Łyżwy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-27, 23:23   #1
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Red face

Łyżwy :)


Witam.
Właśnie wyczytałam, że w tym roku, moje kochane miasto zrobi coś dla społeczeństwa i zafunduje lodowisko z prawdziwego zdarzenia.

Po przeczytaniu tej informacji zapaliła mi się lampeczka w łepetynce, żeby kupić sobie łyżwy i wieczorową porą się poślizgać
I tutaj pytanie:
Czy któraś z wizażanek orientuję się w tym temacie?
Ja jestem totalnym laikiem. Jedyne łyżwy jakie posiadałam, to przywiezione przez tatę z CCCP. A teraz popatrzyłam na allegro i widze, że wiele się zmieniło.
Będe wdzięczna za wszelkie wskazówki.
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 07:39   #2
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Łyżwy :)

Polecam bardzo jazdę na łyżwach.Sama jeżdzę niestety rzadko ,bo nie mam gdzie.
A jeżdziłaś już kiedyś?Można się nieżle otłuc na lodowisku
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 08:06   #3
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Łyżwy :)

oj tak jest dużo różnych rodzajów łyżw, dokładnie się na tym nie znam, TŻ mi w zeszłym roku tłumaczył (bo wtedy złapalismy bakcyla łyżwiarstwa). Na początek kupiliśmy sobie najprostsze, najtańsze, takie do nauki, napewno muszą być dobrze dopasowane do nogi żeby nie latała w bucie. Łyżwy to super sprawa
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 08:31   #4
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Łyżwy :)

Hmm... niestety na lyzwach sie nie znam... ale moge sie pochwalic, ze moje miasto tez zrobilo cos dla spoleczenstwa, otoz na na tarnowskim rynku jest sztuczne lodowisko... w koncu cos sie w tym miescie dzieje
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 08:45   #5
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Łyżwy :)

a jestes pewna ze lubisz jazde na lyzwach? moze lepiej najpierw wypozyczyc, pojezdzic, a jak ci sie bardzo spodoba to kupic
ja w sumie rzadko jezdze na lyzwach, wiec wypozyczam.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 08:56   #6
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Łyżwy :)

Ja też się rozgladam za łyżwami i wiem narazie tyle, że najtańsze marketowe kosztują ok 120 zł. Czy warto takie kupować, czy może lepiej dozbierać na jakieś lepsze??
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 08:57   #7
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: Łyżwy :)

Tak jak Lain powiedziała, jeśli dopiero zaczynasz "łyżwiarstwo", to może lepiej na początek wypożyczyć, żeby nie wydawać kasy na łyżwy, jak poźniej ma sie okazac ze to Ci wcale takiej przyjemnosci nie sprawia wypożyczenie to koszt jednorazowo ok. 5-10 zł, natomiast kupno to chyba od 100 wzwyż, wiec lepiej sie zastanowic! A jesli juz chodzi o kupowanie łyżew, to są 2 rodzaje nie wiem czy profesjonalnie to napisze, ale jedne to takie z bardzo usztywnionymi butami, drugie mają skórzane miękkie buty - to są już takie typowe figurówki. Ja osobiście wolę te pierwsze. Jazdę na łyżwach uwielbiam mam karnet i śmigam w każdy weekend przez cały sezon, super sprawa, polecam (trzeba tylko zachować ostrożność bo przy odrobinie nieuwagi rzeczywiście mozna sie niestety poobijać...)
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-28, 09:13   #8
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Łyżwy :)

Cytat:
Napisane przez come fly with me
A jesli juz chodzi o kupowanie łyżew, to są 2 rodzaje nie wiem czy profesjonalnie to napisze, ale jedne to takie z bardzo usztywnionymi butami, drugie mają skórzane miękkie buty - to są już takie typowe figurówki.
Te z usztywnionymi butami to hokejówki. Mówiono mi, że łatwiej nauczyć się jeździć w hokejówkach właśnie, dlatego że stopa jest w nich usztywniona, nie wykrzywia się, nie kołysze na boki etc. Kupiłam sobie takie z hipermarketu, za ok. 150 zł, w drugim sezonie jeżdżenia. Buty z wypożyczalni często są powykrzywiane (przynajmniej tak jest w gdańskiej Hali Olivii), i trudno/mało przyjemnie się w nich jeździ - dlatego kupiłam własne. Z zakupu nie jestem jednak zadowolona - tzw. buty wewnętrzne w moich łyżwach są bardzo twarde, sztywne (za bardzo), początkowo notorycznie raniły mi stopy i musiałam zakładać bandaż zanim wyszłam na lodowisko.
Dlatego może warto zapytać kogoś (w sklepie?) o radę, żeby nie kupić za twardych? Te, które mam to Rocesy.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 09:48   #9
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Łyżwy :)

oj pamietam jak bylam w podstawowce to na feriach zawsze z kolezankami chodzilysmy na torwar
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 09:59   #10
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Łyżwy :)

Łyżwy rulez!!! Już zakupiłam łyżwy, rozmiar 42 2 rozmiary za duże Ale lepsze większe, bo jak jets zimno to wkłada się 2 pary skarpet Łyżwy to świetne ćwiczenie dla nóg
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:15   #11
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Łyżwy :)

Łyżwy są super!! Ja z moim TŻ zakupiliśmy sobie używane - może porozglądaj się na bazarkach lub giełdach? Ja za swoje figurówki zapłaciłam....całe 12 zł; są w bardzo dobrym stanie, były zszarzałe od kurzu, ale wyszorowanie szczoteczką załatwiło sprawę Jeśli jeździsz bardzo okazyjnie, to chyba nie ma sensu wydawanie pieniędzy na nowe łyżwy, tak mi się wydaje.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-28, 10:25   #12
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: Łyżwy :)

ja byłam na łyżwach trzy razy (jakieś dwa lata temu) - na łyżwach jako dziecko nie jeździłam, na wrotkach ani rolkach też nie (dziwadło jestem ) ale za trzecim razem na łyżwach w czasie 1,5h leżałam tylko 2razy (za pierwszym razem około 50 i nogi miałam fioletowe od sińców i nie tylko nogi....) łyżwy kupiłam swoje - bo nie lubię 'w cudzych butach' łazić, kupiłam w markecie plastikowe ale nie hokejówki - bo sznurowane, i jest tak - mniej bolą stopy przy upadku niż w łyżwach skórzanych (kostki się nie obijają ), ale za to noga wygląda brzydziej (dla niektórych lodowisko to rewia mody), i one (plastiki) są chyba generalnie do nauki, jak się umie to można sobie sprawić figurówki
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 11:50   #13
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Łyżwy :)

Łyyyyyyyżwyyyyyy ;- )
Ja czekam, aż u mnie wreszcie jak co roku, otworzą lodowisko ;- )
Co do nowej pasji.
Może zanim wyruszysz po nowe łyżwy, sprawdź czy w ogóle będzie Ci się to podobało ;- )
Tak jak dziewczyny pisały powyżej- najpierw
wypożycz, sprawdź i dopiero później kup swoje
bo trochę żal wydawać kasy na coś, co jutro już Ci się nie bedzie podobało...

Co do cennika- w zeszłym roku musiałam wymienić swoje ukochane stare łyżwy na nowe, no i ładnie za nie zapłaciłam...
Wydałam 280 złotych, bo one są wykonane mniej więcej jak rolki- taki plastik,
no i mają całkiem inną część dolną.

Dzisiaj wiem, że błędem było kupowanie tego, bo i tak najlepszymi łyżwami, są standartowe bez żadnych "super" dodatków ;- )
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 11:53   #14
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Łyżwy :)

Ja kocham łyżwy i chodzę zawsze kiedy tylko mogę
Podobno w Piekarach ma być lodowisko- narazie jeźdze do Bytomskiego OSIRu ( szkoda, że ślizgawka jest tylko w piętki, soboty i niedziele)
Narobiłąm sobie ochoty i chyba się wybiore w piątek
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 18:12   #15
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Łyżwy :)

Cytat:
Napisane przez _Ya
Witam.
Właśnie wyczytałam, że w tym roku, moje kochane miasto zrobi coś dla społeczeństwa i zafunduje lodowisko z prawdziwego zdarzenia.

Po przeczytaniu tej informacji zapaliła mi się lampeczka w łepetynce, żeby kupić sobie łyżwy i wieczorową porą się poślizgać
I tutaj pytanie:
Czy któraś z wizażanek orientuję się w tym temacie?
Ja jestem totalnym laikiem. Jedyne łyżwy jakie posiadałam, to przywiezione przez tatę z CCCP. A teraz popatrzyłam na allegro i widze, że wiele się zmieniło.
Będe wdzięczna za wszelkie wskazówki.
Polecam plastikowe figurowki - beda sztywniejsze i lepiej "trzymaly" noge od tych skorzanych (co dla poczatkujacych i nie poczatkujacych, ale amatorow jest korzystniejsze). Figurowki maja zabki i bedzie Ci latwiej hamowac niz w hokejowych - choc tu zdania sa bardziej podzielone.
Rena jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 18:21   #16
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Łyżwy :)

Dziekuję za wszystkie odpowiedzi

W dzieciństwie jeździłam na łyżwach dość regularnie, praktycznie całą zimę.
Mieszkam koło koszar, w których żołnierze zawsze szykowali lodowisko. Regularnie je zamiatali, wylewali itd. Było bardzo przyjemnie. Kilka lat temu zrobili w tym miejscu plac do nauki jazdy autkiem no i skończyła się jazda.

W sumie zastanawiam się gdzie są moje figurówki. Pamiętam, że były większe, więc może teraz akurat by się nadawały. Pamiętam jak się cieszyłam, jak tato powiedział , że przywiezie mi figurówki z prawdziwego zdarzenia itd. Wszystko pięknie i fajnie, ale moje figurówki miały kolor beżowy, taki ja, wiem brudny, a koleżanki miały piękne białe łyżwy. Przyznam szczerze, że im zazdrościłam. Człowiek to miał kiedyś problemy

Ide do piwnuicy poszukać TA-DA
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 18:26   #17
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: Łyżwy :)

Hm.. na łyżwach też się nie znam, mam stare(mają około 8lat, albo i więcej) skórzane figórówki, wiązane. Są naprawdę świetne i nei widać nawet że mają tyle lat. Za to tez musze się pochwalić:w mojej kochanej Czewie na starym rynku zrobili ldrugie, ale tym razem bezpłatne lodowisko. Niestety troszkę mniejsze od starego, ale niedługo idę je wypróbować
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 18:53   #18
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Łyżwy :)

Zgłasza się fanka łyżew nr 1
Śmigam od dziecka i jeżeli coś mogę doradzić to na początek te plastikowe, łatwiej zapiąć, łatwiej dopasować do nogi ogólnie przyjemniej, są za to sztywne i nie czuje się w nich lodu tak jak w skórzanych, ja jeżdżę w skórzanych i nie zamieniłabym na plastikowe ale jeżeli zaczynasz polecam z całego serca plastikowe
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 18:58   #19
wandeczka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 28
Dot.: Łyżwy :)

Ja na lyzwach bylam jak narazie raz Bardzo mi sie podobalo chociaz zlamalam reke no cuz bywa,nie zniechecam sie odwiedze ponownie lodowisko.
wandeczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-28, 19:08   #20
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Łyżwy :)

Rozmawiałam z mamą (ja wynajmuję mieszkanie na 3 piętrze a rodzice mieszkają na pierwszym, dlatego odrazu do nich poleciałam). Mówi, że łyżwy są, ale gdzieś mocno schowane, bo dawno z nich korzystałam. Jutro mama je wyszpera i zobaczymy jaki jest rozmiar. Coś mi sie wydaje, że to 39, czyli w sam raz.
Raz jeszcze dziekuję za odpowiedzi
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:11   #21
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: Łyżwy :)

Ja też jeżdzę od dziecka i kocham ten sport szczególnie szybką jazdę, lawirowanie między ludźmi na tafli...
Tak jak już któraś z dziewczyn napisała, warto jest sprawdzić się wypożyczając łyżwy. Na pewno przy lodowisku taka wypożyczalnia będzie u mnie w mieście kosztuje to chyba 5 zł, tyle samo co ostrzenie ich
Wtedy będziesz mogła zobaczyć, które bardziej Ci pasują-figurówki czy hokejówki.
Zgadzam się też, że na początek najlepsze są sztywne, a nie skórzane łyżwy. Szybciej załapiesz o co chodzi potem zawsze można się przestawić...

Łyżwiarstwo jest wręcz ge-nial-ne na nogi i pupę! Gdy tylko przychodzi sezon i otwierają lodowisko śmigam ile się da i już po dwóch tygodniach widać cudowne efekty polecam z całych sił! a ile to daje przyjemności...
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:42   #22
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Łyżwy :)

Jazda na łyżwach bardzo mi sie podoba,ale niestety to nie dla mnie.Wiele razy byłam na lodowisku i szczerze mówiąc zabiłabym siebie i pare osób po drodze(za każdym razem ).
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:46   #23
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Talking Dot.: Łyżwy :)

Hmm.. ten watke cos mi przypomnial. Jako dziecko bylam fanka lyzew, z reszta jak cala nasza rodzina. Kazdy mial obowiazkowo pare lyzew, a jak sie z rozmiaru wyrastalo to nastepna. Potem nastapily czasy ogolniaka, lodowisk zaczelo brakowac i odpuscilam sobie ten sport. Na lodowisko wrocilam na 1 roku studiow i to na cale 15 minut. Wiecej nie dalam rady I do teraz lyzwy (biale figurowki) leza w piwnicy. Wciaz sobie obiecuje, ze wzmocnie nogi i wtedy pokaze!
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 20:04   #24
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Łyżwy :)

Ja też uwielbiam jeździć na łyżwach Do dzisiaj uważam, że powinnam ten sport uprawiać zawodowo ale z tatą po fizjoterapii to było niemożliwe (ile ja się nasłuchałam o wadach kręgosłupa u zawodowych łyżwiarek )

Co do łyżew - plastiki ale tylko na początek. Ja nienawidzę takich, bo nie jest się w stanie robić w nch różnych figur - choćby podstawowego przysiadu czy pistoletu więc po co w ogóle takie łyżwy?
we Wrocławiu znów będzie lodowisko na Rynku Moim zdaniem powinni zrobić całoroczną taflę, byłoby cudownie...
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 20:08   #25
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Łyżwy :)

Uuuuuwielbiam lyzwy

Niestety w kwestii wyboru nie moge pomoc, bo jezdze na kilkunastoletnich figurowkach I takie wlasnie polecam, jesli polubisz lyzwy - porzadne skorzane figurowki - beda sluzyc latami, a raczej zimami
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 20:21   #26
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Łyżwy :)

oj.ochoty mi tym tematem narobilas... trzeba bedzie sie wybrac na lodowisko pod Pajacem Kultury jak tylko zrobia. baaaardzo lyzwy lubie
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 20:26   #27
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Łyżwy :)

Ach!!!!!!!!!!Uwielbiam łyżwy...czekam na Gwiazdkę z utęsknieniem bo być może czekają u Mikołaja ech jakbym chciała Ale najbardzie bym chciała umieć tak śmigać figurowo...cudo ....daaaleko mi jeszcze ale chcę się zmobilizować!!!!!!!!!! Już trenuję ale bardziej ekhem..mięśnie wiadomo nie ma co liczyć na szpagaty i takie tam jak się ledwo trzymasz na jednej nodze hehehhe
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 21:32   #28
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Łyżwy :)

bardzo lubie łyżwy ale jakos rok temu nie miałam na to czasu, w tym sezonie juz si ebardziej zmobilizowałam i udało sie wyrwać - jeżdze na figurówkach, dla mnie bez znaczenia czy plastikowe czy skórzane, w każdych jest mi wygodnie ( na szczescie)
planuje sobie jakies kupić, bo na dłuższą mete wypożyczanie sie nie opłaca
Jakos do hokejówek nie potrafie sie przekonać :/ mam dziwne odczucie że z ząbkmi jeździ mi sie bezpieczniej ale wiem że to głupie myslenie

i fakt, mozna sie potłuc --> moj tata ma złamane żebro jak gruchnąl na lód
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 22:20   #29
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Łyżwy :)

Bardzo lubie jazdę na łyżwach, jako pięciolatka po raz pierwszy dostałam łyżwy, ale pierwszą jażdę nie wspominam za miło Trochę się wtedy poobijałam.
Teraz jeżdzę na starych, kilkunastoletnich figurówkach "z prawdziwego zdarzenia", są świetne i wcale nie widać , ze są już wiekowe
W tym roku, już na bank muszę się wybrac na lodowisko i chyba zabiream mojego potomka, ciekawa jestem jak sobie poradzi
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 23:37   #30
carool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 97
Dot.: Łyżwy :)

do jazdy relaksacyjnej jak najbardziej najzwyklejsze figurówki, uwierz mi na słowo o wiele bardziej wygodniejsze niż plastki. W końcu jazda na łyżwach to coś zupełnie innego niż na rolkach. To, że kostka jest usztywniona nie oznacza, że stopie nie powinno zostawiać się możliwości manewru. Jeśli figurówki to za 100 parę złotych. Cena łyżew wyczynowych zaczyna się od 400 zł, więc jeśli płacić 3 stówy za plastki z bajerami to raczej bym sobie darowała. A już na pewno żadne używane i nie daj boże z przełamaną skórą na wysokości kostki, co najczęściej można spotkać w sprzedawanych używanych figurówkach. Możesz spróbować i tego i tego, ale tylko spróbować, bo ucząc się jeździć na plastikach trudno będzie się przestawić na klasyczne figurówki. A co do hokejówek, to już zupełnie inna szkoła jazdy
carool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.