Śluz podczas pieszczot... Wątek zbiorczy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-08, 10:36   #1
Biedroneczka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34

Śluz podczas pieszczot... Wątek zbiorczy!


Mam pytanko do was dziewczynki troche to krepujace ale.. podczas pieszczot ze swoim partnerem..gdy np. on was piesci "w tych miejscach" czy wydziela wam sie sluz? a jesli tak nie jest to dla was krepujace?

bo w moim przypadku wlasnie tak jest pojawia sie śluz i mnie to krepuje..rozmawiama o tym z moim chlopakiem powiedzial ze to normalne,ze mu to nie przeszkadza i wie wtedy ze jestem podniecona..
moze to glupie oc pisze ale jesli u was tez sie pojawia to jak reagujecie?
to chyba nie jest powod do wstydu? bo ja dziwnie sie wtedy czuje.. troche mi glupio

co Wy o tym myslicie..?
Biedroneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 13:13   #2
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Śluz podczas pieszczot...

oooj niemasz powodów do krępacji musisz sie chyba z tym oswoic hehe bo to naturalne podczas podniecenia ze tak sie dzieje...
aaa wyobraz sobie współżyć bez poślizgu aaałć niewyobrażam sobie nawet
hehe więc prosze o tym niemyslec tylko skupic sie na rozkoszy jaka daje Ci Twój Tż
Ja i mój bojsik zawsze sie smiejemy że mam lodowisko hehe
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:24   #3
Moniś_16
Przyczajenie
 
Avatar Moniś_16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 10
GG do Moniś_16
Dot.: Śluz podczas pieszczot...

hehe nie masz sie czego wstydzic kazdej która jest podniecona sie wydziela taki sluz i to jest normalne ja sie np tego nie wstydze i Ty tez nie masz czego
Moniś_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:11   #4
Biedroneczka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: Śluz podczas pieszczot...

dzieki odrazu lepiej sie poczulam... wiedzialam ze to nie wydziele sie bez przyczyny i "ulatwia" stosunek... ale tak wstydzilam sie na poczatku tego..bo ktos Cie dotyka a tam... glupio mi bylo.. ale macie racje chyba kazda kobieta tak ma wiec nie ma czym sie przejmowac dzieki
Biedroneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:41   #5
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Śluz podczas pieszczot...

Normalna babska sprawa Chłopakowi sprawia satysfakcje to że jesteś 'mokra' a Tobie jest przyjemniej
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 16:52   #6
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Śluz podczas pieszczot...

Cytat:
Napisane przez Biedroneczka17
Mam pytanko do was dziewczynki troche to krepujace ale.. podczas pieszczot ze swoim partnerem..gdy np. on was piesci "w tych miejscach" czy wydziela wam sie sluz? a jesli tak nie jest to dla was krepujace?

bo w moim przypadku wlasnie tak jest pojawia sie śluz i mnie to krepuje..rozmawiama o tym z moim chlopakiem powiedzial ze to normalne,ze mu to nie przeszkadza i wie wtedy ze jestem podniecona..
moze to glupie oc pisze ale jesli u was tez sie pojawia to jak reagujecie?
to chyba nie jest powod do wstydu? bo ja dziwnie sie wtedy czuje.. troche mi glupio

co Wy o tym myslicie..?
przeszkadza?! krępujące?! rrrrany...pzrecież to jedna z najbardziej naturalnych rzeczy. A dla faceta to z pewnością podniecający widok, kiedy widzi jak działa na swoją kobietę nie ma się czego wstydzić.
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 10:43   #7
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Śluz podczas pieszczot...

Biedroneczko, to najzupełniej normalna reakcja Twojego ciała i to w dodatku niezbędna do komfortowego współżycia. Wiele kobiet ma problemy z niedostatecznym nawilżeniem pochwy, co utrudnia im współżycie. Tobie tego typu problemy raczej nie grożą. Pozdrawiam
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 18:40   #8
Rina_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Śluz podczas pieszczot...

Mój chłopak się zawsze wtedy okropnie podnieca i natychmiast musi mnie jak to określa"wylizać":P
Rina_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 18:53   #9
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Śluz podczas pieszczot...

Cytat:
Napisane przez Jessiczka
Ja i mój bojsik zawsze sie smiejemy że mam lodowisko hehe
hehe u mnie to sie nazywa "jeziorko:hehehe: D:
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 19:12   #10
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Śluz podczas pieszczot...

przeciesz to normalan, naturalna rzecz, kazda kobieta ktora jest podniecona ma taki sluz, mnie by raczej krepowalo gdyby go nie bylo, to by mogl byc powod do zmartwien, zreszta moj misio uwielbia jak jest tam mokrutko umm..
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 18:24   #11
ROSALINDA87
Raczkowanie
 
Avatar ROSALINDA87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 184
Dot.: Śluz podczas pieszczot...

biedroneczko ja mam taki problem ze na poczatku mam bardzo duzo sluzu i mnie to nie wstydzi a po jakims czasie mam wrazenie ze jest tam starsznie "sucho"jak mozna powiedziec tak....
i pozniej juz mnie boli....:
wiec ty powinnas byc bardzo zadowolonai szczesliwa i niczego sie nie wstydz moja droga
ROSALINDA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 21:26   #12
majka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: Śluz podczas pieszczot...

kochana! nie ma sie czego wstydzic tak jak juz wszyscy to napisali. To jest bardzo piekna reakcja i dowod dla faceta ze on na Ciebie dziala. Jest to bardzo intymna sytuacja i jezeli ufasz swojemu chlopakowi to nie masz sie czego obawiac.
majka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 19:01   #13
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Wstydliwy problem...:(

Ze swoim chłopakiem jesteśmy właśnie na etapie "poznawania" swoich genitaliów, i w związku z tym mam taki dość wstydliwy dla mnie problem. Spotykamy się, wszystko jest super, zaczyna robić się coraz bardziej namiętna atmosfera, podniecenie wzrasta, rozpinają się spodnie, chłopak zaczyna penetrować rączką pod moimi majteczkami a ja...mam tam mokro i poprostu wstydzę się tego. Chodzi mi o wydzielający się śluz. Nie wiem, jemu to nie przeszkadza bo nigdy nic takiego nie powiedział ani nie zniechęcił się ale dla mnie jest to dosyć krępująca sytuacja...Powiedzcie mi kochane co robić w takiej sytuacji i czy jest na to jakiś sposób???
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 19:08   #14
freakygirl06
Raczkowanie
 
Avatar freakygirl06
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 90
Dot.: Wstydliwy problem...:(

Cytat:
Napisane przez nikusia
Ze swoim chłopakiem jesteśmy właśnie na etapie "poznawania" swoich genitaliów, i w związku z tym mam taki dość wstydliwy dla mnie problem. Spotykamy się, wszystko jest super, zaczyna robić się coraz bardziej namiętna atmosfera, podniecenie wzrasta, rozpinają się spodnie, chłopak zaczyna penetrować rączką pod moimi majteczkami a ja...mam tam mokro i poprostu wstydzę się tego. Chodzi mi o wydzielający się śluz. Nie wiem, jemu to nie przeszkadza bo nigdy nic takiego nie powiedział ani nie zniechęcił się ale dla mnie jest to dosyć krępująca sytuacja...Powiedzcie mi kochane co robić w takiej sytuacji i czy jest na to jakiś sposób???
hehe myśle ze nie ma na to sposobów :P To jest normalne ze się podniecasz i twój organizm wydziela ten śluz a dokladnie hormon za to odpowiedzialny..a co do chłopaka ..to skoro jemu to nie przeszkadza to nie masz czyms sie przejmowac , zreszta on napewno sam wie ze to normalne
Jednak jesli jest to dla CIebie az tak wielki problem to z nim po prostu o tym porozmawiaj Napewno wszystko zrozumie i CIe uspokoi
Pozdrawiam!
freakygirl06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 19:08   #15
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Wstydliwy problem...:(

hmm z tego co widze, to jestesmy w tym samym wieku i troszke dziwne jest to dla mnie, co przeczytalam, bo nie jestem osoba doswiadczona, ale wiem, ze to normalne... przy podnieceniu wydziela sie wiecej sluzu, ktory bedzie potrzebny przy wspolzyciu (zeby nie bylo otarc w Twojej pochwie). juz widzialam taki watek (wybacz, nie chce mi sie szukac, wiec Ci nie podam, a z drugiej strony to i Ty mozesz poszukac, bo to Twoj "problem"). i nie masz co sie tego wstydzic, bo to normalne. niektore dziewczyny maja problem, bo maja tam sucho. wiec mysle, ze powinnas sie cieszyc, ze jestes nawilzona.
pozdrawiam
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 19:14   #16
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Wstydliwy problem...:(

To nie jest nic złego. Wręcz przeciwnie. Tam musi być mokro, bo inaczej nie było by Ci przyjemnie tylko najzwyczajniej w świecie by bolalo. I Twój chłopak na pewno o tym wie i zapewniam Cię, że bardziej by mu przeszkadzało jakbyś miała sucho. Więc głowa do góry i się nei przejmuj.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 20:21   #17
Mrowkasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 375
Dot.: Wstydliwy problem...:(

Napisze Ci, że Twój chłopak byłby bardzo zawiedziony, gdyby było sucho
Gdy jest sucho too albo Cię on nie kręci,a lbo jesteś chora.

Pozdawiam
Mrowkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 20:29   #18
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: Wstydliwy problem...:(

Podczas podniecenia jest wydzielany śluz, który powinien nawilżać pochwę przygotowując ją do stosunku Ale żem filozofie walnęła :P Jemu to nie może przeszkadzać, bo jakbyś tam miała sucho, to po prostu by znaczyło, że nie jesteś podniecona, a podejrzewam, że on o tym wie
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 20:41   #19
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Wstydliwy problem...:(

Słonko, jak dziewczyny juz napisały, nie masz sie czym przejmowac i krępować śmiało oddawaj sie przyjemnościom - ale z glową
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-26, 21:51   #20
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Wstydliwy problem...:(

Cytat:
Napisane przez nikusia
Ze swoim chłopakiem jesteśmy właśnie na etapie "poznawania" swoich genitaliów, i w związku z tym mam taki dość wstydliwy dla mnie problem. Spotykamy się, wszystko jest super, zaczyna robić się coraz bardziej namiętna atmosfera, podniecenie wzrasta, rozpinają się spodnie, chłopak zaczyna penetrować rączką pod moimi majteczkami a ja...mam tam mokro i poprostu wstydzę się tego. Chodzi mi o wydzielający się śluz. Nie wiem, jemu to nie przeszkadza bo nigdy nic takiego nie powiedział ani nie zniechęcił się ale dla mnie jest to dosyć krępująca sytuacja...Powiedzcie mi kochane co robić w takiej sytuacji i czy jest na to jakiś sposób???
Zgadzam sie z Mrowkasz!!!Kazda podniecona kobieta robi sie mokra i nie ma sie czego wstydzic .Gorzej byloby gdybys byla sucha i miala problemy z suchoscia pochwy.Czasem jestem tak mokra podczas pieszczot,ze w trakcie stosunku moj biedny maz prawie nic nie czuje,wiec glowka do gory i ciesz sie tym
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 22:02   #21
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Wstydliwy problem...:(

witam Kiedy przeczytałam Twój post, to przypomniałam sobie, że ja miałam prawie taki sam problem jak Ty i to dokładnie jak byłam w Twoim wieku. Też wtedy zaczynałam odkrywać pewne dotąd mi nie znane przyjemności i niby wiedziałam, że ten śluz ma być i że to jest ok, ale i tak jakoś się dziwnie z tym czułam. A że w łóżku mam naturę gaduły i o wszytkim wolę porozmawiać niż się stresować, to zapytałam mojego ówczesnego partnera wprost, czy jemu to nie przeszkadza. I wtedy usłyszałam zdanie : Nie, dlaczego. Ja się bardzo cieszę, że jesteś wilgotna, gdyby tak nie było, znaczyło by to, że się nie postarałem.
Także jak widzisz, mężczyznom to raczej nie sprawia problemu, a wręcz odwrotnie-nawet pozytywnie działa na ich męskie ego
Pozdrawiam
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 15:58   #22
milsik
Przyczajenie
 
Avatar milsik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Wink Dot.: Wstydliwy problem...:(

No co ty dziewczyno zwariowałas?? Uwazasz ze to ze masz wilgotno to cos nienormalnego?? Wrecz przeciwnie! Chociaz tak szczerze mowiac kiedy ja z moim chlopakiem bylam na tym poziomie "poznawania siebie" tez sie troche tego wstydzilam ale to wlasnie on mi powiedzial ze to normalne. Tzn. nie powiedzial mi tego wprost ale dal do zrozumienia! To ze jest wilgotno tzn. ze sie podjaralas i jest Ci dobrze. Proponuje zebys sie wyluzowala i zaczeła gadac ze Swoim chlopakiem o tych rzeczach! Mowie Ci czas zrobi swoje jak sie dobrze poznacie bedzie wam swietnie! Pojdziecie dalej a to bedzie tj. "gra wstepna" hehe Pozdro i powodzenia! Głowa do góry
milsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 20:34   #23
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Całkowicei zgadzam się z dziewczynami Początkowo również krępowało mnie to trochę, ale kiedy mój TŻ powiedział, jak bardzo podnieca go moje podniecenie...


Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-03-09 o 23:46 Powód: Post pod postem.
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:25   #24
duchota
BAN stały
 
Avatar duchota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
GG do duchota
Dot.: Wstydliwy problem...:(

Oj wierz mi, jeszcze sie możesz zdziwić co Twoj organizm może wyprawiać z szaleństwa. Raz podejrzewałam, że podczas stosunku najzwyczajniej w świecie sie zsikałam, co jest mało prawdopodobne mimo napierania na pęcherz. Okazało sie potem, że miałam najzwyczajniejszy w świecie wytrysk - KOBIECY
duchota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 18:33   #25
Paulina17.b
Raczkowanie
 
Avatar Paulina17.b
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 62
Dot.: Wstydliwy problem...:(

Cytat:
Napisane przez tutusia
To nie jest nic złego. Wręcz przeciwnie. Tam musi być mokro, bo inaczej nie było by Ci przyjemnie tylko najzwyczajniej w świecie by bolalo. I Twój chłopak na pewno o tym wie i zapewniam Cię, że bardziej by mu przeszkadzało jakbyś miała sucho. Więc głowa do góry i się nei przejmuj.

Zgadzam sie z wypowiedzia tutusia!!Ma zdecydowanie racje
wiec sie ie przejmuj bo kazda z nas ma tak samo jak sie podnieca
Paulina17.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 00:51   #26
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Wstydliwy problem...:(

To jest naturalne ;] i świadczy to o tym,że chłopak jest w tym poprostu dobry hehe Nieprzejmuj sie tym ;> Ja proponuje wkładki higieniczne..zawsze to świeżo i nieczujesz dyskomfortu ;]
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 10:04   #27
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Wstydliwy problem...:(

Dla mnie to zrozumiale, ze na poczatku moze to byc glupie uczucie i niesc nieco wstydu, ale nie da sie z tym nic zrobic i trzeba sie przyzwyczaic. Jak bedziecie na dalszych etapach, bedziesz sie bardzo cieszyla, ze jestes nawilzona
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 22:40   #28
Ciri :)
Raczkowanie
 
Avatar Ciri :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 206
Dot.: Wstydliwy problem...:(

Cytat:
Napisane przez duchota
Oj wierz mi, jeszcze sie możesz zdziwić co Twoj organizm może wyprawiać z szaleństwa. Raz podejrzewałam, że podczas stosunku najzwyczajniej w świecie sie zsikałam, co jest mało prawdopodobne mimo napierania na pęcherz. Okazało sie potem, że miałam najzwyczajniejszy w świecie wytrysk - KOBIECY
też to miałam tyle że nie podczas stosunku, ale pettingu... byłam wtedy strasznie zażenowana, nie wiedziałam, co się dzieje facet na szczęście miał poczucie humoru i się ucieszył, że miałam wytrysk
Ciri :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 23:35   #29
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wstydliwy problem...:(

Podpisuję się pod wszystkim co napisały inne dziewczyny. I dodam jeszcze, że niektórym facetom to nie tylko nie przeszkadza, ale bardzo ich to podnieca. Mojego faceta np. to bardzo kręciło...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 14:29   #30
leelou
BAN stały
 
Avatar leelou
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 116
Dot.: Wstydliwy problem...:(

o tym pisza nawet w niektorych ksiazkach od biologii...
jak mozna nie znac fizjologii czlowieka w tak hmm...zyciowych kwestiach?
leelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.