Dobry Fryzier - Tarnów - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-31, 12:05   #541
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Widzisz. A tyle było strachu
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:05   #542
juudka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Oj było,było ale wiesz dlaczego pare lat temu hmmm byłam nastolatka 14/15 lat i też chorowałam na taką krótką fryzurkę i poszłam do fryzjera pokazałam zdięcie i już nie mogłam sie doczekać kiedy mnie zetnie..... pamiętam to do dziś płakałam tydzień miałam "centymetrowe" włosy były tragiczne wyglądałam jak chłopak w dosłownym słowa znaczeniu i od tamtego czasu cały czas zapuszczałam.Dlatego i tym razem sie obawiałam co będzie z moją głową
juudka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:22   #543
szikaka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cześć dziewczyny szukam jakiegoś dobrego fryzjera który by mnie uczesał na wesele które mam 12 czerwca a więc mam mało czasu, ale nie chce jakiegoś badziewia, mam długie włosy i zupełnie nie wiem do kogo mogłabym pójść, poradźcie kogoś
szikaka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 08:45   #544
juudka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Hej ja też szukam dla koleżanki dobrego fryzjera na wesele,ktoś we wcześniejszych wątkach pisał coś bodajże o os.zielonym można się coś blizej dowiedzieć? Proszę o pomoc ...
juudka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 08:32   #545
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez juudka Pokaż wiadomość
Hej ja też szukam dla koleżanki dobrego fryzjera na wesele,ktoś we wcześniejszych wątkach pisał coś bodajże o os.zielonym można się coś blizej dowiedzieć? Proszę o pomoc ...
polecam pania monike na kapitulnej kolo katedry sie skreca mnie czesala wiele razy i byłam zadowolona
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:26   #546
BluE_BerRy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Hej mam problem gdyż ściełam sobie tydzień temu włosy z jednej strony na bardzo krótkie i zchodzące w długie i teraz mam zamiar sobie sciąć po jednej stronie ze wzorkiem. Byłam już w paru salonach i odpowiedzieli że nie nie robią takich żeczy. Wiecie może gdzie robią takie "cuda" ?
BluE_BerRy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 03:12   #547
GraceNY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Witajcie dziewczyny,czytam to forum od dawna ale jakos wczesniej nie mialam potrzeby rejestracji az do dzis
Przyjezdzam w przyszlym tygodniu do Tarnowa i szybko potrzebuje dobrego fryzjera,ktory doradzi mi fajna fryzurke i zrobi kolor.
Wczesniej bylam kilka razy w Trendach ale bez szalu.
Ostatnio podczas pobytu w Tarnowie bylam u pani Ani,niestety nie pamietam nazwy zakladu.Miesci sie na Mostowej przy stacji benzynowej.Nie bylo najgorzej ale potrzebuje kogos kto potrafi cos fajnego zaproponowac i dobrac kolor.
Byl ktos w tym zakladzie,mozecie cos o tej fryzjerce powiedziec albo polecic kogos innego.
Sama nie mam wizji swojej fryzury dlatego potrzebuje zeby ktos doradzil.
Licze na Wasza pomoc i pozdrawiam
GraceNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 18:02   #548
kaha22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Hej, ja też poszukuję dobrego fryzjera w okolicach Tarnowa, wiem, że podałyście tu dużo różnych propozycji... ale chodzi o to, że ja mam naturalnie skręcone włosy, jak to się mówi bardzo "poddatne"? obecnie są dość długie: jakoś tak do linii stanika, ścięte w literę v i pocieniowane trochę, ale już dawno nie byłam u fryzjera, chciałabym je jakoś ściąć żeby się dobrze układały, mam już pewne doświadczenie z fryzjerami (m.in. próbowali je rozczesać na sucho grzebieniem :/) dlatego boję się... fajnie by było żeby mi ktoś doradził jak ja mam je ściąć...
Może znacie kogoś kto ma doświadczenie ze ścinaniem loków? i nie przerazi się jak zobaczy moją szopę? i nie będzie mi ich chciał potem od razu ich prostować?
kaha22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 18:11   #549
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

ja mam kręcone i chodziŁam kiedys do fashion , P. Piotr dobrze scina wŁosy , nie za duzo , tyle ile chcesz i doradzi co do do fryzury i modelowania , zaczęŁam do niego chodzic pod wpŁywem wizazu i nie żaŁowaŁam nigdy
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 18:21   #550
kaha22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

dzięki za szybką odpowiedz, możesz jeszcze powiedzieć gdzie to jest i jaka cena za ścięcie? pewnie gdzieś wcześniej była o tym mowa ale ja się już zgubiłam...
kaha22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 18:54   #551
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

strzyzenie z myciem byLo kiedys 35 zL
wpisz sobie fashion w " przeszukaj ten wątek" i na pewno znajdziesz adres
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 18:57   #552
kaha22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

mam!!! zobaczymy jak będzie po ścięciu
kaha22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 07:06   #553
ineczka25
Raczkowanie
 
Avatar ineczka25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez juudka Pokaż wiadomość
Hej ja też szukam dla koleżanki dobrego fryzjera na wesele,ktoś we wcześniejszych wątkach pisał coś bodajże o os.zielonym można się coś blizej dowiedzieć? Proszę o pomoc ...
Miałam podobny problem! zastanawiałam się między p. Bałutową na zielonym a Justyną na Jana Pawła i w końcu wybrałam Justynę...
a było to tak:
Poszlam do p. Bałutowej na zrobienie koloru i wstępna przymiarkę do fryzury ślubnej. po pierwsze kolor - co prawda inny niż chciałam - utrzymał mi się tydzień, a potem zaczął blaknąć i był bardzo nieciekawy!!!!z fryzurą też był problem bo ja miałam swoją wizję a p. Bałut swoją ... więc stwierdziłam że spróbuję pójść do Justyny.
Ta wizyta wyglądała całkiem inaczej! po pierwsze od razu zasugerowała mi kolor włosów tak aby był odpowiedni do twarzy (- p. Bałutowa miała mi zrobić brąz a wyszedł rudawy..)i jestem z niego baaaardzo zadowolona. po drugie zaproponowała mi 2-3 fryzury i co bardzo ważne od razu pokazała mi na moich włosach jakby to wyglądało. kolejna wizyta - czyli czesanie fryzury próbnej nie trwało dłużej jak godzinę a efekt był profesjonalnie piorunujący! byłam naprawdę bardzo zadowolona ipod ogromnym wrażeniem!
podsumowując - jestem klientką, która lubi mieć przedstawione kilka wariantów ale z możliwością podjęcia własnej decyzji. nie lubię jak ktoś mi narzuca swoją wizję, do której nie mam przekonania!
oczywiście biorę pod uwagę sugestie profesjonalistów - ale w końcu do ślubu idę ja i powinnam mieć taką fryzurę w której będę się sama ze sobą dobrze czuła - dlatego do czesania zdecydowanie Justyna!!

p.s.!!!!! Zapomniałabym! kwestia czasu spędzonego u fryzjera jest dla mnie bardzo istotna! u p. bałut spędziłam dobrych kilka godzin - gdyż obsługując mnie w między czasie obsłużyła również kilka innych klientek!! być może właśnie dlatego kolor moich włosów nie był taki jak powinien bo wszystko znacznie przeciągało się w czasie! a Justyna zajmowała się wyłącznie mną - kolejna klientka przyszła jak ja juz wychodziłam!
ineczka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 11:15   #554
kacha1555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
niestety nigdy u niej nie byłam ale ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=i5RdU...next=1&index=7

jest robiony chyba u niej w salonie wiec masz małą podpowiedz
Fryzurka bardzo ładna, choć "koronę" pewnie bym zamieniła na coś innego.
__________________
Pozdrawiam, Kacha

Zapraszamy do naszego tarnowskiego forum
http://www.naszeforum.info.pl/
kacha1555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 19:00   #555
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Chciałam podzielic się z Wami moimi wrażeniami po wizycie u pani Magdy z AC.
Włosy zapuszczałam ponad 1,5 roku - chciałam wyrównac włosy po ostrym cieniowaniu przy ostatnich fryzurach. Niestety włosy z samego przodu były tylko trochę za ramiona i bałam się, że będzie chciała skrócic mi je do długości własnie przednich kosmyków. Pani Magda na samym początku powiedziała, że ścięcie wszystkich włosów do tej długości byłoby dla mnie 'za krótkie' - ZA TO DUŻY PLUS! Włosy obcieła mi błyskawicznie i równiutko, zostawiając przednie kosmyki aby odrastały dalej Gorzej z grzywką.. 'Grzywkę' miałam na bok, była bardzo długa, spokojnie mogłam zaczesac włosy za ucho, pani Magda grzywkę ścieła mi NA PROSTO po czym zaczesała na bok (wyglądało to tragicznie), a prosiłam tylko o lekkie podcięcie, bo była już za ciężka i chciałam ją odświeżyc.. Na koniec niemiła przygoda, umawiałam się telefonicznie, usłyszałam kwotę 30 zł, a przy płaceniu chciała 40 zł - niestety głupia nie pomyślałam o tym, żeby wziąc więcej pieniędzy (do fryzjera zazwyczaj biorę kwotę, jaką wyznacza mi telefonicznie, inaczej pozostałośc wydałabym na kosmetyki ), a drobne wydałam na bilety. Uważam, że to wina fryzjerki, ponieważ umawiając mnie powinna zaznaczyc, że podcięcie włosów dlugich kosztuje więcej. Z uśmiechem jednak przyjęła moje przeprosiny i 30 zł Pani Magda jest osobą miłą, otwartą, przyjemnie się nam rozmawiało.
Moja koleżanka, która była u niej kilka razy zawsze była bardzo zadowolona z jej usług. Ja również, tylko ta grzywka..
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:07   #556
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez agusia230 Pokaż wiadomość
hej wszystkim wybieram się w niedługim czasie do fryzjera ... i chciałabym oddać moje włosy w ręce Daniela .... nie wiecie może w jakiej cenie jest obcięcie z farbowaniem u niego? i jeżeli któraś z Was ma nr telefonu to napiszcie z góry dziękuje pozdrawiam
nie wiem jak z farbowaniem a co do ścięcia to mam mieszane uczucia ... za pierwszym razem idealnie wysłuchał tego czego chciałam (poza grzywką bo chciałam na bok a ściął mi na prosto -ale ok wybaczyłam bo pasowało do fryzurki) zapłaciłam 60 zł. Za drugim razem - ostatnio - również tyle zapłaciłam ale to była jakaś porażka! On by strasznie czymś zdenerwowany, w ogóle nie słuchal czego chce! Był oschły i niemiły!!! I w sumie wyszło na to, że zamiast nowej fryzury ( o poradzie w ogóle nie było mowy!) wyszłąm z podciętymi końcówkami MASAKRA!
Obecnie nie mam zielonego pojęcia gdzie mam iść do fryzjera Chcę włosy ściąć krócej , asymetrycznie i potrzebuję porady jak to się ma do moich kręconych włosów
__________________
Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,
ale nikt nie wie, jak go wskrzesić...
Albert Einstein
patricja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 19:16   #557
Karen_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Witam,
tak przerzucam te naście stron wątku i mniej więcej mam wyrobioną opinię. Chodzę do AC i jestem dość zadowolona, ale ostatnio naszło mnie na zmiany. Który, wg Was, tarnowski fryzjer najlepiej doradzi komuś, kto nie ma właściwie żadnej sprecyzowanej wizji fryzury? Dopasuje ścięcie do kształtu twarzy itp.? W AC owszem, bardzo profesjonalne strzyżenie, ale chciałabym wypróbować fryzjera, który posłuży dobrą radą...
Karen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 09:32   #558
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez patricja Pokaż wiadomość
nie wiem jak z farbowaniem a co do ścięcia to mam mieszane uczucia ... za pierwszym razem idealnie wysłuchał tego czego chciałam (poza grzywką bo chciałam na bok a ściął mi na prosto -ale ok wybaczyłam bo pasowało do fryzurki) zapłaciłam 60 zł. Za drugim razem - ostatnio - również tyle zapłaciłam ale to była jakaś porażka! On by strasznie czymś zdenerwowany, w ogóle nie słuchal czego chce! Był oschły i niemiły!!! I w sumie wyszło na to, że zamiast nowej fryzury ( o poradzie w ogóle nie było mowy!) wyszłąm z podciętymi końcówkami MASAKRA!
Obecnie nie mam zielonego pojęcia gdzie mam iść do fryzjera Chcę włosy ściąć krócej , asymetrycznie i potrzebuję porady jak to się ma do moich kręconych włosów
jak juz pisałam we wczesniejszym watku na kapitulnej jest fajna fryzjerka pani monika ja chodze do niej cały czas i jestem zadowolona i umie fajnie kazdemu cos doradzic
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:27   #559
ladybalbina_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 31
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez Karen_ Pokaż wiadomość
Witam,
tak przerzucam te naście stron wątku i mniej więcej mam wyrobioną opinię. Chodzę do AC i jestem dość zadowolona, ale ostatnio naszło mnie na zmiany. Który, wg Was, tarnowski fryzjer najlepiej doradzi komuś, kto nie ma właściwie żadnej sprecyzowanej wizji fryzury? Dopasuje ścięcie do kształtu twarzy itp.? W AC owszem, bardzo profesjonalne strzyżenie, ale chciałabym wypróbować fryzjera, który posłuży dobrą radą...
Zdecydowanie doradzam Profesje na Sw. Anny. Sprobujesz - zostaniesz!!!
ladybalbina_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 21:47   #560
madziusia838
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

Witam, szukam fryzjera ktory uczesze mi fryzure slubna. Mam mało czasu bo do 18 wrzesnia. Bardzo prosze o pomoc u kogo moga byc jeszcze wolne terminy i z kogo bede zadowolona
madziusia838 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 15:34   #561
olka1232
Rozeznanie
 
Avatar olka1232
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: --
Wiadomości: 795
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

To i ja dodam coś od siebie Chodziłam do kilku fryzjerów w Tarnowie, wiadomo- jedni lepsi, drudzy gorsi. Zachęcona opiniami na tym forum poszłam m.in. do Daniela z salonu Jamróg. Na wizytę czekałam ok. 2 tyg. Podczas pierwszej wizyty dałam mu spore pole do popisu, gdyż przyszłam z równymi włosami po ramiona i dałam w zasadzie wolną rękę, nie chciałam tylko zbytnio ich skracać. Wycieniował mi włosy dość mocno, oraz, z uwagi na moje nadmierne puszenie, baaardzo mi je przerzedził;/ Przez pierwszy tydzień było super, potem jednak włosy zaczęły się łamać w połowie, ogólnie straciłam z pół włosów. Jakieś pół roku później postanowiłam pójść raz jeszcze, historia jednak była ta sama- zrobił mi dokładnie taką samą fryzurę co poprzednio, włosy uciął do ramion, pomimo mojej uwagi, że nie chcę ich skracać, po wizycie włosy znowu się łamały. Podejrzewam, że to wina niewłaściwego cięcia, bo innej przyczyny nie mogę znaleźć. Za obie wizyty płaciłam 60zł. Co do atmosfery i podejścia do klienta - bez zarzutu, natomiast jako fryzjera nie polecam.

Ostatnio przeszłam się do Taboo do p. Mariusza i z niego jestem bardzo zadowolona Najpierw długo przyglądał się moim włosom, dopytywał czego oczekuję, jak je układam, jakich kosmetyków używam itp., potem dopiero wziął się do ścinania. Ogólnie rewolucji mi nie zrobił, ale też tego nie chciałam, dobrze je podciął, także teraz duużo lepiej się układają i się tak nie puszą. Dodatkowo sam p. Mariusz jest bardzo sympatyczny i profesjonalny. Co jeszcze zwróciło moją uwagę to to, że u Daniela zawsze byłam ścinana na wyprostowanych włosach, co przy mojej próbie regeneracji za dobrze na włosy nie działało, tu natomiast zostałam zapytania czy chcę prostować (wolałam na mokrych włosach). Na pewno się jeszcze do niego wybiorę
__________________
Wszyscy chcą naszego dobra. Nie dajcie go sobie zabrać.




Edytowane przez olka1232
Czas edycji: 2010-09-11 o 15:36
olka1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 19:28   #562
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

Nie myslałam, że tutaj zaglądne w tej sprawie, a jednak - szukam fryzjera, który poprawi mi to, co zepsuł pan Piotr z fashion. Chodziłam do niego od 4 lat, tym razem byłam po raz ostatni. Prawie zawsze wychodziłam od niego zadowolona, polecałam innym, niestety ostatnio się zepsuł i psuje też włosy. Poprzednim razem chciałam, aby nadał kształt fryzurze, poniewaz zapuszczałam włosy, dbałam o nie, ale już zaczęły dziko rosnąc. Wystrzępił mi je niesamowicie, nie układały się, wyglądały bardzo biednie. Po dwu tygodniach poszłam znowu i poprosiłam o zmiane fryzury, ponieważ nie daje sobie z nią rady. Zmienił, w miare się fryzura układać zaczęła. Poleciłam go mamie - wyszła niezadowolona - obciął ja nie tak, jak chciała, ale oczywiscie na pokazane zdjęcie było - tak tak, po czym zamknął gazete i zrobił po swojemu - za krótko i całkiem inaczej. Koleżanka też poszła, wlosy nie chciały się później układac, choć z koloru była zadowolona( od jakiegoś czasu ma już inną fryzjerke). Wybrałam się i ja w zeszłym tygodniu i na dzien dobry powiedziałam, że nie chce strzępionych włosów, bo ich nie mogę póxniej ułożyć i wyglądają paskudnie, poza tym chce je nadal spinać, niech podetnie końcówki i nada kształt fryzurze - tyle! Oczywiscie - tak tak. I nie posłuchał mnie, końcówek nie podciął, za to tak wystrzepił, pomimo moich protestów (jeszcze tutaj muszę)od połowy głowy, że nie mogę teraz ich spiąc, bo wypadają. Mam wiszące, zabiedzone strąki i połowe mniej włosów. Całe dbanie o nie, piekny kolor na nic, bo wyglądają, jakby były popalone. Grzywka z jednego boku z ponad 15 cm (zapuszczałam, by wyrównać), zrobiła się na 5 cm i sterczy jak nadajnik, bo mam zbyt sztywne włosy. Teraz stoję w łazience i z pół godziny układam włosy, żeby nie wyglądać na zabiedzoną. Na darmo, nie mogę ich spiąć, bo mam cienutki kucyk i wypadające wokoło kosmyki. Zapuszczałam włosy i z "boba" do szyi, miałam długość do łopatek. Byłam z nich dumna, i niesamowicie się cieszyłam, że wreszcie mi się udało. Teraz musze te strąki sciąć i jakoś wyrównać. A pana Piotra jako fryzjera, nie chce już znać, i na pewno nie będe polecać.
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd

Edytowane przez Jadja
Czas edycji: 2010-09-15 o 19:29 Powód: literówka
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 19:12   #563
Jowita200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

A ja właśnie chodzę od lat do pana Piotra na Mościckiego do salonu "Fashion" i zawsze jestem zadowolona. Jestem u niego już parę lat i zawsze wymyśli mi coś oryginalnego na głowie, czy to kolor czy też strzyżenie. Poza tym wiem, że jeździ często na pokazy i szkolenia fryzjerskie, zresztą moi znajomi też wszyscy chodzą i go bardzo polecam. Niedługo planuję ślub i też mnie będzie czesał. Między czasie, gdy był na urlopie byłam w dobrym zakładzie, ale nie byłam tak zadowolona jak z pana Piotra. Bardzo go polecam.
Jowita200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 18:47   #564
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Jowita200 Pokaż wiadomość
A ja właśnie chodzę od lat do pana Piotra na Mościckiego do salonu "Fashion" i zawsze jestem zadowolona. Jestem u niego już parę lat i zawsze wymyśli mi coś oryginalnego na głowie, czy to kolor czy też strzyżenie. Poza tym wiem, że jeździ często na pokazy i szkolenia fryzjerskie, zresztą moi znajomi też wszyscy chodzą i go bardzo polecam. Niedługo planuję ślub i też mnie będzie czesał. Między czasie, gdy był na urlopie byłam w dobrym zakładzie, ale nie byłam tak zadowolona jak z pana Piotra. Bardzo go polecam.
Jowito, miło z Twojej strony, że pierwszy (i jak na razie jedyny) Twój post, jest na temat tego pana. I naprawdę życzę Tobie i wszystkim Twoim znajomym, aby byli cały czas zadowoleni z jego usług, bo zepsucie włosów potrafi naprawde mocno zdołować. I oby Was to nie spotkało.
Wybrałam się na poprawę "dzieła", które miałam na głowie do Świtu, do pani Sylwii. Nie trzeba bylo czekać z tydzień, pani miła, rzeczowa, otwarcie powiedziała, że za dużo nie poprawi, bo się po prostu nie da. Byłam nastawiona na dosyć mocne skrócenie z długości, ale jednak się obeszło, włosy zostały wyrównane, prawa strona stała się bardziej podobna do lewej (bo były całkiem inaczej obcięte... ), grzywka też nabrała kształtu (choć wyrwy się usunąc nie da, musi odrosnąć). Wrócił humor.
Bziękuje mojej koleżance, która dopiero po drugiej wizycie mi powiedziała - "no nareszcie ci się te wlosy jakoś układają" , a nie dobijała mnie wcześniej
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 16:31   #565
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

hej
chciałabym się z Wami podzielić spostrzeżeniami co do 3 fryzjerów u których byłam w Tarnowie:
nigdy nie idzcie do salonu camille albane a galerii tarnovia. za zwykłe podcięcie zapłaciłam 60 zł. nic wielkiego a cenią się jak nie wiem
moja druga wizyta była u p. Elżbiety. Salon mieści się na ulicy koszyckiej.
tego salonu też nie wspominam najlepiej, nie chodzi tylko o cięcie. (które i tak było spartaczone) miałam głowę mytą zbyt zimną wodą, wyszłam z niedosuszonymi włosami i przeziębiłam sie
natomiast mogę polecić salon mieszczący się przy ul. Brata Alberta. Tam zostałam obsłużona profesjonalnie i za strzyżenie, i modelowanie zapłaciłam tylko 8 zł
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 13:52   #566
kacha1555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

Hej, myślę o powrocie do baleyage. Może polecicie gdzie teraz fajnie robią i za rozsądną cenę. Kiedyś chodziłam do Gracji na Bema, ale od kilku lat farbuję na gładko.
__________________
Pozdrawiam, Kacha

Zapraszamy do naszego tarnowskiego forum
http://www.naszeforum.info.pl/
kacha1555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 13:08   #567
Ropuucha
Przyczajenie
 
Avatar Ropuucha
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Smile Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kacha1555 Pokaż wiadomość
Hej, myślę o powrocie do baleyage. Może polecicie gdzie teraz fajnie robią i za rozsądną cenę. Kiedyś chodziłam do Gracji na Bema, ale od kilku lat farbuję na gładko.
idź do Magdy z Art Creo! Na prawde świetna jest! Potrafi cudo zrobić z włosów.. Ja już tam idę na kolejną wizytę, wprawdzie nie na balejaż, ale koleżance zrobiła świetny!
Ropuucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 21:21   #568
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

dziewczyny, farbują gdzieś farbami z firmy Matrix w tarnowie ?
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:13   #569
roooxi89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

Salon Jolka na Westerplatte. Z tego co widziałam to mają tam Matrix'a
roooxi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 18:40   #570
Maciejka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie

Farbowanie Matrixem to chyba w większości salonów w Tarnowie
Dość popularna marka,
tak na szybko to: Art Creo, Lidia Bałut, Justyna Niemiec, Aneta Rataj

dziewczyny? też was denerwują "nowi" użytkownicy, którzy krytykują lub wychwalają salon mając jedną wiadomość na forum? ;/

Edytowane przez Maciejka02
Czas edycji: 2010-11-16 o 18:43
Maciejka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:47:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.