysk jedwabiu. Po trzecie: raz, a nawet 2 razy w tygodniu maska do włosów po myciu włosów. Maskę trzymaj na włosach minimum 15 minut. Polecam maski: Bingo masło shea i 5 alg (Tesco), Alterra granat i aloes (Rossmann), Biovax (w ogóle świetna marka i mega produkty do włosów!) do włosów suchych i zniszczonych albo Biovax proteiny mleczne. Dobre są też maski firmy WAX. Biovax i Wax można dostać w aptekach. Po czwarte: raz w tygodniu na ok. 3h na włosy olej kokosowy (2 łyżki stołowe od połowy włosów do końcówek), zmyć szamponem, później oczywiście odżywka (!). Dobry olej to kokosowy Dabur Vatika albo olej Dabur Amla, fajny też DO WŁOSOW działa olejek Alterra pomarańcza do masażu i cellulitu oraz oliwka Babydream dla dzieci.
Broń Boże nie farbuj!!!! U fryzjera podetnij włosy NA RÓWNO, nie cieniuj, bo to nie służy końcówkom.
Na blogspocie jest jużo blogów o włosach. Polecam bloga Anwen jak dbać o długie włosy. Na moim blogu też znajdziesz jakieś porady.
Zacznij dbać o włosy, bo warto. Poszukaj też w necie o porowatości włosów i odpowiednich kosmetykach. Powodzenia.
Wielkie dzięki !!!!
Amber25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 21:53   #11
jasza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 97
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Dziewczyny powyżej mają 100% racji, żadnego cieniowania, a jedynie cięcie na równo. Absolutnie żadnego farbowania, a zwłaszcza rozjaśniania, tym bardziej, że kolor bardzo Ci pasuje.

Proponowałabym odwiedzić dermatologa w związku z wypadaniem i łojotokiem. Warto w tym przypadku wykluczyć łagodną formę łojotokowego zapalenia skóry, tak na wszelki wypadek. Nie przejmuj się tym za bardzo, bo wcale nie musisz mieć tego schorzenia, równie dobrze może być to najzwyklejszy łojotok nasilony po chorobie, ale dermatolog zapisze Ci cynk, witaminę pp, czy inne suplementy, które powinny go złagodzić.
W kwestii pielęgnacji dziewczyny napisały wszystko. Od siebie dodam, abyś szukała możliwie jak najdelikatniejszego szamponu, co niestety może być okupione długimi wykopaliskami w obrębie półek aptekowo-sklepowych. Warto zacząć od Babydream'a, jest to szampon plecany, aczkolwiek w moim przypadku się nie sprawdza. Jeżeli jesteś wyczynowcem to możesz spróbować wyciągu z mydlnicy, jest on delikatny, jednakże nie każdemu pasuje. To już taka luźna propozycja, bo wymagająca niezłego babrania się w ziołach.
jasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 23:50   #12
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

przede wszystkim nie stosuj szamponów zawierających silikon a jesli juz musisz nakladać "odżywkę" (te w zestawie do szamponu to jest sam silikon) to nakladaj ją tylko na wlosy ale nie na skórę głowy, to raz.
dwa, tak, takie swędzenie lub nadmierne przetłuszczanie sie skory moze byc spowodowane grzybicą, ktora jest efektem antybiotykow, ocet to doskonaly srodek dezynfekujący i zakwaszający skórę.
czy wlosy wypadają? łamią się gdzies na włóknie czy wypadają razem z cebulką?
jesli sie lamią, to moze byc tez objawem grzybicy.
idz do lekarza.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 11:30   #13
Konwalka
Raczkowanie
 
Avatar Konwalka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 60
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Proponuję kosmetyki Radical - wcierkę, szampon i mgiełkę. Powinno pomóc.
Konwalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:29   #14
AAGUNI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Spróbuj może taką odżywkę HENNA WAX. Można ją kupić w aptece, koszt ok 35 zł za wielkie opakowanie 480 g. Jest dla włosów ciemnych i jasnych. Ja stosuję do ciemnych i jestem zadowolona. Znakomicie poprawia kondycję włosa i przyspiesza odrost.
Kiedyś dawno temu stosowałam jeszcze SEBORADIN, był niezły ale śmierdział jak piorun.
AAGUNI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 21:11   #15
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Powiadają, że wcierka Jantar firmy Farmona przyspiesza porost włosów. Podobnież picie mikstury drożdżowej. Prawda jest jednak taka, że wszystko trzeba przetestować samemu. W moim przypadku Jantar pobudził włosy do odrastania. Drożdże działały zaś dobrze na cerę, ale na włosach wielkiego wrażenia nie zrobiły Tak czy siak obie metody są tanie (choć Jantar staje się niestety coraz trudniej dostępny) i warto je wypróbować.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:59   #16
Amber25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 149
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Powiadają, że wcierka Jantar firmy Farmona przyspiesza porost włosów. Podobnież picie mikstury drożdżowej. Prawda jest jednak taka, że wszystko trzeba przetestować samemu. W moim przypadku Jantar pobudził włosy do odrastania. Drożdże działały zaś dobrze na cerę, ale na włosach wielkiego wrażenia nie zrobiły Tak czy siak obie metody są tanie (choć Jantar staje się niestety coraz trudniej dostępny) i warto je wypróbować.
Ja już to wszystko próbowałam xd i rewalecji nie ma ta wcierka jest dobra ale teraz nie moge wcierac bo na górze skora głowy nie to że mnie swędzi ale boli jakby te włosy sa jakies posklejane od nasady więc odstawiłam na razie to odzywki... ale i tak nie ważne jakim ostatnio szamponem umyje i tak sa jakies posklejane zamiast unaszące sie i puszyste od nasady jak zwykle miałam ;C nie wiem co z tym zrobić Nizoral podrażnia Susze je suszarka i tez nie pomaga nie susze tez jest jak jest... Jakby były takie posklejane obciążone nie ważne czym je umyje na pokrzywowe i rumiankowe mam uczulenie jakieś.
Amber25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:37   #17
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Współczuję uważam, że pomocy powinnaś szukać u dermatologa, a nie na forum, z tego co napisałaś to wygląda wyjątkowo nieciekawie. A co do koloru to mnie się nie podoba, jest nudny, nieciekawy, byle jaki. Przydałaby się jakaś zmiana, na blond, a może jakiś ciepły, rudawy brąz których nie lubisz (bardziej bym cie w brązie widziała). Pomyśl o tym jak już wyleczysz skórę głowy, narazie to lepiej nie ruszać.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 21:01   #18
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

O rany pierwszy rzut oka to jak bym zobaczyła Maję Ostaszewską
Ja mam ten sam problem,włosy się puszą i mają zniszczone końce dla mnie zbawieniem okazał sie olejek do włosów CHI
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 890.jpg (32,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG000130.jpg (56,6 KB, 40 załadowań)
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 21:11   #19
Amber25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 149
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Współczuję uważam, że pomocy powinnaś szukać u dermatologa, a nie na forum, z tego co napisałaś to wygląda wyjątkowo nieciekawie. A co do koloru to mnie się nie podoba, jest nudny, nieciekawy, byle jaki. Przydałaby się jakaś zmiana, na blond, a może jakiś ciepły, rudawy brąz których nie lubisz (bardziej bym cie w brązie widziała). Pomyśl o tym jak już wyleczysz skórę głowy, narazie to lepiej nie ruszać.
Byle jaki ? xd Nudny z tym sie zgodze mnie znudził przez to życie troche tak ale nawet fryzjerki odradzały mi farbować bo uznały że ok xd Z tymże każdy straszy że jak zafarbuje to sie zniszcza a zapewne tak ja chce miec długie a chociaz dłuższe Choć niektórzy mówia że bez sensu farbować że ładnie a inni jak ty zazwyczaj obce osoby mi tak mówia i po częsci sie z tym zgadzam .
Amber25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 13:30   #20
Amber25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 149
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Cytat:
Napisane przez Amber25 Pokaż wiadomość
Byle jaki ? xd Nudny z tym sie zgodze mnie znudził przez to życie troche tak ale nawet fryzjerki odradzały mi farbować bo uznały że ok xd Z tymże każdy straszy że jak zafarbuje to sie zniszcza a zapewne tak ja chce miec długie a chociaz dłuższe Choć niektórzy mówia że bez sensu farbować że ładnie a inni jak Ty, zazwyczaj obce osoby mi tak mówia i po częsci sie z tym zgadzam .
Chyba to nie od choroby skóry głowy wydaje mi sie że od pogody bo w sumie czasem tak mam gdy zmienia sie pora roku to te włosy szybciej sie przetłuszczaja , zaczynaja wypadać i włśnie od nasady wydaja sie takie sklejone a na drugi dzień to smalec xD Ale i tak ide do lekarza chociaż od dwóch lat mam problem z wypadaniem zbytnimi ale jak pisałam jesienia i zima to sie wzmaga i moje włosy po za tym ŚWIRUJA xd Latem umyje byle jakim szamponem i sa śliczne naawet suszyć ich nie musze a teraz chyba niestety będe musiała je suszyć bo zbyt duża ilość wilgoci sie na nich zatrzymuje przez co moga być takie obciażona i sklejone... co wyglada ohydnie i pogarsza moje i tak beznadziejne samopoczucie xd Ale mam zamiar coś z nimi zrobic myślałam nad pasemkami a nie farbowaniem może od razu ??

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Do tego wizyta u lekarza dermo wyglada tak wchodze 3 minuty mówie o problemie lekarz przytakuje , mnie w tym momencie bierze szlak bo w sumie nie widze by sie interesował , przepiuje lek za 100 zł który biore i guzik daje haha już wypróbowałam kilka takich leków do wciarania , łykania... najlepiej na moje włosy robi słońce ciepla temperatura ale nie przegrzanie i zdrowa dieta a wiekszosc tych lekow poprawy nie przynosi.
Amber25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 13:30   #21
Amber25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 149
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

To jak pasemka , rozjaśnianie , robienie coś z konćowkami czy farbowanie którego sie boje troche... ? Co do skóry głowy to nie jest raczej chora , widać mam zachwianie równowagi za bardzo mi sie przetłuscza ...
Amber25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 16:28   #22
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

To tylko moje zdanie, nie jestem złośliwa Propozycja z fotką Ostaszewskiej jest za☠☠☠ista, bo faktycznie jesteś podobna
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 18:30   #23
Amber25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 149
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Ale no co ja mam z nimi zrobić nie długo mam urodziny a że jestem cholernie wkurzona na nie i zirytowana to chce coś zrobic ale żeby było ładnie to coo ?
Amber25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 13:45   #24
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Na problemy ze skórą głowy poleciłabym ci szampon Emolium (do kupienia w aptece, za ok.20 - 30 zł). Również świetne są produkty Biovax (np. szampon do pielęgnacji jasnych włosów), do tego jakaś odżywka. Najlepiej zrezygnuj z drogeryjnych szamponów i przestaw się na te z apteki (najlepiej te nawilżające). Powodzenia!
jeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 18:56   #25
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

A moze krotka fryzurka? masz ladna buzie i mysle ze wkrotkich wlosach wygladalbys ladnie chyba masz taki rodzaj wlosow, ktore nawet jak zapuscisz beda wygladaly mizernie...
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 22:08   #26
Amber25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 149
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
A moze krotka fryzurka? masz ladna buzie i mysle ze wkrotkich wlosach wygladalbys ladnie chyba masz taki rodzaj wlosow, ktore nawet jak zapuscisz beda wygladaly mizernie...
Nie no miałam kiedyś długie i wyglądałam okey a tych nie moge zniesc nie lubie krótkich włosów kuz... no właśnie nie miałam krótsze to popadłam w jakas depresje na serio...
Amber25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 07:16   #27
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

No to chyba musisz czekac jak urosnac, odzywiac, nawilzac, mego o nie dbac ciagle i.. czekac. i na pewno nie moga byc wycieniowane tak jak teraz bo wygladaja po prostu zle.. nie zostaje Ci nic innego jak czekac
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 13:10   #28
basiunia2223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Na pewno duży wpływ na kondycję Twoich włosów ma Twoja dieta. Zwłaszcza jeśli chorowałaś i brałaś antybiotyki. Jedz dużo owoców, warzyw i ryb. Możesz spróbować także Skrzypu na włosy i paznokcie. OD razu mowię że zanim Twoje włosy nabiorą znowu blasku to potrwa jakiś czas. a jeśli chodzi o szampony to jak dla mnie najlepsze do tej pory były same najtańsze, ziołowe, naturalne ( np. Naturia)
basiunia2223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 11:24   #29
lubie liczyc
Raczkowanie
 
Avatar lubie liczyc
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 180
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

po ciąży miałam podobny problem - włosy liche, słabe, wypadające... koszmar. tylko do ścięcia się nadawały. najlepsza fryzjerka pod słońcem poleciła mi serio skuteczne ampułki Radical - http://www.farmona.pl/pielegnacja-wl...st-wlosow.html i już od lat je stosuję, robię sobie kuracje dwa razy do roku. Powinnaś spróbować
lubie liczyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:19   #30
Amber25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 149
Dot.: Co zrobić z wlosami ??

Ehh a co myślicie o zrobieniu jasnych refleksów albo zafarbowaniu końcówek ? To chyba nie niszczy tak bardzo włosy...i chyba bedzie mi pasować ?
Amber25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.