spodnie dla figury "nie-idealnej" pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-09, 18:46   #1
psotniku_moj_kochany
Raczkowanie
 
Avatar psotniku_moj_kochany
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 132
Angry

spodnie dla figury "nie-idealnej" pomocy


dostaje juz czerwonej gorączki chodze po sklepach w poszukiwaniu spodni dla siebie i nic. kompletnie nic. problem jest taki. jestem osoba, która tu i ówdzie ma nieco za dużo tzn nie jestem jakas otyła ale mam nadwage. kilka kg. noja najwieksza zmora sa "boczki" albo lepiej "BOKI"... wyklucza to noszenie biodówek, które niegdys uwielbiałam. wydaje mi sie , ze chyba swiat zapomniał o tym, ze sa osoby, które nie maja idealnej figury i te osoby tez chcialyby fajnie wygladać. nie moge znaleźć nic dla siebie. chciałabym proste dzinsy z podwyzszonym (ale bez przesady) stanem. najlepiej z lekko rozszerzonymi noawkami. chce przeznaczyc na tez cel do 140 zł. na wiecej nie moge sobie pozwolic. mieszkam we wrocławiu. pozóżcie bo juz straciłam nadzieje, ze kiedykolwiek znajde cos dla siebie.
__________________
psotniku_moj_kochany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 18:57   #2
polly80
Raczkowanie
 
Avatar polly80
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 92
Dot.: spodnie dla figury "nie-idealnej" pomocy

A orientujesz sie czy masz moze we Wroclawiu sklep z jeansowymi (i nie tylko) ubraniami o nazwie "PATROL"? Ja kupilam w tym sklepie juz kilka par jeansow. Tez cierpie z powodu szerokich bioder, dodatkowo mam szczupla talie i jak spodnie dobre sa w pupie to odstaja w pasie. W kazdym razie zorientuj sie, bo ceny maja bardzo niskie, zawsze place ok 100 zl a nosza sie bardzo dobrze. Fakt faktem sa to biodrowki ale zastanawiam sie czemu chodzi opinia ze dziewczyna z boczkami nie powinna nosic biodrowek. Wg dobrze mnie nie powinna ich zakladac jesli do niskich spodni zalozy krotka, obcisla bluzeczke, ale jezeli bluzka jest dluzsza i zakrywa brzuch to i biodrowki nie przeszkadzaja.
Zycze powodzenia
__________________


Muszę napisać 10 000 postów w tydzień
polly80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 18:58   #3
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: spodnie dla figury "nie-idealnej" pomocy

Też mam BOKI . We wszystkich spodniach mi się wylewają. A nienawidzę wysokich spodni, więc noszę po prostu dłuższe bluzy i różne takie żeby nie było widać. A spodnie, w których prawie wcale tych boków nie widać, chociaż są dosyć niskie, kupiłam w big starze za 99 zł. Później poszukam jaki to dokładnie model i napiszę, ale naprawdę bardzo fajnie się noszą, dawno nie byłam tak zadowolona ze spodni
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 19:03   #4
psotniku_moj_kochany
Raczkowanie
 
Avatar psotniku_moj_kochany
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 132
Dot.: spodnie dla figury "nie-idealnej" pomocy

ostatnio jak wpadłam to big stara to zobaczyłam jedną pare spodni za 249 zł i wyszłam nawet nie ogladajac nic innego
__________________
psotniku_moj_kochany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 19:04   #5
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: spodnie dla figury "nie-idealnej" pomocy

Cytat:
Napisane przez polly80
Fakt faktem sa to biodrowki ale zastanawiam sie czemu chodzi opinia ze dziewczyna z boczkami nie powinna nosic biodrowek.

Bo wylewające się boczki wyglądają delikatnie mówiąc nieapetycznie. Widzę je codziennie w lustrze, drugich takich jak narazie nie spotkałam (no chyba, że mojej mamy ) i mam ich serdecznie dosyć, bo do biodrówek mogę założyć tylko i wyłącznie coś długiego i luźnego, inaczej wyglądam jak nieszczęście. Moje BOKI są szerokości tyłka, albo BA! nawet troszkę szersze i nic się z nimi zrobić nie da, chyba, że pójdę na odsysanie tłuszczu Żadne ćwiczenia ani diety nie działają, więc się jako tako pogodziłam z faktem, że przy biodrówkach muszę mieć coś długiego i raczej luźnego.
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 19:08   #6
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: spodnie dla figury "nie-idealnej" pomocy

Cytat:
Napisane przez psotniku_moj_kochany
ostatnio jak wpadłam to big stara to zobaczyłam jedną pare spodni za 249 zł i wyszłam nawet nie ogladajac nic innego

No to wejdz jeszcze raz . Jak szukałam spodni, to za 359 też znalazłam, ale w końcu się spytałam o proste dżinsy rozmiar taki i taki i mi podała za 99 zł A koszulke kupiłam za 9,90 zł
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 19:19   #7
psotniku_moj_kochany
Raczkowanie
 
Avatar psotniku_moj_kochany
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 132
Dot.: spodnie dla figury "nie-idealnej" pomocy

moje boki sa niestety tez szerokości tyłka ...myslałam ze tylko ja mam taki problem a tu sie okazuje ,ze znalazł sie na swiecie ktos z podobną udręką. i tez mam tak, ze zadne diety ani cwiczenia nie pozwalaja mi na zrzucenie niemile widzianych krągłości...jak chudne to pierwsze co mi chudnie to tyłek i nogi. mam tendencje do tycia w górnej czesci ciała. a przez duze piersi to juz w ogole wygladam jak słoń :/ ciężkie życie. ale pocieszam sie bo jutro mam wypłate wkoncu i odrazu polece do sklepu troszke wydac myśl pocieszająca
__________________
psotniku_moj_kochany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-09, 23:16   #8
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: spodnie dla figury "nie-idealnej" pomocy

Mam tego typu spodnie "na zbyciu", ale niestety zdążyłam już w nich troszkę pochodzić zanim schudłam nie są to firmówki więc może poszukaj w jakichś niefirmowych sklepach. A jeśli koniecznie chcesz firmówki to polecam Patrole, widziałam kilka par z nieco podwyższonym stanem i lekko rozszerzanymi nogawkami, niestety nie wiem ile kosztowały, ale spodnie tej firmy kosztują przeważnie kolo 100zł. Powodzenia w poszukiwaniach
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 11:56   #9
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: spodnie dla figury "nie-idealnej" pomocy

Cytat:
Napisane przez goldi89
No to wejdz jeszcze raz . Jak szukałam spodni, to za 359 też znalazłam, ale w końcu się spytałam o proste dżinsy rozmiar taki i taki i mi podała za 99 zł A koszulke kupiłam za 9,90 zł
dziewczyny, no co wy za ceny podajecie? W Big Starze ZADNE spodnie nie przekraczają 209zł. Wiem, bo tam pracowałam jakis czas A moglabys podac, co to za model?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 22:22   #10
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: spodnie dla figury "nie-idealnej" pomocy

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
dziewczyny, no co wy za ceny podajecie? W Big Starze ZADNE spodnie nie przekraczają 209zł. Wiem, bo tam pracowałam jakis czas A moglabys podac, co to za model?
Nie wiem co to za model, pierwsze co robiłam przy oglądaniu spodni w Big Starze, to patrzenie na cenę, jak zobaczyłam ponad 300 zł to uciekłam od nich prędzej niż podeszłam


Psotniku, Ty chociaż masz duży biust, a ja, że tak to ładnie ujmę, nie odziedziczyłam klatki piersiowej po mamusi, tylko po tatusiu . Tak więc u Ciebie "boczki" wyglądają na pewno o wiele bardziej proporcjonalnie niż u mnie I też chudnie mi najpierw tyłek, który się wtedy robi płaski
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.