Uwaga na ceny - dotyczy allegro - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-07, 16:12   #31
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: naciagacz!!!! allegro

dzieki dziewczyny

tak dla scislosci zdjecia sa na pewno kradzione, artfan to potwierdzil.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 18:35   #32
marchewa
Raczkowanie
 
Avatar marchewa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Piszę z własnej drogi gdzieś koło Poznania...
Wiadomości: 30
GG do marchewa
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Cytat:
Napisane przez Kajenne___
Przepraszam, gapa jestem i dopiero teraz przeczytalam ten wpis, wybaczcie wiec ale musze bo inaczej sie udusze! Porazila mnie mentalnosc Leo! Toz to homo sovieticus w czystej postaci! Kolezanko droga, zyjesz w panstwie prawa a co wiecej to twoje panstwo! I wladza rownie przestala byc mitycznymi "onymi", ktorych, aby jakos wiazac koniec z koncem, nalezy sprytem wywiesc w pole. Sadze, ze jesli ktokolwiek ma watpliwosci co do uczciwosci innego allegrowicza, moze zwrocic sie do admina z prosba o wyjasnienie. Kazde czasy mozna nazwac ciezkimi i to w zadnym razie nie usprawiedliwia braku etyki. Tekst o kablowaniu w szkole jest ponizej wszelkich norm i moze go usprawiedliwic tylko niedojrzalosc autorki. Byc moze nie jest to refleksja akurat na to forum ale, jak juz wspomnialam, wkurza mnie okrutnie poblazanie dla geszefciarstwa i ostry osad osoby, ktora w dobrej wierze napisala o swoich spostrzezeniach.
p o p i e r a m
__________________
Kocie pozdrowienia ...
marchewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 19:00   #33
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Cytat:
Napisane przez czarny kot
(a allegro za drobne przwinienia blokuje uzytkownika).
Allegro blokuje uzytkownika chyba tylko za seryjne otrzymywanie negatywow i nie placenie prowizji.
Gość zwinal moje zdjecia jak sprzedawalam telefon. Napisalam do allegro zeby albo cos mu napisali, albo usuneli aukcje. Czekalam z piec dni, bo do konca aukcji bylo 9 dni i raczyli mi az przyslac jakas wygenerowana automatycznie odpowiedz ze mam jeszcze raz napisac o co mi chodzi. Tak jakby "Uzytkownik "jakistam" wykorzystuje na swojej aukcji moje zdjecia bez mojej zgody, prosilabym albo o usuniecie zdjec albo aukcji" i cos tam jeszcze. I pupa. Nie zrobili nic. Zrownalam goscia z ziemia i udawal kretyna, ze myslal ze nie bede mu miala za zle. Napisalam, ze nie mialabym za zle, jakby sie spytal czy moze je wykorzystac, a tak ma usunac. I usunal. Ale nie dzieki ingerencji allegro, tylko mojej. A w regulaminie jest cos na temat praw autorskich do zdjec.
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 20:32   #34
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Znam przyklady zamykania konta za drobne przewinienia, albo za kzystanie z kilku kont z tego samego adresu... U znajomej kazdy z członkow rodziny mial wlasne konto, poczatkowo tylko rodzice, potem tez i ona (kazde robilo swoje zakupy i tak im bylo wygodniej). I ostatnio zalozone konto skasowali, bo sie dopatrzyli ze ten sam adres. Musiala przesylac skany dowodow osobistych :/

Co innego jedno zdjecie, a co innego cala sria zdjec z innnych sklepow internetowych. Zwlaszcza ze atwfan potwierdzil. Jesli artfan czy qunszt sie w tej sprawie wypowie to kobietka pewnie zniknie.
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 20:41   #35
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Cytat:
Napisane przez czarny kot
Znam przyklady zamykania konta za drobne przewinienia, albo za kzystanie z kilku kont z tego samego adresu... U znajomej kazdy z członkow rodziny mial wlasne konto, poczatkowo tylko rodzice, potem tez i ona (kazde robilo swoje zakupy i tak im bylo wygodniej).
U mnie też każdy ma swoje konto. Raz zablokowali bratu i matce, ale odblokowali po napisaniu do nich, że przecież różne osoby korzystają z tych kont, że z jednego adresu nie znaczy, że jedna osoba i odblokowali bardzo szybko.
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 09:49   #36
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Dziewczyny z tego wychodzi, ze bardziej oplaca sie kupowac rzeczy w sklepach internetowych typu Qunszt niz na allegro??
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 09:57   #37
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Gorzałka niezawsze, nie wszyscy sprzedawcy na allegro są naciągaczami czy oszustami, natomiast w sklepach internetowych masz prawie 100% pewność, że dostaniesz wszystko [prawie dlatego, że towar może się skończyć i nie dostaniesz rzeczy, którą zamawiałaś wtedy sklep nadrabia w jakiś sposób Twoją stratę]
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 09:59   #38
maghia
Rozeznanie
 
Avatar maghia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 946
GG do maghia
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Cytat:
Napisane przez Gorzałka
Dziewczyny z tego wychodzi, ze bardziej oplaca sie kupowac rzeczy w sklepach internetowych typu Qunszt niz na allegro??
Gorzalka - najlepiej po prostu porownac, zanim sie cos kupi. Czesto na allegro jest taniej niz w sklepach internetowych, ale, jak widac, naciac tez sie mozna Warto sie rozejrzec, zeby potem nie zalowac
maghia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 13:03   #39
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Cytat:
Napisane przez maghia
Gorzalka - najlepiej po prostu porownac, zanim sie cos kupi. Czesto na allegro jest taniej niz w sklepach internetowych, ale, jak widac, naciac tez sie mozna Warto sie rozejrzec, zeby potem nie zalowac
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 17:28   #40
Yoriko
Zadomowienie
 
Avatar Yoriko
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 363
Dot.: oszust!!!! allegro

Witam. Ja kupuje koraliki i elementy srebrne na allegro i dla mnie ta informacja jest bardzo ważna. Choć teraz po przeczytaniu wielu wiadomości tutaj chyba przerzuce sie na skepy internetowe Dziekuje guga1
Yoriko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 19:11   #41
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: oszust!!!! allegro

nie wszyscy na allegro sa zli
niektorzy sprzedaja nawet taniej, trzeba sie porozgladac i porownac ceny.
I zwracac uwage rowniez nna ilosc, bo na tym tez mozna sie naciac, gdzies sie znajduje taniej ale potem sie okazuje ze o polowe mniejsza ilosc
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 23:06   #42
D.D.L.
Raczkowanie
 
Avatar D.D.L.
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 55
Dot.: oszust!!!! allegro

Kochane moje!!!
A czy nie przyszło Wam przypadkiem do głowy, że Leo S może być właśnie tą gościówą z allegro???, albo jej jakąś krewną lub znajomą?. Stara zasada: "uderz w stół, a nożyce się odezwą". Guga masz moje pełne poparcie, należy tępić cwaniactwo! Brawo! Jeśli o mnie chodzi, to informuj jeśli natrafisz jeszcze kiedyś na podobny incydent. Ciekawe jak zakończy się ta sprawa.
D.D.L. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 09:27   #43
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Cytat:
Napisane przez Leo$
Ponoc nastaly ciezkie czasy i kazdy przedzie jak moze, zeby zyc...
To nie usprawiedliwia cwaniactwa. Jak kobieta chce sie zajmowac handlem nish kupuje w hurtowni a nie w sklepie detalicznym.

Cytat:
Napisane przez Leo$
A ta pani z allegro
NIE kradnie
Juz sie na ten temat wypowiedzialam (artfan potwierdzil kradzierz, qunszt ma na kazdej focie podpis 'prawa zastrzezone itp')

Cytat:
Napisane przez Leo$
NIE zabija
To bylo niepotrzebne..

Cytat:
Napisane przez Leo$
NIE zmusza do kupowania...
A zmusza, wykupujac caly ciekawszy towar ze sklepu i sprzedajac dwukrotnie drozej..

Cytat:
Napisane przez Leo$
wiec nie badz taka nadgorliwa
W szkole pewnie tez kablowalas na kolege z lawki ze sciaga na sprawdzianie???
Nie wiem, moze Tobie cwaniaczenie nie przeszkadza. Mnie troche jednak boli taka praktyka. A tekst o kablowaniu byl ponizej norm... Na forum wielokrotnie wypowiadano sie o allegro. Polecano sobie sprzedajacych, ale jak juz ktos wypowie sie negatywnie to zle, tak? Oszust moze i za mocne slowo, ale milo jest wiedziec na kogo uwazac.
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 10:04   #44
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: naciagacz!!!! allegro

tak swoja droga to zainteresowalam sie oferta tej pani bo ktos ja tu polecal
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 10:52   #45
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Tak? Kto?
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 10:59   #46
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: naciagacz!!!! allegro

ja kiedyś natrafiłam na aukcje tej pani,ale zauważyłam że koralików było mniej niż u innych,więc się nie zdecydowałam.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:00   #47
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: naciagacz!!!! allegro

w watku o sklepach , ale nie internetowych, ktos pisal
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 22:30   #48
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: oszust!!!! allegro

A co myślicie o osobie, która sprzedaje bransoletki ręcznie robione całe ze srebra, przy których trzeba się narobić za 20zł? Jak jej się to opłaca Niby to nie moja sprawa sprawa, ale przyjrzałam się bliżej i bransoletki już raz sprzedane, sprzedaje znowu. Przecież duże nieregularne kamienie nigdy nie są 2 razy takie same. Jak aukcja może mieć to samo zdjęcie?
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:00   #49
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: oszust!!!! allegro

moze sprzedala tamta i teraz wystawila to samo foto a jak jej zejdzie to zrobi podobna. Pewnie liczy ze nikt tak dokladnie sie nie bedzie przygladal
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 16:00   #50
Kajenne___
Raczkowanie
 
Avatar Kajenne___
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 79
Dot.: oszust!!!! allegro

Cytat:
Napisane przez eklerka
A co myślicie o osobie, która sprzedaje bransoletki ręcznie robione całe ze srebra, przy których trzeba się narobić za 20zł? Jak jej się to opłaca Niby to nie moja sprawa sprawa, ale przyjrzałam się bliżej i bransoletki już raz sprzedane, sprzedaje znowu. Przecież duże nieregularne kamienie nigdy nie są 2 razy takie same. Jak aukcja może mieć to samo zdjęcie?
Pewnie ma sfotografowany wzor i daje do niego zawsze to samo zdjecie. Nie robilabym z tego halo, natomiast ceny dumpingowe mnie wkurzaja bardzo! No coz, moze ludziska maja dojscie do towarow robionych przez wieznow chinskich czy koreanskich obozow pracy?
Kajenne___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:29   #51
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: oszust!!!! allegro

Jak bym robila serie bransoletek z sieczki (identyczna iloscia kamieni w kazdej) to pewnie tez by mi sie nie chcialo robic do kazdej fote osobno. Potem to wszystko jeszcze przerabiac. Ale zaznaczyla bym w aukcji ze kamyczki moga sie roznic bo robilam kilka sztuk i foto dotyczy jeden z nich.
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:24   #52
canidia
Raczkowanie
 
Avatar canidia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 264
Dot.: naciagacz!!!! allegro

ooo matko ale afera a na qnszcie mają droższe druciki 0,5 niż u bostarbba - oszuści Co ma piernik do wiatraka? I co to kogo obchodzi że ma takie same zdjęcia. Ja np bardzo lubię współpracę z iza_sut i mimo tego że ma drożej to kupuję u niej, dlaczego? bo gdzie indziej nie ma, poza tym wystawia na moją osobistą prośbę przedmioty. A co do cen jeszcze. Porównajcie ceny perełek czekoladowych rayher u iza_zut i qnszcie ... wychodzi na to że qnszt kupuje od niej i zawyża ceny. Z całym szacunkiem ale logika na 2. pozdrawiam
canidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 13:38   #53
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: naciagacz!!!! allegro

o jejku ja nie jestem w stanie skumac twojej logiki. Jak mozesz wolec kupowac 2 razy drozej???? Kupuj gdzie indziej bedziesz miec 2 razy wiecej koralikow. to chyba logiczne. A to ze kroadnie zdjecia to znaczy ze jest zlodziejem, a takiej osobie nie zaufam, bo mnie tez moze okrasc. Pozatym w tej kradziezy nie chodzi tylko o to ze ona sobie je przywlaszczyla, ktos sie nad zdjeciami napracowal i to nie malo nie rozumiem jak ktos od tak moze je sobei wziasc.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 14:10   #54
maghia
Rozeznanie
 
Avatar maghia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 946
GG do maghia
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Cytat:
Napisane przez canidia
ooo matko ale afera a na qnszcie mają droższe druciki 0,5 niż u bostarbba - oszuści Co ma piernik do wiatraka? I co to kogo obchodzi że ma takie same zdjęcia. Ja np bardzo lubię współpracę z iza_sut i mimo tego że ma drożej to kupuję u niej, dlaczego? bo gdzie indziej nie ma, poza tym wystawia na moją osobistą prośbę przedmioty. A co do cen jeszcze. Porównajcie ceny perełek czekoladowych rayher u iza_zut i qnszcie ... wychodzi na to że qnszt kupuje od niej i zawyża ceny. Z całym szacunkiem ale logika na 2. pozdrawiam
Kupowalam perelki u izy_sut, bo tylko ona miala potrzebny mi kolor, ale nie sa to perelki rayher, tylko, najprawdopodobniej, jablonexowskie. Te z qnsztu sa zedycydowanie lepszej jakosci - widac golym okiem, nie trzeba sie specjalnie przygladac
maghia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 15:27   #55
canidia
Raczkowanie
 
Avatar canidia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 264
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Logika - bo mówisz że ona wykupuje a sprzedaje drożej. Więc może qnszt wykupuje od bostarbba drucik 0,5 i sprzedaje drożej ?!

To nie znaczy czy wolę, mogę przecież nie kupować ... i o to właśnie chodzi.Wynalazłaś po prostu aferę, jakby przynajmniej tylko ona tak robiła. I ją oczerniasz. Jakby przynajmniej wysyłała inne koraliki albo w ogóle ich nie wysyłała. Jest u niej drogo, ale masz wybór - nie chcesz .. nie kupuj, nikt cię przecież nie zmusza do tego.Każdy normalny człowiek sobie porównuje ceny, jak za drogo to nie kupuj. Co do zdjęć ... nie ozdywam się, może i sobie wzięła, ale co mnie to w sumie interesuje?! to aż tak bardzo Ci przeszkadza?
Maghia może i masz rację - te z Qnsztu są ładniejsze ale 2 razy droższe ... poza tym teraz zostały tylko duże.
Ja lubię współpracować z iza_sut.A że ona ma zdjęcia z artfan i ma droższe to co z tego?! Może i klienci tracą - ale przecież nikt im nie broni też wykupywać dużych ilości koralików?! Poza tym to nie jest zabronione.
Więc już w ogole nie kumam skąd afera. I dokładnie jak ktoś już wcześniej napisał - jak pani ma marchewki droższe w warzywnaiku to też ją od oszustów wyzywasz czy jedziesz tam gzdie taniej!?
canidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 15:56   #56
maghia
Rozeznanie
 
Avatar maghia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 946
GG do maghia
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Cytat:
Napisane przez canidia
Maghia może i masz rację - te z Qnsztu są ładniejsze ale 2 razy droższe ... poza tym teraz zostały tylko duże.
U izy_sut 5szt 8mm kosztuje 1.50, w qnszcie 2.99 za 10szt w tym samym rozmiarze, wiec jeden kij, tylko kolory i jakosc inne

No i nie kloccie sie dziewczyny juz, Guge pewnie troche ponioslo, ale chciala dobrze i te informacje na pewno przydadza sie poczatkujacym dziewczynom, ktore nie maja jeszcze rozeznania w sklepach internetowych i na allegro. Mysle, ze jesli juz ktos musi przeplacac, to lepiej swiadomie
maghia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 16:02   #57
canidia
Raczkowanie
 
Avatar canidia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 264
Dot.: naciagacz!!!! allegro

tylko na qnszcie ich już dawno nie ma i są te ogromne tylko
A ja chciałam tylko 300 sztuk, może dlatego też inaczej na to patrzę
pozdrawiam
canidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 16:03   #58
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: naciagacz!!!! allegro

sory ale nie potrafie skumac jak mozesz wolec kupowac 2 razy drozej??? dla mnie to nie pojete. Dziewczyno ponoc to sprzedajesz i wogole zarabiasz na tym, tyo pomysl troche, kupujac taniej zaplacisz za materialy 2 razy taniej.

Tak nikt nikogo nie zmusza do kupowania drozej, ale sa ludzie ktorzy o tym nie wiedza, nie porownuja cen, bo np przeczytaja pochlebne opinie o jakims sprzedawcy (np twoje na temat taj pani) i kupuja nie rozgladajac sie po sklepach. A ja tylko poinformowalam o takim fakcje.

A tych roznic w cenie sie przyczepilac jak glupia. Tu chodzi o co innego, kazdy chociaz troche logicznie myslacy czlowiek zauwazy ze ta pani kupuje towar w sklepach internetowych i sprzedaje 2 razy drozej. A czy dla cxiebie to oszustwo czy nie twoja sprawa, ja nie lubie ludzi ktorzy wykorzystuja niewiedze i naiwnosc innych
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 16:05   #59
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: naciagacz!!!! allegro

Cytat:
Napisane przez canidia
tylko na qnszcie ich już dawno nie ma i są te ogromne tylko
A ja chciałam tylko 300 sztuk, może dlatego też inaczej na to patrzę
pozdrawiam
chyba az 300, malo kto kupuje takie ilosci
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 16:12   #60
canidia
Raczkowanie
 
Avatar canidia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 264
Dot.: naciagacz!!!! allegro

No właśnie na takiej ilości mi zależało, a iza_sut na moją prośbę wystawiła taką ilość.Dlatego przykro mi czytać że to oszustka. Bo może się zastanów nad znaczeniem tego słowa.Ale nic, pewnie po twoim poscie rzadko będzie kto tam kupował. Powinnaś być zadowolona.
I właśnie przez to ze zarabiam na robieniu biżuterii to mam porównanie, mam kontakty z różnymi allegrowiczami a z iza_sut mi się dobrze współpracuje.
Owszem miałabym taniej gdzie indziej, ale jak mam wybór drożej albo wcale to chyba wiadomo.
I jeżeli mówimy o cenach, to naet jak jest podwójna to ile wynosi? 0,50 gr na koraliku??to na 2 sztukach jest jakieś 1 zł ulalala

pozdrawiam
canidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.